Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

A tak wogóle to ta krewka pobrana na czczo przydaje się też do morfologii, jesli lekarz zleci, mi co miesiąc zleca, żeby to nie chodzic pińset razy do laborki :) A przeca morfologije robi się na czczo :) Jutro ide mocz oddac aby to zobaczyc czy już bakterie po tabsach mi zanikły, mam nadzieje że tak :) Lece na działunię podziwac piękno wiosenki :) Cos dziś nerwowy humor mam, a jak mi sie chce palic...ale od grudnia nie pale i nie zapalę dla mojego Malusieńkiego :) Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa z tym paleniem to ja właśnie najgorzej mam na działce, porobie coś kawkę sobie zrobie i wtedy sobie myslę, że zapaliłabym ale cóż to nie tylko dla Dzidki ale dla siebie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi ja tez masz wszystkie materialy gotowe wiec biore przyklad z Ciebie i ostro przysiadam, mam nadzieje ze w miesiac skoncze. Dzis mamy z Mezem 2ga rocznice slubu, idziemy wieczorkiem na obiad. Ja biore magnum B 6 jak Koteczek, tylko z reguly raz dziennie, czasem dwa, do tego zelazo i Materne po jednej. Zelka moj bukiet kosztowal 200 zl, ale za niego nie placilam, moj kuzyn ma kwiaciarnie i bukiety mialam jako dodatkowy prezent, plus przybranie samochodu swiezymi kwiatami. Ja nie pilam jeszcze glukozy, mam wizyte po dlugim weekendzie majowym, to wtedy lekarz mi powie kiedy i jak, ale raczej na czczo. Ok, teraz uciekam do przychodni bo musze dostac skierowanie do przychodni gdzie sie leczy alergikow, moj gin polecil mi lekarza , dzwonilam do niego a on powiedzial ze do polowy maja nie ma go w pracy, i skierowal mnie do przychodni, wiec ide. Milego dnia i do pozniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie palę , nigdy nie paliłam , ale za to mąż wyrabia średnią krajową spokojnie a nawet ją podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj dostałąm maila od kumpla z pracy, że lepszego terminu na macierzyństwo sobie wybrać nie mogłam bo atmosfera przez ten kryzys do bani a poza tym ciągle coś nowego każą robić, bieganina, roboty po pachy i wogóle, a ja sobie siedzę chałupkę sprzątam, kawkę popijam i nie mam stresu poza dzisiejszą wizyta of course

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziela upłynęła miło na spotkaniu z koleżankami z pracy:) pogodę na ślub mieli idealną :) ale godzinę jak dla mnie za późną , bo o 17 w kościele i to jeszcze niedziela,a gdzie czas na imprezę weselną...:) ja na swoim bawiłam się dwa dni :) i nie żałuję,że imprezka trwała cały weekend,a nawet w Poniedziałek,z tymi co wolne mieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś byłam na takim wiejskim weselu (180 luda) i tam jest zwyczaj że goście pomagają w przygotowaniach (obieranie ziemniaków, kręcenie kremów do ciast, krojenie, przystrajanie sali) i oczywiście impreza już 3 dni wcześniej się zaczeła i 2 dni po weselu skończyła, przyjezdni spali w namiotach u sąsiadów gdzie się dało ale było super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to impreza była przednia , ciekawe jak teraz bedzie u szwagra, ja wychodizłam za mąż w piątek a sobotę mąż wypił szampana i się upił . Do dzis się śmieję ,że uświadomił sobie co zrobił i miał wyrzuty sumienia:):) , a w niedzielę pojechalismy w jego strony oddAĆ głos w wyborach prezydenckich. W sobotę na weselę córka miała z nami jechac , jednak zawiozę ja do mamy , bym całe wesele za nią biegała , chociaż w głebi mi smutno ,że się rozstajemy się na 3 dni. My zawsze razem jak dwie papugi mama i jej papuzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś byłam na takim wiejskim weselu (180 luda) i tam jest zwyczaj że goście pomagają w przygotowaniach (obieranie ziemniaków, kręcenie kremów do ciast, krojenie, przystrajanie sali) i oczywiście impreza już 3 dni wcześniej się zaczeła i 2 dni po weselu skończyła, przyjezdni spali w namiotach u sąsiadów gdzie się dało ale było super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zjadłam drugie śniadanko. wcześniej byłam spacerkiem na ćwiczeniach w szpitalu i potem spacerkiem wróciłam :) trzymam kciuki za dzisiejsze USG :) ciekawe, ile urosły Wasze maluszki. ja mam jutro i też już zaczynam się denerwować :P a co do krzywej cukrowej, to nie wiem, jak to jest u nas, bo nie miałam. może teraz lekarz mi zleci... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli ja też jeszcze nie miałam, ciekawe czy zleci, może nie? Zobaczymy dzisiaj sama nie bedę się upominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem były palacz i czasami to mnie straaasznie mocno ciągnie do dymka.. nie raz to mi się nawet śni, że piję piwko i do tego palę papierosa.. Mniam:) Przez to, że tak mnie ciągnie do kurzenia, to pewnie wrócę do nałogu, jak tylko przestanę karmić, choć mam wielką nadzieję że jednak nie.. lenka, powodzenia przy pisaniu, na pewno zdążysz i dużo szczęścia z okazji drugiej rocznicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi to miałaś faktycznie superową imprezkę :D takie na pewno są fajne ,zbliżają do siebie obydwie strony :)a i później zabawa jest przednia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to nasz Maluszek już się obrócił i sobie pływa do góry nogami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, jak mój jest ułożony, ale chyba jeszcze "poziomo" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ostatnio pisałam że mnie kopie Dzidzia na dole i trochę byłam zmartwiona a wczoraj poczułam na wysokości pepka ciekawe co lekarka dzisiaj powie gdzie ma nóżki a gdzie rączki. Powiem wam że po takim USG 4D jak sie buźkę zobaczy tak jak u Iwoneczki wyraźnie to jak sie patrzy na brzuch to tak jak by sie tuliło już człowiek ma wyobrażenie o dzidziusiu i tak fajowo jest już człowiek ma świadomość że nie jest sam że dzidzia ma paluszki, włoski i teraz to już taki człowieczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz robal to pływa jak chce najlepiej jak czuję walnięcia z obu boków , widocznie się wyciaga. Aktywność już na maxa po żarełku jest , tera póka coraz częściej i intensywniej , tak mi się bzruch napina jakby mówił " ja rosnę a tu coraz ciaśniej , co jest?co to ma być z pałacu przeniosłem się do kawalerki? " JA to po glukozie w 21 tyg troche za wcześnie , mam nadzieję ,że nie będzie kazał powtarzać :(:( Standardowo na czczo , ale to dlatego ,że zanim glukoza to badanie z morfologii , teraz nie trzeba być na czczo na badanie glukozy o ile wcześniej się nie robi morfologii i stąd te rozbieżności między nami pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka rzeczywiście mało płaciłaś zabukiet ja placiłam za taką mała kuleczkę 100 zł Koteczek mi pobrali krew przed wypiciem glukozy i godzine po...ale co szpital to pewnie inaczej... Alidzi ja za ślubna 2 lata temu fryzure płaciłam 50 zlociszy- mialam robione takie spiralki na włosach rozpuszczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za moj bukiet płaciłam 30 zl a fryzura i malowanie 120 zl 4 lata temu zdjecie na nk , wysyłam namiary na skrzynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna zrobiłasz błąd w loginie i wiadomość się nie wysłała ale została zapisana jako szkic, pozwoliłam sobie ją wysłać, mam nadzieje że nie będziesz miała mi tego za złe :) kiteczek9999 zdaje się u Ciebie jest pepco? Ja ostatnio kupiłam tam bodziaki i czapeczke z tym samym wzorem, bodziaki 6zł a czapeczka 3zł i były jeszcze koszulki a bodziaki z krótkim i długiem, fajnie można skompletować :) zaraz wrzuce je na skrzynkę :) KOTECZEK zobacz jakie fajne paputki dla Majki :) najtaniej na allegro :P http://allegro.pl/item612139647_milutkie_welurowe_kapciuszki_skarpetki_rozm_9_cm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem czy tez tak mialyscie ale ja od 3 dni mam takie jakby zawroto-głowy i leekie mdłości tak jakby z głodu- a jem co chwila... nie wiem czy mi cukier nie spada bo mam taki apetyt na slodkie ze szok...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek takie zawroty to norma w ciąży, jeden z objawów, nie wiem czy da się na nie jakoś czymś zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które spodziewacie się córeczek, jakie macie zachcianki? na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego to wiem to zawoty głowy i bóle mogą świadczyć o : rośnie malec to twoje serce50% ciężej pracuję , więc i tlenu masz mnie bo płuca pracują za dwóch , lub masz objawy braku żelaza. Ale najlepiej poradziś się lekarza. Mnie osobiście głowa bolała po witaminach prenatal i jak przestałam brać , głowa mnie już niezabolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antytram - u mnie jest pepco! moja mama ostatnio mi wł▲asnie kupiła cos co ma wzor jak na czapeczce body+ czapka zaraz zobacze na poczcie czy to to Figlarna żelazo biore dodatkowo ... wiec chyba dzidzia rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×