Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

no Indiana:) biega, strzela z bicza i takie tam co do chlopa myslalam ze juz od dawna mamy jasnosc ze ten to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem... swojego chłopa to wiadomo , że Klaudunia nie oddałaby za nic :) Romantic całą parą , a jak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściki cacy - bo napisane , i to co sprawdziłam a było tego ponad sto;/;/;/ tez mam już za sobą więc dzisiaj chyba sama siebie zaskoczę i pójdę spać , żeby nie straszyć jutro bidnych ludzi:P:P:P Więc łap Klauduś buziorki na dobranoc :*:*:* bo ja już troszkę odpływam więc mykam z kierunku łóżeczka profilaktycznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Miski i ja sie w koncu zjawiam po pracy ale zaraz ide w objecia Morfeusza ;) Alez ze mnie ladacznica, oj oj ;) Dorotka, no w koncu grzecznie poszlas spac, moze dzieki wyspaniu dasz szance popoprawiac te jedynki co im powstawialas co? Daj im szanse, daj im szance!!!!!!!! ;) Adorinko, moze jednak nie pana prawnika ci trzeba tylko pana z szufla do odgarniania sniegu co? A potem by zapukal do ciebie proszac o herbatke, a ze spocil koszulke musial by ja zdjac by sie nie przeziebic, jego umiesnione cialo doprowadzilo by cie do omdlenia ale on by cie zlapal i cie ocucil namietnym pocalunkiem........... I tak oto zima okazala by sie goraca a sniegi nie straszne :) Eh, rozmarzylam sie....... :P Dla wszytskich tu kobitek caluski :********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Madziu Madziu ty to masz fantazję - Adorince już humorek poprawiłeś a co z moim panem z szuflą???? Nie , no wiem - ja mam Kamila:)i nie zamierzam go wymieniać za żadne żadne skarby ... baaaaa... nawet za boczek czy karczek , które przecież tak kocham:) A takk w ogóle to znów mi z wagi zleciało i nie wiem dlaczego???Może ta moja waga popsuta - ale w sumie raczej chyba nie powinna , bo nówka elektroniczna:) więc przyjmijmy , że to co pokazuje jest prawda , bo z tego wszystkiego to chyba z 3 razy się przeważyłam:) No i żeby nie było posyłam buziory dla wszystkich naszych dziewczynek , które dzisiaj jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności nie zdołały tutaj dotrzeć a pojawią się zapewne kiedy ja już będę wpisywać ocenki do dziennika;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie melduje:) tamtam tamara: 62 kilo na wadze! :)) pewnie to dlatego ze wczoraj sie ulatalam za tymi butami i spocilam przy wbijaniu w 36;))Moze nawet uda mi sie miec 59 do swiat;) Doris, policz sobie ile chudniesz i jak wyjdzie ze wiecej niz 1,5 kg na tydzien to moze dodaj pare kalorii, tak zeby bylo super zdrowo! w ogóle gratulacje:)) magdzior- dzieki topie polski pan z szufla stanie sie towarem importowym jak polski hydraulik swego czasu;)hihi tutaj mam dla was prwadziwie meska piosenkę, zalecam zwrócic uwage na jakze liryczne słowa refrenu i cudny uklad choreograficzny panów w bialych gaciach. si ja lejdis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam Bobaski Kochane???? U mnie byla mała awaria internetu poniewaz przenosili nadajnik z ktorego moja antenta łapie sygnałka i zostalam pozbawiona netu na troszke....:-( Ale juz po sprawie.... Pozdrawiam zatem wszystkich i buziaki posyłam :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No n... Klauduś tą pioseneczką to mnie ładnie dobiłaś!!!Ty to potrafisz:P:P:P A co do kilogramków to pięknie- no widzisz już 62:) Oby tak dalej:) Ja w celach sobie upisałam , żeby do końca listopada było 61 ale już raczej w ciągu tych 4 dni tego nie zrobię , o niby jak ??? Choc w sumie ... jak już się rozgalopuje to nawet ładnie mi idzie z górki z tym , że jak potem zaliczę postój to przez tydzień potrafi nie zlecieć mi nic;/;/;/ A co do jedzonka to wiesz... ostatnio jak wyliczyłam te głupie kalorie to wyszło mi grubo ponad 15OO więc już nie wiem czego by jeść więcej - widzisz... nawet o tej 22 .00wczoraj kawki sobie nie oszczędzałam a dzisiaj z moim Misiem idziemy na jedzonko na miasto więc w sumie...choć kto wie co z jego biznesami :) Ale cho dzisiaj nie wiem co do końca jestem pewna naszego spotkanka to już niby na stówę jedziemy do tego Zakopca ... i aż boje się myśleć ze znów coś mogłoby się pokomplikować:) Swoją drogą gdzie nasza Zdesperka ???Gdzie Adorinka ???Gdzioe reszta dziewczynek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Słodkie Girlssss!!! Juz postaram sie nadrobic zaległosci moje w bywaniu tutaj z Wami:* Magdalejna od dzis widząc na mapie pogodowej śnieg będę przeszczesliwa -bo żywię nadzieje,ze Twoj scenariusz sie zrealizuje:P:P:P ahc jak On by mnie ocucił jaka ja bym była happy!!!:) no a tak schodzac na ziemie moje Drogie :P jakie plany u Was na andrzejki? kamralnie, na ostro czy skromnie 1 na 1 ?:) mnie prosze nie pytac....wszystkie znaki wskazuja na to,ze w pracy!!!!yeaaaaa vivat młodzi pracujący bohaterowie naszych czasów !!!!:] Dobra Lejdis mnie juz wzywaja ,wiec ja sie ewakuować jak Wasze dietki i samopoczucie? ja diety nie mam od ok 2 m-cy...ale za to pocieszylam sie,bo wczorajsze moje schizy ,ze mam wielki brzuch miały powod -dzis nadszedł moj nigdy niewiadomo kiedy nadchodzący okres:)noo rozregulowana jestem jak tratatattata papapa zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperka???? - OBECNA :D:D:D:D Melduje sie na posterunku kafe i melduje tez , ze dzis mam wieczor wolny wiec mam nadzieje, ze dolaczycie do mnie bo samiutka to ja nie bede tutaj chciala byc :P Jestem juz po pracy i wlasnie sobie wcinam super extra kanapeczki z wedlinka z kurczaka i pomidorkiem i cebulka no i chlebem razowy:) Dorotko - Ty lecisz kochana jak burza z ta waga. Z reszta Klaudus - Ty tak samo :D:D Gratuluje Kochane, oby tak dalej, tylko nie za duzo bo to juz zdrowe nie bedzie ... Adorinko - no taka wizja meskiego odsniezacza brzmi naprawde zachecajaco.... A jeszcze do tego, jakby mial cialko jak z reklamy Axa :P:P:P Ayati - no wrocilas do nas i miejmy nadzieje, ze juz odcieta nie bedziesz od swiata... :) Madziu - Ty sobie jeszcze chyba smacznie spisz po pracy.... Odezwij sie jak Morfeusz wypusci Cie ze swoich objec :) (chyba, ze to jakis przystojniak :)) Bababszki, Bobiejka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, spalam od 9-17, jak po pracy nigdy nie moglam spac dluzej niz do 14, moze to jakis efekt odstawienie hormonow? A ja kochnie jutro ide biegac, jak nie jak tak!!! TYlko deszcz mnie powstrzyma, biegalam w zesza zime i dalam rade wiec dam i teraz, a jak! Tak sobie posluchalam tego utworu czy raczej badziewia... Slowa typu bierzesz swinke tylko na noc, rano ja odstawiasz a dzis znow jest impreza i bedzie inna... bierzesz co sie da, laska ta czy ta? No szok, ten koles to z Boysow jest tak? Bo widzialam go na jutjubie z urywkami bigbradera i tam wydawal sie byc sympatyczny, no ale czego sie nie robi pod publiczke w szolbiznesie :/ A wiecie co jest najgorsze, jak jestem gdzies w klubie i takie cos puszczaja z glosnikow i chmara