Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

♥Dzień dobry to słowa na powitanie ♥🖐️ niech ten dzień miłym się stanie.♥ ♥Jesteś jak kropelka wody ♥ delikatna płynąca powoli ♥ ♥a ile kropel w wielkim oceanie tyle buziaków przesyłam na śniadanie ♥👄 ......)..........).......) .....(.........(.......( .......)..........).......) …..(..........(.......( .......)..........).......) .|xxxxxxxxxxxxxxxxxxx| ..\▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒/ ...\xxxxxxxxxxxxxxxxx/oooo) ....\▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒/..(oo) .....\xxxxxxxxxxxxxxx/...(oo) ......\▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒/ooooo) .......\xxxxxxxxxxxx/ ........\▒▒▒▒▒▒▒▒/ .........\xxxxxxxxxx/ ..(▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒) ...(ooooooooooooooooo) By nie poddać się chwilom zwątpienia, aby w stronę rozpaczy nie skręcić, by nie umrzeć z rozgoryczenia trzeba wierzyć tej oto sentencji: Najpiękniejsze jest to,co przed nami, co nam przyjdzie dopiero przeżyć, co się zjawi z nowymi wiosnami, by nam życie cudownie odświeżyć. To co było i jest, bardzo boli, targa nerwy i wzrusza sumienie, więc - by zdrowie psychiczne uchronić najpiękniejsze trzeba mieć w rezerwie. Najpiękniejsze dopiero nadejdzie może rok, może dwa, może dziesięć tak się trzeba pocieszać mizernie, gdy bez przerwy przedwiośnie lub jesień ! Najpiękniejsze są dni, które będą, założenie to nic nie kosztuje, borykając się z biedą codzienną, niech się każdy, jak umie, oszukuje. I tej racji nie wolno nikomu kwestionować, negować, przesłaniać. Najpiękniejsze jest to,co przed nami, najtrudniejsze są chwile czekania...... /Jan Kaczmarek/ Zycze Wam milego dnia zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy dzień jest pochmurny, deszczowy, brakuje Ci słońca na niebie pamiętaj, że ja zawsze i wszędzie schowany mam uśmiech dla Ciebie. :D BO........ Warto spełniać marzenia,warto iść do przodu Nawet kiedy wiatr się zmienia I wieje prosto do oczu. Iść do przodu,szukać w ludziach przyjaźni Dotknąć ich serca,nawet kiedy jest jak lód. Kiedy drzwi zamykasz,pozostaw okno otwarte. By każdy Anioł mógł trafić do Twojego serca. Czasami są takie dni ,a nawet miesiące, Kiedy myśli bywają smutne ,a serce płaczące Ale los się uśmiechnie,wszystko się odwróci Bo wiara w naszym sercu ,czyni cuda Spójrz dookoła siebie,nie jesteś sam, Ktoś jest tam w niebie i tu na ziemi Nie ma takiej rzeczy ,która złamać cię potrafi, Nie ważne co cie trapi,ktoś zawsze w Ciebie wierzy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌻😘 dla wszystkich kolejny deszczowy dzien szpaki winogrono atakuja to musze cos im jeszcze wykrasc i was poczestowac jedzcie na zdrowie milego udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wino bluszcz pogubił liście, winogron też, no i moja kochana brzoza - więc grabie w garść i zeszło się do teraz :) Na dworze nie zbyt ciepło - ale jak się ruszałam to nawet, nawet :D Teraz szykuję obiadek. Noga kurczakowa się piecze, do tego surówka z czerwonych buraczków i ziemniaczki. Mam plana co by zrobić pod wieczór kopytka, bo ciągle mi z obiadu zostają ziemniaczki. Chyba się skuszę. Wczoraj prawie cały dzień słyszałam normalnie !!! Ucho, tzn. - trąbka słuchowa sama się odblokowała :D Już się ucieszyłam - chyba przedwcześnie :( Bo cholerstwo wróciło ! Bidula ze mnie :D Anulko - cudności poezja :D Dziękuję kochana. Jak sobie poczytam, tak ze trzy razy to tekst prawie zapamiętuję i chodzę sobie potem i powtarzam jak mantrę. Ważne , że pomaga ! Globus - skarbie. Napisz co porabiasz? Dzięki za pozdro od TM :) Również go pozdrawiam. Na pocztę netową dostałam filmik z udziałem mojej wnusi. Zięć ją rozśmiesza, a ona pięknie się śmieje cały czas :D Już w Lutym pojawi się na świecie moja druga wnusia !!! Tak, tak będzie Królewna :D No i znowu wielka radość dla babci. Ja optowałam za wnukiem, ale wyszło inaczej. Tym bardziej się