Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

ja chciałam czekać, aż mąż wróci z pracy, ale chyba zrezygnuję, bo jutro o 6:30 trzeba wstac do pracy :-o ja smaruję oliwką tylko brzuch i to nie każdego dnia, zastanawiam się, czy nie kupić tego kremu na rozstępy... ale z drugiej strony jak mają być to będą :P ja też 2 pączki zjadłam. nie oszczędzałam się :) z tym zmęczeniem to też już lepiej. powoli sytuacja zmienia się na lepsze. jutro mieliśmy jechać na weekend w góry, ale nie wiem, co z tego wyjdzie. chciałabym jechać odpocząć, bo szkoła i praca mnie męczą i tą przerwę chciałam wykorzystać na odpoczynek, ale chyba nie będzie mi to dane :( każdego ranka błagam, żeby już nie musieć chodzić do pracy i się wyspać... mam zwolnienie, ale do pracy muszę chodzić, bo muszę wyszkolić kogoś, kto będzie na moim miejscu, a poza tym \"moja mama pracowała do 8 miesiąca ciązy\" i bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli wspolczuje Ci,biedactwo.Wyszkol jak najszybciej osobe na Twoje miejsce i idz na odpoczynek,skoro czujesz takie zmeczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ! a ja dzis pierwsza :D spac mi sie nie chce wczoraj myslalam ze padne schodzi mi chyba piasek z drog moczowych od antybiotykow i tak mnie szczypie .. przy kichaniu tez mnie brzuch rwie najgorze jest to ze jak siedze a potem sie poloze tak mni eboli kregoslup ze masakra .. jogi11 zwykle 4 d to jest wlasnie filmik a 3d to samo dokladne zdjecie dzidzi to 4d jak zaplacisz mozesz miec film koszt ok 200 zl u mnie . ale badaja wszystko nerki jelita serduszko itd.. ja mam wozek juz upatrzony 1700 zl ale warto jesli bede miala cc to sie przyda bo jest lekki i zwinny .. u mnie w pokoju rodzice bede robic przemeblowanie i remont bo bede tu pomieszkiwac z malym na czas studiow a maz bedzie przyjezdzac .. ja wczoraj zjadlam tylko 3 paczki booooo nie przepadam za nimi ale dla towarzystwa zjadlam . meczy mnie tylkoo to ze jak glodna jestem to mnie boli glowa i czuje mdlosci jak chce mis ie jesc wymioty juz dawno ustaly na szczescie .. zaczelam jesc slodkie co przez pare tyg nie moglam patrzec na nic slodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, współczuję z tym kamieniem... ja słodkie jem normalnie. Nie żebym miała jakieś szczególne zachcianki, ale czasem mam ochotę, to sobie zjem :) wszystkiego nie można sobie odmawiać :P jak dobrze, że jutro weekend... chyba będę spała do 9-10 jak się uda :P plan na nowy semestr już mam i nie jest zły. Przedmiotów dużo, ale nie siedzi się tak długo w szkole. Co jest ważne, bo chciałabym chodzic na wszystkie zajęcia... opuszczanie wykładów moim zdaniem niczemu dobremu nie służy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatajcie zimowo! Robicie to usg 4d? Rozumiem, że jest to coś dodatkowego? W Warszawie kosztuje to 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilii ja tez mam juz plan i jutro do szkoly ide i tez prawie cale dnie ;/ a mam odpoczywac ja nie iwem jak to zniose ;/ bo plamienia mam male i musze duzo lezec ;/ zobaczymy w tygodniu do lekarki ide pewnie mi usg zrobi Bebe tak te badania sa dodatkowe dokladne i to zalezy Tylko od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia-> ja tez tak mam, kiedy jestem głodna, więc noszę ze sobą jakąś bułę do podgryzania po kawałku, albo precelka, dwa trzy kęsy i można wyeliminować burczenie w brzuchu na wykładzie. Już ran pan kazał mi iść na obiad ;/ na szczęście był to profesor z humorem, więc trochę się pośmialiśmy i tyle, gorzej byłoby, gdyby był to jakiś okropny gbur. U mnie sypie i sypie, i sypie... normalnie nie ma końca, niestety ;( Jeśli chodzi o usg 3d/4d to ja się nie wybieram, a w tej klinice kosztuje 250zł. 3 marca mam wizytę, już nie mogę się doczekać :) Idę wciągnąć jeszcze jednego pączka, zostały z wczoraj dwa :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Bebe ile?! Szok! Ja mam plan genialny:P poniedziałek 8-20 z dziurą 1h, wtorek 8-20 z dziurą 2h, środa 8-20 z dziurą 2h, czwartek 16-18, do tego jeszcze praca 7.30-15.30 czw,pt. No i mi powiedzcie, kiedy ja mam odpoczywać?