Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Nilli - ja tez do 16.30, ale tak bezdurno dziś siedzę. szkoda czasu jak nie idzie, ale co zrobić? spaghettę robiłam w środę - jadłam ją 2 dni, dobrze wchodziła. a dziś pizza i plotki z przyjaciółką z liceum, której nie widziałam 2 lata, bo mieszka daleko. fajnie. no i wikendzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pizzę jadłam wczoraj na kolację :P a jakoś na weekend się nie cieszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki ja tez tylko nachwilę zrobiłam sobie przerwę na kawkę w sprzataniu ale w zasadzie juz kończę sprzątać i week-endzik tylko co tu robić bo ani się napić ani nic a tu jescze tak z rok będzie, bosze niech ten czas szybko minie. Ja też się w zasadzie na week-end nie cieszę bo jak się nie pracuje to się tego nie docenia tyle że z małżonem spędzę więcej czasu ale on to tez tylko gra na kompie, dobrze że was znalazłam i powiem wam że jak już dłużej mnie niema to mi się przykrzy za wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilli - to widze, że też lubisz włoszczyznę. mi aż ślinka leci już. Alidżi - miło nam:) a muszę przyznać, że ja też w dni kiedy nie mogę luknąć w neta to tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, odbębniłam ćwiczenia z finansów i jestem. Dzięki temu może się całkowicie nie odmóżdżę przez brak uczelni:) Jutro jadę wybrać mebelki do sypialni i praktycznie będzie po szaleństwie wybierania mebli póki co. Salon zostawiamy sobie na okres po ślubie jak wpadnie trochę kaski:) W środę mam wizytę kontrolną i mam nadzieję, że w końcu się dowiem kto u mnie mieszka:) A tak a propos bobasa to wczoraj dał mi taki koncert ruchów, że mimo iż łożysko przodujące, to czułam bąbelki i to już nie takie słabe jak wcześniej:D Bosssskie uczucie:) Witam nową koleżankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :D Alidzi no ja jutro tez chyba z rana pojade bede z mala dziewczynka tzn 9 letnia hehe mala sie uparla ze chce dzidzi zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tez mam jutro USG i może wszystkie się dzowiemy co tam mamy w brzuszkach! jogi11, masz rację, bo coś mi się pokiebasiło. Sorki! Sylwinka, gratuluję zdrowej dzidzi! Uciekam, bo mnie tak katar męczy, że nawet mi sie pisać nie chce. Jutro Wam zdam relację co i jak z Dzidzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze USG! Na pewno wszytko będzie dobrze i oczekuję, że grono dziewczynek w brzuszkach się powiększy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Wczoraj nie dotarłam do kompa. Wróciłam padnięta ze szkolenia padnieta - cholernie niewygodne krzesła, nie mogłam wysiedieć i wróciłąm do domu z bólem krzyża i brzucha co najgorsze. W domu szybki prysznic, przegryzka i do lekarza. Przez miesiąc przytyłam 2kg a w sumie od początku ciązy plus3. Ciśnienie 100/70. No i mam zwolnienie. Z powodu nieprzemijających bóli brzucha. Mam dużo odpoczywać, polegiwać, i absolutnie nic nie dźwigać. Czyli z pełnosprawnej ciężarówki stałam się osobą specjalnej troski, czego chciałam uniknąć i być sprawna. Dziecko ważniejsze. Niestety będę musiała troszkę do pracy pochodzić, bo nie lubię zostawiać nie dokończonych spraw. NiLLy Ciebie ganiła za to, ale jak widzisz pewnych rzeczy nie da się uniknąć. Na szczęście do pracy mam 5 minut spacerkiem, i nie zamierzam tam spędać więcej niż 3-4 godziny. Mam skierowanie na mnóstwo badań, niesteyo usg chyba obie zapomniałysmy ale mailowo się przypomnę i zobaczymy. Teraz łaskawie mąz mnie dopuścił do swojego lapka, bo mój zdechł, i mogłam przeczytać wasze posty i dopisać coś od siebie. kropelkaa - dziękuję za zaproszenie. Kto wie, może Cię odwiedzę za miesiąc, jeżeli inne opce nie wypalą. Wówczas będę miała widok z okna i na Łuk Triumfalny i na Wieżyczkę :) Trzymaj się i dbaj o zdrowie! Bebe B. --> fajnym rozwiązaniem jest tuba ze ściągaczem an górze i dole, można założyć na swoje przymałe bluzki a latem bez niczego. pikle --> nie martw się, ściskam wirtualnie! Asiaaa, jogi11 --> Dziekuję za zaproszenia na nk. Ufff. Chyba na razie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie zmykam, bo plecy bolą mnie niemiłosiernie i muszę się polożyć. Dwa dni na niewygodnych krzesłach się odbiły. Namówiłam męża na masaz - zapowiada się bardzo miłe zakńczenie dnia, czego i Wam serdecznie życzę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas iść spać :) w szkole jakoś przeszło. oczywiścoe bolał mnie brzuch i dodatkowo dzidzi się chyba zbytnio nie podobało, bo