Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

w tamtym roku kąpalismy synka jeszcze w hipoalergicznych płynach, dzis już w zwykłych "nieszczypiących " w oczy;). Czyli balneum tez przez Was sprawdzony, czyyyyyli - jest w porządku:) a co do pieluch masz dużo racji, ale chyba niewielu zwolenników (zwolenniczek ) na naszym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jednym artykule znalazłam zupełnie sprzeczną informację z tym co wcześniej wyczytałam. Chyba zadzwonie do pediatry naszej w PL i się jej zapytam ;) Kup akcesoria do kąpieli noworodka Możesz zdecydować się na najprostszą wanienkę (jest lekka, tania, da się ją ustawić w każdym miejscu) lub bardziej skomplikowane urządzenie: stelaż z wanienką i odprowadzeniem wody, komoda z wanną, wanienka profilowana. Potrzebne kosmetyki to mydło lub emulsja od pierwszego miesiąca życia (lekarze polecają dla noworodków płyny z tzw. fazą tłuszczową, np. Oilatum, Balneum), oliwka lub balsam do ciała, spirytus rektyfikowany do przemywania pępuszka (70-procentowy), krem lub maść ochronna do pupy. Potrzebne też będą: miseczka na przegotowaną wodę i waciki (do mycia buzi) oraz jałowe gaziki do pielęgnacji pępka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos "płynu" do przemywania pępuszka, dostaliśmy na niego receptę i czekaliśmy ok. pół godz, aż nam go w aptece zrobili...ale ten spirytus pewnie tez może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spajk ja uzywanie pieluch tetrowych mam już za sobą więc to mi nie straszne. Wiem co mnie czeka i ten okres nie kojarzy mi się z dniem mijającym na ciągłym przebieraniu. Zresztą Martyna nigdy nie miała problemów z pupcią do momentu, aż całkiem przeszłam na jednorazowe. Ale to zdarzyło się po Haggiesach, bo w Pampersach było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i będę miała spirytus ( nie pamiętam w jakich proporcjach się go rozcieńczało) i nadmanganian potasu ( tu tego nie mają, a czasem pomaga i na pępuszek i ogólnie do kąpieli na skóre) Ciekawa jestm co tu stosuja na pleśniawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga, no to ładnie 84 dni :) ojejku jak czas goni :) Spajk, pewnie chodzi Ci o to co dałam na skrzynkę :) hiihihi Co do ciuszków i wózka to ja dostanę od Bratowej wszystko (pożyczka) gdzieś w czerwcu zobaczę co mi brakuje dla maluszka i dokupię :) Brat z Bratową wiedzą jak pomóc :) bo kaska będzie potrzebna na mieszkanie. Aproppo mieszkania.Powiedzcie mi czy mogę i (jak to zrobić?)ubiegać się o jakieś \"zadość uczynienie\" za zwłokę,gdyż powinniśmy dostać klucze do mieszkania ostatniego marca.(w umowie kupna taki termin)...a tu klapa.Deweloper mówi(tzn.budowlańcy) że są opóźnienia ze względu na zimę.NO dobra zakładaliśmy z mężem że może się o miesiąc opóźnić ale nie o tyle...co dowiedzieliśmy się od budowlańców :( że oddanie mieszkań nastąpi we wrześniu :( to jest przesada,prawda?NO i żadnego zebrania w tej sprawie nawet nie było ,ani nic.TYlko postawienie przed faktem i już :( KUrczę tak chciałam,żeby juz było mieszkanie gotowe i ze szpitala prosto do naszego gniazdka..a tu masz.... :( fuck. Jak można ściągnąć coś za czekanie?Potraktowani jesteśmy jak gówniarze,skoro nikt nas nie powiadomił o opóźnieniach,prawda?co możemy zrobić w tej sprawie?poradźcie Od listopada płaciliśmy odsetki za mieszkanie,a pod koniec marca już poszła pierwsza rata do banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ich nie będzie? ja na przykład zupełnie nie wiem co się na nie stosuje, bo szym ich nie miał...podpowiesz w razie czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sympatyczna - ja to laik w takich sprawach jestem, ale pewnie wkurzeni na maksa jesteście...może jakiegoś prawnika oblatanego w prawie budowlanym trzeba zapytać? przecież nie można tak nabijac ludzi w butelkę...bez żadnych konekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna ja tez nie pomogę. Może na jakimś forum prawnym poszukaj, albo we wspólnotach mieszkaniowych? Spajk mi lekarka przepisywała na plesniawki Aphtin na bazie nystatyny. Lek z antybiotykiem i tylko mozna było go 6, albo 7 dni w lodówce trzymac po rozrobieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam ze szkoły i mam lenia :P ale muszę sobie jakiś obiad zrobić. małż jak zwykle we Wrocku i pewnie będzie dopiero po 19 i potem muszę go koniecznie na spacer wyciągnąć. co do kosmetyków to się nad tym nie zastanawiałam. do szpitala mam nic nie brać. Bo ciuszki i rożek dają ze szpitala, a kosmetyki są w prezencie od firm farmaceutycznych :) dla dzidziusia trzeba zabrać tylko