Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Widziałam kiedyś takie pompowane za 50 zł. zawsze można potem spuścić powietrze i schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Mamusie, w tym nową Sierpnióweczkę :) Ja równiez wybieram się niebawem na USG, zaklepałam sobie wizytę na 4 kwietnia. Zdecydowałam się jednak na 3 D, a co tam, raz się żyje, a na pewno będzie fajna pamiątka. Nici ja tez własnie idę do Luxmedu do Chołubka - podobno jest bardzo dobry. Już nie mogę się doczekać :) Ostatnio zmieniłam witaminy z Elevit na Feminatal i po paru dniach dostałam czerwonych plam na twarzy, straszliwie to wyglądało - jak Reksio z łatami :D Ale wypiłam wapno i wstałam już bez śladów tego badziewia. Jak sytuacja się powtórzy trzeba będzie wrócić do Elevitu, ale spróbowac czegoś innego, bo nie mam pomysłu jaka inna przyczyna mogła być tych plam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja na chwilę powiedzieć, że jeszcze żyję:P Piętro mam całe w folii:P Jutro malowanie i koniec tego cholernego remontu. Ja wizytę też mam 31:) Ale chyba bez usg będzie. Koteczek współczuję, i dziękuje Bogu, że mamy dwa piętra z A., bo się usrać z tymi mieszkaniami można. Zrobiłam sobie mocz i jakiś dziwny ten wydruk nic nie rozumiem:/ Poszukam w necie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌼 No co za papuszki , ja też mam wizytę 31 marca , no i chyba usg to może poznam płeć bo do następnej wizyty nie usiedzę . U mnie też takie plamy na twarzy wyskakują , ale tylko po lewej stronie , przypuszczam ,ze może po toniku. Maleństwo zaczyna kopać , choć na razie delikatnie i wstydliwie . My w maju przeprowadzamy się z bloku do domku , więc ozdoby do pokoju Melunii jak najbardziej pożądane , zdecydujemy się chyba na naklejki , wybrałam już kilka motywów. Chce by był to pokój typowo dziewczęcy i ciepły w kolorystyce. Nie wiem co teraz będzie , więc robie typowo dla jednej osoby . Melunia jako niemowlę i malutkie dzieciątko mamusii była z nami w jednym pokoju i do teraz się zdarza ,że Melunia w połowie nocy wchodzi nam do łóżka i słodko śpi. A jak rano przychodzi nam ochota na pieszczoszki to Melunia oczy jak 5 zl ma . Polecam taki środek antykoncepcyjny - dziecko w środku kolejna ciąża czeka. Jesli chodzi o zakupy , to ja nic dla dzieciątka nie mam . Oczywiście te początkowe po córce mam , w kolorystyce uniwersalnej ,. Późniejsze to typowo babskie , więc na kolejną kobiete idealne , ale jak będzie chłopczyk to zakupy nas czekają . JA UWIELBIAM WYDAWAĆ KASĘ -więc każdy powód dobry na uszczuplenie zawartości portfela. Napewno potrzebuję wózek głeboki i łożeczko i materac muszę kupić , mam ochraniacze i pościel i kołderke i poduszkę ale wszytsko różowe. pozdrawiam i buziaczki brzuchaczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaaaaaa mam nadzieję,że jednak będę mieć na płytce nagrane badanie, bo tak mi przekazano :)także nie będę zadowolona, jeśli potwierdzi się to co napisałaś...:P... forum już chyba śpi,więc i ja mówię dobranoc :) ciao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Nie bylo mnie tu ponad miesiac. Mam tragiczne problemy i wojne z moim facetem. Jestem wykonczona... Ja tez mam wizyte na 31.03 i mam nadzieje,ze zrobi mi USG, bo juz 2miesiace nie mialam. No i moze w koncu dowiem sie jakiej plci jest moja Perelka. Mam nadzieje,ze te nerwy nie zaszkodzily mojej Kruszynce. Wiecie co, ja czuje ruchy od 03.03,a to byl 16tc. To moja druga ciaza,ale pierwsza poronilam. Czy to mozliwe,ze tak wczesnie zaczely sie kopniaki? Pozdrawiam Was serdecznie i PRZEPRASZAM,za brak ingerencji na naszym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ciężarówki, Za oknem deszcz ale taki wiosenny, cieplutko i są już pączki na drzewach mmm rozmarzyłam się. Zaraz kończę kawę i zaczynamy kuchnie, muszę sobie pojeść