Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Skoro zgubiłaś skierowanie, to biegiem rano na badanie! Przecież musisz mieć wyniki zrobione. Ja za morfologię, mocz i WR dałam 18 zł, ale w tym chyba WR najdroższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie pytam sie o te leki bo jeden gin stwierdzil mi ogromne torbiele ktore zagrazaja dzidzi i mi i skierowal do szpitala na bielany na operacje a tam lekarz (ten do ktorego bede teraz chodzic) zbadal mnie i powiedzial ze wszystko jest ok wiec ja juz sama nie wiem komu ja mam wierzyc itd;/ dlatego sie zastanawialam czy oby napewno wszystko w porzadku i dlatego zapytalam o te leki co bierzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiszandra, ja nie miałam żadnych objawów i do teraz czuję się dobrze. Także dopiero małe kopniaczki uświadomiły mi na dobre, że ktoś tam mieszka w środku :) Nie przejmuj się, wszystko przyjdzie z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, laski, skąd Wy macie takie duże brzuszki...?!?! mój to kurcze wygląda, jakbym na obiad za dużo zjadła :P ciążowo ani trochę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja lece na te badania jutro z samego rana dobrze ze mojego kolegi wujek ma diagnostyke to moze jakos przyspieszy zawiezie moje badania wczesniej i potem oni przesla je np faksem ja mam wizyte na 15.40. Dziewczyny a morfologia musi byc na czczo ?? bo jak nie to ja dzisiaj lece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam się z nowymi. I weź tu dogódź ciężarnej;) Kamilko, brak leków na podtrzymanie oznacza niezagrożoną ciążę, więc ciesz się, a nie zamartwiasz się bez powodu. Co do badań na jutrzejszej wizycie poproś o skierowanie i zrób je po porostu. Mnie jutro czeka kolejne spuszczanie krwi i chyba w końcu zapytam gina, czy koniecznie muszą mnie piguły kłuć co 4 tygodnie. Nie powiem, żebym za tym przepadała, choć nie mdleję. Ktoś pytał o badanie ginekologiczne; na każdej wizycie nie, ale co drugą, owszem, mam. Na najbliżej wypada, że znowu. Kiszandro, mam podobne odczucia, tj. brak objawów, samopoczucie doskonale (nie narzekam bynajmniej), ciążę widać wieczorem albo i nie (zależy, czy w dzień rzucam się na kiszoną kapustę czy nie), huśtawki hormonalnej w stronę awantur i kłótni nie zauważyłam (Pikle-mąż również nie; podobno jestem spokojniejsza niż przed ciążą, więc widać u mnie tak się objawia), instynkt macierzyński (hm...). Tak cieszę się z ciąży i - uwaga! - to, co nas różni, zdaję już sobie sprawę, że cała sprawa mnie dotyczy;). Z nietypowych zachowań: kilka dni temu chciałam koniecznie kupić sobie jedną pieluchę tetrową, coś jak niektóre z was niemowlęce skarpetki, ale cena (dwa razy wyższa niż w internecie) skutecznie mnie zniechęciła. Tak więc, Kiszandro, jesteś zupełnie normalna, albo ze mną też coś nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli - czyli każdy lekarz jednak trochę inaczej:) wizyty masz częściej o 1 tydzień ode mnie, no i to szczęscie, że usg lekarz ma w gabinecie - ja latam do szpitala. mi mocz każe znowu zrobić czyli co miesiąc. nie jestem specjalistą, chciałam tylko tak zasygnalizować generalną praktykę dla Kamili wkskaując jak ja mam w normalnej podobno ciąży. a lekarz i tak dostosuje to wszysyko do jej ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka2384 :D ślicznyy :D kiszandra ja bylam szczesliwa a tez nie czulam ze tam w srodku cos rosnie poki nie mialam zrobionego 2 isg bo na pierwszym dzidzia miala 6,8 mm i ledwo co widac na usg ale jak juz usłyszałam serducho i zobaczylam jak sie rusza to czuje sie wspaniale ,, nawet te wymioty powiedzialam ze dam rade i ustąpily ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NILI dziękuję Ci za wsparcie ... może masz rację dopiero jak poczuję pierwsze ruchy Malestwa to może wtedy dotrze do mnie, że będę mamą;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka brzucho fajny :D NiLLi ja tez mam pzykurcz hehe w najgrubszym miejscu 79 cm czy 78 ;/ Zalatwilam z tymi badaniami juz dzwonilam do diagnostyki :) mocz 12 zl a krew 14 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, morfologia jest robiona na czczo. Pikle, każda kobieta w ciąży jest jak najbardziej normalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaaa będę się trzymać Waszych rad...ja moje II usg będę miała już za niedługo na które zamierzam zabrać mężą ...wtedy oboje będziemy mogłi zobaczyć naszego Maluszka ...rany już się nie mogę doczekać ... