Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

A i jeszcze czekam na relację z USG :) Trzymam kciuki... Iwoneczko dobrze będzie :) Tak jak piszecie faceci są inni, dla nich to chyba jeszcze się nic nie zmieniło...a dla nas jak najbardziej,jesteśmy mamami, nosimy pod serduszkiem małe Kruszynki...a faceci to dopiero po porodzie Ojcami zostają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj zaczynam 27 tc oficjalnie to już chyba 7 miesiąc ja miesiace liczę po swojemu maj-7, czerwiec-8, lipiec-9 więc parę dni jeszcze mam i powiem wam, że coraz lepiej czuje sie z brzuszkiem, chyba do niego przywykłam tylko marzy mi się taka jedna normalna noc bez bólu bez zgagi bez siusiania...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Brzuchatki!!!! Nie było mnie w weekend, bo wyjeżdżałam za miasto, w sobotę z kolezanką, w niedzielę z mężem, teściami ;) i znajomymi. Na początek wszystkiego najlepszego dla nowoupieczonych mężatek, oby wam się wiodło!!! Iwoneczka, rozumiem Cię doskonale. Mój mąż też często jak wróci z pracy to najchętniej legnie przed tv albo właczy jakąś grę na kompie :/ A ja czasem chciałabym, żeby poszedł ze mną na spacer. To zawsze kwęczy, że jest zmęczony. Jak mi się uda go wyciągnąć z domu, to jest święto. W niedzielę udało mi sie go namówic na wyjazd, ale żeby poszedł na spacer, to mowy nie ma. My z teściową i znajomymi poszliśmy się przejść, teść łowił ryby, a mąż wyciągnął się w samochodzie (bo biedactwu wiało od Wisły) czytając książkę i w końcu przysnął. Tak więc weekend spędziliśmy razem, a jakby osobno :D I kto by pomyslał, że to były mistrz w judo :D Leń śmierdzący. Tupa, to ja pisałam o tych kleszczach. No właśnie, trzeba się sprawdzać, bo i w kwietniu ta swołocz grasuje. W piątek znowu psu usuwaliśmy kleszcza, opity był jak bąk. Z dwojga złego lepiej, że to Twojemu mężowi się wbił (bez urazy dla niego), niż Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem chora :( cos czulam ze mnie bierze rano mnie przeczyscilo no i raz mi zimno raz goraco takze nocke mialam przerabana :( brzuszek na dole tak w podbrzuszu glowa boli...i wogole... ide sie wiec kurowac do lozeczka sucharki i herbatka z sokiem z malin :) moze pozniej bede;) mam do was pytanie czy ktoras z was miala na usg 3d obliczana ilosc wod plodowych? to chyba jest te AFI o ile sie nie myle tak? dziekuje wam wszystkim ze tak milo mnie powitalyscie milego dnia zycze! ❤️Olivierek 3 latka i 3 miesiące❤️ 🌼moje kochane bliźniaczki 24 tc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sandra Witaj i kuruj się bidulko :) gratuluje podwójnego szczęscia Iwoneczka :)bedzie dobrze , musisz to po prostu przeczekac , może zrozumie że Tobie potrzebnę jest teraz wsparcie Mojemu mężusiowi tez rzadko chce się wychodzic ze mną na spacery , no ale niedziele spędzamy w większosci razem , chyba ze jest w szkole Sympatyczna :)sliczna ta Twoja chrzesnica Polusia :)współczuje Ci Ze się tak się zle czujesz, wracaj do zdrowia ,dobrze że dzisiaj do lekarza to się dowiesz czy to zatrucie Ja tez dzisiaj ide do ginki na 19 juz się nie mogę doczekac RHM:)witaj w kraju Martusia :)a dlaczego masz zły humor , wyżal się będzie Ci lżej Ale u mnie dzisiaj wieje , a Ja musze rozwiesic pranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza i okazuje się, że to podrażnienie żołądka i dwunastnicy. Dlatego tak boli na wieczór, bo w ciągu