Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Kurcze znowu €śmiech nie wyszedł. JOLA masz bojowe zadanie nauczyć mnie uśmiechów ha ha. No to bużka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ popoludniu! A gdzie reszta naszych Pan? Livia jeszcze nie zajrzala , AnnaKrystyna tez nie, pewnie czyszcza buciki na jutrzejszego Mikolaja :D Ja nie czyszcze bo o mnie i tak pewnie zapomni :D Lonia ? bidulka chora.❤️ tesknimy! Pokiwaj chociaz 🖐️ Zaaplikowlam sobie lekarstwo , pije duzo herbatki z miodem i cytryna czuje sie lepiej. Widze Jolu, ze jestes dobrym nauczycielem :D ale masz zdolnego ucznia i tylko patrzec jak zaraz Globusik wpadnie do nas z usmiechem na buzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niedługo wpadnę na dłużej, teraz próbuję uśmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa udało się, próbuję drugim sposobem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - lepiejpóżno niż....... Dzisiaj byliśmy z MM od rańca na rynku i zakupach spożywczych w marketach. Wpadam tak póżno,bo to od razu dzień poprzestawiany. Cieszę się,kupiłam Córci koc i 2 poduszki,MM - skarpetki a sobie na mikołajki - pluszowego mięciutkiego piesko-misia. Proszę się nie śmiać. Przyszedł też dla Córki zamówiony na allegro zegarek - BUBEL - latają mu wskazówki,na dodatek nie ten kolor. ci sprzedawcy to normalnie perfidne świn.......... Jak na razie to do paskudy wysłałam m-la,zobaczymy co dalej. Zakupy początkowo zapowiadaly się nader nerwowo.Chciałam od razu się oddalić,ale nie dało się.Zaraz gdzieś na zawietrznej pokazywała mi się postać o grożnej minie, co za dużo masz pieniedzy? - komantarz na każdy mój zakup. Ale potem się rozkręcił - i już jakoś poszło. Parę godzin nam to zajęło - a potem obiad,drzemka no i jestem. Swięta - święta - jak na razie zaopatrzyłam się w warzywa. Robię zawszetradycyjną sałatkę ziemniaczaną.Jakoś nie mam przekonania do tych nowości - roboty przy tym sporo - ale zawsze wychodzi mi dobra i dzieci moje ją lubią. To na razie,jeszcze się odezwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No fajnie ,wszystkie mamy uśmiechy na twarzy. Jolu dzięki, to są bardzo sympatyczne znaczki. Aniu jak dobrze, że czujesz się lepiej.Lepiej nie wychodż z domku, żeby się nie pogorszyło. Uśmiałam się z wpisu Livi.Mój Boże, skąd ja to znam "masz za dużo pieniędzy" Znowu jestem wkurzona - telefon od znajomej , która lubi gadać, a ja muszę słuchać.Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogralam w kulki - zadzwoniłam do Syna - rozmawiamy, w oddali slyszę głos Królowej Mrozu - a może przyjedziemy wcześniej? Ta to ma tupet - ręce i gacie opadają. Humoru jednak to nawet Ona mi dzisiaj nie zepsuje. Kto tam choruje na gardło? - zrób sobie herbatki z majeranku,majeranek leczy. W cudownej europie można go kupic tylko w aptekach. To opowiem jeszcze dowcip: Co dostaniesz od żony na gwiazdkę??? - Chyba faceta - widziałem go wczoraj schowanego w szafie. No moje drogie,to na dzisiaj chyba starczy - dzisiaj śpię z moim misiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wieczorkem! Globusiku powiedz znajomej, ze my na Ciebie czekamy :D Jolu a nie mowilam, ze jestes:classic_cool:jak nauczyciel dobrze wytlumaczy to uczennice lapia w locie :D Livio! Ja tez robie tadycyjne dania :salatke ziemniaczana, bigos, rybke po grecku, rybe w galarecie \" zimne nozki\" , nowosci zostawiam dzieciom do roboty bo to sa nowoczesne gospodynie :D Co do zakupow to powiem Ci wole pojsc sama i mam swiety spokoj, MM chcialby wszystko zalatwic w ciagu 10 min. a jak juz leci 11min. to sie straszne piekli dlaczego tak dlugo. Ot.... mezczyzni .Ale nie wszyscy tacy sa, mojej sasiadki maz bardzo lubi chodzc po zakupy i nie marudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawiam Wam cos :D do poczytania i mowie juz dzis dobranoc 🖐️ DZIEWICA POSPOLITA Roślina krótkotrwała, wymagająca szczególnej pielęgnacji. Chętnie poddaje się flancowaniu. STARA PANNA Roślina długotrwała i pnąca, czepiająca się wszystkiego i wszystkich. Żyje w miejscach