kopała niemiłosiernie :P a nie mówiąc już o powrocie do domu :P chyba cieszyła się, że do tatusia wraca ;) ja USG mam w środę i trzymam kciuki za dziewczyny, które mają wcześniej :) czekamy na zdjęcia i relacje!!! :] dobranoc, buziaki na noc :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :D:D ja juz wstałam :D taka głodna ze szok , hehe a moja siostrzenica Aśka a Ty juz na kompa z samego rana hehe a ja no tak :) dzis pojade tak na ok 10 :) potem z mala pojde do Fantazy parku a co niech poczuje ze ma dobra ciocie :D heh moze u dziewczyn sie okaze ze to dziewczynki bo ja sadze ze to chłopak :D ale bede miala zonka hehe jak sie okaze ze dziewczynka bede tak samo kochac ale brzuch nazywam pawełek hehe , ja wczoraj sie tak poklocilam z moim ze powiedzialam ze sciagam pierscionek a poszlo o pierdole bo wkurza mnie ze za to ze robil mi na zlosc nie przeprosil mnie a pozniej to ja mu juz na zlosc bo dłużna nie jestem wiem ze tak nie dojdziemy do kompromisu ale on wie ze zle zrobil aja mu nie popuszcze ;/ powiedzialam ze tydzien zostalo i niech sobie uwaza bo jeszcze moge zdanie zmienic ooooo :) bo co przepraszac juz mnie nie musi tak bo juz jestem jego i nosze jego dziecko wiec bedzie mial za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam dziewczynki
Ja się na 10 nie wyrobie także bedę tak kolo 11:30 bedę miała turkusową torebkę i czarny płaczsz z kapturem, mam nadzieję że się odnajdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mówiłam ja Alidżi. Kurcze ciagle rano zapominam sie zalogować, sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Co tu dzisaj taka cisza?? Ja cos podupadłam na zdrowiu ostatnio, jakoś mi słabo było przez dwa dni, akurat po tym pobraniu krwi chociaż wątpie żeby taka ilość miała wpływ ale fakt faktem taka zdechła byłam że nawet jak wczoraj się położyłam to w nocy ani razu nie wstałam i spałam całą noc a wcześniej wstawałam 3 razy. I przytrafiło mi się to o czym pisałyście, pierwszy raz wzięłam tabletke na pusty żołądek rano bo zapomniałam poprzedniego dnia wieczorem i dosłownie w 5 min miałam takie rwanie że cudem zatrzymałam to w sobie! akurat robiłam Pauli kasze więc szybko się nią zapchałam, i było lepiej! Co do wynikow to mam za mało HCT, MCV i MCHC. Czy wiecie co to jest? Zmieniając temat. Wczorajszy dzień poświęciliśmy na zakup sukienki i pojechaliśmy w tym celu do koszalina, co prawda prześliśmy pół miasta i ciężko było coś znaleźć na moją figure ale się udało, jak chcecie to prześle fotke na skrzynke (zrobioną telefonem), suknia wygląda szeroko ale ściąga się z tyłu tasiemką, myśle że jak na tą okazje to będzie pasować a przede wszystkim dobrze leży i jest wygodna! Miłego, spokojnego weekendu Wam życzę i dobrej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici 1980
Czesc dziewczyny,ja mam termin pomiedzy 25 a 31 sierpnia,o ciazy dowiedzialam sie dzien przed Sylwestrem i mielismy cudowny Noworoczny prezent:)))Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! witam weekendowo wczoraj zaszalalam i powysyłałam kilku z was zaproszenia na nk a wysłałam Pikle Gaga Nilly RHM Kamila Karolina Marzenie niewie czy którejs nie pominełam Kiteczek :) swietny ten kawał Anytram :) sliczna sukienka Miłego dzionka zmykam na zakupy a na 17 do gina hura !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici 1980
Czesc dziewczynki,ja mam termin pomiedzy 25 a 31 sierpnia,w ciaze zaszlam po dwumiesiecznych staraniach,a wiec b.szybko,pomimo moich strasznie nieregolarnych cykli,mam nadzieje ze przyjmiecie mnie jeszcze do grona sierpnioweczek,pozdrawiam was wszystkie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nici witaj ;] ja juz wrocilam, tak sie wkurzylam ze ogien nic nie bylo zadnej mowy o ilosci miejsc 20 babek przedemna a juz braklo na 4d i 2d ;/ byly losowania o 12 14 i 16 ;/ wiec kapa dostalam tylko upominek plyte jak karmic dziecko notes dlugopis i karte znizkowa z aventu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nici 1980 zaczernij sobie nick i zrób stopkę tak jak my z danymi no i witaj wśród sierpniówek :) Asiaaaa przykro mi że sie nie udało! Nie ma to jak liczyć na siebie, jak pójdziesz i zabulisz to na 100 będziesz miała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki widze ,ze tu dzisiaj straszna cisza.Odezwe sie pozniej bo przeciez sama ze soba nie bede pisała he,he pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytam komentarze do porodu na wesoło i po jednym padłam... \"Kiedy rodziłam syna sporo lat