Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Freckled Święta idą , trza jakos wyglądac ;)Dziś mi przyszła sliczna tuniczka z allegro...Ja jakos nie mogę się przyzwyczaic do rosnącego brzuszka, z dnia na dzień coraz to bardziej olbrzymi się robi...Maleństwo ma domek pierwsza klasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózki ładne, ale mogę powiedzieć tylko tyle, bo się nie znam :P ja póki co robię miejsce w szafie... wczoraj małż przyniosł jeszcze dwa kartony i pakuję resztę ciuchów...ile będzie miejsca wolnego... :P aż żal mi te ciuchy wywozić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) w koncu WAs doczytałam RHM :) slicznie wyglądasz Kapucha :) piękna suknia slubna a dzidzia cudna i ten wózek co wstawiłas tez mi sie podoba ale ja tez bede kupowac gdzies dopiero w czerwcu , koteczek :) życze szybkiego powrotu do zdrowia Alidzi :) sliczny ten wózek tylko drogi Kiteczek :) ładne to łózeczko ale ja sie nie bardzo na tym znac jak przyjdzie co do czego jak będe musiała wybrac jakis wózek to chyba zgłupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalepszy był tekst mojego męża kilka dni temu... że mam się nie kłaś na płasko na plecach, "bo spłaszczam dzidziakowi domek!" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój męzus tez chce do 1000 ale chyba w tych pieniądzach to raczej nic dobrego sie nie wybierze . jak o tym mysle to mnie fgłowa jeszcze bardziej zaczyna bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled, Tupa - dołączam do klubu niezorientowanych w kwestii wózków, żyjących dniem dzisiejszym - kwestii łachów dla mnie jest biednie opracowana, a co dopiero wybór łóżeczka. czasu mi braknie, ledwo Was podczytuje w robocie coby potem przez parę stron nie musieć się przebijać... wózek chce kupić mój ojciec, mam nadzieję, że chętnego na sfinansowanie umeblownaia dla maleństwa też znajdę. ale to bliżej lipca. rany, ale mi się oczy kleją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli a ja jak nigdy, przysiegam nigdy nie spałam na plecach tak teraz budzę się w nocy a ja na plecach leżę pisałyście kiedyś że nie zabardzo to wskazane a ja jak na złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurza stopka ...cos taka jakas invizibol jestem na forum...pytam się o tą skrzynkę już któryś raz z kolei i echo :(...a przecież już z 3 tygodnie jestem na forum ;)...trudno jakos sobie z tym poradze... ...Muzę się za obiadek chycic, dziś łazanki ;) ...Ktoś tu na forum o truskaweczkach pisal, och jaką mam ochotę, może w czwartek na większych zakupach wyczaję jakieś pompaki ;) Miłego popołudnia...;) Suszy mnie dziś strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze nie kupuje wozka. dopiero w czerwiec/lipiec ale rozgladam sie:) jeszcze sie nie zdecydowalam na niego ale jest jako pierwszy na mojej liscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka przecież becikowe jeszcze będzie :-) Mam pytanie: czy któraz z was ma ubezpieczenie indywidualne bo ja nie mam i jestem ciekawa czy za urodzenie dzidzi też coś wypłłacają i za pobyt w szpitalu np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim Brzuszkom!!! W Lublinie paskudna pogoda, o mało mi głowy nie urwało na dworze! Dołączam do tych mamusiek, co sa w lesie, jeżeli chodzi o zaangażowanie w sprawy wózkowo - łóżeczkowe itp. Jakoś jeszcze o tym nie myślę i obecnie skupiam się na ubraniach ciążowych. Na allegro kupiłam ostatnio spódniczkę ciążową i dwie tuniczki. W ogóle uwielbiam tuniki i kupuję je z myślą również o \"po ciąży\". Nilli ja tez kupowałam ubrania na happymum.pl - sukienkę i bluzkę. raczej jestem zadowolona, choć jakość tej bawełny, z której uszyta jest kiecka pozostawia trochę do życzenia. Ale grunt że przewiewna i na upały będzie w sam