Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Niestety choć ciuchów mniej to ja mam teraz czasem problem między jedną a drugą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika - gratuluję!!! ciekawe z tą determinacją;) jejku, przed chwilą jak gratulowałam kiteczkowi to mi się tak dziewuszka marzyła, a teraz myślę, że fajnie by było męskiego potomka mężowi dać coby nie buczał szybko o następne... nic to, będę się cieszyć co by nie było znaczy się:) a imiona takie jak u mnie aktualnie chodzą, fajne:) kładę się wczuwać w ruchy, bo przez ten brak czasu nic nie wiem co ostatnio u dzidzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika1987 gratuluje synka - oj bedzie miała moja mała w kawalerach wybierać hihi, ale tak powaznie to tez bym sie z synka cieszyła żeby mnie mąż już o potomka nie molestowal ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Dziewuszki, Asiaaaa ja mieszkam ulicę obok więc moge ci napisać gg i się zgadamy na sobotę szukam na necie jakiejś informacji o tej akcji ale nic nie ma. Co do ubrań ciążowych ja sobie kupiłam sweter na allegro ale używany tanio i w bardzo dobrym stanie tak więc dla tych co się jeszcze nie przekonali do zakupów na allegro polecam taniej i wygodnie. Spodnie muszę sobie kupić w sklepie bo ze spodniami miałam zawsze duuuży problem ja raczej na kant szukam więc chyba tylko H&M mi został. Ostatnio były duże wyprzedaże w Carry (-70%) a maja teraz dużo tunik więc ja sie opkupiłam na ciąże idealne. Ja właśnie muce kromy chrupiącego chleba z pasztetową i ogórem kiszonym, tak mnie naszło a co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze co do filmów polecam z Angeliną Jolie "Oszukana" dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki mam jeszcze pytanie jaka macie długość szyjki macicy bo ja miałam 2 cm , na zeszłej wizycie 1 cm a teraz 2 cm wydaje mi sie że to dość mało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super dzięki piękne, bedzie również bezpłatny makijaż i stylista więc może się wystylizujemy na piękne cieżarówki. Z Asiaaa spora różnica wieku ale kto wie może gdzieś się mijałysmy ale itak się cieszę bo może w przyszłości się z wózkami do parku umówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super dzięki piękne, bedzie również bezpłatny makijaż i stylista więc może się wystylizujemy na piękne cieżarówki. Z Asiaaa spora różnica wieku ale kto wie może gdzieś się mijałysmy ale itak się cieszę bo może w przyszłości się z wózkami do parku umówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie! Ja już po zakupach, po obiadku, po drzemce i przed kolacją ;) Zauważyłam że rozwinęłyście temat spodni. Kupiłam 2 pary, obie z panelem na brzuch: dzinsy granatowe, lekko rozszerzane u dołu, i druge czarne szerokie proste bawełniane. A do tego golfik a la netoperz odcinany pod biustem a dopasowany na brzuszku i w prezencie dostałam koszulkę z długim rękawem białą, dlugą, do noszenia np pod ten golfik W sumie zapłąciłam 300zł więc jak na 4 rzeczy to nie tak dramatycznie, a nawet w normie, tyle ile za ciuchy normalne, tyle że nigdy na raz tak dużo nie kupowałam. Zapowiada się na długą notkę, bo w czasie czytania waszych notek robiłam notatki :) ruda2828 - dziękuję, zaraz sprawdzę i odpowiem. Co do kapuchy też wcinam i to prawie codziennie. Ma dużo wit.C, naturalny kwas, tyle że powoduje wdęcia, bynajmniej u mnie. lenka kr --> dziękuję. Kilka razy zaczynałam studia, ale nigdy nie mogłam wytrwać, bo mi nie pasował kierunek. Ostatnio rachunkowość na marketingu, ale wzięłam dziekanke jak mieliśmy kryzys finansowy, no i