Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
ANULKA dziękuję za kawę , bardzo się przydała. Piękna okolicznościowa poezja❤️. LIVIO i ANULKA Dziewczyny ja nie znam tego dania o czym piszecie. U mnie na wigilijnym stole musi być kapusta z grzybami. To najsmaczniejsze danie w tym dniu dla mnie. W domu rodzinnym zawsze przygotowywała je mama❤️. TILZA piękny stroik, sianko przyjemnie pachnie na nim piękna biel - OPŁATEK. Dzięki za resztę smakołyków. Zdrowiej i wpadaj do nas z herbatkami❤️. LONIA❤️ kupiłam dzisiaj jemiołę:). DALIDA❤️ życzę Ci zdrowia. Napisz jak samopoczucie? DORCIA❤️ LUBARKA❤️ DUCH CAFE❤️ wielkie dzięki za życzenia. Tobie również serdeczności na Święta i Nowy Rok. Placki upieczone.Śledzie przygotowane. Dobrze,że koniec dnia padam na łopatki:) Do jutra do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia noworoczne Z okazji Nowego Roku szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, niskich podatków, słodkiego miłego życia, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości, wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, pociechy z dzieci i wnuków, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy, mocnego dachu nad głową, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, niskich kosztów, bezpiecznych lądowań, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świąt, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, samych słonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu, szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszającego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli/elek, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, wystrzałowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, sprawnych hamulców, miękkiego lądowania, dużo nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, wyjazdu do Brukseli, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczynki, zyczy kolezanka z klubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DALIDA- OMG. Powiedziałaś już wszystko,za mnie tyyyż. Dołączam się do życzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY - CZYZBY CIEPEŁKO LOZECZKOWE NIE POZWALA WSTAC. Kawka i ciasteczka czekaja,a propo daje dobry przepis, 200g gorzkiej czekolady 200g masła 200g białego cukru 4 jajka SPOSÓB PRZYRZĄDZANIA Przygotowanie. Oddzielamy żółtka od białek. Pokruszoną czekoladę wkładamy do garnuszka, wstawiamy garnuszek do większego naczynia z z gotującą się wodą i podgrzewamy, aż czekolada się rozpuści. Żółtka ucieramy z połową cukru. Gdy masa jajeczna zbieleje, łączymy ją z czekoladą i zdejmujemy z ognia. Białka ubijamy na sztywno z pozostałym cukrem i DELIKATNIE łączymy z masą. Wykonanie. Boki i dno tortownicy wykładamy papierem do pieczenia. Wylewamy masę, wyrównujemy jej wierzch nożem i pieczemy 40 min w temperaturze 180`C Podawanie. Upieczone ciasto studzimy 10min, wyjmujemy z tortownicy, usuwamy papier i podajemy ciepłe do czerwonego wina lub schłodzone z bitą śmietaną do kawy lub herbaty. IESZCZE NA PYSZNIUTKIE ROGALIKI SKŁADNIKI CIASTO: * 2 jajka * 600 g mąki * 250 g masła * szczypta soli * 4 łyżki zimnej wody * białko do smarowania ciasta FARSZ: * 300 g mięsa mielonego * duża cebula * sos uncle ben's pikantno-slodki smak Maroka * 1 jajko * 2 łyżki tartej bułki * sól,cukier, pieprz, olej do smażenia SPOSÓB PRZYRZĄDZANIA Do przesianej mąki z dodatkiem soli zestrugaj masło.rozetrzyj je placami zanurzonymi w mące.Uformuj w stożek z dołkiem po środku.Wlej do środka rozkłócone jajka.Dodaj zimną wodę i szybko zagnieć ciasto.Uformuj wałek i odłóż do lodówki na pół godziny. Drobno posiekaną cebulę przesmaż na złoto na oleju.Na tej