Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Marzenie :)gratuluje synka Nici :) gratuluje córci Freclet :) gratuluje synka Wychodzi na to że tylko ja i kilka osób nie zna płci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! Gratuluje Wam poznania płci !!!!! I dziekuje za wpisanie mnie do tabelki. Ostatnio mało się udzielam, ale oczywiście Was czytam. Wszystkie macie już wybrane imie dla dzidziusia? Oczywiscie, te znajace już płeć?? My będziemy mieć Michalinę Emilię:)) Nilli ja dzis tez zrobilam zakupy w Happy Mum, i byly dosc fajne przeceny. Kolorowych !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też raczej na przecenach, żeby nie przepłacać :) idę spać chyba, bo mnie brzuch boli, a na dodatek maluch szaleje. Już nie wiem, jak mam leżeć, żeby nie bolało... :/ dobranoc, Kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wyobraźcie sobie że ja dopiero weszłam najpierw jeden lekarz wysiedziałam się 2 godz. na poczekalni zrobiła mi tylko macanko i badała tętno - wszystko OK, potem drugi lekarz tam ludzi że czekania było na 4 godz. więc pojechaliśmy do Ikei poogladać łóżeczka, komody itp. i spowrotem do lekarza, czekanie ok 1 godz. do gabinetu wchodziliśmy o 22:30 trochę jestem podłamana bo dzidzia ni cholery nie pokazała co tam ma ale najważniejsze że wszystko inne jest OK: położenie płodu - miednicowe podłużne serce - położenie, wielkość, budowa, akcja OK kręgosłup - prawidłowy żołądek - prawidłowy kończyny - prawidłowe nerki - prawidłowe sierp i komory mózgu - prawidłowe brak rozszczepu wargi górnej To najważniejsze dane ale nie bedę przynudzać a jeszcze jedno waga 375 g 21.04 idę na kolejną wizytę i też bedę mieć USG więc mam nadzieję, że moja dzidzia wreszcie rozwieje wszelkie wątpliwości. Lekarz mówił, że od stycznia nie miał takiego USG żeby dzidzia pośladkami siedziała praktycznie w szyjce macicy a nad głową full miejsca chyba dlatego mam taki ucisk na pęcherz. Poczytam jeszcze co naskrobałyście jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, właśnie skończyłam was czytać oczy mi wysiadają ale same miłe informacje: iwoneczka i freckled11 gratuluję chłopca nici gratuluję dziewczynki kiteczek najważniejsze że z córą w porządku wszystko monika26sz ważne że z dzidkiem ok na płeć jescze przyjdzie czas Ja też mam wyniki płci z 13 i 18 tyg. zobaczymy czy się sprawdzi ? Ja też czuję po tych dzisiejszych lekarzach niedosyt bo robiliśmy tylko 3D bo już było tak późno że mówiłam lekarzowi żeby już nie przełączał na 4D i nie dostałam płytki i o wiele rzeczy się nie wypytałam z tego wszystkiego i dlatego mam niedosyt ale dobrze że dzidzia ok tylko ta waga jakaś taka niska a ja prawie taka już jestem gruba że się ruszać nie mogę, kręgosłup mi siada jak leżałam u lekarza przez pół godz. na płasko to nie mogłam się podnieść mąż mnie musiał dźwigać. Dobra idę się myć i lulu, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a Wy co takie jakieś brudne???????????????????? Hi hi hi :) Prima aprilis... Witam i miłego dnia! U mnie pięny dzień pełen słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!!! u mnie tez słoneczko za oknem! Weszłam sie tylko przywitac i zmykam!wpadne pózniej!miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne te ubrania na happy mum. Ja mam jedne spodnie. Co do bluzek to u mnie w butikach jest mnóstwo tunik nieciążowych ale jak to tuniki nadają się świetnie na ciężarne. Tak więc koszt takiej tuniki to 38/40 zł. Mam ich sporo więc nie muszę chodzić ciągle w jednym i tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale głupio napisałam. Mam jedne spodnie z happy mum, a reszta to kupione w innych miejscach. Łącznie całe 3 pary. hi hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey !! wczoraj u kumpeli bylam co tez jest w ciazy ale ma termin