zapuściłam.... Ale na pewno kiedyś wróćę i skończę. Iwoneczka --> dla mnie też to forum to wybawienie. Przynajmniej mąż ma święty spokój, no i mogę się wam wyżalić, albo wspólnie radować, pocieszzać itp. Dzięki że jesteście!!! Ja mam 2,5 na plusie już i też widać już że jestem w ciąży :) monika1987 --> gratuluję!! Alidżi --> poszukaj sklepów w stylu \"odzież ciążowa\" \"9miesięcy\" w swojej okolicy, na pewno takie są. Są tańsze niż sieciówki typu H&M jest bardzo duży wybór modeli, fasonów spodni, spódnic, bluzek,itp. Co do ubrań to stwierdzam, podobnie jak któraś już powiedziała, że lepiej mieć mniej a konkretne, bo nie ma problemu co założyć. Święte słowa :) Buttona jeszcze nie widziałam, Slumdog tak i jak dla mnie to film po prostu do obejrzenia, ale niekoniecznie oskarowy... To by było na tyle na razie. Mam nadzieję, że to wypracowanie Was nie znudziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaly jeszcze dwie szafki do złożenia, ale powoli zaczyna to wyglądać :P jestem padnięta, ale chyba jeszcze umyję te szafki. Monika, gratuluję synka :] Chyba już dzisiaj nic nie naskrobię, więc do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak wy się wogóle czujecie w tych spodniach" z golfem" jak to RHM mówi z panelem? Bo ja mam takie jedne i powiem wam że czuje się w nich fatalnie jakoś bardzo grubo i mnie ten "golf" przytłacza, wolę chodzić narazie w swoich rozpietych ale chyba juz nie bedę miała wyjścia może ja się tak czuje bo zawsze miałam bzika na punkcie odchudzania a teraz jestem juz jak beczka jak czytam że dziewczyny po 2,5 - 3 kg. przytyły to tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Ja też już uciekam, prysznic a potem będę oglądać YouCanDance, bo bardzo lubiłam ten program. Jutro od rana jestm na szkoleniu, więc odezwę się wieczorkiem. Życzę wszystkim dobrej nocy i miłych snów!!! Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika1987 Gratuluje synka - kolejny chłopak :) Będzie z czego wybierać ;) A ja właśnie gotuje jajka na twardo - jakoś tak mnie naszło :) Zaraz też zmykam oglądać You Can Dance. zobaczymy co tym razem wymyślili Miłej nocki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Monia gratuluje synka :) mi dzisiaj kolerzanka powiedziała że wyglądam tak jak bym n=miała synka Wstawiłam w koncu zdjęcie mojego brzuszka trochę niewyrazne ale cos tam widac mam nadzieje RHM :) sliczny ten Twój ludzik a ja oglądam z mężusiem film na polsacie kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Alidżi ja ja bardzo lubię spodnie z panelem jest mi tak fajnie cieplutko w brzuszek i w niczym mi przeszkadza. Kupiłam rozmiar 36 a i tak muszę zakładać pasek bo spadają z tyłka (są trochę rozciągliwe) a na brzuszku jeszcze zbytni sie nie trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidzi, dla mnie spodnie ciążowe są super! Mi w nich przyjemnie, nic nie uwiera! Mam je tylko jedne i je piorę i suszę (w suszarce), a na cieplejsze dni mam już 2 spudnice (które są też do chodzenia jak już nie będę w ciąży! Super!) i do tego 2 sukienki szaro-czarna i czerwono-czarna. Monika1987, GRATULUJĘ SYNUSIA!!!!!!! Coś czuję, że ja też będę miała synka... To się (może) okaże w sobotę. RHM i NiLLi, następnym razem zapraszam do mnie! Mieszkam 10 min pieszo od łuku! Katar mnie męczy i boli okropnie głowa, temperatuy nie mam (37,1) i gardło mnie też nie boli. Nie wiem, czy iść jutro do pracy... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika gratuluje synka!! super :) Kiteczek, ostatnio na wizycie mialam mierzoną szyjkę i miała 3 cm, jeden lekarz powiedzial ze jest ok a drugi ze jest krótka :( w poniedzialek ide do lekarza i spytam konkretniej na temat szyjki, bo jak sie ma krotka szyjke to albo podszywaja albo zakladaja pessar na szyjke (taki silikonowy krążek) mam pytanko do Was dziewczyny, czy twardnieje Wam czasem brzuszek?? bo ja czasami odczuwam takie twardnienie, brzuszek sie \"stawia\"... nie jest to bolesne tylko dosc takie nieprzyjemne :( macie tak czasem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika gratulacje synka!!!! Grono męskie się powiększa!!!! Kiteczek moj ginekolog powiedzial ze w pierwszej ciazy ruchy dziecka sa odczuwalne u wiekszosci kobiet w 20 tyg wiec sie nie przejmuj, czekaj cierpliwie, na pewno wkrotce je poczujesz. Ja mam jedne jeansy ciazaowe, b wygodne, tylko jeszcze troszke leci ten golf, chociaz mam juz brzuszek widoczny. Kolorowych Wam zycze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ! ja jak zwykle wstałam przed 7 ;] dzisiaj ide do lekarki do tej mojej straej bo do nowej nie nmoge sie dodzwonic a to co czytalam na jej temat ze zdziera kase to cholera mnie bierze , pojde do niej ale pozniej zeby rodzic w Katowicach. monika1987 gratuluje Syna ! Alidżi hehe jaki zbieg okolicznosci :D nio z widzenia pewnie tak ;] ale fajnie :) nie bedzie mi sie nudzic w domu :D:D nio mam nadzieje bo ja w maju juz na stale prawdopodobnie wyjezdzam na Pomorze ale to za rok dopiero :) ja spodnie kupilam w centrum SC i byly po 120 najtansze jakie znalazlam bo w sklepie z odzieza ciazowa kupywalam po 170 zl ;/ natalka2384 mam tak z rana ;/ i mnie troche pobolewa ale to oznacza ze macica idzie w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z rana witam :) Mówię wczoraj do mojego K. jakie imię dla chłopca, jak powiedziałam, że może Franio to mały tak skoczył w brzuchu, że chyba zostanie :P Miałam strasznie głupi sen, ze mi chłop umarł, obudziłam się z płaczem, no i w dalszy ryk, nie ma to jak dobrze zacząć dzień ;( Teraz mi już trochę przeszło, ale nie mam ochoty już spać. A wczoraj do północy robiliśmy projekt z geochemii, masakra, zasypiałam na stojąco. Lekarz pokazał nam wczoraj wszystko, pomierzył, samo usg z pół godziny, a K. dał zdjęcie na którym widać, co mały ma między nogami :P I za miesiąc znów wizyta z usg. Przed samym ślubem :) Idę na śniadanie, znów to samo, bo nie przeszła mi ochota na kanapki z salami, choć wczoraj wsunęłam chyba pół chleba... Miłego dnia, u mnie chyba wiosennie, ale pewnie wyklaruje się nieco później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny brzusio ten ost na nkl nie pamietam ktora to wysyłała czytałam ale nick mi z głowy wypadł RHM dodałam Cie do nkll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ta kapustka to nieźle mi wczoraj dała do pieca - mięta poszła, a efekty czuję jeszcze teraz. co za dużo to niezdrowo😠 i od tego własnie miałam wrażenie, że nie tylko zołądek sie sprzeciwiał, ale także macica właśnie stawała w poprzek. czasem się zdarza, także natalka chyba tak być może. monika1987 - ja tez mam takie sny, że az sie boję spać. wizje od karmienia piersią, poprzez posiadanie 6latka z ADHD, wizyty w klinice niepłodności i wypadki samochodowe, pogrzeby... brrrrr😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alidzi
