Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Sympatyczna- chodz chetnie cię zabiorę hihi... sama raczej nie chodzę do szmatolkow bo nie lubię ale te ciuchy sa tak drogie i na tak krótko ze aż żal wydawać kasy na wszystko nowe. A trafilam na naprawde ciuszki jak nowe i takie ladniusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zmykam :) idę obrać ziemniaczki i troszkę się położę.Oglądnę sobie powtórkę M jak miłośc bo wczoraj nie ogladałam :) :) :) a jutro do gina takze odezwę sie pod wieczór jutro dopiero.Buziaki papap smacznego na obiadek .TRZYMAJCIE SIĘ BRZUSZKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to jak wejśc na tą waszą skrzynke - też chcę zobaczyć te brzuszki i dam swoje brzuszysko moj email to martajan1982@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe B. na pewno Ci minie i smutek i wymioty :) chyba kazda z nas przechodzi jakies humorki jedna mniej druga bardziej:) ja tez mialam taki czas ze ryczalam i mowilam ze jestem z tym wszystkim sama i ze na pewno nie dam sobie rady ale tlumacze sobie ze jestem silna baba i musze dac rade wkoncu bede miala zuczka malego a dla niego trzeba byc silnym bo kto go bedzie bronil jak nie matka co ?! :) musimy dbac teraz o swoj spokoj i malenstw naszych a potem dbac o zycie i zdrowie maluchow bo kto inny zrobi to lepiej od mam :D nikt :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naprawde idziemy na rekord w ilosci stron ;) Gaga Zelka brzuszki sliczniutkie i juz widoczne :) Asia kumpela ktora rodzi w czerwcu tez miala wysypke i mega swedziawke zbadali ja pod katem cholestazy ale odrazu mowili ze za wczesna ciaza jak na ta chorobe. Ale ja wykluczyli badaniami, a wysypka sama przeszla. Widocznie cos nagle ja uczulilo i ciebie pewnie tez. Maly daje mi ostatnio do wiwatu bo oduczam go zasypiania z butla. Az mam wyrzuty ze go do tego przyzwyczailam a teraz nagle wszystko zmieniam.... Och bycie mama nie jest latwe. Ale piekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi naprawde :( :) mam nadzieje ze szybko minie ja wymiotowalam tak przez miesiac i balam sie rano z lozka wstac bo zaraz mialam rewolucje ;/ :( a o sniadaniu moglam sobie tylko pomarzyc ;/ nie moglam jesc do 13-14 ale jak na razie mi przeszlo czasem tylko zlapie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dzisiaj już zapisałam do szkoły rodzenia. zaczynam od 28 kwietnia i za cały \"kurs\" płacę 120zł. Że tak powiem śmieszne pieniądze,a na pewno coś stamtąd wyniosę i się wiele nauczę... No i tę szkołę prowadzi mamy dobra koleżanka, także komfort psychiczny tym bardziej zapewniony ;) Pozdróffffffki dla wszystkich ;) tych dużych i tych najmniejszych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co lekarz na to ze tak schudlas nie zalecil Ci czegos?? Kurcze naprawde przykro mi wyobrazam sobie jak sie meczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie - ja tez schudłam 4kg na samym początku ciąży, bo nie mogłam nic przełknąć. A na wymioty chyba niestety nie ma złotego sposobu:/ Trzeba tylko pilnować, żeby się nie odwodnić. Nie martw się Bebe, jeszcze i Ty będziesz buszować po kuchni w poszukiwaniu "odpowiedniego" żarełka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ wyniki badań mam bardzo dobre lekarz nie kazał mi nawet brać żadnych witamin. Biorę tylko folik. Sama zastanawiam się czy to ok ale staram się ufać lekarzowi, bo zwariuję. Byłam kilka razy w szpitalu i tam też nie kazano mi brać żadnych witamin. Dostałam tylko czopki torecan, które już misiąc biorę