Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Jeśli mieścisz się w normie podanej obok wyniku, to OK. Laboratoria ustają często swoje normy, zależą one od aparatu do badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze troche się uspokoiłam ale te suszone sliwki sobie kupie skoro są dobre na zaparcia :) Ide sie myc i spac bo jutro o 5 trzeba wstac do pracy brrrrr... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikle to tylko dyskusja! GaGa_ fajnie że mogłaś posłuchać serduszka malucha! monika26sz ja miałam anemie poporodową i lekarze niewiedzieli od czego i miałam hemoglobine 7.0 a obok norma była od 14 i ja wtedy ledwo na oczy widziałam i nie dałam rady stać na nogach, dostawałam zastrzyki ale nie pomogły.. w takim razie Ty musisz mieć w normie skoro i obok wyniku normy są inne no i chyba nie czujesz się tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :D dziewczyny :d czyzbym pierwsza byla ? ja biore feminantal N plus jeszcze biore osobno kwas foliowy tak mi kazali w szpitalu ze mam brac cala ciaze ,, ale nie wiem jak pojde do lekarki to sie zapytam ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja druga :) Ja biore prenatal clasic i folik. Ale skoro mam takie dobre wyniki to bede brala co drugi dzien. Zrezygnowac z nich nie zrezygnuje bo pewnie dzieki nim mam dobre wyniki. Udanego weekendu babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja dzis jade do siostry .. mam jej doradzic w wyborze kiecki na moj slub :D MOJA Cierpliwosc zostanie wysatwiona na probe :DD postaram sie opanowac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynkki, tak jak obiecałam wysyłam na nasza skrzynkę zdjęcie mojego brzuszka :) milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja zrezygnowałam z kwasu foliowego jakiś tydzień temu. jestem już w drugim trymestrze i uważam, że ten zawarty w Prenatalu wystarczy. Ale witaminki mam brać przez całą ciążę. A ta dyskusja o tyciu przez witaminy to głupota - musiałam tam coś napisać :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak czytam o tym kwasie foliowym to sie przerazilam troche bo ja zaczelam go dopiero brac a jestem w 10 tyg ciazy wczesniej nikt mi nic nie powiedzial teraz dopiero lekarz w szpitalu jak pojechalam z zapaleniem oskrzeli ;/ wiem to moje niedopilnowanie bo nawet w internecie moglam sprawdzic co potrzeba kobietom w ciazy;/ nie wiem czy jest sens zebym go teraz brala?? czy tylko witaminy wystarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilo, sens jest, ponieważ kwas foliowy ułatwia wchłanianie żelaza, a wcześniejszym nieprzyjmowaniem nie ma się co przejmować. Tak, zabrzmi banalnie, ale czy nasze matki, babki i prababki słyszały w ogóle o kwasie foliowym? No dobrze, niektóre matki mogły, moja urodziła mnie dość późno, nie słyszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, nie doczytałam. Piszesz o witaminach. Sprawdź, czy w składzie mają kwas foliowy. Jeśli tak, to już go nie dubluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika26roza
hej:) Anytram :) ja sie bardzo dobrze czuje tylko troche blada jestem ale ja zawsze byłam jestem i będe blada dobrze ze dzis juz ten gin na 17 jestesmy umówieni KAmilkojak najbardziej jesli wczesniej nie łykałas to nic ale teraz to łykaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to biore :) zaczytalam sie na poscie o tych witaminkach jejku a ja dzisiaj zjadlam kebaba hihiihi i bede gruba i brzydka :D troche smieszne rzeczy ale fakt trzeba zadbac o siebie troche :) ja przed ciaza schudlam 12 kilo z 60 na 48 ;/ zaraz potem zaszlam w ciaze i teraz chyba nadrabiam bo jestem w 10 tyg a waze jakies 53-54 kilo mam 168cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila19_2908 Boże dziewczyno to dobrze ze w czas zaszłaś w ciąże bo by nic z Ciebie nie zostało, śmiało możesz jeść te kebaby by twojej wadze, ja najmniej przy wzroście 170 wazyłam 52-54kg i pamiętam jaki byłam patyk, swoją drogą to przez diete w trakcie karmienia po urodzeniu Pauli tak schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być 'przy twojej wadze' a nie "by twojej wadze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe spoko bede jesc:) ale juz widze po sobie ze lepiej wygladam i nie mieszcze sie w ubrania nosilam xs teraz juz s zaraz wskocze w m :) mialam rozmiar m w zeszle wakacje i dobrze wtedy wygladalam :) niestety stres rozczarowania i problemy w zwiazku tak na mnie zadzialaly ze schudlam duzo. W ciazy zaczelam raptownie nabiarac wagi i niedawno zaczal mnie juz bolec kregoslup ;/ za szybko wracam do normalnej wagi chyba ale no coz trzeba :) teraz mysle tylko o moim zuczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila19_2908 masz racje, teraz zuczek jest na pierwszym miejscu, dbaj o siebie tylko uwazaj na rozstępy, najlepiej teraz oliwka a pozniej jakis krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka oliwke bys radzila?? szczerze powiem ze ja sie w ogole nie orientuje to moje pierwsze spotkanie z dzieckiem i z taka sytuacja troche mnie to zakrecilo hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila19_2908 każdą byleby skóra nie była napięta, najlepiej wmasować po kąpieli w mokrą skóre, ja tak robię codzienie wieczorem i potem delikatnie osuszam ręcznikiem żeby nie być taka tłusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, to musiałaś być chuda jak patyk. Ja mam 160cm i ważyłam niecałe 49kg i nosiłam s/xs i mi mówili, że za chuda jestem. A na Tobie XS to chyba wisiało. Nie żeby to źle, ale zbyt chudym to też niezbyt dobrze być. Mój mąż cały czas gada, że nie może się doczekać, aż mi tyłek urośnie... hihi a ja mam nadzieję, że zbyt dużo właśnie nie urośnie :P niestety mam faceta, który lubi \"więcej ciałka\"... jak narazie przekroczyłam 50kg, ale do 51 mi jeszcze sporo brakuje ;) Natalka, śliczny masz brzusio :) już taki w pełni ciążowy :D ja tam nie mam jeszcze co pokazać ;) a co do żelaza, to słyszałam tylko, że aby poprawić wchłanianie powinno się je brać w towarzystwie wit. C, ale o kwasie foliowym nic nie słyszałam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też używam zwykłej oliwki dla dzieci. a mówicie, że później lepszy jest krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLi masz racje zbyt chubym nie mozna byc fatalnie wygladalam teraz juz lepiej jest :) odzyskuje wage maly rosnie hehe :) ale to dziwne bo juz brzuszek widac a jestem w 10 tyg ciazy nie za wczesnie?! hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila19_2908 widać bo jesteś bardzo szczupła. NiLLi nie mam pojęcia czy później lepiej krem ale wiekszosc dziewczyn nie lubi oliwki bo jest tłusta i chyba dlatego decyduje się na krem, moze i sa lepsze skoro są do tego przeznaczone juz od 4mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... jak patrze na brzucho to juz bym chciala moc przytulic moje malenstwo i byc z nim juz :) ale to jeszcze 6 mies zanim go zobacze ehhh :) Ja sprouje te oliwke potem zaczne kombiznowac z kremami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK19833 to wrzucaj na skrzynke, chetnie zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×