dnia się zbiera. No i zero surowego, a więc owoców, soków, warzyw przez tydzień. I tabletki, które mogę zażywać, a malutkiemu nie zaszkodzą. Oby szybko przeszło, bo kolejna nieprzespana noc mnie dobije chyba :( Iwoneczka powiem Ci, że to chyba tak jest z facetami - jak dzieci. Mój N. siedzi ciągle przed kompem. Dopiero jak mu zwrócę uwagę to idzie sobie posiedzieć ze mną. Denerwuje mnie to jak nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika26sz a wiec ja troszkę może przynudzę ale jak siedzę w domku sama to dopada mnie chandra!!!Tęsknie za mężem i bardzo mi go brakuje!!!Fakt codziennie z nim rozmawiam ale telefon mnie nie przytuli ani nie pocałuje!!!:-( Wiem ze nie jestem sama nie tylko mój mąz wyjechał!!! Odliczam dni do jego powrotu!!! Tęsknota jest straszna ale za to jakie będzie powitanie!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Polusia kuruj się!!! **Iwoneczka trzymaj się!!!I powiedz męzowi że ci brakuje wspólnych chwil!!! RHM witaj po przerwie!!!Fajnie że wakacje sie udały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie deszczowo i chłodno. Wróciłam ze szpitala. Pobrali krew, aby sprawdzić cukier... Odnośnie mojej cesarkie, to jak na dzień dzisiejszy nie będę jej mieć. No chyba, że przenoszę ciążę to wtedy już nie będą wywoływać, tylko w 42 zrobią cesarkę. Trochę to dla mnie dziwne... Ale dokładniej wszystko okaże się na scanie w 34 tygodniu ciąży, czyli 8 czerwca :) RHM - witaj spowrotem :) Sa_ndra- gratuluję :). A na USG musieli Cię nieźle zaskoczyć taką informacją. Podwójne szczęście :D Iwoneczka łopatologia tez czasem nie pomaga. Widzę to po swoim ślubnym. Czasem takie szlak trafia.... Tylko szkoda naszych nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra znów jak sie pojawiam to nikogo nie ma!!! Zjadłam objadzik i zmykam na spacer!!!Pogoda się psuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuszki :) Martusia i Gaga ,zobaczcie wyżej-macie taką samą godzinę i minuty wpisu :) 13:13 :) Polusia ,ja miałam to samo co TY -jakieś 5-6 dni temu :( mój mąż i ja całą noc nie spaliśmy,bo bolał żołądek i dusiło i jeszcze gardło i katar do tego ...mąż był ubrany i mieliśmy jechać do szpitala po 3 w nocy,ale zwymiotowałam i było lepiej.Pomalutku przeszło i zasnęliśmy. Red witaj po wspaniałym odpoczynku ;) Dzięki dziewczyny za komplement,że mam śliczną chrześnicę ;) jest kochana i taka grzeczna (jeszcze hihi :) Iwoneczka ja też jestem typem takiego człeka jak TY,lubię zainteresowanie mną przez męża,lubię jak spędzamy czas razem.Wiesz co zrób?wyciągniesz Go tak z domu :) nie ugotuj nic i idźcie gdzieś coś dobrego zjeść :)pogadacie sobie o wszystkim w publicznym miejscu,bez kłótni i w ogóle.Ja mojego zabieram na pizzę,zawsze jest zadowolony :)może podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra Witaj :) super,że nosisz pod serduszkiem bliźnięta ;) Ja gdzieś na dnie serca myślałam że i mnie to spotka,bo u nas co pokolenie są bliźniaki ;) i co okazało się że będzie jedno :)może któryś z moich braci będzie miał ten zaszczyt ;) Mężuś wrócił,z 24 h służby i słodko śpi.A ja na obiadek (tylko)drugie danie (nie lubimy zup) szykuję ziemniaczki ,pulpety w sosie i ogóraski kiszone :)mniam... Jak otworzyłam słoik ogórków (specjalność mojej mamy) to tak zajefajnie zapachniało,że pochłonęłam 3 od razu :)Pewnie potem potworna zgaga będzie,ale ta chwila była piękna hihihi :) Wyślę Wam zaraz coś na skrzynkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna79 słodkie, dzieci to są dzieci:) mają fajne wyobrażenie na temat różnych spraw, słyszałam też ich opinie na inne tematy...