bo zaraz nie będę mniałąm gdzie kromki ukroić, może by się tak do mamy na obiad wprosić... Korulka co do feminatalu miałam identycznie, najpierwsz brałam prenatal skończył się to kupiłam feminatal n, obsypało mi brzuch i cyce do dzisiaj łaże po dermatologach, witamin już nie biorę żadnych ale wysypka na piersiach została z brzucha mi zeszło, może z cyca by mi zeszło ale mnie to bardzo swędzi i ja to ciągle rozdrapuje...:-( Monika moim skromnym zdaniem na kopniaki za wcześnie jedynie bąbelki, musnięcia i smyranie ale każda z nas jest inna więc ciężko powiedzieć. Miłego dzionka dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey !! majka15181 juz Ci odpowiadam wiec u mnie bylo 13 osob razem z nami za osobe na sali do godz 19 placilam 80 zl za moja kiecke ze wszystkimi dodatkami i pierdolami chodzi o buty torebke 1200 zl Krzysiek garnitur kupil na zareczyny ale dal za niego 500 zl tort 100 ciasta 250 zl wodka 300 zl jedzenie razem z napojami bo w domu robilismy po 19 koszt ok 500 zl zalezy co kupujesz nastepnie kwiatki dla mnie i dla swiadkowej 200 zl plus dla krzyska 30 zl fotograf z kamerzysta 600 zl OPłata za ślub 84 zł czekalismy miesiac i tak sie czeka .. i to juz chyba wszystko wiec po podliczeniu to jest nie maly wydatek obraczek nie licze bo mielismy bardzo drogie i byly kupywane jak krzysiek byl w libanie jedna obraczka ok 3-4 tys w Polsce drozej nici nie przejmuj sie moge Ci wysłac jak chcesz na prywatnego meila fote , bo jak narazie ja nie moge Ci podac na naszego wspolnego meila niech dziewczyny zadecyduja Justa hey :) freckled11 oby :) bo z tego co wiem to sa tylko foty a na 4d jest film i foty bynajmniej tak u nas robia kurde heeh ale bedzie czytania we wtorek hehe łądnie chyba wetedy juz wszystkie poznacie płec dzidzi :) Monia kopniaki moze i nie ale ruchy w srodku zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie!!!Wczoraj miałam mega doła ale to chyba przez zmęczęnie bo ryczałam ale sama nie potrafie powiedziec dlaczego!Właśnie skonczyłam sniadanko!zaraz musze troszke posprzatac i pouczyc sie testów na prawko! Witam nowo koleżankę!!! *Koteczek współczuje z tym mieszkaniem,z tego co mi wiadomo po prostu musisz tam chodzić i truć d***ę!!!Jak Majeczka przyjdzie na świat to raczej nie będzie zadnego problemu.A jesli mozna spytac ile macie teraz metrów mieszkania???Bo to jest tak jakoś że na osobe przyznaja iles tam metrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hu hu witam :P dzień nawet zaczął się ładnie i zaczyna się rozpogadzać :) zobaczymy ....:) cześć Justa :) trzeba było od razu się dołączyć,bo czytam ,że od stycznia tu włazisz :P... Moniap.m kopniaki w 16 tc?nie wiem,chyba nie....po prostu określiłaś je jako kopniaki,a były muśnięcia i takie tam...tak myślę :) oj ten Wtorek zapowiada się ciekawie.....:):) uciekam na kafe z mlekiem i śniadanko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tu taka cisza az niepodobne ... chyba wszystkie sprzątaja albo są na zakupkach weekendowych ja dzisiaj ospałam do 10 posprzątałam wykąpałam sie i teraz pije kawusie a tu cisza ... szok chyba pójde na spacer jak tylko wyłączy mi się pranie Witam nową sierpnióweczkę Juste ,widze że powieksza się grono osób z usg na 31 .marca fajnie będzie co czytac może się wreszcie dowiemy co nosimy w brzuszku miego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D Witam nową sierpniówkę :) ja już posprzątałam :P:P u mnie wszyscy chorzy wczoraj byłam w przychodni z Madzią i ma zapalenie gardła cały czas mi wymiotowała aż w końcu nas jedna pani przepuściła żebyśmy szybciej weszły do lekarza ja też mam lekarstwo bo też mam gardło :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( poprawiłam stopkę bo wczoraj skończyłam 15 tydz :) Miłego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda naprawdę