odosobnionych nie wiadomo z kim. KOCHANKA Roślina kwitnąca pasożytnicza z gatunku motylkowatych. Z uwagi na duże koszty w naszych warunkach trudna do hodowli domowej. Rozkwita nocą. ŻONA Pożyteczne zwierzę domowe, pociągowe, bardzo nerwowe, ale wytrwałe. Żywi się odpadkami, w hodowli domowej bardzo opłacalna przynosząca duże korzyści. ROZWÓDKA Należy do owadów występujących w dużych ilościach, znana w przyrodzie pod nazwą szarańcza. Samiczki pozostawia w spokoju, samców niszczy od korzenia. Czyni szkody w ubraniu zwłaszcza w kieszeni. WDOWA Wierzba z gatunku płaczących, szybko próchniejąca. KAWALER Ptak przelotny, dzieci swoje podrzuca innym i wówczas zmienia miejsce pobytu. Jest trudny do chwycenia w sidła. STARY KAWALER Grzyb jadowity o gorzkim smaku. Żyje przeważnie sam lub w symbiozie z purchawką pospolitą MĄŻ Zwierzę domowe z gatunku leniwców. Ze względu na dużą żarłoczność w warunkach domowych przynosi duże straty. W hodowli nieopłacalny. Pochodzenie – skrzyżowanie trutnia z padalcem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dzien dobry! Ho,ho,ho,ho........... Mikolaj z kawka wita! :D :D :D Życzenia Mikołajkowe. Dzień Mikołajkowy Różne pomysły przychodzą do głowy Jakim prezentem obdarować bliskiego Czym zaskoczyć kochanego Wszystkim coś bym dać chciała Każdego bym obdarowała Zakochanym dużo miłości Dzieciom samych słodkości Samotnym kogoś bliskiego Dorosłym życia spokojnego By każdy się uśmiechał do każdego A wszystkim wszystkiego dobrego… Milego dnia!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Ja jestem szczęśliwa, bo nie dostałam rózgi od Mikołaja.Ale się starałam, przez cały rok byłam grzeczna. Wczorajszy dzień był pełen emocji.Dzisiaj sobie popiszę do Was. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeszcze jestem zaspana i znowu coś pomyliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ze strachu, że dałam plamę od razu się spociłam. Ale Mikołaj tego nie widział - na szczęście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry - na forum pogaduchy jak przy kominku. Aż milo będzie mi,te Wasze uśmiechy - zniszczyć. Ale miałam sny..br.......... Wczoraj przed snem,oglądałam odcinek kolejny \"Władcy Pierścienia\" -co w tej mojej durnej kapuścinie w nocy się WYPRAWIAŁO. Najważniejsze,że już nie pamiętam. Pamiętam taki moment - \"przechodził obok mnie jakiś przystojniak,ja za nim wodzę oczami z wyrażną kokieterią - i widzę jak na mnie patrzy z pogardą - po chwili dociera do mnie - że ja to ta starucha z siwym jeżem.\" - KOSZMAR PODWOJNY.:) Anulka - wybacz tego \"ktosia\" - to moja skleroza,jak piszę -wpis-to pamiętam tylko problem. Globus - Jola - Tak trzymać!Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L O N I A............ LONIA....HOP..HOP.......... Wołamy Cię - ZDROWIEJ. przed dom wystawiłam gumofilce MM - idę zobaczyć czy Mikołaj cuuuuuuś do nich nie zrobił.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny:-) LONIU jestem zaniepokojona tym milczeniem! ANIU dobrze, że pokonałaś ból gardła. JOLU śląskie dowcipy są kapitalne. ANIUKRYSIU:) LIVIO za Twoim przykładem sny wywalam z pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane. Dzis Mikolajki. Jak bylam mala dziewczynka wystawialam buty w kuchni i czekalam z niecierpliwoscia na maly prezent. Rano zawsze byly w bucie ciasteczka i cukierki i maly prezencik. To bylo bardzo,bardzo dawno temu. Identycznie robily nasze dzieciaki. Przepraszam, ze nie pisalam ale w piatki moj MM pracuje w domu ku mojej wielkiej uciesze i komputerek jest zajety. Wiem, ze to ulegnie zmianie bowiem \"wisi\" w powietrzu, ze dostane jakis wazny prezencik pod choinke. Wobec tego czekam cierpliwie ale sie domyslam. Loniu kochana, musisz szybciutko zdrowiec, martwie sie o Ciebie. Globusiku odpisuje na @ Annaczarnula - jeszcze sie zasmiewam z Twoich \"kwiatkow\". Wspaniale. Nawet skopiowalam, bo mi sie bardzo podobalo. Troche o mnie. Pogoda jaka taka - brzmi to jak po japonsku! Wieczorkiem jestesmy zaproszeni do przyjaciol na wieczor \"mikolajowy\" z ich wnuczkami, ktore przyjechaly na swieta z rodzicami z USA. Ich corka wyszla za maz i mieszka z mezem amerykaninem w Stanach. Kochane, zycze Wam slonecznego i usmiechnietego dnia. Nie myslcie, ze zapominam - przeciwnie mysle duzo o Was. 