samej patelni przesmaż mięso.Dodaj sos uncle ben's .Gotuj ma małym ogniu ,mieszaj od czasu do czasu przez 10 minut.Odstaw by ostygło. Do ostudzonego farszu dodaj jajko oraz bułkę tartą, dopraw solą, pieprzem według własnego uznania. - Wyjmij schłodzone ciasto z lodówki.Z wałka odkrawaj placuszki szerokości ok.1 cm. Spłaszcz je w ręce i układaj farsz zostawiając dość szeroki brzegi dokładnie zalepiaj.Wierz pierogów posmaruj białkiem z jajka. Przygotowane pierożki układaj na posmarowanej tłuszczem blaszce.Piecz w gorącym piekarniku 230 *C przez 15 minut. Najlepiej smakują jedzone zaraz po wyjęciu z pieca ale i na zimno są też pyszniutkie No to chyba dlatego daje te przepisy bo mamy malo roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOOOOOO Matko! Rzeczywiście ciężko mi się wstaje. Już prawie po śniegu, pada deszcz. Mam nadzieję,że dzisiaj zakończę urzędowanie w kuchni. Dalida dzięki za kawę baaaardzo jest mi potrzebna:) Do zobaczenia i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj WILIA - WILII Dzień musi być pracowity - przynajmniej takie są plany. a tu pogoda okropna - deszczowo,mglisto i śśśśśliskoo. Mój MM właśnie penetruje wnętrze zapchanej lodówki..he..he.. Livia do garów - żarcia jeszcze mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim. Kawka juz wypita ale sil juz coraz mniej..... moze sie rozkrece bo dzis najwiecej pracy w kuchni.👄 Pogoda plusowa ......to Gwizdka pewnie bedzie na wodzie , jak ten Gwiazdor ma na tych saniach ma dojechac :D Pozdrawiam i milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... po raz trzeci dzisiaj. Wcześniejsze wpisy poszły w kosmos A tyle się napisałam ! Jak zawsze złośliwość rzeczy albo serwera :) Taniec z garami mialam wczoraj, jak skończyłam to padlam :( Pogoda totalnie barowa !!!!! A i ciśnienie chyba ostro w dół, bo moja osobista "bańka" mnie zaczyna boleć. Jednym słowem czekam na wigilię - może wówczas zacznę ludzkim głosem gadać - bo na ten czas tylko smęcę i smęcę :D Miłego pichcenia i pieczenia ..... i do potem jak pudełko pozwoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam KOCHANI❤️ DAR MIŁOŚCI, DAR POKOJU, DAR SZCZĘŚCIA ...... NIECH BĘDĄ Z WAMI W ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA I PRZEZ CAŁY NOWY ROK 2010. Ja i MM dzielimy się z Wami opłatkiem - życzymy wszystkim by spełniły się chociaż w części składane życzenia na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok❤️❤️❤️ Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE KOCHANE 👄 Gdy opłatek bielusieńki weźmiecie w swoje dłonie, wspomnijcie w ten wieczór uroczysty chociaż chwilę o mnie. Chociaż jestem dziś od Was kilometrów wiele, tym opłatkiem w myślach też się z Wami dzielę. ❤️❤️❤️ Niechaj magiczna noc Wigilijnego Wieczoru, Przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia, Żyje własnym pięknem. A Nowy Rok 2010 obdaruje Was i Wasze Rodziny pomyślnością i szczęściem. Życzę najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia i Niech spełniają się Wasz wszystkie marzenia... POGODNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT. anulaczarnula z rodzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta szybko się zbliżają, w święta ludzie się kochają. Przy dzieleniu się opłatkiem, płyną z oczu łzy ukradkiem. Życzymy sobie Wszystkiego Najlepszego, dając w policzek całusa wielkiego. W nocy Jezus się urodzi i serduszka nam odmłodzi. Wesołe święta.. oby takie były i oby wszystkie życzenia się spełniły Dodaj życzenia Szukaj... * Życzenia po angielsku * Walentynki * Życzenia urodzinowe * Życzenia * 18 urodziny * Andrzejki * Bez okazji * Boże Narodzenie * Dla przyjaciela * Dla wojaków * Do pamiętnika * Dzień babci * Dzień chłopaka * Dzień dziadka * Dzień dziecka * Dzień górnika * Dzień kobiet * Dzień matki * Dzień ojca * Halloween * Imieninowe * Jubileuszowe * Komplementy * Miłosne * Na chrzest * Na dobranoc * Na dzień dobry * Na Komunię Św. * Na zdjęcia * Narodziny dziecka * Noworoczne * Pozdrowienia * Przeprosiny * Rocznica ślubu * Różne * Sylwestrowe * Ślubne * śmieszne * Świąteczne * Tęsknota * Toasty * Toasty weselne * Urodzinowe * Walentynki * Weselne * Wielkanocne * Złamane serce * Aforyzmy * Człowiek * Dobro * Kobiety * Małżeństwo * Mężczyzna * Miłość * Pieniądze * Przyjaźń * Szczęście * Śmierć * Życie * Wiersze * Ból i cierpienie * Dla dzieci * Erotyczne * Miłosne * O przyjaźni * O sobie * O szczęściu * O życiu * Pory roku * Radość * Różne * Smutek * Śmierć * Śmieszne * Tęsknota * Wspomnienia * Złamane serce * Znanych poetów * Cytaty * Bóg * Cierpienie * Człowiek * Dobro * Kobiety * Łacińskie * Mężczyźni * Miłość * Pieniądze * Przyjaźń * Serce * Szczęście * Życie * SMSy * Dwuznaczne * Erotyczne * Kocham Cię * Maturalne * Miłosne * Na dobranoc * Na dzień dobry * Na Mikołajki * Powiedzenia * Pozdrowienia * Słodkie * Śmieszne * Wyznanie * Złośliwe * Inne * Anegdoty * Halloween * Komentarze do profilu * Obrazki graficzne * Podziękowania * Powiedzenia * Prima Aprilis * Przysłowia * Przyśpiewki weselne * Rymowanki dla dzieci * Tłusty czwartek * Wpisy, komentarze * Wyliczanki * Zaproszenia * Złote myśli Opcje: * 11 listopada * Andrzejki * Choinka * Daty imienin * Halloween * Kolędy * Kontakt * Polityka prywatności * Święty Mikołaj * Tłusty czwartek * Ważne daty świąt * Podyskutuj * Forum * Masz bloga albo stronę? * Podoba ci się ta strona? Wstaw do siebie nasz link :) * Życzenia urodzinowe, wierszyki urodzinowe, życzenia imieninowe, wierszyki miłosne wiersze » Śmieszne filmiki« » Wpadnij na forum« » życzenia i wierszyki « Strony: 1 2 3 4 > Świąteczne Sortuj: Według daty | ilości punktówDodaj w tej kategorii 13226 | Świąteczne | Dodał: admin, 2009-12-15 09:16, punktów: 16 W te piękne święta niech każdy pamięta z serca płynące życzenia: marzeń spełnienia, iskierek radości i dużo dużo miłości. Komentarze (0) | Oceń: Plus lub minus 12947 | Świąteczne | Dodał: majeczka, 2009-12-01 20:46, punktów: 114 Ile się gwiazdek mieni na niebie, ile orzechów błyszczy się w złotku, tyle ślę życzeń dzisiaj do Ciebie - Wesołych Świąt miły mój Kotku :) Komentarze (0) | Oceń: Plus lub minus 8111 | Świąteczne | Dodał: K_Stelmaszewski___he, 2009-01-15 12:25, punktów: 227 Życzę Ci radosnych świąt pełnych ciepła. By w chwilach refleksji choć na chwilę zatrzymać się i spostrzec to, czego nie widać w ciągłym biegu - proste radości. Komentarze (0) | Oceń: Plus lub minus 7804 | Świąteczne | Dodał: Edyta1000, 2008-12-27 15:25, punktów: 219 W Świętą Noc, życzeń moc, wysłać chcę do Ciebie. Niech w ten czas będzie nam, cudownie jak w niebie. Niech uciekną smutki i radość zagości, Anioł niech odgania wszelkie przeciwności. Komentarze (0) | Oceń: Plus lub minus 7636 | Świąteczne | Dodał: MKA, 2008-12-23 08:34, punktów: 299 Zdrowia, szczęścia, pomyślności W twoim sercu dziś radości I prezentów pod choinką Wspólnie czas spędź dziś z rodzinką Baw się dobrze na sylwestra Kiedy fajnie gra orkiestra życzy... Komentarze (0) | Oceń: Plus lub minus 7577 | Świąteczne | Dodał: seba, 2008-12-22 07:57, punktów: 240 Idą święta, idą święta, Każda buzia uśmiechnięta. Z nieba biały śnieżek leci, Już dzieciątko spieszy się do dzieci Jest mroźna, świąteczna noc, Pod choinką prezentów moc. Teraz opłatkiem się podzielimy. Wszyscy święta bardzo lubimy! Komentarze (0) | Oceń: Plus lub minus 7565 | Świąteczne | Dodał: Bartos, 2008-12-21 19:31, punktów: 280 ______________$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.