Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

DUCHU - odpuść,przede wszystkim sobie. Kompa nie spalisz -chociaz też możesz. x zastanów się na spokojnie co do Ciebie piszę. x poszukaj koło siebie zeszyt i długopis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie mam oporów będę pisał gdziekolwiek,niech się ludzie dowiedzą jak sie w naszym kraju dba o pacjenta.W moim miejscu zamieszkania jak się dowiedzieli o całej historii zaczeli blokować leczenie żony.Był to prywatny zakład rechabilitacyjny!!Wyznaczyli za pół roku rechabilitację a potrzebowała NATYCHMIAST!!Woziłem ją odpłatnie 10 km ode mnie 3 razy w tygodniu po 2 godziny dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
livio21 już jest mi to obojętnie czy się szersza ilośc osób dowie.Najśmiejśniejsze w całej tej tragedii osoba w tym prywatnym zakładzie została udekorowana za wspaniałą rechabilitacje pacjentów.Kurva mać wziąć kaem i powybijac to do nogi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DlaDucha http://www.youtube.com/watch?v=v3rhSBafi_c x to co w tej chwili robisz i oczym bez przerwy krzyczysz,to nie jest sposób na uzyskanie SPOKOJU. Ty CELEBRUJESZ swoje przeżycia i kurczowo się ich trzymasz - Może takie było PRZEZNACZENIE? x posłuchaj tego Pana,jest wiele jego wypowiedzi - niedługo bedzie Ci trudno żyć SAMEMU Z SOBĄ. zADAJ SOBIE PYTANIE - KIM JEST TEN KTOŚ Z KTÓRYM TRUDNO MI WYTRZYMAĆ - czy to JA????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
livia nie przezyłaś tego więc górnolotnie mówisz do mnie.Nastepny aspekt sprawy.Przecież nie jestem aseksualny mimo 63 lat.Więc mam zdradzać żonę do końca mojego żywota??To mam iśc do spowiedzi a za tydzień już nie bedę mógł do komuni iść bo się spotykam z kobietami.Czyli hipokrytą zostać i co tydzień sie spowiadać mam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest.Masz kulturę wysublimowaną w negatywnym kierunku.Przynajmniej będę miał okazję opuścić ten padół cafe pełen zawiści i hipokryzji.Zaraz mi lżej tak jakbym z tymi skurvysyńskimi konowałami rozmawiał.Tylko Oni mieli okrągłe zdania a TY nie przebierasz w środkach livio21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnoooooota
on się wszędzie wpierdoli i rozwali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnoooooota
Normalka tego zacnego ducha wypierdolić.:( Teraz wiadomo przez kogo te kobiety pouciekały.Ty livio jesteś tego przyczyną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela pochmurna,mrożna,senna i spokojna. x nocka prawie cała przegadana:) x pociąg opóżniony,ale moją C.dowiózł i jest fajnie. x ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH CO TUTAJ ZAJRZĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livio
Nie pij tyle,a jak się już napijesz bo masz problemy,z którymi po alkoholu lniby łatwiej życ -to nie właczaj internetu aż dojdziesz do siebie.Pozdrawiam i bardzo Ci wspolczuję.Pogadaj z córcią i bądż coolową babką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dulska
Ty powyżej!! Dziunia,to ty chyba masz problem????????????? Przeczytaj co napisałaś:-( :-P Pani Livio: Zdrowych,spokojnych świąt życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santanabluska
pfffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnych Świat 👄....tak, niektórzy są NIESPRAWIEDLIWI! Zupa rybna mi się gotuje ...za4 godziny Wigilia... wczoraj wieczorem spadł śnieg i było tak "gwiazdkowo"- dziś odwilż i ślizgawica..:( Mam nadzieję, ze Wszyscy spędzimy miłe Święta! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santanabluska
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nozyczkiiiii
zimna pisda z tematełła jest :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na topiku,podczas mojej nieobecności ODEZWAŁY SIĘ STARE DEMONY!! brrrrrrrrrr x dziwne wycia do księżyca, a na polanie zachmurzenie i go nie widać. x nic jak mutanty jakieś:D x fajnie,że wzbudzam jeszcze emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mickey zza ściany
tyle ci pozostało abyś dziobem mogła pokłapać śmiało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano kłapię sobie dziobem,bo lubie x Dziś przedstawiam wam Dziobaka- na pół ptaka, na pół ssaka. xx (Dzieci rodzą się w jajeczkach, potem mama daje mleczka.) x Wodę lubi tak, jak ryby. Jest w Australii, nie na niby! xx Ogon ma na kształt łopatki, płaski dziób i silne łapki. x I futerko ma brązowe, od pazurków, aż po głowę. x W brzegu rzeki mieszka w jamie- bardzo duże to mieszkanie. x I korytarz, wprost do wody, dla ochrony i wygody. x Wszystkich większych, on się boi, nigdy nie da się oswoić. x Jeśli spotkasz więc Dziobaka, nie płosz go, ukryj się w krzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swięta u mnie nadal trwają. Jutro kolejny dzień. Sa mili goście - jest co robić,z kim pogadac z kim sie pokłocić,jest tez. x dalszego ciagu przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livio
jestes wielka.Mimo,że wszyscy się od Ciebie odwrócili-Ty trwasz...Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cóż jak jest kontrowersyjna
i nie mieści sie w kanonach dobrego smaku,sama sobie winna jest.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×