raz. Ale ogólnie ciuszki mają tam prześliczne. Apropos leżenia płasko na plecach, to mi lekarz ostatnio tez o tym wspomniał. Powiedział, że zdecydowanie najlepsza pozycja jest na lewym boku. Ja najczęściej zasypiam na tzw \"półboku\" jak ja to nazywam, z zadartą nogą i wyprostowaną ręką, a budzę się często właśnie na plecach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez sie dopisuje do klubu z Fraclet Tupą i Iwoneczka bo równierz jestem ciemna od tych wózków ide na spacer może mnbie głowa przestanie bolec jajk troche powietrza dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) 3/4 pracy mgr za mną, uff.. Alidżi wypłacają z tego ubezpieczenia, ale ja niestety też nie mam:( Tupa sprawdź pocztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi się coś pomelało z tymi ubezpieczeniami.. sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pójdę przewietrzyć się z mężem jak z pracy wróci.. pojadę też do castoramy po materiały potrzebne do salonu..:) ja ciuchy kupuję na targowisku i znajduję tam tuniki ciążowe po 19zł,29 zł...naprawdę fajnie je się nosi i tak fajnie podkreślają bęben...ze spodniami gorzej,ale po nie pojadę już do C&A, już widziałam tam wcześniej dział dla ciężarnych...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek bardzo fajny, ale cena mojego bardziej mi się podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korulka ta pozycje ja nazywam na supermena a co doleżenia na brzuchu to narazie jeszcze mozna ja pewnie będę si ę tak budzić w nocy jak już będzie zabronione, Koteczek bardzo dziękuję, Jogi podoba mi się twój typ narazie jestem za 3-kołowcem ale co będzie dalej się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek masz duże doświadczenie co do wyboru wózka, muszę się "poprzysłuchiwać" temu co piszesz, żeby wiedzieć to wszystko jak już pójdę po coś konkretnego do sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Yogi z całego serca, moje wołanie zostalo wysłuchane :* ;* Śliczne macie brzuszki, domki, ciuszki...jutro postaram się wrzucic pare naszych fotek...teraz spróbuję jedno na próbę ale bez pomniejszania, bo program muszę wgrac ;) ..Co do ubezpieczenia to ja mam grupowe w pracy...w PZU, były dwa warianty do wyboru ja brałam ten z którego najwięcej na dzidziusia płacą ;).................jesli chodzi o indywidualne to ciemna masa ze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka widzę dziewczyny ,że juz na poważnie szukacie wózków , ja spacerowkę mam , ale za głebokim muszę konkretnie popatrzeć, 3-kolowe odpadają , miałam z córką taki i kompletnie se nie sprawdził . Teraz stawiam na wygodę i duży kosz na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas śnieg pada :O ja mam wózek po 4 letniej córce kupiłam go w sklepie i dałam za niego 532 zł wózek głęboki + spacerówka do tego jest kosz na zakupy torba i rączka jest przekładana i ma 4 koła tylko musimy kupić fotelik no i ubranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wyslalam na poczte zdjecia ubranek ktore mam dla dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam grupowe i mąż jet w tym samym. Każdemu zapłacą 700 zł, czyli razem dostaniemy 1400... dużo, mało, nie wiem :P w sumie i tak im się wiecej płaci, niż się z tego ma korzyści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak bylam na macierzyńskim to miałam ubezpieczenie grupowe , jak zmarł moj też to się okazało ,że mój kochany szef nie przesłał umowy to centrali i 2000 posżło się walić , potem poszłam na wychowawczy więc już się niezapisałam i teraz bym dostałą 1800 zl , ale i tak bym więcej przez 3,5 roku im dała bo moja składka maił wynosic parwie 60 zl. Więc jestem na zero , choć taką gotówkę warto mieć w kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×