Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

:D Witajcie Laseczki ) ) ) Masz rację Klarciu że jak na mnie to niespotykane abym tak wczesnie zajrzała tutaj, ale miałam gości przyjezdnych i musiałam wcześniej wstać aby się wyrobić, jak wiesz to ja wieczorami łazikuję a za to rankiem się wyleguję ale już coraz mniej bo coś leżenia mnie męczy a zwłaszcza takie bezczynne. Jednak lubię się krzatać i mieć masę rzeczy do zrobienia. Klarciu a Ty od jutra masz kupę roboty w pracy , więc nie prasuj dzisiaj już koszul, wrzuć na luz i oddychał głęboko i wesoło :D Loniu, mamy dużo ze sobą wspólnego, mam takie samo zdanie jak Ty odnośnie zwiarząt, natomiast na świat nie patrzę tak pesymistycznie, wierzę że ludzie w końcu się opanują i zrozumieją co dla nich jest najważniejsze. Dawno już doszłam do wniosku że natura jest nie do podrobienia a tak o nią nie dbamy i zaśmiecamy świat jakbyśmy mózgów nie mieli. Na razie Dziewczynki, wpadnę wieczorem to Was pousypiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zajrzałam jak sobie śpicie, Klara - nogę wystawiła, przykryję bo zimne nóżki tylko z octem są zjadliwe. Lonia przez sen się uśmiecha, chyba śni jej się wnusia, d o b r a n o c Dziewczynki, słodkich snów 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witajcie ) ) ) w faktycznie zachmurzony poranek :D Klarcia , przetrzyj oczy a najlepiej dobrze je umyj bo słoneczko co dzień Ci wysylam, a dzisiaj koło południa również, a jeśli i dzisiaj go nie zobaczysz , to koniecznie chlapnij sobie procenta % na ostrość wzroku. Ja na wszystkich Swiętych nie wybieram się w podróż bo musiałabym tłuc się kilkaset kilometrów, za mnie siostra wszystko zrobi i zadzwoni ażeby zdać mi sprawozdanie. A ja jak jadę w obojętnie jaki czas to staram się wszystko wynagrodzić i uzupełnić. Jazda w tym czasie to masakra, pamiętasz Klarciu rodzinę Niki? Tym bardziej lepiej wybrać się na groby w innym terminie a na miejscu jak pogoda dopisze bez deszczu to pójdę tu na osiedlu na cmentarz i zapalę lampkę dla wszystkich. Zmarli są z nami i w naszych myślach i o to głównie chodi. Wkurza mnie to że ludzie zjawiają się raz w roku przy grobach swoich zmarłych, zostawiają masę kwiatow i robi się z tego śmietnisko, a ponieważ jeden z cmentarzy mamy niemal w środku miasta to jak jadę tramwajem to zamiast cmentarza jest po jakimś czasie jedno wielkie śmietnisko. Podoba mi się ten system pięknych trawnikow jak w USA. A te wielkie pomniki, przebogate i czego to u nas nie ma to komu to potrzebne, napewno nie zmarłym. I to by było na tyle, jakby powiedział prof Stanisławski (jeśli pamiętacie z tv) Miłego dnia Dziewczyny, nie dajcie się smutkom i innym popaprańcom :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj jest milutko... a najlepsza Krawcowa... Kochanie, czy fotka na Twoim blogu jest Twoja? Jeżeli tak, to piekno twojego ciała nie ustepuje pieknu Twojej duszy. Czuję, ze mogły byśmy stworzyć piękną przyjażń. TY MASZ POTENCJAŁ Mega 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Wam tak jest "poniedziałkowo" ???:D Dziewczyny , ten ostatni wpis...................... albo ...zajadła ,niedowartościowana kobieta, która chce podbudować swoje ego... albo to facet ......trylion do "potęgi n-tej " psychol!!! Pewnie wszystkie, myślimy o tym samym! Komu by się chciało zakładać czarny nick i pisać taaaakie bzdury????!!!! pod pierwszym wpisem! Saro- dzięki za promyki słońca- u mnie nie było ale od Ciebie...