Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

A co tutaj takie pustki :) Oj widzę, że chętnie wszyscy czytają wpisy innych, ale sami coś się ociągają :D Dziewczyny co z Wami ! Przed zimą obcięłam pędy róż. A tę cholery pokłuły mnie za to bez litości :D Obiadek zaliczyłam. Globus - dzięki za rekomendację :D Dalida - zaloguj się na : Fotosik.pl Za parę chwil dostaniesz na maila wszystkie informację - co jak robić. Ja tak się uczyłam. Anulko - wpadło mi Twoje zdjęcie. Pamiętasz , w zeszłym roku wymieniłyśmy się. Livia - tysz obiecała :p ale nie dotrzymala :D Mam jeszcze ochotę obrobić jedną rabatę - tak na perfekt. A że jest malutka to chyba mi się uda, przed zachodem słońca :D Do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zaplanowane, to wykonane :) Około piętnastej - lunęło z nienacka , ciemno się zrobiło jak w nocy. No i zakończyło mój zapał pracowy :) Przyplątał się do mnie malutki kotek. Taki "tygrysek" bo w paseczki rude. Ja znam życie, ktoś go wywalił. I co jak mam zrobić ?????? Głodny był jak nie wiem co. Teraz nakarmiony leży sobie na krześle. Bąbel się wścieka. Jest zazdrosny! Nie mogę go zostawić u siebie - jak gdzieś jadę to i tak mam problem , aby znaleźć kogoś do opieki nad pieskiem. Łepetyna mnie rozbolała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Dziewczyny. Jestem padnięta. Napiszę krótko. Najpierw popracowałam w domu. Po południu kolejna wizyta u lekarza. Nowe leki itd. Można oszaleć Pozdrawiam bardzo serdecznie i do zobaczenia rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zastanie mnie prawie polnoc ale moje Kochane dzien minal bardzo szybko a wieczorkiem zabralam sie za prasowanie. Chcialam to robic jutro ale ciesze sie, ze mam z glowy, choc pewnie nie na dlugo bo tej roboty nigdy nie przerobimy :D Globusiku jutro wybieram sie do lekarza ciekawe co tam moje wyniki wykazaly. A na co masz znowu nowe leki? 👄 Loniu👄 kobitko o dobrym serduszku, kotka przygarnelas i nakarmilas i co dalej, teraz juz bedzie do Ciebie przychodzil a psinka bedzie sie denerwowac, oj sie narobilo. A co z naszymi Dziewczynymi, sa tak bardzo zajete, ze nie maja czasu wpasc do naszej kawiarenki ? 🖐️ macham do Was. Teraz juz obieram kierunek... lazienka... i udam sie na zasluzony wypoczynek, Wam zycze rowniez milych snow i do porannej kawki 🖐️ Gdy siadasz wieczorem w fotelu gdy nie masz nikogo przy sobie, Pamietaj, że ja - Przyjacielu, Zawsze będę przy Tobie. .*.*.*.*. Choc może jestem naiwna, I zbyt wiele mam wyobraźni, Choc może i jestem dziwna, lecz ufam w SIŁĘ PRZYJAŹNI. .*.*.*.*. Bo milość często zawodzi, Nienawiść niszczy człowieka, A Przyjaciel nigdy nie Odchodzi I Pamięta nawet z daleka! 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem o zwykłej porze Lubię poranki w klubie.Chętnie zabieram się do codziennych czynności. Nawet prorocze sny , które ostatnio mnie prześladują idą w niepamięć. Rozmawiam z Wami i tyle. Ja gadu gadu, a tu woda zagotowana kawa zaparzona do niej śmietanka. Herbata też gotowa, po kawie herbata na rozgrzewkę. ANULKO jak zawsze dziękuję za piękne słowa i prawdziwe myśli zawarte w wierszach. Wyobraź Sobie ,że borykam się z zapaleniem dróg moczowych. Zdecydowałam się na prywatną