Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

issima ja ost @ miałam 10 listopada i cykl 30dniowy, moze na tej postawie ta róznica?? CzarnaMambaxD a co tam u lipcówek, jak się macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak:) bo ja ostatnio miałam 13.11 i cykl tez 30 -33 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niedługo poczujecie ruchy-bardzo miłe uczucie :) Obyście poczuły jak najwcześniej...:) czego wam życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać dziewczynki moje :) buziaczki i trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaMambaxD a kiedy Ty poczułas pierwsze? ja już nie moge się doczekac :-) wiem ze to przyjemne bo mam już córe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnamamba pozwoliłam wejść sobie w twoja galerie śliczny brzusia!!! A jaka karnacja!!!! Ja zawsze byłam blada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zerknęlam na zdjecia, fajniusi brzuszek :-) dobranoc brzuszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaMamba - śliczny brzusio i cudowny maluszek :) jeśli chodzi o kwas foliowy, to ja brałam najpierw 15mg i Falvit M, potem 5mg i Prenatal, a kilka dni temu odstawiłam kwas foliowy i biorę sam Prenatal. Ponoć kwas foliowy ciężko przedawkować, bo jego nadmiar jest wydalany z organizmu z moczem i organizm chyba sam to jakoś reguluje. W każdym razie najpotrzebniejszy jest w pierwszym trymestrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny !! jak zwykle to ja 1 jestem z samego rana .. wczoraj bylam na pogotowiu u znajomego lekarza urologa potrzebowalam szybko usg nerek .. zrobil mi i nie jest za ciekawie ten kamien sobie plywa i w kazdym momencie moze sie przemiescic ;/ musze strasznie uwazac ;/ jesli znow dostane ostrej kolki to mam isc do szpitala i ;( beda zakładac mi sonde ;( do konca ciazy :( cholernie sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty razem ja byłam pierwsza hihi ;P Asiu, musi być wszystko dobrze. Uważaj na siebie. Nie wiem, jak wygląda profilaktyka kolki, ale jeśli taka jest, to rób wszystko żeby jej uniknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli hehe zauwazylam ;] za dlugo pisalam chyba ;] ja dalej biore kwas foliowy i witaminki ,, plus antybiotyki i urosept ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Asiaaaaa uwazaj na siebie i nie zamartiwaj się na zapas bo to nic nie da a może zaszkodzić dziecku, będzie dobrze tylko dbaj o siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz mykam na pierwsza wizyte tutaj. TRZYMAJCIE KCIUKASKI! Nie nastawiam sie na badanie bo tu to nie jest w standardzie, ale tak bym chciala zobaczyc czy z kruszynka wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, powodzenia :) daj znać, jak już będziesz po wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzien dobry wszystkim mamusiom i ich pociechom:):) Asiaaaaa wspolczuje Ci,ze masz tyle stresu przez ta kolke,a le tak jak mowia dziewczyny musisz byc dobrej mysli ,aby Twoja kruszynka nie odczula,ze cos jest nie tak. aniuladoniula powodzenia na wizycie,kto wie moze lekarze zaskocza Cie mile i pokaza Ci dzidzie,zycze Ci tego z całego serca,bo wspaniale uczuciem jest patrzenie na swoja dzidzie:):)Powodzenia i daj znac jak wrocisz:):) Dziewczyny widze,ze jest dyskusja na temat witaminek i kwasu foliowego,powiedzcie mi bo w pierwszym trymestrse bralam feminatal800 a od 13tyg biore feminatal 400,ostatnio jak bylam u lekarki to powiedziala,zebym zaczela brac witaminy.Czy uwazacie ,ze odstawiajac ten feminatal 400 i biorac tylko witaminy bede miala wystarczajaca ilosc kwasu foliowego?I jakie witaminki polecacie?Ostatnio kolezanka powiedziala mi,ze fajne sa witaminy o nazwie(i tu mozliwe ,ze przekrece