Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

anytram - dziekuje :) i dobranoc:) A ja jeszcze nic nie czuje chyba za wczescie hehe chociaz jak poloze reke na brzuchu w nocy to tak jak by bicie serca bylo ale moze juz sobie cos uroilam bo bardzo bym chciala juz cos poczuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki! Witam nową sieprniówkę, nie było mnie chwilkę,a tyle naskrobałyście:) Ja też biorę prenatal i folik, ale prenatal co dwa dni bo średnio się po nim czuję. Dziś zaliczyłam pierwszy dzień bez dolegliwości:) no oprócz zgagi ale u mnie o norma.. Mam nadzieję, że coraz częściej tak będzie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, to chyba swoje tętnice czujesz, bo one są blisko brzucha i pulsują jak Twoje serce :) ja też tak mam :] stopka wyszła Ci idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie tak to tetnice ale ja wole wierzyc ze to serduszko hehe mowilam ze juz mi na glowe chyba padlo tak bardzo kocham to malenstwo i tak bardzo juz bym chciala je zobaczyc ze szukam tylu przyczyn zeby tylko pomyslec "o to moje dziecko chyba sie odezwalo " hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLi - dziekuje ze zachwalasz moja stopke ale nie bylo latwo ja zalozyc :) a to zle wpisalam cos a to potem sie dowiedzialam o tych kwiatkach ale jakos sobie poradzilam -ale wstyd :) ale co tam wazne ze jest o!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest :) ja cały czas też się doszukuję ruchów, a mi się ledwo brzuch powiększył :P doczekasz się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tam wstyd :) tu nigdzie nie pisze, jak to zrobić, więc każda stopka jest sukcesem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może bliźniaki :P nic, ja idę się kąpać i spać :D dobranoc kobietki i maluszki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli prosze Cie nawet mnie nie strasz wszyscy juz mi tak mowia nawet lekarz bo cos jest wiecej wod plodowych ;/ ale powiedzial ze na razie widac edno i ze wszystko jest w porzadku :) ale kurde ladnie by bylo;/ no nic wyjasni sie 24 :) no dobranoc Wam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe sierpniówki oraz wszystkie pozostałe :-) Ja jak na razie biorę tylko kwas foliowy; zaczęłam brać długo przed ciążą. Następną wizytę mam 18 lutego może wtedy gin powie czy mam brać witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalkaaaa śliczny duzy brzusioo :) ja wrocilam wczoraj od siostry po 22 przywiozla mnie no i moja siostrzenica 9 letni z Ferii wrocila ale mowi ze ona musi jechac do mnie :) ze bedzie ze mna spac.. bardzo sie przejeła moja ciaza.. z moja siostra spoko w sklepie bylo ale nic nie kupila za to chodzila po dzieciecych i musiala kupic oczywiscie spiochy jak i czapeczki :) mowi ze nie wytrzyma i na drugi rok na moim slubie koscielnym chyba bedzie w ciazy .. wczoraj mnie siostra wystraszyla rozmawiala ze swoim znajomym ,, ze wzgledu na neke .. dziecko moze uciskac i prawdopodobnie cc moge miec juz w 8 miesiacu poczatek 9 czyli poczatek lipca :( kropelka nasze maluchy sie roznia pol mm :) monika26sz no wlasnie :) cos mi wymiary troszke nie pasowaly ;] Kiteczek99999 ja gdy nie wiedzialam o ciazy tez pilam ale nie za duzo 3 piwa moze tez mialam maly wypadeczek spadlam z krzesla i sie potrzaskalam zaczelam palic papierosy .. co innego jakbys pila caly czas kiedy dziecku sie wykształca wszystko ,, ja sie dowiedzialam juz w 4 tyg Myslalam ze spuchlam i chcialam uzywac vibroaction cale szczescie ze pomyslalam ;] i poczekalam testy wyszly negat ale mi nie dawalo spokoju .. ja nie mam zadnego filmiku :((( Lolcia26 super :) ruchy sa stłumione jeszcze ale jak szczupła jestes to delikatnie mozesz czuc ze sie tam cosik porusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zostało mi jeszcze 30 tab kwasu foliowego którego już nie muszę jeść termin ważności: 05 2012. Jak ktoś jest chętny to chętnie go podaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby byl piasek to nie byłoby problemu mam kamień dosc spory .. podczas jednego rozbijania troche sie ukruszyl ale jest dalej i on jest pływajacy i czasami jak mu sie zachce blokuje mi kanał , moze to doprowadzic do niewydolnosci nerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny jeszcze weekendowo :-) Któraś z Was ma może naszą ostatnio uaktualnianą tabelke?? przydałoby się wpisać nowe osoby i ew poprawić jeśli coś jest, ciekawa jestem ile teraz na chwile obecna jest nas - sierpniówek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za odp., teraz to już i tak się nic z tym alkoholem wypitym nie zrobi-musi być dobrze. Dzięki za podane linki chętnie poczytam. pozdrawiam przyszle mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek999999999 w stopce wpisuje się [ serce ] bez spacji zeby wyszlo