ale i tak wymiotuję tylko już nie 17 czy 18 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki podesłałam na maila moją Perełkę i Nasz brzuszek. Jest to jedno zdjęcie z przezierności i dzieciątko jest widoczne w połowie. Zrobiłam kilka ujęć, jakość fatalna, bo telefonem zrobione. Ale najważniejsze,że jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe pewnie niedługo przejdą ciążowe dolegliwości i poczujesz się dobrze... czasem tak bywa i chyba nic się na to nie poradzi. Albo tu na forum, albo gdzieś czytałam, że na wymioty i mdłości pomaga herbatka imbirowa. Nie wiem, ile w tym prawdy, ale czasem dziewczyny znajdują coś, co akurat im pomaga... :) ja też wysłałam swoje zdjęcie robione dzisiaj rano, ale nadal zbytnio nie ma się czym pochwalić :P a teraz muszę się brać za sprzątanie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie było mnie chwile dłuższą a wy tyle naskrobałycie ze hoho :D Monia P.M. , Nilli piękne brzuszki Nilli nie przejmuj się ja też nie mam zbytnio okazałego brzuszka a dziś jest nasz 15 tydz 2 dzien, największy mam wieczorem ale to chyba z przejedzenia :) ucikekam już bo szykuje sie babska impreza, męża nie ma w domku to trzeba to jakoś wykorzystać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli albo Ty sie pomyliłaś w obliczeniach albo ja gdzies sie machnełam :P skoro masz termin pozniej niz ja, to nie możesz być w starszej ciąży ode mnie...?? hmmm.. dziwne, no nic uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czuję się okropnie :( Jestem jak flak. Mam dreszcze i wogole wszystko mnie boli. Masakra. Mąż się zwolnił z pracy żeby dzieckiem się opiekować. Pospałam, wygrzałam się i trochę lepiej. Ja pewnie dzisiaj już się nie będę udzielać.... Miłego popołudnia. Ps. Na wymioty oprócz herbaty imbirowej dobre też są płatki migdałów. Mi troszke pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Postanowiłam napisać choc oczywiscie nie przeczytałam całego topiku. Jestem w 14 tyg ciazy, mam termin na 12 sierpnia (tak około) Nie wiem czy pisać, no Wy tu w fajnych nastrojach, choc pewne dolegliwości macie fizyczne. Ja w ciazy jeszcze ani razu nie wymiotowałam, przytułam okolo 6 kilo, a jestem raczej mała 164 wiec chciałabym duzo nie utyć bo bede smiesznie wygladać z brzuchem. Fajnie macie, że znajdujecie oparcie w meżach czy facetach. Moj facet nie za bardzo, raczej prawie wcale nie interesuje sie moja ciażą. Nie moge nawet nikomu sie poskarżyc. W sumie mieszkam sama, on dawno nawet nie dzwonił ani nie był u mnie. Masakra mowię Wam. Moja ciaża była oczekiwana, oboje tego chcielismy. A teraz zostałam sama. Dodam, że to też wojskowy. Gdybym nie przeczytała waszych wpisów to bym myslała, ze oni to sami dranie. Pozdrawiam Was i życzę zdrowia dziewczyny. Sorki, ze tak na początek tak strasznie ponarzekałam. Ale kto mnie zrozumie lepiej niz inne ciążówki :) Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, przez przypadek dodałam sobie tydzień :P Zresztą w sumie nie wiem jak to pisać. Jutro zaczynam 16 tydzień, czyli dzisiaj mam 14 tydzień i 6 dzień, tak? ;) Kieszonka, z całego serca gratuluję bobaska ❤️ Czasem z facetami tak to już bywa. Może przeraził się odpowiedzialności i niedługo zrozumie i się odezwie. A jak nie, to jest draniem. Tu dziewczyny też mają kłopoty z facetami, także masz w nas oparcie. Śmiało pisz i niczym sie nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu-Kieszonko, witamy na sierpniówkach ;) Pisz, ile możesz, albo masz ochotę. Masz duże szanse, że jedna będą Ci