👄 Dziewczyny, tak sobie myślę.... pogoda jesienna jest na swoim miejscu- mgła, zero słońca.... no dobrze, że choć nie leje,- co tam.... cieszmy się z tego, co mamy! Dobrej nocki 👄 ))))))))))))))))))))))))))))) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety tak karmią facetów aby byli , nieco większej tuszy.! Bo on jest nasz, my go kochamy a INNE, się zniechęcą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Przepraszam, że rano nie wpisałam się , ale musiałam się zbierać do Elbląga. Zaplanowana wizyta u lekarza. Pisałam Wam ostatnio, ze mam problemy z nerkami - otóż, mam skierowanie do szpitala na oddział w związku z tymi dolegliwościami. Pocieszam się , że leczenie farmakologiczne mi pomoże i nie będę skazana na dializy :O Jutro rano jadę i się kładę - nawet się rymuje :) W związku z powyższym same wiecie, pakowanie potrzebnych rzeczy i ciuchów. A ja nie bardzo mogę liczyć na kogokolwiek toteż zabieram wszystko co może okazać się niezbędne. Trzymajcie za mnie kciuki, aby wszystko skończyło się OK dla mnie. W sumie jestem zadowolona, gdyż zostanę solidnie zdiagnozowana bez biegania po poradniach i laboratoriach. Tym bardziej, że w mojej okolicy nie ma takich specjalistycznych diagnostów. Jedyna wada, to fakt że mam awer na szpitale - bo ciągle do nich wpadam i wiecznie jest coś nie tak. Kurka wodna - ja cała jestem jakaś "popaprana" ze zdrowiem. Ostatnio obliczyłam, moje przerwy trwają tylko 6-miesiecy i znowu jakiś oddział. MASAKRA. Dziewczyny piszecie o wyjazdach na groby bliskich i związanych z tym "przebojach" na drogach i na placach przycmentarnych. Tak bardzo chciałam być u taty na mogile, ale chyba nie będę mogla. Zobaczymy :) Gorąco WAS wszystkie pozdrawiam i jak tylko wrócę to się odezwę i napiszę co i jak zdiagnozowali lekarze. Bardzo się cieszę, że tu piszecie i mogę z Wami dzielić moje troski tej tzw. prozy życia :) Buziaki i do szybkiego zobaczyska w lepszym zdrowiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu, najpierw do Ciebie piszę bo może zdążysz przeczytać, nie myśl o sobie że tak popapranie masz ze zdrowiem, znam wiele osób i sama też do nich należę, a szpitale znam od wewnątrz bardzo dobrze. Też muszę pomyśleć o szpitalu ale czas tak szybko mi leci że nie nadążam. Loniu, to bardzo dobrze że będziesz w szpitalu, zrobią Ci dokładne badania i nie będziesz musiała wyczekiwać miesiącami na kolejne badanie. Same musimy dbać o nasze zdrowie, a dzisiaj porobić badania na przychodnię to prawie niemożliwe. Loniu jak Cię zdiagnozują to i łatwiej będzie Ciebie leczyć, a Ty nie myśl zaraz o dializie, bo teraz mają super leki. Trzymam za Ciebie kciuki, a gdzie oddajesz pieska jak idziesz do szpitala? Napisz jak wrócisz a my będziemy tak zdalnie czarowały aby wszystko dobrze poszło. życzę Ci Loniu zdrowia i pozytywnego myślenia, jesteśmy z Tobą. 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarciu a teraz do Ciebie, śpieszyłam się aby zdążyć do Loni napisać , nie denerwuj się i nie zwracaj uwagi, masz rację że to facet , ale trzeba ignorować. Słoneczko do mnie zagląda kilka razy dziennie i nie rozumiem dlaczego Ciebie omija, jutro wezmę mopa i mopem przegonię w Twoją stronę. Na dobre samopoczucie zjadaj trochę czekolady codzień, ma w sobie hormon szczęścia - seratoninę i masę potrzebnych dla organizmu pierwiastków, to tak zamiast słońca. Nie martw się że utyjesz bo przy twoim ganianym życiu to otyłość Ci nie grozi. Trzymaj się ciepło i niech śnią Ci się fajne chłopaki :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klara ) ) ) ) Słońce u mnie wali na całego, myślę że w końcu do Ciebie zawitało. Na "wszystkich świętych" aby taka pogoda dopisała to ludzie bezpieczniej by na te groby dojechali. Zawsze przeraża mnie jak po weekendzie podają w tv ile osób na drogach zginęło, a jeszcze tak wielu jeżdzi na podwójnym gazie, ludzie nie mają wyobrażni, wydaje im się że wypadki mają prawo zdarzać się innym a nie im. Może lonia zdąży wyjść ze szpitala bo jeszcze parę dni jest. A Teresę nam wcięło , ale niech robi ten kurs bo od przybytku glowa nie boli, może jej się kiedyś jeszcze przydać. Klarciu, życzę Ci miłego dnia i dużo słońca zwlaszcza jak do domu z pracy będziesz wracała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarciu, słoneczko o tej porze roku jest nam