nazwe) Materna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pierwszej wizycie juz zobaczylam mojego zuczka malego i widzialam jak bije mu/jej serduszko piekna chwila (az mi sie lezka zakrecila w oku) szczegolnie dla tychkobiet ktore pierwszy raz zostana mamami. Moja dzidzia ma 2,75 cm :) Mi tez lekarz przepisal witaminy ale nie wiem na jakie sie zdecydowac i czy one sa w ogole konieczne ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Asiiaaaaaaa - będzie dobrze, tylko spokój 👄 Ania - 3mam kciuki🌼 witaminki biorę od tygodnia, lekarz kazał - miałam wybrać takie, żeby było żelazo, magnez i jod. okazało się, że mają też kwas foliowy, więc farmaceutka poleciła dostawienie foliku. konieczne pewnie nie są, ale lepiej brać, bo dzidzia coraz więcej będzie od nas wyciągać. i musi mieć z czego. jedziemy dziś na besen - wreszcie czuję się na tyle dobrze, że mam ochotę znowu uskuteczniać ruchy! bo juz zapomniałam jak to jest - po prostu mi sie nie chciało. ten 15 tydzień mi służy. tylko mam taki dziwny kaszel - suchy, jakby mi płucka dusiło czuje i muszę kaszlnąć. czyżby juz mi sie wnętrzności podnosiły robiąc miejsce i stąd te efekty sepcjalne? ktoś tak ma?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka - ja mam taki kaszel ale to z przeziebienia moze i Ciebie cos lapie ?! u mnie zaczelo sie niewinnie od malego kataru a teraz leze i nic tylko mecze sie z tym suchym kaszlem :( juz mnie tak brzuch boli od kaslania ehhh. Wiec moze i u Ciebie jest to z jakiejs infekcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila19_2908 witaminki na pewno sa potrzebne,bo to jednak dzidzi pomaga:):) Ja tez po raz pierwszy bede mama,a w sumie to po raz drugi tylko,ze moja pierwsza dzidzie stracilam w 7tyg :(Dlatego mam nadzieje,ze teraz bedzie wszystko dobrze:):)Fakt,ze takie dziewczyny jak my,ktore beda mamami po raz pierwszy przezywaja to bardziej,bo wszystko jest dla nas nowe:):)Ja bym mogla miec robione usg codziennie ,zeby tylko moc patrzec na ma kruszynke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka15181- no tak faktycznie ja tez moglabym patrzec na mojego zuczka dniami nocami caly czas :) bardzo mi przykro z utraty pierwszego malenstwa :( Codziennie patrze sie na pierwsze usg z dzieckiem i juz nie moge sie go doczekac :) oj tak my to przezywamy bardzo zwlaszcza jak chwyci nas jakies przeziebienie mnie teraz chwycilo i odchodze od zmyslow czy wszystko jest w porzadku czy nie ;/ boje sie ale wiem ze to tylko panika z mojej strony a zuczek miewa sie dobrze :) 24 lutego mam wizyte i poznam plec dziecka - mam taka nadzieje :) piekny prezent na urodziny (dwa dni po) :) juz nie moge sie doczekac:) tylko zeby to przeziebienie minelo bo sie zadrecze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno bedzie dobrze,wyzdrowiejesz i dzidzia nawet nie odczuje twojej choroby:):)Ja przeziebilam sie w 5tyg ciazy i to tak porzadnie,ze bralam cala mase lekow w tym antybiotyki,tez mialam stracha bo to bylo przed tym feralnym 7tyg,ktorego bardzo sie balam. A w ktorym tyg ciazy jestes i na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 9-10 tydz jakos tak(plus minus). A termin mam na 29 sierpnia :) i juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaa a o ktorej masz wizyte? Kamila19_2908 to fakt niby szybko leca te tygodnie.ale jak pomysle ile jeszcze do samych wakacji to usmiech znika,bo to jeszcze tyle czasu:):) Ja mialam wizyte teraz w poniedzialek i nastepna mam dzien przed Toba ,czyli 23lutego i tez mam nadzieje,ze juz plec poznam,myslalam ,ze teraz moze juz cos bedzie wiadomo,ale nie mialam robionego usg tylko lekarka zrobila mi ktg czy jak to sie tam nazywa,po raz pierwszy slyszalam jak bije serduszki mej kruszynce:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×