na wrzesien byla ze mna 2 kumpela i mnie macały hehe no i wtedy mala zaczela kopac :D Moj Mąż mial dzis rano przyjechac myslalam ze mi zrobi niespodzianke bo sie pytal czy w srode ja mowie ee co tak wczesnie i sie smialam a ten wziol powaznie slowa i dzwonie wieczorem czy jedzie do mnie a ten nie bo chcialam zeby w czwartek przyjechal ;/ obraza majestatu ;/ ale jestem niedobra iiiii zmienilam haslo na naszej klasie ;] ooo :D hehe to moj tez myslal ze usg to przez brzuch ale go wyprowadzilam z bledu hehe i chodzil podminowany heeh Iwoneczka nie dziwie Ci sie ze jestes zadowolona :D Gratuluje Syna !! hehe nie dawaj mu na imie Zygmunt hehe . Mąż by ł w szoku dlatego nie załapał eheh fajniusie fotyy malutki cudowny 440 tak to waga dzidziulki Justa nie przejmuj sie tacy sa lekarze ! Sympatyczna no duzy dzidzius juz , dziekuje za zyczenia :) i ja tez sie ciesze :D zeby nie bylo :D heh , mi tez kazdy mowil ze chlopak , nic slodkiego nie jadlam wogole teraz dopiero niedawno zaczelam no i wyglad mam podobno jeszcze ladniejszy niz przed ciaza cera sie poprawila zadnego syfka . jedynie co na slubie ta oprycha ale to jakas kara musiala byc hehe wow i Ty mowisz troche ? hehe ja mam tylko ciuszki i pieluchy tetrowe a no i nosidełko siostra mi dala plus termofor ;] Bebe dobry pomysł z Ta nowa tabelka , akurat Twoje dzidzi spalo i dlatego ja jak bylam na poczatku tez za kazdym razem spala i dlatego sie martwilam na usg tym ostatnim ruszala sie i kopala aja nic nie czulam i tu nagle na drugi dzien kopniaki :D co do tego co wysłałas to ja mialam bardzo czesto usg i to nie z mojego widzimisia ale przez to ze mialam kolke nerkowa teraz juz nie mam tak czesto. Kiteczek ale wazne ze zdrowa nastepnym razem zrobisz 3d ale dziwi mnie to bo ja mialam skonczony 19 tc zaczety 20 i wszytsko bylo rewelacyjnie widac ale co lekarz to inna teoria wiec sie nie martw najwazniejesze ze zdrowa freckled11 Gratuluje chłopca !!! kolejny na forum :D no prosze :D ale nasze dziewczynki beda mialy radoche :DDD nici198010 Gratuluje dziewczynki !!! :D Marzenie1508 gatuluje chłopca D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D Babe my jesteśmy brudne bo szkoda nam wody zużywać jak popada deszcz to się umyjemy :P:D:D:D:D:D:D Asiaaaa a ja mam Cię na nk czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Cześc Kluseczki, ale czytania...wciągneła mnie ta lektura szkoda ze już koniec :( Lubię czytac Wasze relacje z USG :) Sympatyczna witaj ponownie, długo Cię nie było :) Freckled gratuluję synusia :) Nici to dobrze że z brzuszkiem i Maleńką wszystko dobrze, widzisz mnie też boli czasami, rozciągamy się przez te nasze Skarby :) I Księżniczki gratuluję :) Kiteczku trochę oszust z tego Twojego lekarza...ale najważniejsze, że z Maleńką wszystko dobrze :) Marzenie rewelacyjny opis z USG...jest co poczytac :)Maluszek zdrowy, wymiarowy to najważniejsze :) Alidżi widzę, Maleńka jest wstydliwa, z jednaj strony to dobrze a to że mniej waży to nie szkodzi, jeszcze zdąży nadrobic;) .......Miłej słonecznej środy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaa wysłałam Ci na e-maila swoje dane :) Tupa poczekaj dzisiaj nilli idzie do lekarza to będzie co czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak zwykle Maluszek po płatkach czekoladowych z mlekiem się odzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Gratulacje z okazji poznania plci. Ciesze sie,ze z Bobaskami wszystko dobrze. Nie odniose sie do reszty,bo w glowie za duzy metlik mam. Wczoraj wieczorem dostalam kroplowe,brzuszek mnie strasznie bolal. Malutki jakis spokojny,ale 2razy dziennie mam KTG i serdunio stuka. Plamie nadal,wiec zostaje w szpitalu. Jeszcze dzisiaj na dodatek wymiotowalam ;-(. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! martusia - 3mam kciuki! my już wyspani, pomimo urlopu pojadę na zajęcia - aż przyjemnie wyjść z domu:) mąż zapowiedział dowcipa na prima aprilis - hihi, pewnie znowu mu się nie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny słoneczny dzień;-) Chyba wyskoczę dzisiaj na długi spacer, jak kręgosłup pozwoli, bo na ogół godzina chodzenia to max... Gratuluję poznania płci, no i najważniejsze zdrowych dzieciaczków: Nici, Freclet, Iwoneczka ;-) Bebe miałaś bardzo dobry pomysł z tą tabelką, teraz jest bardziej czytelna i widać jaką mamy przewga płci męskiej ;-) Odebrałam też wczoraj wyniki badań krwii i moczu. Mocz OK - wszystko dobrze, Krew: Mało erytrocytów 3,8 (norma 4,2-5,4) Mało eozynofili 0,04 (norma 0,1-0,5) dużo neutrofili 72,9 (norma 40-70) reszta w normie ale hemoglobina ledwo w normie 12,1 (norma 12-16) Mam nadzieję, że to nic groźnego ale jutro wizyta u gina i fachowa interpretacja wyników;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a czy lekarze mówią co może być przyczyną Twojego krwawienia? Przepraszam jeśli o tym już pisałaś ale nie znalazłam. Trzymaj się cieplutko i teraz najważniejsze to chyba leżeć, odpoczywać i nie stresować się. Mam nadzieję, że masz laptopa i możesz swobodnie do nas pisać bez nadmiernego obciążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaP.M - Kochana, mocno 3mam za Was kciuki! dobrze, że pod opieką lekarzy jesteście, oni wiedzą co robić. na pewno już niedługo lepiej się poczujesz i problemy znikną👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się naczytałam :P Freckled, Marzenia gratuluję chłopaczków :) Nici grstuluję dziewczynki :) Faktycznie, że tak jakoś więcej chłopaczków teraz :P Ale piękna pogoda dzisiaj, aż się cieszę na popołudniowy spacerek po Kazimierzu w poszukiwaniu fajnej knajpki na obiad po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majstrowanie przy preferencjach mi dziś nie wychodzi😠 sprawdźmy jak teraz? a ważna rzecz jest - 6 miesiąc się zaczyna:) superowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny :) racja, że mam dzisiaj USg, ale mój lekarz to raczej na bieżąco opowiada i nie daje na kartce. Ale napiszę to, co zapamiętam :P Alidżi, super, że z dzidzią wszystko dobrze. Najważniejsze, że zdrowiutka :) mi moja dwunastnica daje w kość. Wczoraj wieczorem tak mnie bolał brzuch, że nie wiedziałam, co ze sobą zrobić. O 23 wrócił mąż to mi zrobił ciepłe mleko z miodem, to mi trochę przeszło, ale całą noc też brzuch bolał i rano też. Po wypiciu ciepłej herbaty przeszło mi na tyle, że byłam w stanie na badania jechać i zakupy zrobić. Boli nadal, ale już nie tak bardzo :/ to chyba nerwy przed USG... ale tak mi brzuch jeszcze nigdy nie dał popalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, ja już po sniadanku po kąpieli i po kawce, dzień u mnie przepiekny ja zaraz zamiast na spacer to do roboty eh, niech to się już skończy. Z okazji Prima Aprilis obudziłam dzisiaj męża i krzyczę, że farba odpadła ze ścian - żart się udał dla mnie of cours.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj zaczynam 23tc. A czy 6 miesiąc nie rozpoczyna się po skończonym 23tc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedziele rano bzyknelismy sie i potem krewka chlapnela. Ogolnie przedtem tez duzo nerwow mialam,moze to tez bylo tym spowodowane. Zadnych szczegolnych opini lekarskich nie znam. Dopoki plamie to mam lezec. Dziewczyny unikajcie lezenia na pleckach przy bzykaniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedziele rano bzyknelismy sie i potem krewka chlapnela. Ogolnie przedtem tez duzo nerwow mialam,moze to tez bylo tym spowodowane. Zadnych szczegolnych opini lekarskich nie znam. Dopoki plamie to mam lezec. Dziewczyny unikajcie lezenia na pleckach przy bzykaniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×