skarpetki, czapeczkę, rękawiczki niedrapki i paczkę pieluch jednorazowych. o podkładach dla mnie też nic nie pisze, tylko o majtkach siateczkowych, więc może też dają... wczoraj widziałam reklamę w tv www.babyradio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Korzystając, że Małż poszedł na meczyk do teścia, to ja skrobnę:) Na N-K możecie obejrzeć sobie zdjęcia ze ślubu. Sama ceremonia i obiad poślubny się udały. Oczywiście brat i bratowa A. się spóźnili i wbiegli na salę ślubów dopiero gdy zakładaliśmy sobie obrączki:P Z ciekawostek - ślub dawała nam ta sama pani, co moim rodzicom hehhe. W sukienkę się zmieściłam:) Stresik lekki był rano, bo ledwo się wyrobiłam - sama się malowałam i robiłam sobie włosy. Mieszkam już u A., pies też się ze mną przeprowadził. Teściowie się nie wtrącają, rzadko ich widuję. Dzidziuś rośnie i dokazuje, wbija mi się coraz częściej pod żebra:) Czasem czuję jak spina mi się brzuszek, ale staram się nie panikować:) Jutro idę rano na badania i po południu do gina - mam nadzieję, że na usg połówkowe. Jak nie będzie chciał zrobić to chyba go zabiję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelka już zdjęcia oblukałam. Ładnie wyglądałaś :) I wcale nie widac pospiechu ;) Sympatyczna te pleśniawki powinny zejść w ciągu tygodnia, ale czasem cholerstwo jest uparte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się spina brzuszek, dlatego jeszcze wieczorem biorę magnez. i coś mnie od wczoraj kłuje czasem. nie wiem, czy się tym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) Ale upał dzisiaj! My godzine temu wróciliśmy z plaży, ludzi już tłumy się zbierają, ja wyskoczyłam normalnie w stroju kąpielowym :D i małż robił mi dziurke w piasku na brzuszek :) a jak leżałam na plecach to zasłaniałam tylko brzuch, no i krem z filtrem 25 ale S. i Paula i tak się opalili, ja zobaczę jutro, byliśmy ponad 3 godz! Któraś pytała ile mam nad morze? Jakiś 1km spacerkiem, jak przez las to może i mniej :) A teraz uciekam na pizze bo mężuś zrobił taką pyszną na cieście drożdżowym :D a potem włączymy sobie jakiś rodzinny filmik bo małż na noc do pracy :/ Zelka ślicznie wyglądałaś, świetne zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj też bym troszkę na słoneczku pobyła, ale u mnie nie ma za bardzo gdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram ,ale masz fajowsko,mieszkasz nad morzem wow! ;) Jesteś pierwsza z nas która wyskoczyła już w stroju kąpielowym! :) Ja teraz też wróciłam z podwórka ;) siedziałam sobie na leżaczku i rozwiązywałam krzyżówki :) troszkę tu wieje wiaterek bo dookoła domu lasy :) ale na słoneczku też się wygrzałam,ale w ubraniu.Nie chcę żeby choróbsko wróciło. Gaga,a od czego te pleśniawki może dziecko dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dawno mnie nie bylo.... ja juz po slubie,bylo super,wszystko sie udalo:) W sukienke ledwo co sie zmiescilam...urosly mi strasznie piersi i bylo ciasno. poza tym jakos czas leci..dzidxia rosnie jak na drozdzach. wazy juz 900 gram. duzy facet z niego. musze was doczytac bo ostatnio nie mialam czasu... pozdrawiam wszystkie brzuchatki:P za chwile wstawie na poczte zdjecie ze slubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha, wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia 🌼!!!!! Widziałam fotkę na skrzynce,śliczna z Was para :) wiesz w ogóle nie widać że jesteś w ciąży,w tej sukni ślubnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapucha - gratuluję - słodkiego, miłego życia:)) piękna panna młoda i sympatyczna ma raję zupełnie ciąży nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha - moje serdeczne gratulacje ❤️ dużo szczęścia i miłości :D nasze chłopaki idą łeb w łeb :) mój też w środe miał 918g :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam usg 3d w czwartek wtedy pochwalę się wagą naszego potomka:) dziewczyny, ale już ciężarki nosimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha gratuluję:) I życzę Wam wszystkiego najlepszego:) Ślicznie wyglądałaś:) A to w kieliszku to pewnie piccolo?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga dzięki za linka :) Wysłałam Wam fotki na skrzynkę mojej Chrzestnicy i wózek jaki dostaniemy od brata :)-używany,po dwójce dzieci,ale wciąż sprawny i ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha Żelka pięknie wyglądałyscie w Tym Dniu Wszystkiego naj naj na Nowej Drodze Życia Sympatyczna :)swietne zdjęcie , usmiałam się do łez Spajk :)gratuluje studniówki , teraz juz będzie z górki Anytram :)pizza mniam mniam przeslij mi kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×