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika no ja zapominam brac ale jutro jak pojde do szkoly to takie wyposazenie zabiore :D hehe chociaz ja przed ciaza tez jadlam duzo w szkole hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Co do USG 4D to ja zamierzam je zrobić w najdogodniejszym terminie czyli między 18-22 tygodniem ponieważ wtedy maleństwo mieści sie jeszcze całę na monitorze a nie tylko fragmenty. Ale jak wiadomo głównie w tym USG chodzi o rodziców , że są ładne widoki i jeszcze można filmik sobie nagrać. Bo do jakiejkolwiek diagnostyki wystarczy w zupełności normalne USG.Zreszta w szpitalach tuz przed porodem nie słyszałam o 4D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziewczynki moje kochane! Pragnę Wam ogłosić, że jednak według terminu jestem lipcóweczką. Choć w ostateczności mogę się załapać na początek sierpnia :P Widziałam maluszka wczoraj na USG. Spał :/ Według wymiarów to dokładnie 19 tydzień, a głowka jest na 20 tydzień. No cóż stara a głupia ;) Ale dałabym sobie wszystkie kończyny odciąć, że w ciążę zaszłam w listopadzie, a nie w październiku. No przecież dotałam najnormalniejszy na świecie okres, tylko z róznicą taką, że przypadł on na 4 dni przed planowym @. Wszystkie objawy ciążowe miałam dopiero koło 27 listopada. Ból piersi, mdłości, odrzucenie od zapachów... Powiedzcie mi czy i wy nie pomyliłybyście się w takiej sytuacji? :P Hehe dobra już nie przynudzam. Za dwa tygodnie idę na kolejną wizytę odebrać wyniki cytologi i zrobić USG połówkowe :P Mam nadzieję, ze mnie nie wyrzucicie z sierpniówek?????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli koszt byłby niewiele wyższy niż normalnego usg, tzn np do 200 zł to może bym się skusiła, ale taka zabójcza cena odstrasza mnie zupełnie:/ Ciekawe jak u mnie z cenami w tym temacie. Ale nie czuje jakiegoś specjalnego parcia na 4D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała to USG robione w 21 tyg. ciąży.U nas kosztuje od 100 do 180 zł, ale i tak nie płacę (znajomy lekarz), więc na pewno je zrobię. Asia po tym co przechodzisz z tym kamieniem, to może nawet poród nie będzie taki straszny:) Współczuję Wam tej uczelni i pracy jeszcze. Ja jestem na L4 a co do studiów to jeżdżę raz na jakiś czas z kawałkiem pracy mgr. Więc się lenię. Ale dacie radę, bo kto jak nie Wy?:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 4D to koszt od 180-do 250zł więc nie jest najgorzej . A pamiątka na całe życie :) , ale to jeszcze z miesiac zanim je zrobi choć dopchac sie na dogodny dla siebie termin jest ciężko :) a póki co nie moge sie juz doczekac poniedziałku i tego usg na ktorym mam nadzieje ze tym razem malenstwo sie da poogladac i zbadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga no pewnie, że nie wyrzucimy, chociaż ja też chyba nie sierpniówka, to nie wiem czy mogę sięwypowiadać;) To fajnie, masz kilka tygodni do przodu;) i szybciej spotkasz się z dzidzią, też bym tak chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga, ale fajnie, że dzidzię widziałaś:) A płci nie rozpoznał pan dr? Nikt Cię wyrzucał nie będzie, ja też mam termin na lipiec. I się tego forum trzymam;) Fajne jest też to, ze następne USG za 2 tyg. Ale Ty się musisz