** ___$*_______*_________.*$__**** ____$*_________________*$__*** ___$$$$*_____________*$$§§§§ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§ _____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§§ _____$*$$*******___*$$$$$$$$§ _____$*____________________*$ _____$$*_*__*___*$$_*___*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$ _________$_______$________$ _________$*______*_______*$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ ___$$$$$$______________$$$$$$ DUZO BUZIOLKOW I ZDROWECZKA KOCHANI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj COS MI NIE WYSZŁO,ALE CHECI BYLY. Chce dodc ze te paszteciki są bardzo dobre - zrobiłam Jeszcze raz wesołych i radosnych Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwych,kojących, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości świąt Bożego Narodzenia. Wesołych świąt! Wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziek
ciekawie tu, czytając wypowiedzi pań mogę wnioskować, że kazdy ma jakies niespełnione marzenia. Ja jestem młoda, mam te 17 lat. I mogę ocenic łatwo, ze są panie kochającymi babciami i zrealizowały sie w swoim zyciu piątkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez z zyczeniami
dla przemilych Pan w tum klubie;wszystkiego dobrego i Szczeliwych Swiat Narodzenia Pana z dalekiej Kanady przesyla Marzenna❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez z zyczeniami
oops!troche literowek,jednak zyczenia z serca plynace❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj duchu 👄 nieee nie znam czeskiego, ale domyslałam się ,gdzie kliknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąteczne witanko dla wszystkich klubowiczek ❤️ Wolniutko mija godzina za godziną - obżarstwo i totalne lenistwo :D towarzyszą mi cały czas :D Ale co tam - po to mamy święta !!!! Nie wiem jak u Was , ale u mnie pogoda do bani :( Bardzo silny wiatr i do tego pada deszcz. Bardzo dziękuję za życzenia WAM wszystkim z serca. Jakie to miłe poczytać, że lubicie Nasz klubik , no i jego grono. Serdeczne dzięki i wzajemnie - dla Was moc serdeczności i przede wszystkim ZDROWIA. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄 WESOŁYCH ŚWIĄT👄 MIŁE MŁODE PRZYJACIÓŁKI Z uwagą czytam wpisy osób, które wyładowują swoje niezadowolenie z życia i piszą - " tutaj to same staruchy". A starość dotyczy ABSOLUTNIE WSZYSTKICH. Z radością czytam liściki takie jak Wasze. Jeszcze bardziej mnie przekonuje, że warto nawiązywać kontakty wirtualne, poznawać się, a w chwilach słabości podawać rękę. Mimo Waszego bardzo młodego wieku jesteście dojrzałe życiowo. Staracie się wczuć w sytuację kobiet, które mają spore doświadczenie życiowe i DALEJ MAJĄ swoje problemy i MARZENIA. Nie śmieszy to Was. Sprawiłyście mi dzisiaj dużą radość. Życzę Wam Dziewczyny Wszystkiego Dobrego na Święta , w Nowym Roku niech Zegar Odmierza Wam tylko Szczęśliwe Chwile❤️ MARZENKO Z KANADY bardzo często o Tobie myślę❤️ Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Wszystkich Świątecznie. U mnie wiosna. Słońce i temperatura + 6 st. Że to Święta Bożego narodzenia mówi mi oświetlona choinka. Na stole stoją jeszcze dwa wolne nakrycia, jedno dla zbłąkanego wędrowca , drugie dla Rodziny Mojego Syna❤️, który pływa po Zatoce Meksykańskiej. Ogromna była nasz radość jak usłyszeliśmy go przez telefon. Dzisiejszy dzień przeznaczamy na odpoczynek w domu. Jutro pójdziemy na Stare Miasto zobaczyć "Żywą Stajenkę". Na dalsze dni życzę wszystkiego dobrego. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×