Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

witam wszystkich hmmm kiecka powiadasz :) z biegiem lat i dni , to poznaje się p. Alzhaimera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za przepis zrobie w przyszlym tygodniu,mam nadzieje ze bedzie mu smakowac, bo ja to jem niewiele,bardzo mala. Ale musze wam panie powiedziec ze przez ostatnie pol roku chodzilam na silownie.Bicepsow moze nie mam ale forme owszem niezla.Duzo mi dalo to chodzenie na kregoslup,rzadko go odczuwam.Tearz nagrywam mezowi walki bokserskie ,bo on sam jest w pracy a ja nagrywam i pisze.Wnuk udaje ,ze oglada ale wlasnie wstal- bo mowi ze musi oplukac sobie buzie bo zasypia. Interesuje sie sportem -chodzi na pilke- boksem - widomo wujek bokser,wiec czuwa.Jutro syn meza znowu ma walke a wlistopadzie obrone tytulu,wiec z nowu nerwowka. Od listopada znowu zaczynam chodzic na silownie ale tym razem tylko w wekendy, a potem znowu przez pol roku codzienne.Lubie to zajecie bo odrywam sie od problemow i skupiam sie na cwiczeniach.Na zajecia zawsze dojezdzam rowerem ok 3km w jedna strone.A wogole rower to moja druga pasja daje imi poczucie wolnosci i radosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Kochane Dziewczyny🖐️ Wpadam do Was w biegu,chce Wam powiedziec, ze mam gosci . Rodzinka meza wracala z wczasow i po drodze Im bylo do nas, ale od poniedzialku bede juz na kwace :D Troche mi to nie pasuje bo akurat jestesmy w trakcie przeprowadzki no ale co sie nie robi dla Rodzinki.:D Witam nowe Panie i ciesze sie, ze jest nas coraz wiecej :D Milej nocy, dzis spimy godzine dluzej :D do poniedzialku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro będziemy dłużej spać , to nie ma potrzeby tak szybko zasypiać.Wg nowego czasu jest 21.38 Kto jeszcze o tej porze tutaj buszuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze buszuje bo nagrywam mezowi walki bokserskie całe szczescie ,ze zaraz walka GOLOTY i ADAMKA bo mnie powaznie juz morzy >Wnuk zaparl sie ze bedzie ogladac a teraz chrapie az sie kurzy.A J co ? siedze i czekam , chociaz nie zrobilam miedzyczsie salatke ,powinelamkoszulke bo za dluga,pisze do was i jeszcze wysylam meile zwiazku ze sponsoringiem syna piesciarza.Chyba pojde spoc ok 24 co zdarza sie bardzo rzadko. CHYBA MILEJ NOCKI CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalida słyszałam chrapanie niemowlaka a buszuje po necie i wiersze czytam :) Gdy myślą powracam W dawne, młode lata, Świat znowu pięknieje I cofa się data Czas mija bezpowrotnie, Nic tego nie zmieni. Co było nie powróci - Nadszedł czas jesieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie krótkie wiersze Czasami wystarcza... ..jeden promień słońca... ..Jedno miłe słowo... ..jedno ciepłe spojrzenie... ..wyciągnięta dłoń.. ..jedno pozdrowienie. ..jedna delikatna pieszczota. ..jeden uśmiech... Potrzeba tak mało, by uszczęśliwić tych, którzy znajdują się obok nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczyń coś czasem dla innych, nie licząc,czy się opłaci, bo trud Twój innym oddany, o dobro Ciebie wzbogaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO NO tez kiedys pisalam wiersze,mam je gdzies ukryte ,jak znajde napisze.Skad bierzecie takie fajne dodatki do tekstu. No zaczyna sie boks musze nagrywac,chociaz tez chetnie obejrze jak juz nie spie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie ciesze ze znalazlam waszklubik.Mam 53lat,meza i dorosla corke.Jestem na recie chorobowej,bardzo sie ciesze ze bede mogla z wami rozmawiac na rozne tematy,tego mi bylo potrzeba bo od jakiegos czasu czuje sie samotna,nawet mysle ze mam mala depresje,mam nadzieje ze mnie do klubiku waszego przyjmniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Już przygotowuje się do wyjścia na spotkanie z Wami. Zacznę od powiększenia liczby miejsc w kawiarence. Duże oszklone drzwi otwieram na oścież - no i zrobiła się piękna duża sala. Dokładam polana do pieca, już ciepło. Stół już rozłożony , na nim obrus z jesiennych liści. Na środku słoneczniki od Tilzy. Ja lubię pic kawę w kubku, ale dla Was są również filiżanki. Poza tym dwa ozdobne podgrzewacze , jeden na kawę , drugi na herbatę. W termosie napar z ziół. Już wszystko gotowe. WITAM SERDECZNIE WSZYSTKIE PANIE ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ LIVIA ANULKA LONIA DALIDA EDYTA LUBARKA DORCIA Czujcie się dobrze. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Uspokojona usiadłam przy stole. W ciszy powracają wspomnienia. Wspomnienia dla mnie to coś do czego inni nie mają dostępu.Są tylko moje, bardzo prywatne i pozostaną na całe życie. Czas jesieni , to podatny grunt na takie rozważania. Nie długo wrócę tu znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zaproszenie,lubie pic kawe z kubeczka,mam 2 swoje ulubione.WITAM I DZIEN DOBRY WSZYSTKIM PANIOM. troche jestem niewyspana przez to nagrywania. Noi faworyt meza niestety przegral - Golota. Bylo mi go troche szkoda, Adamek robil z nim co chciał,ardzo go obil. No ale zarobili po 300 tys dolarow,mowili ze w Ameryce nikt by im tyle nie dal, wiec kasa dobra- oj przydaloby sie troche.Maz niedlugo wraca po 24 godz.pracy zje. i idzie spac.A ja moze cos poczytam , zadam troche nauki wnukowi,noi sobie poleze a nich tam. Za kawke i cisteczka dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj DALIDA , ja zaliczam drugą kawę. Przygotuje surówkę na obiad i może troszkę odpocznę. Hej Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zmiana czasu - ale nie mojego spania :D Lubarka - 👄 za czarną kieckę :D I za śliczna poezję tysz 👄 Edyta - witam Cię bardzo serdecznie w Naszym gronie. Długie , jesienno-zimowe wieczory będziemy sobie gadać do woli :D Dalida - jesteś niesamowicie silna kobitka :D poszłaś tak późno spać, a jak skowronek wstałaś. Oj podziwiam...... bo ja leniuszek jestem :) Anulko - tak czasem bywa ! Gość w dom - lodówka pusta :D Znając Twoją przedsiębiorczość - poradziłaś we wszystkim. Czekam na Twoje wiesze ❤️ Na obroty jeszcze nie weszłam, a z wyrka wywalił mnie mój Bąbel - tak tańcował mi po głowie, że musiałam dziada na pole wywalić :D Taki mały, a taki cwaniak :D Globus - wszycho wypiłam. Dobrze, że siedziska uzupełniłaś w klubiku :D Za wszystkie starania - 👄 Livio - a czy Ty nastawiłas jakieś winko ? Na zimowe wieczory mojej nie wystarczy :D Tilza - pognaj te sroki !!!! Ja ich nie lubam - bo to kanibalki, paskudy :( Ostatnio też zauważyłam ich sporo w moim ogrodzie. Ale się nie pożywią - owoce zebrane. Ubiegłam je :) Miłej niedzieli i do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Maz z rodzinka pojechal na spacerek a ja zaraz do garow polece ale jak tu nie wypic z Wami niedzielnej kawke :D w tak milym gronie. Zycze milej niedzieli i 👄 dla Wszystkich . Pa,pa do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz skowronek jestem z koniecznosci.Wnuk - 8lat- niby chodzi cicho, ale tak zeym slyszla i sie obudzila bo on jest glodny.Za3 tygodnie wraca jego mama wiec sobie poleniuchuje na maksa.A teraz bede szyla na maszynie ,wlasciwie podwijala spodnie i koszulke,bo lezy to odlogiem od jakiegos czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się ze mną dzieje, ale śpię na stojąco :D POMOCY !!! Zrobiłam sobie kolejną kawkę, ale nie wiem na ile ona mi pomorze :) Pierwszy raz mam tak dziwny stan - a nie jestem cukrzykiem :) Zauważyłam tez, że jak zjem obiad to jeszcze bardziej jestem śpiąca. A może to cukrzyca wtórna. NIE !!!! Co ja gadam..... Chyba sobie sztuczne słoneczko na suficie wymaluję - może mnie ożywi :D Pozdro dla Wsiech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Loniu, cisnienie , cisnienie, bo ja tez to mam,druga kawa nie pomogla,moze kieliszek koniaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Loniu, cisnienie , cisnienie, bo ja tez to mam,druga kawa nie pomogla,moze kieliszek koniaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LONIU nic dziś nie działa nawet kawa nie podnosi adrenaliny. Po obiedzie po omacku dotarłam do łóżka :) nie wiem kiedy zasnęłam i nie wiem kiedy wstałam:) taki ze mnie robot:):) Teraz czas na herbatę po góralsku!! na pewno pomoże. Za dwie godziny będzie transmisja z meczu żużlowego, jestem pewna ,że będę przywołana do życia za sprawą MM:) a jeśli nasza drużyna będzie przegrywać , wyprowadzam się z domu:):) LIVIO powinnam odświeżyć mój sposób myślenia, chętnie wybiorę się z Tobą na spacer w dzikie pola babci "szklane oko". Jeśli będziesz wychodzić rzuć w moim kierunku kasztanem, stawię się szybciutko:) ANULKO mimo przeprowadzki i gości wiem,że znajdziesz dla nas czas i pokiwasz rączka. Już dzisiaj życzę Tobie i Mężowi przyjemnego snu w pierwszą noc na nowym miejscu:) DALIDA wyobraź Sobie,że wczoraj świadomie nie oglądałam walki Gołoty i Adamka. Szczerze mówiąc obawiałam się trochę o tego drugiego. Wizualnie porównując jednego i drugiego, to masa ciała Gołoty odstrasza. Chyba z racji fascynacji TM boksem i Ty również kibicujesz?:) Powiedzcie czy mogę wypić 3 kawę????? już nie wiem jak poprawić samopoczucie Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnęłam się pod kocyk - ale to nie wiele pomoglo... Nadal gębula mi się drze :D Oj, chyba masz racje Dalida !!! To musi być zmiana ciśnienia. Czy Wy tez to odczuwacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×