naooglądać na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****_GaGa🌻 nikomu nawet przez myśl nie przeszło , żeby Cie wyrzucić - nie opowiadaj głupot :) a wiesz moze kogo nosisz? bo w tym wypadku skoro to już 19 tydzień to dokładność najwieksza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się pocieszam, że to już ostatni semestr i potem już tylko pisanie pracy inżynierskiej bez zajęć. W sam raz się maluszek na świecie pojawi :P a z tą szkołą to jakoś damy radę. jak nie będę chodzic do pracy, to piątek - niedziela w szkole nie będą takie złe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak muszę się naoglądac na zapas :P A płci niestety nie dowiedziałam się, ponieważ dzidziuś sie wypioł do nas pupcią. Pokazała w jakim poważaniu ma matke ;). Może na następnym uchyli rąbka tajemnicy :) No to fajnie, ze mnie nie wyrzucacie. Czyli mogę znowu się rozsiąść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa, super, że z maluszkiem wszystko dobrze. W takim razie chyba pierwsza się będziesz cieszyć maleństwem :D a ja USg 4D też nie robię. Zwykłe mi w zupełności starczy. Może przy następnym dzidziusiu będzie to już w standardzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiałam nad tym 4D, ale tez zrezygnuję. Przy Martynie nie robiłam to i tu mi nie potrzeba... A odnośnie tego przesunięcia terminu poczęcia... Martwię się, bo mniej więcej w 3-4 tyg. ciąży zażywłam silny antybiotyk na nerki. Mialam zapalenie nerek i po zażyciu jednej dawki ból zniknoł. Ale tych tabletek musialam wziąśc 10, żeby był efekt... Mam nadzieję, że płód w tym okresie nie był na tyle rozwinięty, żeby mu zaszkodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robię tego usg 4d. A jak kiedyś matki miały tylko dwa usg na całą ciążę, a jeszcze dawniej wcale?! I też było dobrze. Wiem, że technika idzie do przodu i ok ale to zwykłe usg jest dla mnie wystarczające, a pieniądze to na położną zostawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W warszawskich szpitalach (oczywiście nie wiem czy we wszystkich) można opłacić położną 500 zł, która odbiera poród niezależnie od pory dnia jest się z nią na telefon i przy okazji zawsze to miejsce w szpitalu jest bardziej gwarantowane, bo różnie z tym bywa i mam nadzieję, że za pieniądze to taka położna jest zawsze bardziej miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała jak opłacisz położną w szpitalu, to masz gwarancję, że nawet jak nie będzie jej na dyżurze to przyjdzie. I po porodzie pomoże Ci w połogu wizytami domowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja tylko na chwilke, zmieniam stopkę ale odezwę się potem bo wybieram się do lekarza :) trzymajcie kciuki!!!! potem napisze czemu tak dlugo mnie nie bylo :) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga ten antybiotyk to oczywiście pod nadzorem lekarskim? Jeśli tak to się nie martw, ja też brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego zapomniałam zmienic stopkę, ale juz to zrobiłam ;) Wiecie co nie wiem jak jest u Was ale u mnie mimo opłacenia lekarza , nic nie ma zagwarantowanego. Kumpela , która rodziła bliźniaki miała opłaconego lekarza do porodu klinicznego i co.....została z "ręka w nocniku"... wiec ja tam na to nie patrzę no ale to równieź indywidualna sprawa ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe własnie w tym problem, że babka się wtedy pytała czy jestem w ciąży. Powiedziałam, że nie wiem. Przed wzięciem leku zrobiłam sobie test, ale było za wcześnie, żeby cos wykazał.... Narazie nic podejrzanego nie zauwazyli... Może trochę sie uspokoję po tym USG połówkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×