Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Ja mam dodatkowo taki dziennik, mąż mi kupił jako uzupełnienie do książki i tam zapisujemy wagę, wizyty, samopoczucie, wyniki badań i inne takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jeeezu 3 dni mnie nie było a tu tyle do czytania! Niesamowite jesteście:) anytram ja mam łożysko na stronie przedniej i martwię się, ze mnóstwo kopniaczków mnie ominie:( z tego co wiem to jeszcze któraś z nas ma na przedniej ścianie, ale nie pamiętam kto, może Ty?:) kamilka spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe, żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli i żeby gościły tylko słoneczne dni u Ciebie i dzidziusia ❤️ Nilli ile czasu musisz spędzić u rodziców? ja też nigdy nie mogę się wyspać nie w swoim wyrku. U nas nic ciekawego i nic nowego się nie dzieje. Też planujemy malutki remont, ale to chyba na wiosnę. Bardzo nie lubię remontów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, na dzisiaj żegnam się z wami, bo porobiłam mnóstwo planów na cały dzień i chcę się obrobić. Życzę Wam miłego dnia i samych przyjemności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Oj znowu naklepałyscie :) Co do porodu to się na razie nie boję :P. Wenflon i lewatywa to sama przyjemność, a do kibelka zdąrzycie. Jeśli chodzi o robienie lewatywy w domu to ja bym nie ryzykowala. Często właśnie ta lewatywa przyśpiesza poród, choć nie musi. Ale ja bym nie ryzykowała... Ja nie wiem , na której ścianie mam łożysko. Następnym razem się zapytam. Idę dzisiaj się wyluzować :) Popołudniu pójdę do fryzjera na farbe i cięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) ja wlasnie wrocilam z badan moczus oddany i krew tez pobrana (bleee) nie lubie pobierania krwi i sie boje ale jakos nie panikuje tylko zaciskam zeby siadam i ogien :P Co do humorow to ja tez je mam tak czasem usiade i pomysle kurcze bede fajna mama napewno dam sobie rade i to jego problem ze nie bedzie z nami a nie moj! ale sa dni ze usiade i placze ze ja to napewno rady sobie sama nie dam ze tylko fredzel zostawia rodzine i oni sa bezkarni i nie drecza ich wyrzuty sumienia a my musimy stac sie odpowiedzialne dla dziecka i mnie wszystko przytlacza. Jogi dziekuje za zyczenia :) Asiaa sorki za blad teraz sie zorientowalam dziekuje za poprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa to mozna farbowac wlosy w ciazy ?! jak tak to ja bym sie tez wybrala bo juz mi kolor troche zszedl a ja lubie taki opalizujacy braz z kasztanem :) tylko boje sie wlasnie ze nie wyjdzie tak jak bym chciala przez ciaze:) i wtedy klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na tylnej ścianie i czuję mnóstwo kopniaczków małymi stópkami :P nie wiem, czy to aż tak bardzo od położenia łożyska zależy... jogi, malowanie będzie trwało do soboty, więc w niedzielę sprzątanie i mam nadzieje, że będziemy już mogli spać we własnym mieszkanku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila no pewno, że możesz. Najbezpieczniej w II trymestrze. Tylko zapytaj czy ta farba dzidzi nie zaszkodzi. Fryzjerki dadza Ci łagodniejszą :) Lece do sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Kamila19_2908🌻 no własnie wystarc u fryzjera zaznaczyc ze jest sie w ciazy (jesli jeszcze oczywiscie nie widac ) i wtedy fryzjerka bierze odpowiednie farby właśnie z mniejsza ilascia substancji przenikajacych. wiec z farbowaniem nie ma problemu tyle ze najlepiej w 2 trymestrze. ale masz racje u kazdej z nas dzialaja hormony i kolor ktory chcesz moze nie wyjsc taki w 100% :) ale jak to sie mowi \"kto nie ryzykuje ten nie ma\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki GaGa myslalam ze lepiej nie farbowac wlosow w ciazy bo to jednak chemi ale chyba sama sie skusze na jakis kolorek :) zawsze sie kobieta lepiej czuje psych. jak dorze wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) jogi11 