cieszę. Oj, lecę w gary :D Ale jeszcze się pojawię ... Tilza - Livia - Dora - Jola -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witajcie - nadal dochodze do siebie we wlasnym domu. Zaczelam robote w ogrodzie,kopanie..dzisiaj |Syzyf po trosze,pranie ... nie wiem kiedy będzie NORMALNIE.Chyba nigdy. nie mam jak Was czesto odwiedzać - komp opanowany przez informatyczke domowa,lub moj Cien. Wczoraj bylismy na wspólnych zakupavch. Jaja jak zwykle.Chłop miał w rekach wozek i decydowałłłłł. Ja chodziłam po sklepie w poszukiwaniu tego - co potrzebne mi i C. Ide do niego z cześcia zakupow - a on juz s k a s o w a n y. no to wzięłam maly sklepowy kodszyk - i spokojnie po malutku - robie swoje.MM stoi po drugiej stronie - i cuus puka sie po głowie,jak myslicie,co miał na mysli? No i co mu z tego przyszło? - i tak poczekał na mnie,potem przy kasie zawołałam tylko - "Cieniu płać ". No coz - śmiechu było na kawał sklepu. O dziwo nawet si e nie wkurzył. Wspólne zakupy - to jednak niezapomniane klimaty. Potem mi oświadczył,po raz chyba setny,że to były ostatnie nasze wspólne zakupy. Humory Wam dopisują,poczytałam Was,no przyznaję niezbyt dokładnie - ale zawsze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinę mam na maxa podniesioną i to za sprawą ORANGE !!! Opiszę wam co i jak... Na początku lipca tego roku moja umowa uległa rozwiązaniu z Orange. Tel. komórkowy mam na kartę. Co dwa tygodnie dostaję sms -a abym ponownie podpisała z nimi umowę i wzięła sobie za zeta nowy tel. Obecny działa bez zarzutu - toteż nie spieszyłam się z podpisaniem nowej umowy. Dzisiaj rano - Orange = ZABLOKOWAŁA mi telefon, pomimo tego że posiadam na nim środki i płacę zgodnie z taryfa za połączenia, ..... bo minęło 90 dni, a ja się nie doładowałam Dzwonię na info. Moje pytanie jest proste: Jakim prawem, skoro nie mam umowy blokujecie mi tel. ? Odp. Bo pani MUSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! się doładować !!!!!!!!!!!!! Odp. moja. Ja posiadam środki i nie widzę powodu abym musiała się doładowywać! Odp. To nie ma znaczenia. No ka-mac !!! SAMOWOLKA jak cholera. teraz nie mogę się nigdzie dodzwonić - ino mogę odbierać !!! Jestem wściekła..................... ktoś mnie zmusza nie mając żadnych podstaw prawnych i postępuje jak mu się podoba. Co o tym sądzicie? Na koncie mam w tej chwili 57 zl. Ale z tel. korzystać nie mogę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech to szlak. Co w naszym kraju jest NORMALNE !!!! To się nadaje tylko do programu Weissa lub Uwagi w TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubarka
witam wszystkich Loniu na mój rozum to bez umowy mimo środków na koncie mogą chyba blokować, bo brak umowy to samowolka z obu stron. UMOWA zaś zobowiązuje obie strony do czegoś i tak sa umowy skonstruowane,że np co 3 miesiące zobowiązujesz się doładowywac konto bez względu na to ile zaoszczędziłaś środków.Po prostu nazywa się to wywiązywaniem się z warunków umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubarka - jakoś nie mogę się z tym zgodzić. Dlaczego ? Korzystam z operatora ORANGE - płacę za połączenia i sms zgodnie z ich taryfą? Dlaczego KTOŚ zmusza mnie do podpisania z NIM umowy, jeśli ja nie chcę ! Moja wcześniejsza umowa - WYGASŁA ! Zgodnie z prawem - nie powinni mi blokować dostępu do sieci. Ja rozumuję to tak: Nie ma znaczenia czy masz umowę czy nie, czy posiadasz środki czy nie, MUSISZ doładować się co trzy m-ce aby ONI mogli obracać twoimi pieniędzmi !!!! W mojej ocenie - to samowolka i ubezwłasnowolnienie klient. Ponieważ UMOWA mnie zobowiązywała, ja się z niej wywiązałam w całości. Mimo to zostałam ukarana. Tym samym - nie mam wyboru ! Dlaczego ????? Ja jako użytkownik zostałam tego pozbawiona :( Odgórnie narzuca mi się dziwne działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie! Jestem dzisiaj wcześniej w domu i korzystam z tego zaglądając do Was. Wczoraj miałam też ciężki dzień.Dół