temu na Szaserów w Wa-wie leżałam na sali wieloosobowej.Ciągle odbywały sie tam jakies wizyty.A to wizyta lekarska przed wizyta z ordynatorem, potem wizyta z ordynatorem,potem wizyta ze studentami i tak przed południem kilka razy.Oczywiście trzeba było pokazywać brzuchy i wkładki.Tak sie przyzwyczaiłysmy na sali do tych wizyt ,ze juz bez proszenia koszule szły w górę,brzuchy odsłoniete,doły bez majtek.No i razu jednego wchodzi dwóch panów w białych kitlach.No to my fruu koszule w górę.Panowie oczy jak spodki z wrażenia zrobili,zdjęli drzwi i wyszli..Bo tym razem był to pan konserwator z kolegą... \" \"ja znam historie nie zwiazana z porodem ale z ginem panna pomyliła sobie dezodorant do higieny intymnej!!z brokatem!!! gin do niej-ale ładnie sie pani przygotowała!!!!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram, kolorki takie co bardziej żarówiaste, ale tylko (na szczęście? niestety?) na pierwszej stronie, dalej już jest normalnie. Lubię zielony, ba, kocham, ale tego odcienia nie wybrałabym podobnie jak różowego. HCT to hematokryt - też już mam za mało - wiąże się z anemią. Ale skoro poleciała mi hemoglobina (HGB), to i HCT miało prawo. MCV – wskaźnik średniej objętości krwinki czerwonej. U zdrowego dziecka wynosi od 80–100 fl. Pomaga ustalić, czy niedokrwistość jest skutkiem niedoboru żelaza, kwasu foliowego czy witaminy B12. Wartości objętości krwinek niższe niż 70 fl są charakterystyczne dla niedoboru żelaza. Wyższe niż 110 fl mogą świadczyć o niedokrwistości z niedoboru witaminy B12 lub kwasu foliowego. U mnie na razie jeszcze w normie. MCHC – jeden ze wskaźników erytrocytowych, odzwierciedlający średnie stężenie hemoglobiny w objętości krwinek czerwonych. Jest pomocny w diagnostyce różnicowej niedokrwistości. Też mam jeszcze w normie, choć niżej niż w poprzednim badaniu. A co z hemoglobiną u ciebie? Sukienka fajna. Ale gdybyś tak zamieściła fotografię siebie w niej, a nie tylko wieszaka;) Dziękuję za zaproszenia na n-k i witam nową sierpniówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze coś. Pojawiły się juz mebelki zielone, sama odsądzałam od czci i wiary pokój w wykonaniu Tori Spelling, poniżej linki do pokojów dziecięcych z forum Gazety.pl. Może któryś was zainspiruje albo jakieś rozwiązania podpatrzycie: http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,80940471,80940471,0,2.html?v=2 http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,87513419,87513419,0,2.html?v=2 http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,91868828,91868828,0,2.html?v=2 Pewnie znów trzeba będzie spacje wykasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle dzięki za szeroki opis, hemoglibine mam w normie tzn 12,7 g/dL (norma 12-18) a z tego co napisałaś wychodzi że mam za mało żelaza. Chyba mam do tego predyspozycje bo w poprzedniej ciązy HGB miałam 7,1 po zastrzykach z żelazem i po porodzie ledwo widziałam na oczy. Tym razem musze temu zapobiec! Zdjęcie w sukni zrobie jak tylko będzie taka możliwość, póki co mój S. jest na 12godzinnej służbie do 21 a potem lecimy na chwile do znajomych, wczoraj byłam zbyt zdechła żeby się jeszcze w nią przebierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ja tylko na chwilke podzielić sie z wami radosną nowiną otóż ja załapałam się na to USG 4 D w zasadzie to się nie załapałam tylko mnie wylosowali, juz w zasadzie zrezygnowałam i poszłam sobie zrobić makijaż w saforze a zapomniałam że zapisałam się na losowanie babka mnie maluje a tu słyszę swoje nazwisko aż zeskoczyłam z tego fotela. Super. Także i USG i makijaż udany. I co najważniejsze dzidzia zdrowa waży ponad 200g iii....to dziewczynka. Będę miec córcie ale jestem szczęśliwa. Musiałam się z wami podzielić także poza moim małżonem który był ze mną jesteście następne, zaraz jadę do mamy i siostry oznajmić im nowinę. A-cha Asiaaaa szukałam cię i podchodziłam do dziewczyn które były z małymi dziewczynkami i pytałam: Asia? Ale wszystkie patrzyły jak na głupią, szkoda że się nie spotkałyśmy, ja byłam późno bo o 11:40 ale nic może kiedyś sie umówimy na spacer. No to lecę do rodzinki. Wpadnę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki w sobotnie popołudnie! Byłam na USG, no i jest CHŁOPIEC! Tak jak mi się zdawało. Bardzo się cieszymy, że Mateusz pokazał co tam ma! I nie ma wątpliwości, siusiak pokaźny! hehe Wchodzimy w 17 tc, więc zmienia w stopce na 16tc monika26, a Ty czasem nie miałaś mieć dziś USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×