🌼 Caluje serdecznie wszystkich. 😍 Anna Krystyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Moja koleżanka, w życiu osobistym występuje jako "singiel". Żyła dla swojej mamy.Wczoraj otrzymałam wiadomość, że mama odeszła.Dla niej to straszny cios. Była to starsza pani, ale matka nigdy nie będzie starszą panią i ból po stracie jest ogromny. Właśnie wychodzę do niej. Jeszcze będę z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka Loni
pisałam wcześniej powód nieobecnosci Loni, bo oto mnie prosiła. Ciekawa jestem komu przeszkadzają normalne pomarańczowe wpisy.... Lonia nie ma netu ..(narazie )nie wiadomo, kiedy sprawa będzie wyjaśniona. Pozdrawiamy obie serdecznie do miłego ❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ popoludnu! Globusik smute to co piszesz i zgadzam sie z Toba, nie wazne ile lat maja Rodzice zawsze zostaje wielki bol . Twoja kolezanka przezywa to jeszcze bardziej , poniewaz byla z Mama do konca Jej dni. Serdecznie Jej wspolczuje! Jolu mozna sie rzeczywiscie zdenerwowac , przeciez czekalas na wazne papiery. Czy to AZ tak duzo zostawiac awizo w skrzynce , chyba nie. Musisz pojsc na poczte i niech Ci to wyjasnia .A listonosz, ciekawe jak sie bedzie tlumaczyl. AnnoKrystyno, milego wieczorku w gronie przyjaciol . Domyslam sie, ze pod choinke dostaniesz nowego laptopa to bedziesz czesciej z nami. Livio, nie odebralam Twojego wpisu zlosliwie👄i nic nie musze Ci wybaczac.Jestem Ci wdzieczna za rade, bo chyba Twoja herbatka pomogla mi zwalczyc bol gardla🌻 dla Ciebie. Przyjaciolko Loni , dziekujemy z informacje, przekaz prosze Loni, ze tesknimy i czekamy! Czekam na gosci i pewnie dzis juz nie zdolam wpasc, wiec zycze Wam milego sobotniego wieczorku. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Do PRZYJACIÓŁKA LONI Dziękuję za wiadomość , pozdrawiam i czekamy. JOLU nasza poczta zawiodła mnie już nie raz.Tak naprawdę , to boję się wysyłać jeśli jest coś ważnego.Nawet priorytet nie dochodzi o czasie, tylko dużo kosztuje. ANULKA miłego wieczoru, fajnie,że ból ustąpił. ANIUKRYSIU przyjemności na cały wieczór. No cóż ciężko rozmawia się z osobą, która cierpi z powodu świeżych ran. Wiele spraw musimy brać na rozsądek.W tym tonie rozmawiałyśmy, ale jest mi smutno.Ogromnie dużo spraw przed tą kobietą. Jednak wszyscy musimy i w takich chwilach, jakoś sobie radzić. Chyba coś zjem. Jeszcze wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dwie osoby w domu i kolejka do komputera. Tak jest dzisiaj u mnie.Mój pan powiedział, że będzie grafik kto i kiedy będzie korzystał. Ha na pewno nie dam się zapędzić w "kozi róg". Życzę wszystkim dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do przyjaciółka Loni
Co z ciebie za przyjaciołka, jak się nie chcesz przyznać,żes przyjaciołka? To wstyd? Może jednak.... Lonia ma was w nosie, tak gdzies wyczytalam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Proszę wstawać. Życzę miłego dnia dla wszystkich. Jak dobrze zrozumiałam to LONIA ma problemy techniczne z komputerem, czy tak? Wcześniejszego wpisu przyjaciółki nie czytałam. Mam dzisiaj lenia, ale zaraz się pobudzę do życia kawusią. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - rano, a ciemnawo jakby to był koniec dnia, jakaś awaria w wodociągach - od wczoraj nie ma wody. Dodzwonic się też nijak do tego przedsiębiorstwa. Ratuje nas to,że kiedyś mieliśmy własną studnie - i nie zlikwidowaliśmy.Kawka zrobiona z wody w butelce. Wczoraj w tv - wielka feta,wielki cyrk.Trzeba abyśmy uwierzyli,że tak naprawdę jest S U P E RRRRRRRRRRRRR. Kto ma super - ten ma super - my tyyyyyyyż. Choinka w dzikim ogrodzie mi rośnie - druga sztuczna,ubrana od lat w reklamówce schowana - gotowa do wyjęcia na święta - też jest,więc jest super...jest super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×