Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

mój chłop nie przybiera na wadze i wogóle nic mu sie nie robi od mojej ciąży. nerwowy jest, ale to bardziej od zasuwania i mieszkania w klicie. Asiaaaaaa - masz racje, najlepiej jasno facetowi powiedzieć co i jak, na domyslenie się szans nie ma. zdecydowanie za tym jestem. a jak nie masz na płacz to tym lepiej, łatwiej sprawę załatwisz. fajnie masz z tym ślubem:) jest na co czekać. a przemiany materii zazdroszczę, nigdy nie miałam za dobrej, a teraz to już kibelek tylko po kapuście;) mam herbatkę jeżynowo-malinową(z owoców) - pycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, na wszelki wypadek weźcie sobie same własne płytki czy pen'y. to nie problem wsadzić płytkę i nacisnąć REC - więc może nawet jak nie będzie przewidziane nagrywanie to uda sie to we własnym zakresie załatwić. nic do stracenia nie ma, a do zyskania hohoho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała no pewnie :D:D Iwoneczka heh ja to czasami wykorzystuje płaczem czesto hehe a temu sie smutno robi :D grac umiem :D facet nigdy sie nie domysli im trzeba mowic jasno bo inaczej takie piredzielenie kotka za pomoca mlotka nic nie da , Do slubu juz mam wsyztsko gotowe tylko kwiatki i tort do zamowienia nie wiem czemu ale nie przezywam tego tak bardzo ciesze sie ale chyba bardziej sie dzidzia przejmuje i boje sie kolki moze dlatego tak nie przezywam , moja przyjaciolka ma slub we wrzesniu i ta przezywa strasznie i caly czas mnie sie pyta czy mam to siamto mowi ze koscielny dla niej najwazniejszy ja bede miala ale za rok i wcale weselicha nie chce to rodzice chcieli dlatego krzysiek chcial sam cywilny chociaz , a ja zdanie zmienilam ;] i koscielny tez bezie skromny razem z chrzcinami , mojemu nie po nosie bo co rodzice powiedza ale ja mam to gleboko to moj slub i nie patrze na daleka rodzine kazdy sie szykuje na moj slub ;/ a ja im i niczym nie mowie najgorzej bedzie z moim ojcem ;/ bo sie nastawil na to wszystko a moglam zrobic tak ze koscielny chce ale bez wesela tak jak teraz moi najblizsi plus chrzesni i tyle ale juz bylo za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że w obliczu dzidzi ślub trochę traci. wszystko traci generalnie - mi sie dom kończy budować, jest akcja wykańczanie, myślałam, że będę szaleć z kafelkami, firankami... a tu z luzem podchodzę do kwestii wszelkich. no, ale jak koleżanka ma tylko to na głowie to wiadomo - szaleje. choc ja też miałam we wrześniu, a załatwianie tak na poważnie zaczęłam dopiero w lipcu... no, może miej wczuta byłam;) ważne, żeby robić po swojemu - nie chcesz megafety - niech się wypchają, nie są w stanie zmusić. a spryt przy facetach się przydaje, nie powiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Kiteczek gratuluję córki, Monia - synka. padam na twarz, jestem kompletnie wykończona. Po porządkach na strychu u rodziców ledwie żyję, bardzo źle spałam przez dwie noce, a wczoraj to już w ogóle, obudziłam sie o 0.45 i nie spałam gdzieś do czwartej, koszmar, nie mogłam usnąc, chodziłam wczoraj jak zombi, serducho mi napierdzielało jak oszalałe, muyślałam , że zejdę z tego świata, a usnąćw dzień nie potrafię, więc nie mogłam odespac tych dwóch nocek. Dzisiejsza była już normalna. Wstałam jako tako wyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki. Asiaaa i mała HPW, ja też mam nadzieję, że się dostaniemy ja jade rano żeby byc tam jak najwczesniej. Bedę jescze na forum rano więc dam cynka jak bedę wychodzić, napisze wam w co jestem ubrana to może sie jakos znajdziemy. Co do slubów to powiem wam, że z tym koscielnym to jest tak że jak się odrazu nie weźmie to potem małe szanse są ale może komuś sie uda ja należę do tych co poprzestali na cywilnym. Nie wiem czy pamiętacie, moje uczulenie swędzące pisałam o tym na początku mojego pobyrt na forum, a więc odtawiłam ten feminatal na ten czas i wczoraj wziełam na noc bo sobie myślę a wezmę na noc to nic mi nie bedzie bo się juz wchłonie do rana i co... i obudziło mnie potworne swędzenie o 5 rano i już miałam pospane we wtorek ide go gienia to może mi cos poradzi. Któraś wstawiła linka do poród na wesoło czytałam wczoraj do 24 nieźle się uśmiałam.