Cześć dziewuszki, ja też juz po śniadanku teraz kawka i herbatka na przemian. Ja dzisiaj też miałam nockę z głowy nie dość że zgaga (moja pierwsza w zyciu) bosze ja nie wiedziałam co to zgaga a tu takie coś oby nigdy wiecej. Poza tym sny mnie męczą od poczatku ciąży tylko u mnie same porody i dzieci się śnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czwartkowo! 1. Na kapuchę nie mam ochoty zupełnie. Z zachcianek to truskawki ale nie jem kupnych czekam na czerwiec. 2. Gratuluję Kiteeeczek córci, a Monice synka u mnie nie wiadomo co będzie ale ja wiem od samego początku, że córcia. Zobaczymy za trzy tygodnie mam wizytę to napiszę i zobaczymy czy mam dobrego czuja. 3. Co do ciuchów ciążowych to ja myśłałam nie będąc w ciąży, że w dzisiejszych czasach to jest tego tak dużo, a tu guzik. Nawet jak są rzeczy ciążowe to wcale nie takie super. Ja mam dwie pary spodni z panelem (w żadne swoje się nie mieszczę) i dwie bluzki typowo ciążowe, resztę bluzek staram się nosić z tych co mam swoje ale mam kłopot, bo nosiłam rozmiar 36,38, a teraz jeśli chodzi o bluzki to z ledwością wchodzę w 40. Muszę tu przyznać, że ja nie lubię chodzić w bluzkach typu (Kinga z M jak miłość) opiętych do granic możliwości. Wolę tuniki, dłuższe bluzki i koszule. Lubię jak mam luźno. Co do spodni to ja bardzo lubię chodzić w tych ciążowych ale wiosną to będzie chyba za ciepło. 4. Co do długości szyjki macicy to nic lekarz mi nie mówił. 5. Jeśli chodzi o nerwy i wybuchowość to ja stałam się bardzo łagodna, nie mam humorów ale to dlatego, że pierwsze trzy miesiące ciąży miałam trudne, ciągle szpitale, a teraz wszystko mi ustąpiło i jestem tak szczęśliwa z tego powodu, że nie mam ochoty na fochy. 6. Oglądałam Buttona piękny i wzruszający film. 7. Życzę Wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) zaraz zerkne na pocztę poogladac co doszło :) *****Asiaaaaa🌻 W którym szpitalu chcesz rodzic w Katowicach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wrażliwsze i przed śniadaniem upraszam o NIEczytanie ;) Miałam wczoraj wizytę u gina. Hemoglobina spadła mi na łeb na szyję, więc dostałam żelazo. To mnie akurat nie dziwi, od dzieciństwa co jakiś czas mam żenująco niski poziom, i tak długo się uchowałam bez żelaza teraz. Za to ciśnienie wyszło za wysokie, nawet jak na syndrom białego fartucha, więc dostałam leki do przyjmowania co 6 godzin. Bardzo mądrze sobie ustawiłam godziny przyjmowania: 19, 1 w nocy, 7 i 13:) Nie komentujcie tego, nawet ;). Lekarz kazał kupić ciśnieniomierz i się mierzyć 3 razy dziennie. I powiedział, że jak nie spadnie, to skierowanie do szpitala. Ogólnie wróciłam z łupiącym bolem głowy - kocham szpitale - zjadłam kolację i sobie spokojnie ryczałam w poduszkę. Nic mi tak nie pomaga na ból głowy (rzadkie przypadki na szczęście) jak porządne wypłakanie się. No, poduszkę trzeba potem zmieniać. Ślubny wrócił z delegacji, przytulił, wysłuchał, pocieszył i spokojny wieczór zakończyłam megawymiotami w przedpokoju, bo do WC nie zdążyłam wyrwać z sypialni. A teraz jestem po kleiku i się zastanawiam, czy wymioty były po lekach, czy ze zdenerwowania. Pół godziny minęło, więc chyba zdenerwowanie dało o sobie znać. Mam nadzieję, że więcej oglądać zawartości żołądka nie będę... Wirtualne przytulanie i zapewnienia, że wszystko będzie dobrze - MILE WIDZIANE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****pikle🌻 nie martw sie wszystko będzie dobrze ;) wirtualnie to cie nawet mogę zaściskać ;) na poważnie to może być rzeczywiście reakcja na leki wiesz organizm w ciąży lubi wszystko odrzucać więc kto wie - odpocznij i oby cię juz żołądek nie straszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pikle no to nie wesolutko troszkę, chociaż z tym ciśnieniem to bardzo często w ciąży się tak dzieje, ale współczuję Ci stresu i wogóle. Napisz jak wysokie było to cisnienie. Z mojej strony trzy mocne uściski na pocieszenie i wszystko bedzie dobrze zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×