wizytę u urologa. Może w końcu trafi na przyczynę tego uporczywego stanu zapalnego. Oby!! LONIU jeśli dobrze pamiętam też dzisiaj będziesz u lekarza. Trzymam kciuki. Widzę to biedne kociątko jakie jest szczęśliwe, nakarmione w ciepełku odpoczywało.Na pewno będzie wracał do Ciebie jeśli nawet znajdziesz mu nowe miejsce zamieszkania. LIVIO daj znak choć taki maleńki DALIDA Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM, WITAM WSZYSTKIE RANNE PTASZKI NARAZIE SZYBKA KAWKA I LECE DO MEZA BO PRACUJE 48 GODZ, ZAWIOZE MU JEDZONKO I ODEZWE SIE DOPIERO WIECZORKIEM, bYLAM WCZORAJ U CORKI W NIEMCZECH NIEDALEKO GRanicy dzis rano wrocilam, i zaraz jade do miasta z tym jedzeniem NARAZIE KOCHANE PAPAPA SZKODA KOTKA ,A JA SZUKAM KOTKA DLA CORKI BO CHCE DAL DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porankiem Słońce u mnie wylazło i na duszy tak jakby weselej. Nie mam zbyt wiele czasu, ale bardzo chciałam przywitać się z Wami :) Globus - może tym razem się uda i to zapalenie zniknie. Tego Ci życzę. Dzięki za kawusię. Anulko - wytchnienia Ci życzę. Jak tak pakowanie ? Pewnikiem już na finiszu :) Dalida - gorąca z Ciebie babeczka. Fajnie , że jesteś z nami :) Jak tam wprowadzanie reform w domciu ? Do lekarza mam na 14. Idę się szykować, bo jeszcze kawałek jazdy. Życzę słonecznego dnia i do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lonia do lekarza a ja od lekarza wlasnie wrocilam, moje wyniki nie sa dobre bo ten "cholerny" cholesterol mnie nie opouszcza , mam duzo za wysoki pomimo tego, ze jestem caly czas na tabletkach a tlustego nie jadam bo nie lubie. Sama nie wiem jak juz sie odzywiac. Loniu czekamy na wiesci od Ciebie i szerokiej drogi👄 Globusiku moze w koncu lekarz trafil z lekami i przestaniesz cierpiec 👄 czego Ci zycze z calego❤️ Dalida👄 ciagle w biegu , ma TM dobrze z Toba. Duchu cafe, kim jestes? 🖐️ Dzis zabieram sie za mycie okien na starym mieszkaniu, zeby zostawic dla nastepnych mieszkancow czysciutko :D Wszystkim zycze milego dzionka i do potem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz dzien jeszcze sie nie skonczyl.Niedlugo wizyta u chorej babci,potem obiad dla wnuka a potem kurs kompuyterowy a wlASCIWIE BALANGA ZAKONCZENIOWA.Ide ,no bez meza bo w pracy ,a zreszta sam mnie zacheca zeby isc. A tak na marginesie ZROBIL SIE CALKIEM MILUTKI TEN MOJ KOCHANY, SPRZATA PO SOBIE TALERZE ,ROBI MI KAWKE JAK JEST W DOMU IOGOLNIE STARA SIEPOMAGAC,OBYTAKDALEJ NAWET WNUK ZAUWAZYL ZE DZIADEK JAKIS INNY. tO DO MILEGO BOZARAZ WYCHODZEALE WIECZORKIEM NAPISZE JAK BYLO NA KURSIE BUZIACZKI DLA PACZKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lONIU A CO CIDOLEGA MOZE POMOGE JESLI CHCESZ I MOZESZ POWIEDZIEC sory ze sie pytam , ale przykro mi jak ktos choruje moj e-mail s.dalida@wp.pl ten wyzej zle napisany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalida zycze milej i udanej zabawy na kursie :D Okna umyte,posprzatane, obiadek zaliczony (krupnik )a na deserek galaretka z owocami i ze smietanka. Livio co u Ciebie? 