Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Zgodnie z tym co mówiłam trwa mecz żużlowy. Nie wiedzie się naszej drużynie.MM Przenoszę się do innego pomieszczenia:):) Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o godz 18 na tvp info syn walczy na ringu bokserskim daniel relacja na zywo z dworu mazowieckiego .nerwowka,zwlaszcza meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pospałam sobie dzisiaj po obiedzie.Prawie to mi się nie zdarza,żebym robiła sobie drzemkę w dzień,a dzisiaj padłam.Faktycznie musi być coś z ciśnieniem.Widzę,że dołączyła do nas Edyta.Witam serdecznie. Wpadam do klubiku na krótko,ale jakoś ostatnio jestem bardzo zajęta.Cały tydzień praca,w niedzielę trochę leniuchuję.Czas pędzi jak szalony.Na nic nie mam czasu,chce mi się trochę odpoczynku ale takiego bez żadnych myśleń o pracy,pieniądzach ,chorobach.Marzenia,marzenia dobrze,że za to nie karają bo bym miała dożywocie. Już trochę czasu upłynęło jak moja Dorcia odeszła a ja jeszcze ciągle o niej myślę,widzę ją,czuję,no i oczywiście z nią rozmawiam. Dziewczyny kończę bo tak zanudzam,że aż wstyd. Pozdrawiam,pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DORCIA przecież wiesz ,że nas nie zanudzasz:) wpadaj i tyle U mnie w domu smutek, nasi przegrali mecz żużlowy😭 - płacz moje serce:) DALIDA trzymam kciuki!! Szkoda,że wcześniej nie podałaś godziny. Hej do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam blad z adresem gdzie jest zdjecie syna boksera - PMG Play Babilon Promotion gale sportu i walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORA - skarbie, nie zanudzasz 👄 Sama wiem, co to znaczy stracić przyjaciela. A ym bardziej takiego co miał cztery łapki i kochany pyszczek. Rozumiem Cię bez słów !!! Niech to Cię nie zniechęca do pisania o Doruni -[wręcz odwrotnie. PIsz o wszystkich przygodach i zachowaniach jej. Bardzo bym chciała abyś wlepiła tutaj jej zdjęcie. Gorąco Cię pozdrawiam i zachęcam do pisania... Masz we mnie w tej kwestii bratnią duszę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje z powodu przyjaciela i wlasnie z tego powodu niechce miec juz czworonoznych przyjaciol Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA rozumię,że syn walczy z Białorusinem? czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK WALCZYL Z GORAJEM NIESTETY REMIS NIE JEST ZLE ALE MOGLWYGRAC TATA BARDZO ZDENERWOWANY TANCZYL POCALYM POKOJU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oglądam co niedziela "Dom nad rozlewiskiem".Nie przeczytałam książki w całości, bo biblioteka nalegała aby oddać w terminie, a ja nie jestem z tych co" połykają" książki.Raczej zasypiam nad książką , nawet jeśli jest ciekawa- taka ze mnie dziwaczka Boksu nie oglądałam dalido , sory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam w nowym tygodniu. Nasyciłam oczy pięknymi kwiatami, oj czekam na wiosnę:) DALIDA syn dopiero rozpoczyna karierę. Dużo walk wygranych przed nim, tego Wam życzę. Spotkanie jak co rano w tym samym miejscu - zapraszam. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ostatnim tygodniu pazdziernika🖐️ i pedze co sil do Was na kawke , dzieki Globusiku🌻 Zapowiada sie ladna pogoda musze wybrac sie na zakupy bo po moich gosciach w lodowce zostalo tylko swiatello :D Nasz starszy Wnusio pojechal na wycieczke klasowa , mlodszy nie chcial pojsc do przedszkola i co robi babcia w takiej sytuacji: Zabiera Go do siebie :D na dwa dni i juz jade po Niego :D Duchu cafe bardzo dziekuje za piekna kwatki 🌻 Zycze Wam pieknego dnia i duzo :D Sercem czytasz i miłujesz, pozdrawiasz i oczekujesz, by losem swym się podzielić, smutnego pocieszyć i rozweselić. Masz serce i dłoń przyjazną i uśmiech, choć często go chowasz za miną całkiem poważną, otwierasz się w prostych rozmowach. Bo serce choć to kawał mięśnia, uczucie głębokie kryje, to organ potrzebny do życia kocha, pragnie i dla innych bije. 