Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Nooooooo - sobota. Czas zakończyć mruczankę misiową. Mruczanka, mruczanka, mru... W sobotę chęć miał na bezeceństwo Więc, z braku laku, wziął i Maleństwo. A potem jeszcze troszkę z innymi, Z krewnymi troszkę... i ze znajomymi. Mruczanka, mruczanka, mru... Jak opowiadał jakiś podleco To z Kangurzycą miał też co-nieco. Lecz to są plotki z zazdości brane Nie był Puchatek... erotomanem. Mruczanka, mruczanka, mru... Miluśkiego dnia od Kozuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KOZA ! sobota koniec tygodnia za chwilę koniec miesiąca i za chwilę pół roku za nami. Gdzie się podział ten czas? Lepiej nie myśleć. Tobie też miłego dnia życzę i zapraszam na kawę{_}>🌻{_}>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiadam się do kawusi! Fajne,chłodne powietrze na dworze - a ja dzisiaj biorę się za syzyfa.Możecie mi współczuć.. he [cześć}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pierwsze powitanie poszło w eter:) Witaj LIVIO pozdrawiam Cię życzę miłej niedzieli , odpoczynku po syzyfach w ogrodzie z filiżanką kawy🌻{_}>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
jutro poniedziałek dla jednych dzień jak co dzień dla drugich dzień roboczy dla innych jakieś święto i można gdzieś wyskoczyć jutro znów poniedziałek można go lubić lub nie trzeba go jakoś przeżyć ...może nie będzie tak źle... pojutrze wszak już wtorek a w środę powiemy że... pojutrze mamy weekend(!) i znowu fajnie jest co mi tam poniedziałek gdy jeszcze niedziela trwa i można gdzieś wyskoczyć nie warto marnować dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Już prawie nowy tydzień. Potrzeba mi dużo sił. J.... I...... E...... jestem z Wami z Waszą nadzieją i przemyśleniami każdego dnia. Nadziei jest dużo jednak nie u wszystkich. Potrzebna mi jest rozwaga w kontaktach z Wami. To bardzo trudne. E...... choć raz w tygodniu będę u Ciebie.Abym mogła sprostać zadaniu muszę zapomnieć o bólu ran pooperacyjnych i lęku❤️. Powtarzam sobie .... JA MUSZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liyily
zal. staruchy sie zebrały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ze słoneczkiem zaczynamy nowy tydzień:) Życzę aby dla wszystkich był pomyślny. Już jestem po porannych ....ble ble:D i do roboty!!!!!!!!!!!!! hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globus - witaj Lilii - jutrzejsza starucho. Obserwuję sobie z rana jak ptaki pozywiaja się moimi czereśniami. Sudsza straszliwa - ...jest cudnie........jest cudnie........ słucham piosenki i piję z Wami kawę. Poniedziałek nie jest taki zły....obiad z niedzieli został,syzyf odwalony.nic tylko się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć LIVIO! No właśnie , czereśnie bardzo lubię . Ptaki wiedzą co dobre:) Jak "dobrze" :D pójdzie to za nim zdążysz choć troszkę posmakować będzie po czereśniach:) Do tego aura jest niesprawiedliwa . U mnie ostatnio padał deszcz, chętnie podzieliła bym się z Tobą. Już pisałam,że na moje umyte okna musiało popadać:) LIVIO dzisiaj podskoczę do Ciebie , pomogę w podlewaniu ogrodu. hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tuwim Julian Czereśnie Rwałem dziś rano czereśnie, Ciemno-czerwone czereśnie, W ogrodzie było ćwierkliwie, Słonecznie, rośnie i wcześnie. Gałęzie, jak opryskane Dojrzałą wiśni jagodą, Zwieszały się omdlewając, Nad stawu odniebną wodą. Zwieszały się, omdlewając I myślą tonęły w stawie, A plamki słońca migały Na lśniącej, soczystej trawie. Wiersz z dedykacja dla Ciebie LIVIO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wszedł na drzewo poniedziałek natrząsł górę ulęgałek. Ulęgałki zebrał we wtorek i do domu zaniósł worek. Środa wszystkie ulęgałki pokroiła na kawałki. Kocioł wody nalał czwartek. Wsypał do niej cukru kwartę. Gaz zapalił w kuchni piątek aż w kociołku zawrzał wrzątek. I powiedział do soboty: zrób kompot nad kompoty! Kompot wystygł do niedzieli. Figę z makiem z niego mieli! Bo niedziela ledwo wpadła cały kompot zaraz zjadła. Miłego wtorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brykam po łączce,roznosi mnie energia,.. Przesadziłam z kawą w klubie? Objawy przesady z kawą - . Zaczęłaś obgryzać paznokcie innych ludzi, .mówisz doskonale po arabsku - bez brania lekcji, .swoją sztuczną szczękę zamaczasz w kubku z wieczorną kawą, . śpisz z otwartymi oczami. pojadam na łączce ziólka na uspokojenie -Wasza Koza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj KLUBIE 🖐️ upał i susza, w moim umyśle teeeeeeeez. Nachodzą mnie życiowe refleksje.Gdzie my jesteśmy?Kto nas tutaj wrzucił? Oglądałam ostatnio w telewizorze koniec naszego ukłau słonecznego. Pomyślałam sobie - to koniec wszelkich cierpień, Ziemi też. Rozgniotłam właśnie jakiegoś owada na mojej ręcę,jego też ktoś tutaj wrzucił - do tej pułapki. I tak kolejno dla czyjejś zachcianki,rodzą się kolejne pokolenia męczenników. Ale jestem w nastroju!!!! "BLIŻEJ PRAWDY " - jest taki program na Planet. Facio szuka u różnych mądrych tego świata,odpowiedzi na fundamentalne pytania. Bardzo spodobało mi się jedno z wyjaśnień. WYOBRAŻCIE SOBIE: Gimnazjalista w jakiejś innej rzeczywistości , otrzymuje zadanie na zaliczenie szkoły. Ma do dyspozycji komputer - wrzuca do niego wszelkie dane niezbędne do życia i program sam pokazuje co z tego wynika.Jak rodzi się NASZ WSZECHŚWIAT,POWSTAJE NA NIM ŻYCIE,NASTEPUJĄ KATAKLIZMY,RODZĄ SIĘ NOWE GATUNKI - W KONCU MY - I JAK SOBIE RADZIMY. W każdej chwili może program przerwać. CZY NAZWIEMY "MŁODEGO" BOGIEM? czy nasza rzeczywistość nie jest czasami matrixem? Są naukowcy którzy całkiem poważnie podchodzą do tego problemu,szukają błędów w jego programie,co ten tok myślenia by uwiarygodniło. Na mój głupi rozum - kilka znalazłam,nooo,ale ja się w tym programie nie liczę. Ot,taka sobie głupia refleksja na wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Widziałam również ten program. Oglądałam go ze stoickim spokojem. Szukałam w nim odpowiedzi na stawiane sobie pytania. Jak długo jeszcze i co nas czeka w przyszłości? Wiele zdarzeń już nas dotyka. Więc naukowcy przewidują realia naszej planety. A mój spokój to znak zmęczenia przez życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dlaczego płaczemy Chociaż możemy się uśmiechać Dlaczego nienawidzimy Skoro możemy kochać Dlaczego zamykamy się w sobie Kiedy czujemy że chcemy rozmawiać Dlaczego czujemy się źle Gdy szczęście jest tuż obok Czemu jesteśmy samotni Skoro możemy być razem Tacy jesteśmy Niezmienni Skuleni w czarnych myślach... Głusi na głos rozsądku... Szukajmy światła i szczęścia W chwili która trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Już środa, zapowiada się upał. A ja myślę i myślę ........pewnie nic nie wymyślę:D ..... jak uprzyjemnić sobie dzień. Zaczęłam od kawy{_}> Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :} Upał..... nic nie dodam na ten nudny temat. Podniosła pieśn troszkę podniosła mnie na nogi. Jakieś wspomnienia obudziła we mnie - ech....... Miłej gorącej środy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Znowu dzień zafundował mi dużo obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globusiku dasz rade 👄 pozdrawiam Was chyba jak na razie 3 plus ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lubarko! dziękuję. Walczę , jestem w transie w każdym dniu. Gorące dni , dla mnie aż za gorące trochę mnie zniewalają. Miłego i spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
❤️ ...serdecne zyczonka, wielkiego słonka , kłopotów małych jak biedronka:D........ dalej zapomniałem:) jesteś kochany ...namiastko moich wnuków👄 Twoje zyconka poniosły mnie do samego słonka:) Pewnie w poniedziałek pójdziemy po samochód strażacki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
❤️ ...najserdecniejse zyconka :0 duzego słonka:) kłopotów małych jak biedronka:D ....dalej zapomniałem❤️ jesteś kochany👄 ...namiastko moich wnuków:) Twoje zyconka poniosły mnie aż do słonka. Zapamiętałeś ?? w poniedziałek idziemy po samochód strażacki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×