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........Miejscowość......Wiek.....T.porodu....Płeć dziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... .......?...........? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? Alidżi...........Śląsk...............29l..... 02-05.08.09........????......... NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09........?....../....?..... Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........syn /marcin Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław..............19.08.09..........? ............? issima.............Pomorze.................20.08.09..... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......Aniela / Julian.... ruda2828.......W-wa...........26........24.08.09.....syn/Krystian?..... Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...MaksymilianJakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj pogoda do d..y. U mnie wieje, pada przelotny deszcz. Ja chcę już cieplutką wiosnę! Co do ślubu, to mój M chciał tylko cywilny, ja natomiast kościelny, no i wyszło na moje na koniec! Wesela nie robiliśmy, tylko przyjęcie w domu dla rodziców i chrzestnych. Znalazłam u mamy swoją fotkę w sukni, wysyłam na skrzynkę jesli ktos chce zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem pragnęliśmy ślubu Kościelnego. Przygotowania trwały pół roku.Po ślubie wesele, a na drugi dzień poprawiny. Dla mnie ważna była przysięga przed Bogiem i ludźmi. Niezapomniane przeżycie. Tego dnia czułam się bardzo wyjątkowo i gdybym mogła to powtórzyłabym to wszystko jeszcze raz. No i jeszcze nie jestem zwolenniczką mieszkania razem przed ślubem(jeśli chodzi o moją osobę, bo nie potępiam nikogo). My zamieszkaliśmy razem po ślubie. Oj działo się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadam tylko zeby poczytac co naskrobaście i was pozdrowic bo teraz mam non stop męża w domu i male zamieszanie wiec an net zabardzo czasu nie mam :) a jak was przeczytam to moj czas na kompa mija - i wymiana :)) ***Agula sukienka ślubna bardzo fajna !!!!!! i mam pytanko kto to jets kto przysłała email wczesniej niz ty o tym torcie bo nie kojarze??? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asia :)) mój męzus tez ma humory abrzuszek ma taki jak ja smieje sie z niego że też jest w ciązy tylko z tą róznicą ze on może wszystko jesc a ja nie eh .. . Majka :) wszystko będzie dobrze jakos się dotrzecie i będzie okw koncu dzidzia was łączy . po prostu hormony dają znac i dlatego płaczesz ale będzie dobrze a co do siary to mi nic nie leci Anytram :) fajne te spodnie ciązowe chyba się na nie skusze tylko wybór koloru bdzie trudny hmm... Pikle ) mądrze to napisałas święte słowa a ja się dzisiaj obudziłam z bólem gardła chyba wezme septolete może przejdzie Gaga :) to fajnie że wszystko dobrze miłego pobytu u rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama siedzę w biurze i dziwnie mi, nawet nie mam sie do kogo odezwać:( a fazy na robotę też niet, ech te piątki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęsliwa22