tak ja mam łożysko na ścianie przedniej i właśnie z jednego forum wyczytałam że w tym miejscu słabiej czuć kopniaczki, ale potem znalazłam inne i tam dziewczyny pisały ze nie ma takiej zależnosci, tylko to zalezy od temperamentu maluszka, zobaczymy! nie wiem na której ścianie miałam z Paulą ale kopała jak stary piłkarz!! Agula125 ja mam te garnki z biedronki i jestem z nich bardzo zadowolona! dostaliśmy je na gwiazdke od teściów. Dziewczyny czy ja dobrze rozumiem że kazda kobieta przed porodem ma robioną lewatywe?? ja owszem miałam ale przed wywoływanym porodem kiedy jeszcze cała akcja porodowa się nie zaczęła bo zanim urodziłam Paule lezałam 1,5 tyg na patologi, cewnikowanie i wenflon też miałam i nawet nie czułam, nacinania krocza też się nie czuje bo robią to w trakcie skurczu, gorzej z zszywaniem :o Kamila widzisz jaka zaradna babka jesteś!!! nawet z takimi badaniami poradziłaś sobie w ciągu jednego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala w sumie racja :) chyba sie skusze :) juz mnie korci zeby sie troszke odmienic zastanawiam sie jeszcze nad zamina fryzury mialam zapuszczac wlosy do porodu ale tak mnie korci miec krotkie zaraz poszukam jakis fryzurek fajnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Anytram ale tez nie dobrze tak na leb na szyje wszystko robic moglam wczesniej pomyslec ale i tak dobrze ze zalatwilam a wyniki bede miala na 14.30 a wizyte mam na 15.30 uffff zdaze odebrac:) chociaz wyniki bede miala swierze :) boje sie troche moczu bo przez ostatnie 3 lata strasznie chorowala mi prawa nerka i juz mysleli ze bedzie do wyrzucenia ale poszlam do takiego bioenergoterapeuty on leczy poprzez ziola nature i masaz :) wiem wiem ja tez na poczatku sceptycznie podeszlam do tego ale nic juz nie pomagalo i sie skusilam pomogl mi !:) wyleczyl mi nereczke zaczela dobrze pracowac i dogania lewa hihi:) troche boli mnie reka od klocia ;/ tak lewatywa obowiazkowa ech ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram, możesz nie chcieć lewatywy, ale potem można się wstydu najeść... :) Kamila, ja o farbach czytałam tylko tyle, że nie szkodzi maluszkowi, bo nie przenika do ciała, tylko zapach może bardziej drażnić i trochę te chemiczne opary... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Kamila19_2908🌻 widzę , że też nie umiesz zapuscić włosów jak ja - mimo szczerych checi strasznie trudno mi jest nie podciac nie przyciac i wogóle ;) pochwal sie jakie fryzurki znalazłaś moze i ja sie skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo mam z włosami. Co idę do fryzjera, to mam krótsze :P z czego oczywiście nie jest mężulo zadowolony ;) ale co tam, ważne, że mi się podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok pochwale sie :) ja zawsze mialam wlosy dlugie ale jak w te lato posmakowalam krotkich to o jej teraz bym juz obciela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****anytram 🌻 własnie z nimi dałam linka ale chyba mój nie działał :) naprawdę wygladają ślicznie :) właśnie posłałam swój brzuszek na poczte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, to chodzi o tą fryzurkę blond? ja jestem podobnie obcięta, tylko, że mam kręcone włoski :) Dwa tygodnie temu byłam u fryzjera. Zresztą już od września się tak obcinam :) Musiałam jakoś zmienić image przed podróżą poślubną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała HPW - śliczny, duży brzuszek :] qrcze, co Wam tak szybko te brzuchy rosną?!?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLi ta blond to bombka ? kurde to widocznie nie pokazuja sie fryzury te co ja widze tylko poczatek strony ;/ i trzeba szukac ach... ale ja tez bylam obcieta na bombke tylko ja mam kasztanowo brazowe wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na lato albo krótkie sa fajne, albo długie - takie, które można związać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×