był głęboki.Poczytałam Was troszkę i widzę,że nie tylko ja byłam zdołowana. Globusiku masz rację,trzeba pomyśleć o fundacji "zakop rów".Jestem za tym,żeby Anulka wzięła na swoje barki zaszczyt zostania szefową. Loniu widzę że koło Twojego domku czyściutko,wszystko wygrabione.Przygotowane do nadejścia Pani Zimy. Jak smakował obiadek?Aż mi ślinka cieknie taka jestem głodna. Uważaj na uszy,bo to nie są żarty,za długo to trwa. Livio,trzymaj się.Pozdrów córcię. Ja też wyskoczyłam z moim ślubnym na zakupy.Byłam przeszczęśliwa bo zgodził się na kupno dla siebie dwóch par spodni.To naprawdę było osiągnięcie. Anulko jak tam przeprowadzka?Dzięki za fajne wiersze.Dobrze że jesteś.Pozdrowionka. Tilzo,witam cieplutko.Miło mi,że wpadasz na forum. Pozdrowienia i miłego wieczoru.Pa,pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj Dziewczyny coś mam "klapnięte uszko" jak Miś Uszatek. Robiłam porządki w kątach:) chyba się udały ponieważ w śmietniku przybyło i do piwnicy też część wyniosłam. Po dłuższej przerwie odwiedziła mnie "B". Gadka szmatka i czas minął. Pozdrawiam i spokojnego wieczoru życzę. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOOO Matko jeden problem z głowy. Są buty , kupione beze mnie:) Ale się cieszę:) Został do załatwienia kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cichutko juz w naszej kawiarence, pewnie juz Wszystkie slodko spicie a ja jeszcze sie "walesam" Widze, ze dzionek minal na weslo, Livio usmialam sie z Twojego wpisu :D Globusiku BUTY sa i masz problem z glowy :D Loniu czytajac Twoj wpis wlasnaym oczom nie moglam uwierzyc, ze takie bezprawie jest :-( Tilzo dzieki za winogronka 🌻 a jakie slodziutkie :D Dorcia jeszcze troche i bede do Was klikac ze wsi :D Nastawiam cichutko muzyczke do porannej kawki 🖐️ http://www.youtube.com/watch?v=Kz4iINpKtdE Jedno jest niebo nad nami Jedno nam w dzień słońce przygrzewa I ten sam księżyc czuwa nad naszymi snami. W jedno też niebo spoglądamy W dzień piękne wędrujące po nieba błękicie obłoczki a gwiaździstą pogodną nocą te same gwiazdy podziwiamy Chociaż tak oddaleni od siebie to nad naszymi domami to samo Ty i ja widzimy W dzień płomienne słoneczko nocą księżyc świecący dla mnie i dla Ciebie Tylko my jesteśmy różni a mimo to tego samego pragniemy Tej odrobiny uwagi ,zrozumienia bliskości drugiego człowieka bo ciężko jest żyć w samotności próżni Szukamy do siebie różnych dróg Pomimo że w tym ludzkim tłumie nie jest łatwo nieraz wyczuć kto jest przyjaciel a kto wróg Kto szczerą przyjaźnią otoczy Kto Cię zrozumie wysłucha poradzi w smutku pocieszy gdy mu swe rozterki powierzysz a kto tylko dla złych zamiarów osaczy Pomimo to ciągle szukamy Bo choć tak daleko nam do siebie To i tak się w końcu odnajdujemy Bo sprzyjające nam niebo nad sobą mamy Za to ze Jesteś Ci Dziękuję ... Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Znacie to, rano najpierw trzeba powalczyć ze sobą. Właśnie to robię. Tym razem ja zwyciężę nie demon! Przystąpiłam do codziennych porannych obowiązków. Będzie wszystko przygotowane na Wasze przybycie do klubu. Zaliczam kawę , druga będzie w Waszym towarzystwie. Miłego dnia. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam, ale jakoś nie mam ochoty na nic :( Witam Na dzis przewidziałam - a raczej jestem zmuszona zabrać się za prasowanie. nie bardzo lubię tę czynność, ale mam już taka stertę, że ho - ho ! Zatem zbieram siły i wenę :) Słońce się przebija - może będzie piękny dzień. Tego właśnie Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam juz na pelnych obrotach :D Rano pojechalam do lekarza, oddac krew , tezraz pije z Wami kawke. U mnie nie zanosi sie na sloneczko jest szaro i buro to sa wlasnie uroki jesieni ale moje Drogie nie poddamy sie :D Gdy dzień jest pochmurny, deszczowy,brakuje Ci słońca na niebie pamiętaj, że ja zawsze i wszędzie schowany mam uśmiech dla Ciebie. :D 🌻 Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwy tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie nikt już nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie zło ci wyrządzają. Phil Bosmans . Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski upominek
