Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

:D fajny zlocik Czarownic 👄. Oj dziś mam dzień przy babci, marudzi ciągle a może to zbiera się na deszcz :P Saro dzięki za przepis, jak wrócę do domu, pewnie z córką wypróbujemy 🌻 Zaparzyłam Wam miętę dla ochłody . Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarcia - uważaj i nie przeginaj bo zdrowie masz tylko jedno. W taki upaL to naA basen a nie na kijki i zmierz sobie ciśnienie po kijkach to będziesz wiedziala czy Ci sluża. 🌻 :classic_cool: Anna ma dzisiaj ciężki dzień z babcią wiec rozumiem ze nie zagląda tutaj ale reszta Lasek się obija. Klara jak pedzisz to trochę uwazaj bo nie guza mi nabiłas ale limo podbiłas. I nie narzekaj na starość bo grzeszysz , dziewczynek starość się nie ima. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro, Ty optymistko 👄 Limo można wyleczyć tylko zimnym metalem i to szybko :D Masz rację, starość dziewczynek jest inna:) .Poza tym dbamy o siebie i chcemy zatrzymać czas, myślę, że to zaleta- kobieta, tak powinna robić! W sumie na wygląd nie narzekam ale..... kalendarz, to zawsze KALENDARZ! Myślę jednak, że pogoda ducha wiele nam daje , oczywiście na plus:) Jestem już przygotowana na jutro do pracy, pazurki zrobione... a po południu zamiast pospać, mąż wyciągnął mnie na spacer- posiedzieliśmy trochę w parku, on w cieniu, ja (no wiem, wiem!!!) na słońcu, nawet się opaliłam:) Niki- jak tam rybki ile złowiłaś, pewnie szczupaka NIE, bo mąż był obok :P Wybacz- to nie złośliwość! Myślę, że nad wodą wypoczęłaś i w pracy będziesz teraz robiła jeszcze piękniejsze dekoracje kwiatowe 🌻 Anna- może babcia ma chandrę, że wyjeżdżasz niebawem i chce Cię mieć ciągle koło siebie:) Wytrwałości kochana. Penelope chyba w poniedziałek do nas wrócisz?🌻 Miłej reszty upalnej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Klara - znam inny przepis na podbite limo, z zamrażarki wyjąć najlepszy kawałek mięsa zwłaszcza ulubiony przez meża i trzymac go na oczku aż soki pusci, po upieczeniu doskonały stek dla mężusia. :D a kalendarz po prostu wyrzuć , nie bądz taka drobiazgowa i połóz kalendarz sprzed 30 lat a zobaczysz jak się doskonale poczujesz ;) Zyczę Ci milego wieczoru na nasze babki nie ma chyba co liczyć że dzisiaj się pokaża, na wszelki wypadek spij smacznie. 💤 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w poniedziałek :) zaparzyłam kawę i herbatę na stole bukiecik konwalijek od Klary. Przemycam ;) dzbanek kakao i świeże byłeczki z miodem. Wczoraj byłam DAMĄ do towarzystwa przy telewizorze:) Muszę być cierpliwa, w końcu za to mi płacą też. Samych radości Wam dziś życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , wystarczy otworzyć nasz topik i już jest dobry humor. Ania przygotowała śniadanko a Sara mówi jak patrzeć na świat aby się uśmiechać. :) Swoją drogą to chciałabym mieć mniej lat ale doświadczenie takie, jak teraz.... pewnych błędów bym nie popełniła..... Wiem, każdy by tak chciał! U mnie dziś słonecznie ale wietrznie :) i temperatura niższa o jakieś 15 stopni- przynajmniej teraz! Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Witam Cię Klaruś 👄 inne dziewczynki przywitam jak sie pokaża. Klara u nas pogoda taka sama jak u Ciebie z tąd ta skłonnośc do obnizonego nastroju. Zaciekawiłas mnie ile masz tych siątek (lat) że narzekasz ze tak duzo , może puść troszke farby i chlapnij ile wiosen obecnie odbębniasz? Bo mnie machneło 9 lat w tym roku po pół wieku tak napisałam ze trzeba liczyć na kalkulatorze. Ale jak to fajnie brzmi : pól wieku - nie w kij dmuchal. I jak pomyslę ze przedemna 20 jeszcze najmniej lat , to nie wiem czy śmiać sie czy płakać. To tyle rozwazan nad nami małolatami. Zycze Ci Klaruś miłej pracy i dobrego nastroju , 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A komu ja powiem dobranoc ? 💤 💤 muszę samej sobie życzyc miłych snów. ;) 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Kawka, herbata zielona i szeroko otwarte okna w Chatce:) Witam Saro👄 od wczoraj mam urwanie głowy w pracy i jeszcze sprawy prywatne po południu- to wszystko się tak nawarstwiło:( Myślami jestem z Tobą 👄 Pozdrawiam Dziewczyny 🌻 Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Klaruś zsamego ranka 👄 i od razu chwytam się za kawkę od ciebie , mnie też dzisiaj czeka wariacki dzień musimy znowu jechać do domu i do weterynarza. bardzo rozchorowala się moja pupilka więc wpadnę tutaj wieczorkiem. Wszystkim dziewczynkom życzę milego i bezstresowego dnia. 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny🌻, jakoś ciężko nam się ten poniedziałek rozwinął:( Wczoraj babcia zażyczyła sobie spacer "w miasto"- namęczyłam się trochę z nią. Do tego przecież mam inne zajęcia a ona- ostatnio- uwielbia;) moje towarzystwo. Miałam też telefon od dzieci, nie jest tam kolorowo😭 A może by zadać cykuty?:P ale tylko bym sobie życie zmarnowała. Sara z pieską:) będzie dobrze- PAMIĘTAJ! Przesyłam pozdrowienia z zapachem pulpetów w sosie pieczarkowo- śmietanowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milutko i cieplutko. 🌻 Wczoraj nie mialam jak pisac , w pracy sporo zalatwiania roznych spraw a w domu tak prozaicznie -net mi sie zbiesil :) Ale juz jestem i mysle ze zostane na dluzej. Klaro rybek to tak sobie bylo,ale sie opalilam az dostalam uczulenia -mac olera . :O Wczoraj u mnie bylo jakos chlodno ,trzeba bylo sweterek przeprosic a dzis juz pieknie i cieplutko od rana . Ciekawe jak bedzie jutro. Jakas dziwczana ta pogoda. Popijam kawke i robie zamowienia na dzien matki .:) Milego dnia Laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no prawie mnie drzwiami strzelilas hihihi Juz niedlugo bedziesz w domu , glowka do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) na późną kawkę z Wami się chyba załapałam? Ech, Dziewczyny nie mam dzieci ale tak, jakbym miała, ostatnio znów muszę być rozjemcą między rodzicami. :( ŻYCIE! U mnie też ciepło, choć nie upalnie zabieram się za okna, bo już przez nie świata nie widać:P Nikuś z jakich kwiatów będzie najpiękniejszy bukiet na Dzień Matki? Bo na Dzień Ojca to już wiem, co kupię..... KAKTUSA :P Pozdrawiam Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo Laski 👄. No tak, życie nas nie rozpieszcza ale..... zawsze są w nim i te PIEKNE CHWILE :) Saro- trzymam kciuki, będzie dobrze z Twoją sunią . Mój jamnik ma już 14 lat i czsami też stawy mu dokuczają albo coś z kręgosłupem- wtedy to w rodzinie on jest priorytetem. A' propos wieku, ja mam ponad roczek od półwiecza:D i wiesz, dziś czuję się na te , no może nie 30, ale na 20 mniej :) Aniu, cykuta, hm, pewnie byłaby skuteczna:P