Hej !!!Kobietki jestem nowa :)Termin mam na 19.08.2009 czyli 16 tydzien,Mam pytanko do malaHPW,widze ,ze ty masz termin na 21.08.2009,a ja na 19.08.2009 i mi sie zaczełam 16 ,a ty 17troszke dziwne chyba ,ze ja ,zle licze ja ostatni@miałam 12listopada Jak ktos umie prosze o wytłumaczenie:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Szczęsliwa22 🌻 witaj na poczatku zaczernij nicka bo my na kolor pomarańczowy jestesmy uczulone ;) w stopke wpisujemy skonczony tydzien wiec tak jak u mnie 16 , ale w rzeczywistości dziś zaczynam 17 :) ty masz tak jak ja z różnicą dwóch dni:) *****Sylwianka 25🌻 ja mam konto na nk - moje namiary sa na naszej poczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) uuu ile czytania... dzisiaj zmieniam stopke:) zaczynam dzisiaj 19 tydzien:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała tylko nie mam adresu na pocztę to jet mój e-mail sylwinka25@buziaczek.pl to podaj mi dane na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, dojrzałam ;) Poproszę o namiary na skrzynkę. Kwarantannę już chyba przeszłam? A może od dziś się liczy...? Mój adres e-mail: kawonka27@gazeta.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, mała. Odpisałam, brakuje mi jeszcze jednej informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic za darmo. Wysłałam link do konta na N-K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ;) ja znowu tylko na chwile tez w tym tyg nie mam czasu w ogole na net :( albo brat okupuje kompa albo ja czasu nie mam ;/ za godzine jade do szkoly az mi sie nie chce w taka pogode ale coz trzeba :) Poczytam Was w weekend i mam nadzieje ze w niedziele albo w pon wlacze sie juz do rozmowy hehe :) Pozdrawiam Was i przesylam buziaczki dla Was i maluszkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje juz przyjęlam zaproszenia :) ech coś mi sie dzis net zacina :( poza tym dobija mnie ta pogoda za oknem - szaro i pochmurno nie wspomne ze zimno - tylko czasem przebije sie jakis promyczek slonca ... ale byle do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu na sekunde : na poprawe nastroju : >> Pewna młoda amerykanka, przed slubem, postanowila skorzystac z >> > > jeszcze przyslugujacej jej wolnosci. Wybrala sie do Paryza. Na >> > > lotnisku wsiada do taksówki i prosi kierowce, aby zabral ja do >> > > najbardziej wyuzdanego damskiego lokalu. Przyjezdzaja na miejsce. W >> > > lokalu klebi sie tlum. Drinki i zwyczajny gwar. Amerykanka jest >> > > troche rozczarowana. Ale nagle, na scene wybiega konferansjer i >> > > zapowiada: >> > > - Drogie Panie, przed wami PEPE!!! >> > > Na scene wbiega facet, ubrany bardzo skapo. Przed nim stoi >> > > stoliczek, a na nim orzech wloski. Facet, tanczy wywijajac penisem i >> > > w pewnym momencie uderza przyrodzeniem w orzecha. Ten rozpada sie na >> > > drobne kawaleczki.Panie szaleja. Amerykanka jest zachwycona. >> > > Po wielu, wielu latach, starsza pani postanawia powrócic do miejsc, >> > > jakie odwiedzila w mlodosci, aby przypomniec sobie najpiekniejsze >> > > chwile. Leci wiec do Paryza i udaje sie do niezapomnianego lokalu. >> > > Ta sama atmosfera. Pelno kobiet. >> > > Konferansjer zapowiada: >> > > - Drogie Panie, przed wami PEPE!!! >> > > Amerykanka jest bardzo podniecona. Czyzby ten sam PEPE! >> > > Rzeczywiscie!!! >> > > Na scene wbiega starszy facet. Przed nim stolik, a na stoliku orzech >> > > kokosowy. >> > > Facet rozpoczyna taniec, wywija penisem i nagle... Bach! >> > > Uderza w orzecha kokosowego. Ten zas rozlatuje sie na kawalki. >> > > Amerykanka szaleje razem z tlumem. To niesamowite! >> > > Kupuje bukiet kwiatów i idzie do garderoby gwiazdora. >> > > - Prosze pana, bylam tu kilkadziesiat lat temu. Wtedy pan rozbijal >> > > orzecha wloskiego! A teraz, to wprost nieslychane, wielkiego kokosa!!! >> > > Jak pan to moze wyjasnic?! >> > > - To proste, madame, juz nie ten wzrok, co kiedys!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczek, fajny kawał :) ja tu zaraz zdechnę z nudów, a do tego muszę siedzieć w pracy do 16:30, a zanim się wszystkie alarmy włączy i pozamyka wszystko, to będę na obiedzie o 17... i to jeszcze u rodziców, bo nie mam na czym gotowac a o 17:30 do szkoły i do 20-21... czyli wieczorem będę nieżywa... umieram z głodu... naszła mnie ochota na Spaghetti...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×