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Chyba wszystkie w sen zimowy zapadłyśmy :) Mam całkowicie spowolniony metabolizm i ruszam się jak mucha w smole. W głowie pustka..... Tak się cieszyłam , że już słyszę a jak dzisiaj wstałam - to moje ucho zapchane i coś mi tam bulgocze. Niech to . Dobrze, że wizyty nie odwołałam u laryngologa. Ino mi się o jeden dzień przesunęła. Dzwoniła pani z rejestracji - mam być we środę. A może to ono ma taki wpływ na organizm ? Wiem, że nic nie wiem :D Dziewczyny co porabiacie ? Duchu - dzięki za piękne krokusy :) Do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och mam dzis tak malo czsu ,od rana wnuk do szkoly , opeka nad chora babcia, cmentarz , obiad a za godz ide na kurs komputerowy,.Troche jestem dzis zaganiana, ale obiecuje ze wieczorkiem sie odezwe. POZDRAWIAM WSZYSKIE MILE KOLEZANKI che dodac ,ze odwiedziny u pan dodaja mi otuchy, odrazu lepiej mi na duszy. DZIEKI DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Anulko witaj, Loniu witaj. ANULKA wiadomo babcia z gołębim sercem❤️ popędziła po wnuka. Skąd ja to znam. Psia krew mam ich tak daleko:( LONIU dobrze,że nie przepadł Ci termin u laryngologa. Trochę się umęczyłaś, ale po wizycie na pewno wróci wszystko do normy. Dziewczyny u mnie był dzisiaj piękny dzień , z głębi nieba troszeczkę docierało słońce i było ciepło więc wyszłam z domu właściwie bez celu. Nie mam zacięcia do jakiejkolwiek roboty.Po obiedzie wspólna herbata z moją "B" i dzień za mną. Gdybym mogła zamienić się w niedźwiedzia - tak spokojnie przespała bym całą zimę:) LIVIO podpisz listę obecności DALIDA Ty tez jesteś na liście, którą trzeba podpisywać każdego dnia:) Pozdrawiam Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA minęłyśmy się w drzwiach:) Dziewczyno jak dajesz radę z tyloma obowiązkami? Pozdrawiam Cię.Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODPISUJE SIE . wZASADZIE LUBIE BYC W RUCHU, OBY TYLKO NIE ZADUZO OBOWIAZKOW. JESTEM TERAZ NA KURSIE,LACZA BELE JAKCHODZA, WIEC PISZE PARE SLOW,wIEDZIALAM , ZE KOGOS MIJALAM , ALE PEDZE KAK STRUS PEDZIWIATR WIEC NIE PRZYUWAZYLAM SORRRRRRRRRRRY. TO NARAZIE. PAN NA KURSIE MA MNIE NASTEPNYM RAZEM NAUCZYC JAK PRZESLAC ZDJECIA NA FORUM, TO PRZESLE FAJNE ZDJECIE . TO NARAZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Byle by do wiosny.Ale najpierw musimy przetrwać jesień. Dzisiaj do barku w klubie dostawiłam herbatę żurawinowo-aroniową. Reszta bez zmian. Więc W I T A J C I E:) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM, RANNE PTASZKI - HERBATKA JEST SUPER - OD RANA MAM PYTANIE , MOZE KTORAS Z PAN WIE JAK PRZESLAC ZDECIE NA FORUM, MAM FAJNE A JAK DO TEJ PORY TO NIE WIEM JAK TO ZROBIC. mILEGO DNIA OD RANA, USMIECHU HUMORU I OGOLNIE ABY BYLO SWIETNIE. nIE WIEM DLACZEGO ALE MAM OD RANIUTKA DOBRY HUMOREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRY HUMOREK MIALAM , WLASNIE SIE DOWIEDZIALAM ZE MEZOWI ROZWALIL SIE NA PRZYSTANKU TELEFONI BEDE MUSIALA MU ZAWEIZC DRUGI,I TO Z SAMEGO RANA A MIALAM INNE PLANY ,MAKABRA. nIE ZAPONNIJCIE DROGIE KOCHANE KOLEZANKI O RADZIE NA TEMAT ZDJECIA. nARAZIE BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranne ptaszynki🖐️ Globusiku dla mnie.... co?...... Kawka ze smietanka, dzieki🌻 Herbatke pije jak jestem przeziebiona z miodem i cytyryna :D Dalia🖐️ mysle,ze Dziewczyny Ci pomoga bo ja sama jeszcze nie przesylalam zdjec na forum. Wnusio jeszcze spi a ja ide przygotowywac sniadanko, wczoraj bylismy na basenie, dzis wybieramy sie do kina a popolubniu odwozimy do Rodzicow. Globusiku czeka mnie nasza ulubiona praca ale ja to mowia "robota nie zajac, nie ucieknie" i poczeka do jutra :D Milego dnia zycze Wszyskim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULKA fajnie,że już jesteś. Lubiłam ranki kiedy byli u nas wnukowie. Oni w piżamkach jeszcze na łóżku a ja pytałam - czy mogę się do Was położyć? Widziałam ich radość i szybko robili mi miejsce obok siebie. Było gadanko , później śniadanie i dalej dowodzenie przejmował dziadziuś. Psia kres i znowu te czasy nie wrócą:( DALIDA rzeczywiście jesteś jak - Pędzi wiatr - energia Cię rozpiera. Jesteś tu baaardzo potrzebna by mnie rozruszać. Jeśli chodzi o zdjęcia , moim zdaniem najlepsza w tych sprawach jest nasz Lonia. Próbowałam je wysyłać, jednak nie zawsze się udało. Myślę ,że Lonia Ci pomoże. LIVIO a lista obecności? co jest Dość leniuchowania, zabieram się za syzyfowe prace:) , a prasowanie leży i czeka na odpowiedni moment:):):) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) Tyle, że jeszcze śpiąca.... Kawy, kawy - wiadro kawy, to może się ruszy intelekt. Ogromna mgła rozciąga się dookoła. Ja chce WIOSNĘ :O Z rana mam zastrzyk zrobić - a ja nadal "rosołowa " :D Buziaki dla Was. Popiszę troszkę później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×