wiosenna, ja już po zakupach, po pierwszej kłótni :-) (standardzik) i po relaksującej kapieli i co odkryłam dzisiaj -nie widzę sobie już broszki załamałam się, że to tak wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wczoraj dyskusja o pokoikach wrzała:) Nasze maleństwo na razie będzie z nami w sypialni, w swoim łóżeczku (absolutnie nie w naszym łóżku) a jak podrośnie to przeniesiemy się z sypialni do drugiego pokoju i będzie miał swój pokój. Póki co na pewno nad łóżeczkiem chcemy jakieś naklejki ścienne ponaklejać.Ale jeszcze nie wybraliśmy motywu. Jejciu ja też już broszki nie widzę.. nawet nie wiem czy ogolona jestem czy nie, muszę się mocno nachylić, żeby to stwierdzić:) moja dzidzia kopie już na wysokości i lekko powyżej pępka. Fajnie mi się brzuch rusza jak się tam wierci:) Jeśli o wyprawkę chodzi to jeszcze się nie zastanawiałam nad zbędnymi i niezbędnymi rzeczami.. Ale od kwietnia planuję już jakieś zakupy robić, żeby się nie wykosztować za jednym zamachem. co robicie na obiad? u nas dziś naleśniki, ale z pieczarkami i serem, na ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi co do tej broszki to ja się na ślepo tak wydepilowałam, że zamiast paseczka mam piorun jak to w zwierciadle zobaczyłam to się tylko uśmiałam dobrze, że rosną jak oszalałe bo we wtorek do lekarza i trochę wstyd. Rzeczywiście cisza na forum dzisiaj każdy zajęty albo na spacerku, też bym chętnie poszła ale co chwile mąż mnie do pracy goni. Narobiłaś mi smaka tymi naleśnikami mmmm a u mnie dzisiaj kuchnia chińska: sajgonki (oczywiście gotowe) bo mam kuchnie w rozsypce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz po zakupach i obiadku- dzisiaj byla jajecznica z cebulka i smazona kielbasa- nic nadzwyczajnego ale pyszne- no a po obiedzie 20 g krówek mniammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczyny. A ja dziś strasznie zalatana...od rana OBI, ELeclerc...mega duże sprzątanie z myciem okien ;) Dziś obudziłam się strasznie popuchnięta, do teraz jestem...coraz cieplej się robi, ciężko bedzie...chyba non stop w masażerze się bede moczyła...hehe...:)Wogóle jelita mnie bolą chyba jakiś ucisk mam od powiększającej się macicy:( ...No wtorek zapowiada się ciekawy do poczytania...sama już nie potrafie zliczyc ile z Was dziewczyny ma USG w ten dzionek :) ...Co do ruchów Maleństwa to też nie codziennie je czuję ale to normalne bo Maluszek ma jeszcze dużo miejsca do pływania, ale już niedługo ;) ...miłego weekendu Kluseczki, może się jeszcze póżniej odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...A pogoda dziś śliczna i będzie coraz cieplej i zielono i pachnąco, nareszcie...:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkie się rozbiegły - ja też dziś zakupki (kolejne spodnie sztuk dwa kupiłam, wreszcie w HMie rzucili z lżejszego materiału, takie beżowe - i do roboty i na luzaka). teraz dopiero z kuchni wylazłam, bo idziemy na imprezkę składkową i robiłam rybkę po grecku, jajka faszerowane. teraz odsapnę i jeszcze sałatkę z fetą zrobię. u nas słoneczko, więc mam power\'a:) maleństwo obudziło mnie nad ranem z głodu - ma swoje metody;) teraz jakoś cisza, ale pewnie da do pieca na imprezce - wieczorem zawsze większa aktywność, a jeszcze po jedzonku... aaaaaa, już nie cisza:) jest smyranko, zaraz będą i kopniaczki:D nikogo nie ma na topiku to lecę pod prysznic. buźka, miłego wikendziku. ja pewnie zaglądnę z poniedziałku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOTECEK19833
czesc dziewczyny, ja byłam dzisiaj w pracy... przy okazji kupiłam ubranko majeczce:) i ogladałam wózki fajny jest tzn wzroko w sklepie i ma niezła amortyzacje baby design tylko spacerówka mnie przeraza...http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=585438574

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×