Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Loniu , moj Tatus odszedl w 95r, Mamusia w ubieglym roku krotko przed swietami a tak bardzo chciala dozyc swiat. :-( . Mielismy juz zaplanowane spotkanie caaala rodzinka w domu rodzinym. I powiedz czy mozna cos planowac?...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLA ANNYKRYSTYNY
😭:classic_cool:🌻🖐️❤️😴👄😠😡💤 beksa--- cool---kwiat---czesc---serce---spioch---usta---zly---wsciekly---ziewam A jeszcze może być :) :( ;) :D :P :O Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam do Was najszybciej jak mogę. Poruszyłyście bolesny także dla mnie temat - Bieda - Bieda - najwierniejsza koleżanka i współlokatorka. Prawie przez całe życie mieszka z nami,wykurzyć tego się nie da. Już przestałam wierzyć,że będzie w polsce kiedyś lepiej,dla ludzi takich jak my.Słuchając tych CYNIKÓW w telewizji,POGROMCY MRÓWEK - chyba domyślacie się o kim,jak dla mnie,to nowe imię Słoneczka Peru - gacie opadają. W sprawiedliwość - może kiedyś jeszcze wierzyłam ale od dawna wiem,że to mrzonka.Słowo to powinno zniknąć ze słownika. Dzisiaj robiłam \"ptaszki\" na obiad - będą i na jutro. Czasu na to potrzebasporo,więc wiecie dlaczego wcześniej nie wpadłam,bo jeszcze drzemanko było. Wspominacie Rodziców.Mi też ich brakuje.Staralam się wytłumaczyć Synowi,jakie to ważne,że jeszcze nas ma - Córka to rozumie,ale niestety jemu cuś odbilo,chyba nadmiar \"sieczki\" do główki uderzył. I tak żle - i tak niedobrze. Najlepszy jak stwierdił Budda - jest złoty środek. No cóż,nie mamy wpływu na to co się dzieje. Jolu - cieszę się,że jestem stara - jakieś pieniądze dostaję,nie muszę się w tych okropnych czasach szarpać tak jak Twoja Rodzina. Zal mi tych wszystkich mlodych - przed nimi tyle obowiązków,które już przerobiłam - a pogarda dla ludzi coraz większa. ot życie......... Spijcie spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 "Z sekundy na sekundę Z minuty na minutę Z godziny na godzinę Zmieniaj swe życie odrobinę Dodaj coś nowego Odejmij trochę złego Podziel na przyjemne Pomnóż przez potrzebne Wynik prostym jest równaniem Bierz z życia tyle Ile jesteś w stanie. " Zycze Wam spokojnej nocki 🖐️dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Skromne śniadanko, kawa i bieg do Was. Pozdrowienia na cały dzień. JOLU za wszelką cenę będę chciała zmienić zycie choć odrobinkę. Piękne słowa - dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jaki ten dzień zapowiada się piękny , od rana słoneczko. Wyjdę troszkę na powietrze i połączę przyjemne z pożytecznym- Zakupy i spacer. Na pewno jeszcze napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien dobry! Kawka z rana :D z Wami zawsze smakuje! Globusik🖐️ Jola🖐️ Livia🖐️ Lonia🖐️ AnnaKrystyna🖐️ :D :D :D :D :D Znow dzien nowy wstal. Znow nam szanse dal, Szanse by zrobic cos dobrego, Albo by poznac kogos milego, Moze dzisiaj ktos usmiech Ci da, Moze tym kims bede tez ja! Milego dnia zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż miło witać się w tak radośnie przyjęty przezWas dzień. Rao zamiast pogadanki politycznej - gonię do Was. Lonia nam \"zniknęła\" - trzymam za nią kciuki - niech wraca jak najprędzej. W mojejobecnie 2 osobowej rodzinie - komputer oblężony jest przez całą dobę - przwie.Ma tylko chwile odpoczynku - od.ok 3 - do 8 rano. Przyzwyczaiłam się do internetu,mój MM tyyyyyyż. Kolejny sposób naodwrócenie uwagi od rzeczywistości,ucieczka przed codziennością i samotnością - huura - niech żyje internet,no i Wy moje drogie.Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywaja dni, kiedy idzie gorzej, bywaja dni, kiedy juz nie mozesz. bywaja dni, kiedy sil brakuje, bywaja dni, kiedy w sercu kluje. Bywaja dni te niebywale, bywaja dni te doskonale, te, w ktorych usmiech nie schodzi z twarzy, i te, w ktorych znowu zaczynasz marzyc. I własnie wtedy marzenia spelnic się moga, wystarczy isc optymizmu droga ale i ta droga ma gdzies swoj kres, i pozniej znowu smutno jest. I samo nasuwa się pytanie: ”Jak dlugo jeszcze tak zostanie?” ”Niedlugo- bo i to się gdzies konczy!” A trzeba pamietac, ze usmiechu i smutku nic nie rozlaczy. Wiec nawet, jesli smutek Cie opanuje, to tam gdzies niedaleko usmiech oczekuje, by zajsc w odpowiednim momencie droge i nadac zyciu oslode. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam też BASIEŃKĘ - koleżanka jak diabli - przez prawie 30 lat - aż okazało się - co to za jedna.Niestety,od tego czasu,nienawidzę tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia? Szalenie znasz się na ludziach! Skoro koleżanka przez 30 lat była dobra, to... może Ty na starość się zmieniłaś? Preferowanie innego rodzaju wartości nie przekreśla człowieka. Ale jak widzę, Wam prawda do pustych główek wejść nie może. A miejsca miałaby dużo. Bardziej pasuje takie coś? Trzech górników Gustlik, Zygfryd i Hubert postanowiło wyjechać do pracy w kopalni we Francji. Gustlik powiada: - We Francji bardzo trudno będzie wymówić nasze imiona, sa takie twardo brzmiące. Proponuje abyśmy zmienili je na brzmiące miękko. Także ja będę się nazywał Guj, ty Zygfryd będziesz się nazywał Zuj, a ty..... - To jo nie jode - powiada Hubert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Uśmiechu i smutku nic nie rozłączy , to prawda. Właśnie się śmieję z Joli żartu /kapitalny/ i z zadumą czytam wpis Ani. Właśnie wróciłam do domu, dzień naprawdę piękny. Ugotowałam zupę pomidorową i gulasz.Oczywiście zjadłam trochę jednego i drugiego - wiadomo jestem leniwa.Dobrze lenistwo też jest potrzebne. Piszecie o obleganych komputerach.U mnie jest to samo. Nie wyobrażam sobie już życia bez tego urządzenia.Kiedy jestem z Wami na czacie, zapominam o wszystkim. Hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie wiem skąd we mnie dzisiaj tyle energii. Wyobrażcie sobie ,że postanowiłam ufarbować włosy i to zrobiłam. Mówiąc inaczej zrobiłam się na " u b u s t w o". Ale w tym ubóstwie czuję się lepiej - świeżo. Pozdrawiam wszystkie Panie. Szczególne pozdrowienia dla Ciebie LONIU.Wracaj szybko do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I chociaz gdzies tam daleko wlasnym rytmem zyjesz, wystarczy , ze wlacze komputer i jestes, gdy druga kawke pije :D Tak dzis wesolo to i ja cos dorzuce! :D :D :D znalezone w sieci. Prawdziwa kobieta : Nigdy nie ma: 1. Czasu 2. Pieniędzy 3. W co się ubrać Zawsze ma: 1. Rację 2. Genialne dzieci 3. Męża idiotę Z niczego potrafi zrobić: 1. Sałatkę 2. Kapelusz 3. Awanturę małżeńską Trzy okresy w życiu kobiety: 1. Pierwszy: Psuje nerwy swojemu ojcu 2. Drugi: Psuje nerwy swojemu mężowi 3. Trzeci: Psuje nerwy swojemu zięciowi Trzy zwierzątka prawdziwej kobiety: NORKI ( w szafie ) JAGUAR ( w garażu ) OSIOŁ ( co na to wszystko zarobi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny, poczytalam, posmialam sie - a to co o zwierzatkach \"kobietek\" - wspaniale. Tez poczytalam MM, smial sie razem ze mna i powiedzial, ze to wcale nie takie glupie. Zapewnilam mu, zez jaguara w garazu nie potrzebuje - wystarczy mi moj maly samochodzik. Abym nie zapomniala. W Polsce sa dzis Barburki - jezeli jest wsrod nas Basia - skladam jej serdeczne zyczenia i duzo, duzo zdrowia i usmiechu. Globusiku dziekuje za @ nawiaskwiateknawias Zobacze czy mi obrazki wyjda, jak zwykle pewnie cos pokrecilam. Bez bicia przyznaje, ze nie jestem championen - ale nie gniewajcie sie na mnie. Loniu, jak Twoje zdrowie i samopoczucie? Pozdrowienia dla wszystkich sympatycznych pan Anna Krystyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jesteście nie możliwe. Jeśli chodzi o kobiety , kurcze to samo życie.Czekam na MM ,żeby mu przeczytać, ale będzie ubaw. JOLA i ANIA bawią dzisiaj nas wszystkie.Uśmiałam się, że hej. ANIUKRYSIU tu nie ma powodów do tego, aby się z śmiać.Ja też wiele rzeczy się uczę.Co do Ciebie to uważam,że piszesz kapitalnie. Uśmiechy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