niepowtarzalny prezent ? oryginalny upominek ? Zapraszamy na strone sklepu rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie mile panie dzis sloneczko WAM rozdaje u mnie swieci i jest jakos tak radosniej to bedzie spacerek polaczony z oplatami i zakupami ratunku---szpaki chca mnie zjesc juz sa na winogronie moze uda mi sie jeszcze cos uszczknac przed nimi by was poczestowac dobrego udanego dnia paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu Cafe - dzieki za piękne obray fraktali - połaczone z muzyką reflaksacyjną,na dzisiejsze rano bardzo mi sie przydało. moje Drogie - wraca stare - C.bezpieczna,najgorsze za nami - a mnie zaczynają przeżycia "wychodzić". Zrobiło mi się dzisiaj słabo,mam w takich momentach odczucie "odjazdu".Nawet już tych momentów się nie boję - poniekąd czekam ciekawa,co będzie po tamtej stronie? Psuję Wam nastrój - NO TRUDNO,OD TEGO JESTEŚCIE. Co jest normalne? - zadzwonił dzisiaj brat o 10 lat starszy ode mnie - opowiada,jak to wczorajszy cały dzien spędzili z żoną na rybach - a co ja mam mu powiedzieć? - Jak całe dni spędzałam w szpitalu? Dla niego to niedziwota - przecież takie jest całe moje życie. Oj..oj Livia - rozkleiłaś się.Wybaczcie - muszę gdzieś sie wykrzyczeć.Mogę zrobić to w naszym klubie - W MILCZENIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień ponury. Prognozy długoterminowe mówiły co innego.Miało być ciepło i słonecznie. Na jutro podobno szykuje się deszcz.Dobrze,że zakupy mam za sobą. U mnie jak wszędzie jest duży ruch w sklepach. Czuje się atmosferę Święta Zmarłych. Ja zostaje w domu. Zadaje sobie pytanie, dlaczego los umiejscawia nas tam gdzie wcale tego nie chcemy?? Nie znajduję odpowiedzi:(. LIVIO moja droga nic nie ma "za darmo" .Znam takie stany postresowe. Długo byłaś w napięciu, nic się wtedy nie liczyło tylko zdrowie córki. Nie zdajemy sobie sprawy jak w takich momentach wyczerpujemy swój organizm. Teraz następuje rozluźnienie fizyczne i psychiczne. Po prostu płacisz za wysiłek. Ale WARTO BYŁO bo córka wraca do zdrowia. I dobrze,że się rozklejasz, to jest regeneracja sił. W takich chwilach o sobie mówię,że jestem "kamienna". Pozdrawiam 👄 LONIU nie wiem skąd bierze się to ciągłe prasowanie. Jedno zakończyłam, a drugie czeka - niech czeka, może się doczeka:) Pisałaś,że w ogrodzie brzoza pogubiła liście. Przed moim oknem jest dość duża sokora.Liście są absolutnie żółte , ale nie opadają. Nawet jeśli opadną będzie dalej ładna ponieważ zaatakowała ją jemioła. Zakradnę się na nią przed Nowym Rokiem:) Pozdrawiam 👄 ANULKA ponieważ oddałaś krew należy Ci się tabliczka czekolady:):). Jutro rano będzie kawa i gorąca czekolada w klubie. Już dzisiaj zapraszam. Dziękuje Ci za wiersze. W każdym znajdę coś dla siebie❤️ Pozdrawiam👄 DORCIA pozdrawiam👄 TILZA Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DUCH cafe Wpatrzona jeden punkt , z muzyką przeniosłam się w inny czas. Dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobiega końca. akoś po porannym złym samopoczuciu i handrze - jak zwykle pozbierałam się. Byłam na długim spacerze na dzikich polach.Zimno wywiało mi głupoty z głowy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na takie dni jak dzisiaj , by pobudzić się do życia jest jeden lek, spacer do klubu . Więc idę, przez pola i łąki wąskimi ścieżkami. Uf jestem. Wygasło palenisko , koza mnie zawiodła. Na to też znajdę radę. Zapraszam na : kawę ze śmietaną lub bez,gorącą czekoladę, herbatę z imbirem - to wszystko na rozgrzanie i pobudzenie krążenia. LIVIA LONIA ANULA Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ o pogodzie nic nie napisze bo i po co , wiemy jaka jest :-( Wzmocnie sie goraca czekolada od Globusika🌻 ale i kawke