bardzo potrzebne, tym bardziej że jesteś przywalona pracą, łap promienie słońca to nie chwyci Cię depresja. Lonia na razie nam nie odpisze bo zmieniła lokum, ma chyba kompa w domu , gdyby miała lapka to mogłaby zabrać go do szpitala, a w tym nudnym szpitalu to jedyne okno na świat. O tej porze dnia to jesteś napewno już po pracy w domu , więc spokojnie odpoczywaj i miłego wieczora, staraj sie szybko odpoczywać bo jutro rano znów kierunek praca. :D :o 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro🌻, wiem, wiem- słońce to podstawa:) Ale ze mną jest taki paradoks na jesień i zimę :D, że jak nie ma słońca to ja.....nie mam depresji:) Takie moje nastawienie jaskiniowe. Mam grupę krwi 0- tę najstarszą- a więc żyję z porami roku i dostosowuję się do nich. Wiosna, lato- uśmiech, euforia i potrzebuję duuuużo słońca. Jesień, zima-melancholia, mały, ciepły kącik i jak kret - wstręt ( no przecież przesadzam:P ) do promyków! Dziś było słoneczko ale wiatr bardzo nieprzyjemny :( Lonię wspieramy myślami i pozdrawiamy ❤️ 👄 🌻 Terenia- topiki żądzą się swoimi prawami są tu ludzie normalni i.....nienormalni :D :P Tych drugich ignorujemy i nie bierzemy do siebie, tego, co piszą- nie zrażaj się!👄 Ja mam poniedziałek wolny, więc chyba już wybiorę się na jeden poznański cmentarz/moloch . 1 listopada muszę być u mojego kochanego teścia❤️, który zastąpił mi ojca, którego straciłam rok przed moim ślubem. Zawsze w Zaduszki palę znicz w oknie dla mojego Taty❤️- bo jego daleki grób odwiedzam w wakacje. A tak na przekór :D- mam nadzieję, że w Święto Zmarłych będzie słoooooońceeee i ciepło. Wam też życzę ciepłych i miłych snów Sara nas w nocy odwiedzi :) i zrobi porządek z kołderkami :) Buziaki 👄(((((((((()))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i odwiedzam i nakrywam kołderkami , Klara ja też mam taką samą grupę krwi i takie same upodobania, jak jesień to chowam się przed słońcem i okulary przeciwsłoneczne na nos. Ale za to od stycznia to wyciągam szyję za słoneczkiem. Lonia śpi ale raczej - nie , jeśli nie dali jej tabletki na spanie bo w szpitalu żle się sypia. Tereska dzisiaj się nie pokazala ale ją pozdrawiam, a Ty Klarciu spokojnie śpij i o chłopcu śnij, niech będzie pokraczny ale nie cudaczny :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klarcia ) ) ) ) ) 👄 Za kawcię i herbatkę dzięki, faktycznie piję zieloną lub czerwoną, nie tylko Poznań rozkopany u nas też korki i chyba w całej Polsce, trudno , pomęczymy się , ale za to będą przyzwoite drogi. W wielu miejscach są jeszcze stare drogi to wprost wierzyć się nie chce że jeszcze niedawno wszędzie takie mieliśmy.Klara , życzę Ci dobrej atmosfery w pracy i wypasionej podwyżki, ażebyś za nią mogła trochę poszaleć. Wpadnę póżniej, na razie dobrego samopoczucia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pracy i po domowej pracy, wybrałam się na zakupy codzienne ......Dziewczyny ...moja pogoda :D JESIENNA!!! pochmurno, zero wiatru, zapach liści...SPOKÓJ! Z przyjemnością zrobiłam sobie kontemplacyjny spacer :) (coś z Hanki ) Teraz, proza życia mnie CIĄGNIE do siebie :P Jak zwykle przygotowania do jutra i wieczorne rozmowy...... Jutro mąż ze swoją mamą porządkują groby na cmentarzu .......... Ja "steruję" zdalnie....:) Ale 1-go będziemy wszyscy razem! I swoją osoba i myślami z dalekimi grobami ale... zawsze z SERCEM! Taki czas, że człowiek myśli o TAK BARDZO BLISKICH, KOCHANYCH! Dziewczyny- przepraszam za ten nastrój nostalgiczny.....może to dlatego, że znów jestem setki kilometrów od mojego rodzinnego miejsca. Życie toczy się dalej, dzień za dniem! Miłych snów )))))))))))) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Już szykuję się do wyrka bo mnie ciągnie... te leki przeciwzapalne powoduję senność u mnie. Dziś wiele nie zdziałałam, ale mam już uszyte trochę ubranek dla lalek. Mogłaby być dokumentacja na blogu, ale