JOLAZABRZE Na komisje lekarskie stawałam bardzo często.Jolu nie ma się czego bać.Ludzie chorzy po prostu mówią prawdę o swoich dolegliwościach.Ci co kombinują niech się boją. Choć bywało i tak,że renty przyznawano właśnie tym kombinatorom. Ale to się chyba zmieniło. Bądż dobrej myśli,a będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwile zostalam pozbawiona naszego okienka na swiat :-( a tu tyle napisane, ciesze sie, ze Was rozbawialam ale nie pokazujcie Waszym malzonkom bo pomysla, ze to prawda :D AnnoKrystyno moje gratulacje🌻nikt nie jest geniuszem ja tez zaczynalam od raczkowania \"krok po kroczku\" poznawalam wszystko. Jolu o komisjach lekarskich wole nie mowic bo dostaje \" gesiej skorki\" przerabialam to i stwierdzono: ile to rzeczy robic mi nie wolno ale do pracy sie jeszcze nadaje . Tak jak mowi Globusik moze powinnam kombinowac ale tego niestety nie potrafie. Zycze Ci Jolu powodzenia! Loniu! duzo zdrowka i kuruj sie szybciutko, tesknimy! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARBURKA - Niejaka Mezalians zarzuciła mi,że ze mną cuuuś nie tak. i to zawsze biotrę pod uwagę. No coz gwoli tej mojej \"przyjaciółki\" - może faktycznie powinnam co nieco wyjaśnić. Wspólnie w latach 80-tyvh założyłyśmy pewną Spółdzielnię - było tam sporo różnych podmiotów - po rozbiciu starej PSS. Pewnego facia i ją wybraliśmy do zarządu. Ja z moim MM - produkowaliśmy orężadkę,taką prawdziwą - jakiej juz nie ma.Powoli,powoli wszysczy upadali - oddaliła się od nas zupełnie,a mieliśmy do niej 100 % zaufanie.W momencie bardzo trudnym dla mojej rodziny - 2operacje serca mojej Córci - zaraz bay-pasy po zawale miał MM,zostaliśmy \"dobici\". Nie będę opisywała szczegółów - bo po co. Metody skuteczne,jakich pełno w naszym kraju.Cud,że nie wylądowaliśmy pod płotem. Zbieraliśmy się potem przez chyba 6-7 lat. Ona ma się dobrze,jest właścicielką 2 piekarni - jedna z nich to największa piekarnia w naszym mieście.Nas przestała znać. Plac w centrum miasta,gdzie mieliśmy zaklad - jest własnością byłego prezesa WSS. Zdecydowanie - imię Barbara - żle mi się kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULACZARNULA oj tak tak Aniu, gęsią skórkę również miałam.Nawet po przyznanej rencie miałam ją zabraną. Ale było to tyle lat wstecz,myślałam,że w czasach obecnych jest inaczej.No cóż ANIU jak sie nie stanie to zawsze DOOPA Z TYŁU. LIVIA jestem z Tobą.Pokonałaś cholernie dużo trudności. Z uznaniem patrzę na Ciebie. Takie przyjaciółki ma się zawsze przy sobie.I wiem, że potrzeba bardzo dużo czasu , aby ich "zamiary" w porę dostrzec. Poparzyłam się wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawały - dowcipasy. Próbuje sobie jakiś przypomnieć. Pewnie jesteście już po kolacji,bo jakiś kawał paskudny mi się przypomniał. Małpo - co jesz? banana A dlaczego on jest taki brązowy? - bo jem go po raz drugi. Do jutra.Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień zaczęłam od śmiechu i litości nad biednym staruszkiem,którego trzeba było cucić. Wczoraj wieczorem uśmieliśmy się oboje z MM, aż bolał mnie brzuch. Kawa na Was czeka, tylko nie wiem czy ma być z mleczkiem. Dobrego i spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj JOLUŚ. U mnie też dzień ciemny, bo zamglony. Fajnie, że jesteśmy na posterunku "powitania". Dla wszystkich babek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
nie wyszło coś z uśmiechem,więc dla wszystkich ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien dobry! Globusik🖐️ Jola🖐️ Noc byla byle jaka :-( wstalam o swicie o 5 rano , bo gardlo mnie boli i zrobilam sobie plukanke babciny sposobem\" woda + sol \" polozylam sie jeszcze do lozka i obudziilam sie o 9tej. Bol niestety nie minal , kawke z mleczkiem wypije i ide do apteki,moze cos mi poradza. Zycze milego dnia!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie powtórnie. To chyba pogoda powoduje,że tak się przeziębiamy. Ja pociągam nosem, zaczęłam pić herbatkę lipową.Dzisiaj siedzę w domu. Zdrówka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×