👄 Jak Corcia sie czuje ? Dorcia👄 tez dawno nie zagladalas. Którędy wiedzie droga do Przyjaźni? Lasem czy brzegiem morza? A może wije się wśród gór, lub po niebie biegnie jak zorza? -Myślę ,że ta droga ...Nie wiedzie górami ...ani brzegiem morza, ...ani dolinami. Po prostu biegnie: z SERCA jednego do SERCA drugiego. Milego popoludnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu cafe dla Ciebie 🖐️ Liczy się tylko to, co nadaje wartość naszej codzienności oraz to, co pomaga ludziom iść dalej po ich drodze życiowej. Okazją do tego jest każdy dzień. Bowiem każdego dnia możemy czynić dobro, możemy dziękować, kochać, radować się, być dla innych, zatrzymać się na refleksję, każdego dnia możemy szukać prawdy... Życie jest darem, więc warto się starać, aby je przeżyć jak najpiękniej i wartościowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOOOO Matko ale ruch w naszym klubie:) i baaardzo dobrze:) ANULKA wyobraź sobie,że MM ze słuszną wagą:) nie ma podwyższonego cholesterolu, ja podobnie jak Ty tłuszczu nie jadam / nie lubię/ słodyczy też nie jem dużo a łykam tabletki na obniżenie cholesterolu! LONIU mam nadzieję,że wrócisz zadowolona po lekarskiej wizycie. N a r e s z c i e będziesz słyszeć jeśli ktoś będzie mówił - masz:):):) DALIDA Ty prawie fruwasz:) podziel się ze mną energią:) LIVIO znowu milczysz??????? Dziewczyny tyż mam zaplanowane mycie okien. Tak mi daleko do tej roboty:) nic to kiedyś zrobię:) Zbliża się czas kolacji , czy macie ochotę na śledzia w oliwie? jeśli tak zapraszam. Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z Wami. nie zaglądam do klubu,za bardzo nie ma kiedy. jak pisałam komp.obciążony. Ostatnio robię sobie w ogrodzie przygotowania do zimypotem jakiś obiad,pogaduszki z C. no i zaraz wieczór,czas..cxzas.pogania i pogania. 3 listopada odwożę C.do Poznania. Ma już nas starych trochę dosyć.Wcale się nie dziwię. Pamiętacie ,że miała mieć komisję w ZUSIE? Pojechałam zgłosić,że już jest dyspozycyjna - no i okazało się,że jej teczki już niet. Przekazana do spraw odrzuconych - BO SIE NIE ZGŁOSIŁA NA WEZWANIE. No to pytam - poco te wszystie zaświadczenie od lekarzy,które wysyłałam do nich,że jest chora?te telefony w których zglaszaliśmy do nich problem? Pani urzędniczka ptrzyznała,że bezprawnie lekarz podjął taą decyzję. Udało się teczkę jeszcze cofnąc- nie musi na nowo składać wszystkich papierów. Dostała wezwanie na 2 listop. ciekawe,czy tylko na jedną? czy na nowo będzie kierowana do orzecznika FACHOWCA? Noooo - ale to pospolite nasze urzędowe sprawy i problemy z nimi. Dalida - mam wrażenie,że mieszkasz gdzieś chyba niedaleko od granicy - może gdzieś niedaleko Gorzowa? Pytam tak,bo chyba wszystkie wiemy z których stron pochodzimy. To na razie tyle - pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje PANIE. Energi czasem mam za dziesieciu, a czasami nie mam sily podniesc paluszka.Zauwazylam, ze najwiecej energi mam w deszczowa pogode.Wtedy nie ma dla mnie rzeczy nie do zrobienia.No ale musze chyba pomalu zaczynac bastowac, bo mi sie bateria wyczerpie a wtedy klops. No ale na kursie byly same dietetyczne smakolyki, pogadanki na temat zywienia,nowe informacje o nowych kursach, Wiec bedzie kurs wizażu, areobik dla siątek noi komputery. Wiec podejrzewam , ze napewno mnie tam nie zabraknie. Wczoraj odwdzilam córke w Niemczech, gdzie kupili domek,fajny, dzieci maja wiecej miejsca, ludzie bardzo przychylni,dzieci tam chodza do przedszkola a najbardziej odwazny jest trzy latek,pociecha. Do Gorzowa odemnie troche daleko bo jestem ze Szczecina,podobno nad morzem ,ten Szczecin ale do morza mamy ok 80 km.. KOchane nie myjcie teraz okien bo i tak zaraz bedzie padac szkoda pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest w życiu szczęście, kochać i być kochanym. Zaczynam zalapywac jak wklejac takie bajery , caly czs sie ucze.