Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Podgrzewam zupkę bom głodna:D, pracy ubyło ...to osiągnięcie!!!! Aby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Fajnie poczytać cudze nastroje, rozumieć nastrój, uczucie - lub jego brak. Dobrze wiedzieć, że na przełomie różnych wieków było więcej takich wariatów, którzy musieli napisać to co im leży na duszy. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam nowy dzień. Zamglony . Czeka mnie wyjście po zakupy, nie bardzo mam ochotę ale taka jest potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Moje serce jest rozdarte😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki. Wiej wietrzyku rozwiewaj wszystkim smutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Już drugi raz spostrzegam, że coś lub ktoś ...kombinuje w naszym klubie. Ostatnia strona była 221 nagle jest 217. No to powodzenia , kombinujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ooooo nawet 216.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:) Swoją siwiznę pokryłam farbą. Zrobiłam paznokcie , cuś tam jeszcze i spojrzałam w lustro;) Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Którą ścieżką Którą ścieżką dojść do Ciebie Powiedz mi jak Bo ja ciągle tego nie wiem Czy mnie zaprowadzi ta Którą drogą mam dojechać Gdzie pod lasem jest Twój dom Gdzie Ty na czekasz Czy daleko będzie stąd Czy ucieszysz się ? Kiedy już odnajdę Cię Może będziesz zagniewany????? skąd ja wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Strofy o późnym lecie Zobacz, ile jesieni! Pełno jak w cebrze wina, A to dopiero początek, Dopiero się zaczyna. Nazłociło się liści, Że koszami wynosić, A trawa jaka bujna, Aż się prosi, by kosić. Lato, w butelki rozlane, Na półkach słodem się burzy. Zaraz korki wysadzi, Już nie wytrzyma dłużej. Tak raniutko, a ja odwiedziłam tyle miejsc. Jednak w domu najlepiej. Każdy poranek ma swój urok. Kawa, rozmowy i malutkie plany na nadchodzący dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oczyszczenie Nadszedł czas oczyszczenia, szarej rzeczywistości i pustego milczenia. Przepraszam, że mnie nie ma, tam gdzie być powinnam. Przepraszam, że nic nie mogę powiedzieć, bo tylko pustkę w sercu mam. Przepraszam za niezrozumienie, ale nie wszystko potrafię pojąć. Przepraszam, że wątpię w sens istnienia, w dobroć tego świata, we wszystko co tylko jest najpiękniejsze, bo i czasem najboleśniejsze. Przepraszam, za słowa szczerości, za swoje bezowocne starania, że już mi nie zależy, mimo, że tak być nie powinno...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 Koniec wakacji , osiedle ożyło. Zapowiada się słoneczny dzień. Ostatnio znowu popadał deszcz , miło patrzeć na soczystą zieleń wokół. Zbieram się na spacer "balkonowy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Żyję pośród Was, mogę być każdą osobą jaką napotkasz jutro, a jednak ja to ja tak samo jak każdy inny jest sobą! Poznasz mnie czytając to co jest zamieszczone na tej stronie i chyba o to chodzi. Więc czytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 Lubię spokojne dni, taki jak dzisiaj. Mam nadzieję,że taki będzie do końca. Nawet natłok myśli nie powoduje gonitwy fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dla Ciebie taka mała niespodzianka. Rano zaproszę Cię na spotkanie do klubu. W ten sposób chcę Ci podziękować za WSPÓLNIE PRZEŻYTE 42 LATA A NADE WSZYSTKO ZA SPOKOJNĄ STAROŚĆ👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przeżyłam z tobą tyle lat, Choć w oczy wiał mi nieraz wiatr. Przy tobie się nauczyłam żyć, Przy tobie śniłam swoje sny. Przeżyłam z tobą tyle lat Oddałam ci swój cały świat I chociaż wiem, jak smakują łzy, Dziś nie żal mi przeżytych dni. Powyższe słowa odzwierciedlają ludzkie i nasze życie❤️ :D ale już dosyć romantyzmu .... czekają realia. Ty do pracy, ja po zakupy ...bo dzień podobny do dnia:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
JAK TO SIĘ STAŁO, ŻE NIE ZDĄŻYŁAM SIĘ OBEJRZEĆ????? :( Ale "JEST CUDNIE" ta piosenka też dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
łzy poranne ..... perliste jak rosa. Było inaczej , słonecznie i gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie nie ...nie jest aż tak źle. Łzy i uśmiech ...tak na przemian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochani !! Musiałam Was obudzić , 👄 na przywitanie. Gdybym mogła:) przedłużyła bym jeszcze wakacje:) Ale nic to ...zabierajcie uśmiech na buźki i w drogę. Życzę wszystkim ....Dzieciom i Młodzieży ......szczęśliwego rozpoczęcia roku szkolnego. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
POWITANIE SZKOŁY Wakacje minęły, Uleciały jak chmurki na niebie. Dzieci plecaki wzięły I biegną szkoło do ciebie Z pytaniami: -Czy tęskniłaś za nami? -Czy brak ci było gwaru, hałasu? -Czy na odpoczynek miałaś dużo czasu ? I tak dzieci pytały, I tak szkole marudziły, Że szkoła odpowiadać nie miała już siły. Szkoła cichutko drzwi uchyliła , I dzieci do siebie zaprosiła. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 Brrr troszkę chłodno, Pusio na spacerek balkonowy musisz iść sam:D, dołączę do Ciebie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 Ponieważ koleżanki wycofały swoje udziały w klubie , zostałam chyba jego właścicielką :D. Czeka mnie jesienne sprzątanie. Dokąd tego nie zrobię niech będzie tak jak jest...stolik na nim filiżanki , kawa gorąca i pachnąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba będzie Ci tak smutno samej pić tę kawę? A może lubisz samotność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku,nie jesteś sama.Melduję się i także biorę się za porządki.Witam bardzo cieplutko.Co się dzieje z dziewczynami?Ufam,że wszystko u nich okej.Opuściłyśmy się bardzo i słabo uczestniczymy w zajęciach w naszym klubiku.Ja już się poprawiam i zaczynam wpadać na kawkę.U mnie wszystko dobrze.Wzięłam się do pracy ostro.Na razie i tak mam fajnie,nie muszę być cały dzień bo mam fajną dziewczynę stażystkę.Loniu,odezwij się.Bez Ciebie smutno.Pozdrowionka,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:D AŻ TAK......:D..... smucić się nie będę. Mam kolegę ,jeśli widzi ,że się nim nie zajmuję wyciąga mnie na spacer "balkonowy". Zmienimy trasę ...do klubu. WITAJ DORA!!! Od kilku dni ciągle pracuję w domu i to na wysokich obrotach. Przyznam się,że jestem zmęczona. Chyba za wysoko stawiam sobie poprzeczkę, przecież prace syzyfowe nigdy się nie skończą!!!! Dzisiaj czuję się podle. Wczoraj wieczorem byłam niegrzeczna dla mojej "B". 🌻 Cholera , bardzo Cię przepraszam, poniosło mnie......niepotrzebnie. 🌻 Po południu spotykamy się .........ze łzami w oczach mówię.... ja to mam szczęście........ że mamy SIEBIE i ,że się bardzo ROZUMIEMY. Kawa pachnie , pije i zapraszam chętnych. Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×