zalicze.... papieroska ??? .......powinnam wziac przyklad z Livii M bo kaszle niesamowicie. Dlaczego to paskudztwo jest silniejsze ode mnie? Zycze milego dzionka i sloneczka w serduchach :D Idąc przez życie człowiek spotyka Radość, ból, smutek, cierpienie, Gdy jest szczęśliwy lub żal go dotyka Ma w sercu jedno marzenie. Mieć przyjaciela na dobre i złe, Takiego, który nie zdradzi, On prawie wszystko o Tobie wie, Kiedy potrzeba pomoże, doradzi. Jest, kiedy płaczesz i gdy się śmiejesz, Kiedy masz troski, zmartwienia, Nie wiesz co robić, tracisz nadzieję, On Cię podtrzyma, udzieli schronienia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane czy tez macie taki dzien jak ja tylko usiasc i plakac? Zblizajace sie Swieto budzi w nas wspomnienia o tych, co odeszli...pamietajmy o nich, zapalmy znicz na ich grobie by wiedzieli, ze nie sa sami... Ciagle jestem myslami z tymi, ktorzy odeszli. Czesto zadaje sobie pytanie dlaczego ??? Ale odpowiedzi ...............nie slysze :-( Zostawiam 👄dla Was. Smętny wiatr powiewa jesienne liście w alejach rozwiewa przywołuje wspomnienia o tych co odeszli o tych których dziś nie ma Na cmentarzach melancholia smutną kroplą deszczu płacze Oni odeszli nie mogło być inaczej Chryzantemowe kwiaty swoją żółcią,bielą i czerwienią rozmywają spokój unoszący się nad grobową ziemią Zapal płomień dla błądzących duszy niech ożywi w nas wspomnienia o kochanych nam bliskich których z nami nie ma Święto Zmarłych ciepło dla dusz cmentarnych światłem przeznaczenia dla każdego z nas życie zakończy się w przestrzeniach. autor: Garza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj pada.Nie tak bardzo,abym nie popracowała w ogrodzie. W klubie cieplutko - koza rozpalona do czerwoności. Globus - dzisiaj na obiad robię babkę ziemniaczaną. Jak cuuś nie wyjdzie - wiadomo czyja wina. Za mna stoi CIEN - pisanie mi nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie smuccie sie tak bo i mnie rowniez robi sie byle jak szpakom ukradlam winogrona to stawiam na topikowym stoliku chcialam kwiaty dostawic tylko nie wiem jak to zrobic by z ulubionych je tu przeniesc do saloniku pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich. Ostatnio wstaję tak późno, że nie wiem od czego zacząć :( Próbuję toto zwalczyć, ale jak na razie to przegrywam :D Nic to :) Globus - wypiłam czekoladkę - Pychota. Anulko - Czas wspomnień. Czas refleksji i czas zadumy. Najbardziej lubię iść sama - w ciszy , myślą połączyć się z Tymi co odeszli. Bardzo mnie irytuje ten " folwark jarmarczny" . Ech.... co tu gadać :( Więcej w tym komercji, niż potrzeby serca. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzisiejszy dzień jeden z brzydszych. LONIU u mnie leje i mgła, takie zjawisko atmosferyczne rzadko się zdarza. Czuje ,że babka się udała. Dobry obiadek??????? Ja zrobiłam zupę ogórkową. Poza tym dla mojego odchudzającego się "chudzielca" gotowane mięso drobiowe.Ja natomiast zaszaleję i będę jadła schaba:) Najważniejsze,że mam zabezpieczoną sobotę i niedzielę. ANULKO dzień mam taki jak Ty. Fizycznie jestem w swoim domu. Myślami przy tych , których nie ma. Taki stan jeszcze bardziej się potęguje, ponieważ od kilkunastu lat pierwszy raz nie możemy być z nimi 1 czy 2 listopada. W naszym imieniu znicze zapali rodzina, ale to nie to samo:( Pozdrawiam Cie Anulka. LIVIO czas odpocząć. Tyle szarych dni przed nami , zrobisz co trzeba ale po woli. Pozdrawiam . TILZA czuję,że jesteś szczęśliwa , bo masz możliwość obserwować przyrodę. U mnie zrobiło się cichutko.Ptaki odleciały. Czekam na sikorki, karmię je słoninką. Ale jeszcze za wcześnie, dają sobie radę same. Na stoliku w klubie stoją jesienne astry. Już wiem skąd one są. Dzięki. DORCIA Do zobaczenia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOO Matko jaka jestem zakręcona. LIVIO Ciebie powinnam zapytać czy babka się udała, a nie Lonię. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×