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochać, a lubić to wielka różnica. Serce i duszę zachwyca. Lubić można każdego, a kochać tylko jednego OJ , BARDZO MI SIE TO SPODOBALO,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michel Quoist Życie jest piękne, Panie, i chcę je zrywać, tak jak zrywa się kwiaty o wiosennym poranku. myslalam, ze po nieprzespanej nocy u corki padne skonana ale chyba bez tabletki sie nie obejdzie,jestem rzeska jak poranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylam zdjecia z fotosik.pl i co ?nic. Zrobilam co kazali i niby wyslane z powodzeniem i niby dokad? czarna magia ,ale jutro sie dowiem, co robie nie tak Spokojnej nocy drogie kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny:) LIVIO z radością Was witam . Po wspólnej kawie / już wszystko przygotowane/ każda z nas idzie w swoja stronę bo takie jest życie. Krótkie spotkanie , a ile może wnieść dobrego do rozpoczynającego się dnia. Każdą nutkę optymizmu chwytam bo to pomaga. Szeroko otwarte drzwi w klubie zachęcają do wejścia:) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie Witam,i mowie teraz tylko dzien dobry , bo zaraz budze wnuka bo do szkoly. Wlasciwie obudzil mnie zapach kawy, Zycze milego dnia, a sobie mniej biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie było dostępu :O Wróciłam dopiero dzisiaj, bo odwiedziłam mamę. Uszy mam - ale takie jakby "atrapa" przy głowie :D Leki wykupiłam , no i zobaczymy czy zadziałają. mam bardzo mocno sklejone trąbki słuchowe. Być może to wynik nagłej zmiany ciśnienia podczas lotów. Prawdę powiedziawszy, to zaczęło się kilka dni później, no ale z lekarzem sprzeczać się nie wypada. Czas pokaże. Jedno wiem - wnerwia mnie jak cholera. Z rana padało, a teraz wyszło kochane słoneczko. Gotuję rosół i jednocześnie prasuję. Okna pomyłam wcześniej, ale to syzyfowa praca. Zapitolą się szybko. Kotka oddałam w dobre , pewne ręce. Będzie mu dobrze u nowej pani, bo ona bardzo lubi kotki. Dalida - powinnaś na pocztę otrzymać instrukcję ci i jak dalej. Jeśli wkleiłaś na fotosiku zdjęcia to teraz wystarczy zaznaczyć link przy tym zdjęciu i wstawić go jak piszesz do klubu. On jest tak troszkę z boku wklejonego zdjęcia. Globus co porabiasz ? Jak tam Pusio ? Edyta 5 - dlaczego zniknęłaś ? Czekam tez na wpisy od Dory - napisz jak się trzymasz? Może już wyjechałaś na groby bliskich ? Pozdrawiam WSZYSTKICH piszących i czytających :) Do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje ????????????? Nie ma tytułu naszego klubiku :( Na stronach jakaś reklama !!!!!!!!!!!!!!!!! :O Czy Wy tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harbatka miętowa
Pisze w innym topiku ale tez tak mam, myślałam że to u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×