niestety już od piątku zajęcia, a jutro wyjście "do ludzi" ;) Literatura leży... aczkolwiek przybył jeden wiersz, który jest w najniższym linku na blogu. Najciekawsze są jednak te komentarze, które w sumie pokazują, że jestem w dobrym miejscu... hihi. Dwa z nich są od facetów!!! I to jak najbardziej pozytywne. Mała rzecz a cieszy grafomankę. :D dobrej nocki wszystkim 😴 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spijcie już cichutko i kazdej niech przysnia się aniołki rodzaju męskiego dobrze wyposazeni przez nature :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witajcie Dziewczyny 🌻 Klara , a o czym mozna myśleć przed północą, przecież nie o przyzwoitości, bo na nią pora jest w dzień. Tereska, jeszcze nie czytałam tego co napisałaś , jak przeczytam to powiem co o tym myślę, a krytykę lubisz czy same achy? Miłego dnia Dziewczyny, Klara wyluzuj trochę, uśmiechnij się i nie bądż tak spięta jak agrafka. :D :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereska, pierwsza zwrotka "niebo" podoba mi się ale druga przegięte ma z metaforą, nie będę robiła tutaj analizy twojego wiersza ale pisz jak najwięcej bo tylko tak Twoje wiersze będą coraz lepsze. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- witam wieczorem:). Pogoda spokojna, ciepła "pani" Jesień- miejmy nadzieję, że tak będzie do 1-go Listopada! Dziś kupiłam kwiaty na groby. Pierwsze już odwiedzimy w niedzielę- razem z mężem i chłopakami. Potem trochę się podzielimy- no cóż, takie życie.... ale najważniejsze aby wszystkich żywych i zmarłych zadowolić!. Wiem, to trochę przesada????????? ale do życia należy się przystosować! Saro- jestem ciekawa co dziś nam zaserwujesz do snów ???:D🌻 Teresa- a Ty, jak tam wyjście do ludzi???;) 🌻 Loniu- jesteśmy z Tobą 👄 🌻 ❤️ Miłych snów Laski ))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara - to chodziło o wiersz "Niedziela w mieście".(w linkach po lewej) Wiersz "Niebo" jest trochę przedumany. Nie podoba mi się. Dzisiejsze spotkanie nawet udane... ;) Jutro widzę się z kuzynką, to też będzie inspirujące. No i zajęcia mam . Nie chce mi się za bardzo. dobrej nocki wszystkim. No i miłego weekendu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko zaglądam do chatki, w kominku ogień jeszcze się żarzy, kocurki razem z Wami mocno chrapią , a dla Was mam kołysankę na dobranoc i bajeczke w mojej stópce, wejdzcie do stopki i zaczynamy 💤 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno, nie udało mi się a miałam taką ładną dobranockę, "Miś uszatek dobranocka" no to muszę Wam pomruczeć :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba ba ba ba
tak to sa buty w sam raz dla 60-tek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki ) ) ) Ale fajnie Klaruś że nareszcie sobie poodpoczywasz, w taką pogodę to może na rowery wybierz się z mężem, a jeśli nie jeżdzisz to naucz się jak najszybciej jest to super jazda i pięknie figurę wyrabia a jakie świetne wrażenia z takiej jazdy po parkach i lasach :D Miałam kiedyś kolezankę z Twojego miasta i ona z piesem chodziła na Cytadelę, przeprowadziła się do nas i strasznie tęskniła Masz tam u Was gdzie spędzać czas na łonie przyrody to wykorzystuj ten wolny czas na lonie przyrody a koszulki wieczorem przejedziesz żelazkiem. Myśle ze Lonia wyjdzie ze szpitala przed świętem to ją serdecznie powitamy, Loniu wracaj do nas bo nam Ciebie brakuje :D Tereniu, ja dzisiaj postaram się zapoznać z Twoją najnowszą twórczoscią, ale pisz jak najwięcej bo w ten sposób swój warsztat doskonalisz, moze to kiedyś odpowiednio wykorzystasz a jak nie to i tak masz satysfakcję i czujesz się dowartosciowana. A więc czekamy na Twoją tworczosć Tereniu. :D Klarciu, ja wszystkie pomarańcze olewam bo inaczej nie mozna, tylko czekają aby zwrócić na nich uwage. Miłego dnia dziewczynki i do wieczora ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×