ale nie warto się poświęcać! Niki, nie złowiłaś rybka???:P no żartuję, ale... flirty nie są szkodliwe, byle tylko motyle się nie zjawiały:P. Życzę Ci weny twórzczej w pracy 🌻 Penelope aby mycie okien poszło szybko:) no bo przecież możesz otrzymać sms-a:P i.... należałoby odpisać!!!! U mnie upał- okna mamy od północy a i tak jest gorąco. No ale to dobrze, lepiej tak, niż deszcz :) Miłego popołudnia Czarownice 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ;) chyba potem nie będę miała dostępu do kompa :( Niki- Jesteś WIELKA:classic_cool: jestem pełna podziwu dla Twojej pracy, można wręcz powiedzieć, że Artysta z Ciebie!!! Piękne te bukiety, do tego trzeba mieć zmysł artystyczny . Miłej reszty dnia Laski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 :D Witam Was dziewczynki wieczorową porą , moja psinka będzie w trakcie leczenia i jutro jedziemy też na bolesne zastrzyki. Też mam nadzieję że będzie dobrze ale ma trochę schorzen . Klara - moja Ty młoda staruszko , już teraz nie wolno Ci narzekac na starość bo będzie mi głupio, już na zawsze masz obowiązek być młoda i piękna aby mnie nie było przykro. Penelope , obawiam się że z rodzicami czekają Cię niezłe atrakcje, starsi ludzie mają swoje za uszami (są jak dzieci) no wiec odbieraj te SMS abys miała odskocznię od codziennych trudow. Aniu te Twoje pulpeciki aż tutaj mi pachną, staraj się zdyntansować od klopotów rodzinnych bo nie możesz się zdołować , musisz mieć silę do pracy i być wsparciem dla dzieci. Niki obejrzalam Twoje bukiety i od razu zrobilo się wesoło i kolorowo. Mam koleżanke wlaścicielkę sklepu z kwiatami i też nieraz pocwicze siebie w bukieciarstwie. Każda babka lubi kwiaty a każdy bukiet jest inny. Widzisz że każda z nas zachwyca się Twoją pracą więc tworz te piękne bukiety i wrzucaj nam od czasu do czasu. 🌻 🌻 ;) Zyczę Wam kolorowych snów 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Niki ja nawet przed polnocą mogę podziwiać Twoje stroiki, kwiaty i zwierzęta są nijwdzięczniejszymi obiektami do fotografowania. No ale śpijcie babeczki bo musicie zregenerować sily na jutro 💤 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk- otwieram Chatkę , czas wstawać jajeczniczka ze szczypiorkiem już pachnie, kawa i herbata też czekają :) Saro- pulpeciki w sosie były pyszne, jeśli nakarmiłam Cię wirtualnie , to się cieszę :) Nikuś, to, co robisz to ślicności:classic_cool: Umiesz wykorzystać swój talent! Klara pewnie też już w pracy 🌻 Penelope, zawsze można, choć zrównoważyć troski i radości 👄 Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawy skorzystam- ja dziś w biegu:( Chciałam się z Wami przywitać🌻 Niki- przepiękne te bukiety, które robisz, tego nie da się tylko wyuczuć, Ania ma rację, tu trzeba mieć talent. :classic_cool: Saro 👄 już nigdy nie powiem o starości :D - JESTEŚMY MŁODE:classic_cool: Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) właśnie wybieram się do pracy. Niki, już wiem, czego będę szukała jutro w kwiaciarni, a Ty jesteś Czarodziejką, piękne te Twoje bukiety. Sms-y cieszą, czasem telefon, raz na jakiś czas ....spotkanie :) ( tylko nie wysyłajcie mnie na STOS!!!) To może paradoks ale przez to wszystko jestem lepsza dla męża:( U mnie wiatr zimny, choć słoneczko świeci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja tylko na chwile . Ciesze sie ze moje kwiatki Wam sie podobaja . Teraz ide do nich . Wydaje mi sie ze mnie noc zastanie . Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo podgrzewam obiad dla moich chłopaków i zajrzałam do Was.... Jutro Dzień Matki ❤️ wybieramy się z mężem po prezencik dla teściowej (mojej) . Jutro mąż do niej jedzie ( ma wolne). Najgorsze, że nie mamy jeszcze sprecyzowanego zakupu:( w ostateczności zostaje- perfum! Moja mama mieszka daleko ale z siostrą się domówiłyśmy i ona kupi od nas dwóch....kwiaty i.....:D:D:D....kijki ( już są!!!) Z mojej mamy to taki wędrowniczek i teraz będzie miała wspomaganie:P Miłego popołudnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach- Klaro, jesteś szczęściara:) a ja nie mam ani mamy ani teściowej:( Jak przyjadę to tylko pójdę na ich groby z kwiatami 🌻 Jesteśmy po obiedzie, babcia ma drzemkę (bardzo czujną:P ) a potem idziemy do ogrodu na spacer. Liczę już dni aż zobaczę dzieci. Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greywolff
Na wstępie chcę napisać,że liczę tylko i wyłącznie na szczere i SENSOWNE rady. Od jakieś czasu pewien chłopak z mojej klasy zaczepia mnie (przytula, łaskocze itp.). Peszy mnie to,że robi to przy wszystkich i moi znajomi uważają,że bardzo mu się podobam. Zauważyłam też,że często patrzy się na mnie na lekcjach( nasze spojrzenia spotykają się). Nie wiem jednak,co o tym wszystkim myśleć. Trwa to dość długo,lecz nasze relacje są wciąż na tym samym etapie(to co opisywałam powyżej). Z drugiej strony to typ chłopaka ,który podrywa wiele dziewczyn. Nie mam z nim żadnego kontaktu po szkole. Najgorsze jest to,że on zaczyna mi się podobać... Nie chcę tego zepsuć, proszę o pomoc. (proszę was o normalne odpowiedzi,jeśli nie chcesz mi doradzić, TO NIE PISZ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greywolff - coś pomyliły Ci się topiki, wejdż na młodzieżowy, powodzenia. 🌻 Witam wszystkie babeczki, poczytałam wasze wpisy i już jestem na bieżąco. ;) Klara - prezent dla Mamy (kijki) bardzo trafiony tym bardziej ze mama wedrowniczka, ja też siostrą się wyreczam z kwiatami na grób mamy bo 400 km to dość duża odległośc. Nieraz tak bywa ze więcej rodziny jest po tej drugiej stronie i ja tak mam. Ale Wy babki która jeszcze ma możliwość dobrze sie bawcie z mamą tego dnia. Niki czy oprocz pracy masz czas dla siebie i rodzinki ? Penelope - my nie mamy zamiaru ani Cię osądzać ani nauczać. To jest Twoje życie i ciesz się nim na całego. Nie lubię dawać nikomu rad co do postępowania bo z kąd mam wiedzieć czy mam patent na nieomylnośc ? A jak znam życie to nikt nie posiadl tego patentu. 🌻 Anna coś czuję że tęsknisz za dziećmi i boisz się ich zachowan' wiem że lekko Ci nie byLo ani nie jest , ale w życiu tak jest że jednego kochają problemy i życie toczy mu się pod górkę , a drugiemu lekko i z gorki. Ale dasz sobie rade bo w razie potrzeby podpowie Ci serce Matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z Was śpiszki , dziś nawet Ania śpi. Będzie piękny dzień, więc szeroko otwieram okna Chatki, kawa i herbata podana na tarasie ( możecie być w koszulach nocnych :D) Niki udekoruje stół kwiatami ;) a Sara szuka truskawek w ogrodzie:) 🌻\_/> > \_/>>\_/>\_/> > \_/>>\_/> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×