laseczek leci na parkiet i sie cieszy wygibujac swe rozneglizowane ciala w kazdym kiedrunku :) !!! To tak jak z piosenka Hej suczki, wszytskie wasze sztuczki... Tzn ja tez umiem sie pobawic przy takim czyms ale dla zwaly a nie dla ladnosci slow ;) Monia, co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj Madziu - probuje sie edukowac z angielskiego BHP :) Poniewaz jestem w trakcie konczenia tzw NVQ. Ludzie bedacy w Anglii wiedza, co to jest. No i jutro mam prawie ostatni egzamin i ten najtrudniejszy wlasnie z bezpieczenstwa w pracy i takie tam duperelki no i tak sobie siedze, jaki uniform powinien byc w pracy, wlosy, paznokcie itp itd... bla bla bla bla:P Madzius moze faktycznie organizm po odstawieniu hormo tak jakos potrzebuje wiecej snu?? A moze po prostu jestes przemeczona??? Nooo i gratuluje decyzji o bieganiu. Ja w piatek na basen chce sie wybrac ale dzien mam miec zalatany (moj dzien OFF) i nie wiem, czy bede miala czas:P I dostalam moje butki:):) ale sa na poczacie poniewaz pan listonosz je przyniosl, kiedy nie bylo nikogo w domku no i wlasnie je odbiore albo jutro przed praca albo w piatek... aaaa mam straszna ochote na cos slodkiego. Moze zrobie sobie galaretke i wrzuce mandarynke do niej?? albo kisiel...hmmm... ehh te decyzje decyzje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NVQ znam tylko z nazwy, moja menagerka to robi ale nigdy sie nie wglebialam co to za kurs. Oj ja tez bym mialam ochote na basen i na saune, szczegolnie na saune, uwielbiam ja! To ucz sie ladnie, mi sie wlasnie serial skonczyl iide do kuchni cos upichcic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze bo skoro one takie drobne chudzinki to i trzeba zdrobniale na nie mowic :) A robie kuraka w czosnku, dla chlopa ale sama tez dziubne ;) Ucz sie ucz bo nauka to potegi klucz (hm, to chyba jakies przyslowie bo pewna nie jestem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie przyslowia to mnie tez tam gdzies dzwoni w udzach ale nie kojarze:):):) No moja droga - kurak z czosnkiem.. Ostatnio pichcilas z pomarancza chyba jesli sie nie myle... No no, czyli jednak przykladna zonka z Ciebie... ehhh zaadoptuje Cie chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee, to byl pieczony kurczak a la kaczka z jablkami i majerankiem, a ten taki zwyczajniejszy czosnkowy, smazony ;) Jak mnie zaadoptujesz to bedziemy pierwszym takim przypadkiem na swiecie ze corka starsza od matki, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł , widze gotowanie na ekranie...ale ze mięcho to ja sie nie wtryniam do kuchni,aczkolwiek sosik czosnkowy to ummm pyszniusi. Desperka i jakie te paznokcie powinny byc? bo mundur ojjj to ja mam kilka typów na mundur dla przystojnego Mężczyzny powiedzmy wzrostu 180 cm:) a coooo jakies normy unijne musza byc....no być muszą poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubie wszelkie mundurki, szczegolnie zolnierskie mmmm ;) To pewnie dlatego mialam ciagoty do zostania policjantka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do siostry to ja nie mam zadnej takiej z krwi i kosci, chyba ze tatus nie powiedzial mi wszytskiego :P No ale mam przyjaciolke-siostre, znamy sie od przedszkola, ona tez jest jednynaczka i kiedys wiecie, wymienilysmy sie krwia (jak sobie teraz pomysle to mnie ciarki przechodza, jakie to bylo gUpie, no ale dzieciarami bylysmy), tak wiec jedna siostre mam. Ale wiecej jak najbardziej mile widziane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×