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaaa będę się trzymać Waszych rad...ja moje II usg będę miała już za niedługo na które zamierzam zabrać mężą ...wtedy oboje będziemy mogłi zobaczyć naszego Maluszka ...rany już się nie mogę doczekać ... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila19_2908 troche drogo u mnie bez skierowania mocz 5 zl a krew 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie masz te badania... ja za morfologię płaciłam 6 zł a za mocz chyba 4... Iwoneczka, wiem, że każdy lekarz praktykuje inaczej. Ale cieszę się, że co miesiąc nie muszę badań robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wiem ze drogo kurde myslalam ze taniej bedzie ;/ tak wiem na czczo jutro rano jade i w 3 godz bede miala uz wyniki bo mi powiedzieli. Wiec zrobie je. Kurde ale ze mnie gapa jedna schowalam je tak te skierowania zeby pamietac wczoraj przegrzebalam caly dom i nic;/ mialam dzisiaj zrobic zeby pojsc ze swierzymi wynikami a tu klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytałam nigdy czy na czczo - z przyzwyczajenia robię bez jedzonka, zreszta musze sie wyrobić z badaniami do 8 z reguły i tak bym nie zdążyła zjeść. ale laboratoria niektóre działąją w godz. porannych, więc zanim polecisz zadzwoń do której można, cobyś nie leciała na darmo. może ktoś inny wie z tym na czczo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! zaraz się do was dolączę tylko zaczne czytać od 175 str :))) bo jestem tak do tyłu - no chyba że uciekniecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuszki :) Wysłałam 3 swoje zdjątka na skrzynkę :) Długo mnie tutaj nie było ,za co od razu przepraszam i nadstawiam pupę do lania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat rozstepow wam powiem: brzuch mnie ostatnio masakrycznie swędzi no i pewnego wieczoru sie strasznie podrapalam i mi sie zrobily czerwone ślady.... a ja zapomniałam ze to od drapania i jak je zobaczylam to myślalam ze rozstępy i ryczeć mi sie chciało ze juz je mam i tyle aż i co bedzie potem...no ale okazalo sie ze to podraPANY brzusio jest tylko. Ale rozstępy pewnie mi wyjda bo jak dojrzewalam to wyszło mi duzo na piersiach, udach tylko one naszczescie juz zbladły.... Dzieki Kamilka że czaekasz na mnie:)), no a ja sie smaruję 1 miesiac miałam krem z Ziaji Mamma coś tam dla kobiet w ciaży na rozstępy, a teraz kupiłam sobie z Perfecty - oba ladnie pachną i sie fajnie rozsmarowuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, czy mnie do siebie wezmiecie? mam termin miedzy 3 wrzesnia a 30 sierpnia, do mozliwosci zmian, czyli jedna noga na wrzesieñ a jedna na sierpieñ, widze ze tu juz wiecej informacji niz na forum z wrzesieñ 2009, wiec pozdrawiam Was cieplutko z Madrytu i bede sledzic co sie tu dzieje, oczywiscie tez opowiem o moich dzialaniach :) na razie to tylko tyle ze po polodniu czuje sie fatalnie, u Was tez tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale zrobiłyście maraton!! w 3 godziny 3 strony!! Witam nowe sierpniówki :) Widziałam brzuszki, wszystkie macie śliczne!! a u mnie dalej sadełko więsze niż brzuszek ciążowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek ja tez sie podrapalam i sie wystraszylam :D ze to rozstepy hihi:) przepraszam ze teraz ty na mnie czekalas ale skoczylam sie odswierzyc i ubrac jak Ty nadrabialas czytania :) Sympatyczna ja juz lece na skrzynke i ogladam :) kiteczek juz Cie zbila wiec ja nie bede :D Witam nowa sierpniowke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wlaśnie weszlam na pocztę - Agula Agula brzuszek ślicznusi- mam chyba tej samej wielkości :) Asiaaaaa ty też masz śliczny i ślicznie wyglądasz :) A natala i sympatyczna teą słodkie bulinki:)) no i nie ma mowy o niefotogienicznośći!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×