współczuły, inne napiszą, że mogło być gorzej ;), a jeszcze inne, że rożnie w życiu bywa. Ogólnie atmosfera - jak dla mnie - super, co nie znaczy, że wszystkie uśmiechnięte jak po trawie. A z facetami różnie bywa. Z wojskowymi też. Mój teść jest wojskowym, ciepły człowiek z ogromnym poczuciem humoru, choć mało wylewny, ale to raczej cecha charakteru niż zawodowa. Na ciążę też różnie reagują, podobnie jak kobiety zresztą. Jedne są od początku w euforii, inne ryczą na widok dwóch kresek, dzwonią do przyjaciółki, że wykastrują tego drania, który im to zrobił, a potem stopniowo się oswajają i zaczynają cieszyć (mój przypadek), a jeszcze inne do końca nie są zachwycone. I - moim zdaniem - każdy przypadek jest normalny. Nilli, prawie zgadza się, 16 tydzień jutro, czyli dziś masz 15 tydzień i 6 dzień :) Chyba że chodziło ci o 15 tydzień, to dziś 14 tydzień i 6 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikle ładnie to wszystko ujęłaś :) a z tymi dniami to nie wiem. Jutro zaczynam 16 tydzień i będzie 15 skończony. Więc teoretycznie dzisiaj mam skończone 14tc i 6 dni? A co za różnica. Lepiej mówić, że koniec 15 tygodnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ależ Wy gonicie!! jak na maratonie ;-) Brzuszki macie piękniusie :-) nic dodać nic ująć, kiteczek9999999 z Ciebie też fajna laska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za rady. Próbowałam herbatki imbirowej i płatków migdałów niestety moje wymioty są nie do powstrzymania. To ma nawet swoją nazwę - niepowstrzymane wymioty ciężarnych. Ale pewnie, że minie, musi minąć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Straszne mam też kłopoty z ustaleniem w którym jestem tygodniu ciąży. Strasznie to zawiłe, bo według miesiączki wychodzi jedno ale do zapłodnienia doszło 3 tyg później. Mam pytanie, czy ktoś ma termin na 12, 13, 14, 15, 16 sierpnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nakrecilyscie z tymi tygdoniami ;) Witam moja imienniczke kieszonke :) Faceci to takie człeki ze kazdy ma cos tam na sumieniu :o ale dlatego ze sa inni tak ich uwielbiamy. Oby twoj facet dorosl do roli ojca skoro jak piszesz planowal z toba ta ciaze. A jak nie to niech sie buja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe, ja mam według różnych ustaleń na 6 sierpnia albo 12 albo 14. No, mniej więcej w połowie sierpnia powinnam się pozbyć pasożyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokaldnie hehe :D niech sie buja jak mu cos jednak nie przypasowalo ;/ a planowal !!!!!! Ci faceci widze ze nie tylko ja mam problem z facetem ... ehhh. Ale ja zycze kieszonce zeby jej facet sie obudzil i byl z nia i z dzidzia:) bo u mnie to juz nie mozliwe... :( ale nie ma co smutac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe skorzystaj z kalkulatorów ciążowych na necie i zaznacz odpowiedno dłuższy cykl, skoro jesteś pewna, że do zapłodnienia doszło poźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wiecie co dziewczyny ja tez juz zglupialam w tych obliczeniach teraz wzielam kalendarz zaczelam liczyc i porod mi wyszedl na 1 sierpnia haha ja nie wiem jak ja liczylam :D :P nie no ja mam termin na 29 tak mi wyszlo na usg :) ale nigdy nie wiadomo kiedy sie urodzi maly zuczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :)Dziewczyny ja też chce zobaczyc wasze brzószki . dajcie mi namiar na moją skrzynkę oto mój email monika.sz.roza@wp.pl a ja jak kupie sobie aparat to tez sobie zrobie fotkę brzószka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×