serduszko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Troszkę się rozpisałyście... To fajnie, było co czytać :) A my wczoraj gości mielismy. Mąż sobie popił i dzisiaj jest w rozsypce ;) Ja jestem nie wyspana, bo przez jego chrapanie nie mogłam zasnąć, a potem Martynia co chwile się budziła. W efekcie poszłam spać koło 3 w nocy. Czuję się i wyglądam jak ząbi. Wczoraj byliśmy na zakupach i kupiłam sliczniutkie body. Nie mogłam się powstrzymać. Kolorytyka i na dziewczynke i na chłopczyka :) Brzuszki macie śliczniutkie. Ja muszę wrzucić focie, bo mój już spory jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gaga mam pytanko co do snu w ciąży- masz i czy wy pozostałe brzuszki macie problemy ze snem w ciąży bo ja jakoś słabo spię...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NCK.........T.PORODU...PŁEĆ/IMIĘ..........MIEJSCOWOŚĆ......IL.DZ Kiki2342......30.07...............................Podkar pacie ..........0 Jogi11.........30.07...................................Ś ląsk................0 monika1987..30.07..............................Śląsk/Mał opolska.....0 Kate87........01.08...................................śl ąskie..............0 natalka2384..02.08.................................Podka rpacie.......0 Majka15181..04.08.......Olivier/Marika..........Glogów.. ..........0 3XMaMa.......04.08.......syn..JAŚ...................Śląs k.. ......1+1(*) Maja136.......05.08.................................Szcz ecin..........0 NiLLi ..........05.08......Weronika/Hubert.....Ostrów.Wlkp.......0 Iwoneczka....05.08..............................lubelski e...............0 GaGa_.........06.08.......p.na.c/Szymon/?.........UK.... ............1 lolcia26........06.08......Antoś/Emilka.........UK/Szcze cin.........0 lamajra........11.08.................................... W-wa............0 Edusia83......12.08..............................Małopol ska............0 nadiewa.......12.08.........Nadia/Erwin.......Radom..... ...........0 pikle............12.08..............................Wars zawa............0 koteczek19833.13.08........Paweł/Maja....świętoszów.... .......1 dorocia1198..13.08............................Ostrów .Wlkp...........0 trójca.........13.08................................ śląskie...............2 Monika........15..08 .Amelia/Aleksander.....Inowrocław...........0 Marzenie1508..15.08.......Maja/Jaś..........Warszawa.... ........0 Asiaaa.........16.08.........Paweł/Zuza..........Śląsk ................0 Agula125......17.08..................................lub elskie............0 d.o.r.o.t.k.a.17.08..................................opo lskie............1 chardonnay..17.08.................................Wielko polska........0 zuzana77.....17.08...................................kuj .pom...........0 Figlarna.......17.08...................................G dańsk...........1 antyram.......17.08.................................Koło brzeg...........1 majka.84......18.08.................................Wroc ław............0 *Olusia*0502..18.08....................................Ł ódź..............0 galaxy.........19.08...............................podka rpacie..........0 Sympatyczna79....19.08........................Wrocław... ............0 issima..........20.08..................................P omorze...........0 małaHPW......21.08...................................Ślą sk..............2 Niagara78.....22.08.................................Trój miasto.........0 kropelkaaaa..23.08...................................Fra ncja.............0 aniuladoniula.24.08...................................Sz tokholm...........1 ruda2828.....24.08........Weronika/?...........Warszawa. ...........0 Klara83........24.08..................................Bi ałystok.............0 monika26s...28.08......................................K oło ...............0 ania69x2......29.08..................................... Łódź...............1 Zelka_86......03.09..........Sandra/Robert.........Lubli n..............0 Koliban........05.09.................................... ..Warszawa........1 Karola1988....?.08.....................................G dańsk..............0 Klaudia.P......?.08..................................... .Wrocław...........? mariolaaaa....?.09...................................... ..Ełk................0 malbertka.....?.08...................................... Wrocław............0 Dla przypomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczek nie chce Cie martwić, ale to norma... A ze wzrostem ciąży, zwłaszcza pod koiec, problemy ze snem mogą być na porządku dziennym. Ja miałam na poczatku straszne problemy ze spaniem. Teraz jest trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek999999999 a Ty skąd jesteś i na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×