ślub, rozwód...to się nazywa wyobraźnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna - ja teraz nie gotuję, bo mieszkamy u moich rodziców. zresztą on o 15 kończy, zjada obiad i jedzie na wieś. ja o 16.30 kończę pracę, więc i tak nie jemy razem. a wraca nocą, więc właśnie na takie wyjście jak piszesz czasu nie ma. i chęci u niego chyba też nie. nie ma czasu na rozmowy za bardzo(jest tyle spraw technicznych), choć tak jak pisałam - kwestia jest wyjaśniona, gościu nie tkwi w nieświadomości. bo to nie pierwsze jego takie akcje. zawsze dochodziliśmy do porozumienia. teraz też tak będzie. tylko męczy mnie to powtarzanie, niezrozumienie i generalnie... przecież ilez można powtarzać, że o związek trzeba dbać, sam się \"nie zrobi\"? sandra - też miałam wizję na bliźnięta jak Sympatyczna. ale mi się upiekło:P powodzenia życzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek - no nie wiem czy minie, bo to nie pierwszy raz on woli swoje hobby ode mnie. jakaś nudna się stałam? czy po prostu się znudziłam? of kors teraz to wymyślam... zobaczymy jak pojawi się młody co będzie. najwyżej szanowny małżonek będzie sam siedział w tym wielkim, pustym domu, dziecko będzie widywał co drugi wikend - i to akurat superdobrze będzie, bo rajdy to tak co 2 tygodnie wypadają, no a w dni powszednie przecież w garażu trzeba siedzieć... wreszcie by mu dobrze było! ale przesadzam CO NIE?! aż mnie to samą ubawiło. ważne, że dla siebie ciągle jestem interesująca i dowcipna;) nie jest tak źle:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka, no to faktycznie masz z mężem twardy orzech do zgryzienia. aaaaa i dzięki za radę jak walczyć o swoje w sprawie mieszkania. Dzieci są kochane,na swój sposób potrafią przekazać,wyjaśnić o co w czymś chodzi,nie? :)Też słyszałam jak wypowiadają się na inne tematy.Są w nich takie poważne,szukają takich\"dorosłych\" słów hihiih :) Posiedziałam troszkę na słoneczku,podeszła do mnie teściowa pogadać i za chwilę słońce zaszło za chmury hihihiih ;) a ona : \"kurczę,zawsze jak mam czas chwilę odsapnąć to słońce się chowa\" haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 siernia
ja mam termin na 3 sierpnia i mam pytanie do was ile razy miałyście już robine usg ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) RHM witaj z powrotem! anytram, udanego wyjazdu! kapucha i zelka, ślicznie wyglądałyście! sandra witaj i gratki z okazji podwójnego szczęścia!:) iwoneczka najprościej to chyba pogadać z tą drugą połówką. Mój mąż nie znosi spacerów, nie wiem jak to będzie jak dzidzia się urodzi. Najchętniej spędza czas przed kompem i tv, wkurza mnie tym strasznie, no ale widziały gały co brały i tyle, bo zawsze był taki. Dziewczynki powodzenia dzisiaj na USG! Alidżi siódmy miesiąc rozpoczęty!:) Gratuluję Byłam dziś na badaniu krwi i glukozie. Myślałam, że zwymiotuję, nie znoszę słodkiego a tu takie coś i to na czczo. Jutro wyniki. W ogóle to mam wielkie zapotrzebowanie na mleko. Codziennie pół litra musi być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z wizyty w szpitalu, dziś jestem zadowolona, trafiłam na innego lekarza i mi wszystko pokazywał ze szczegółami. Dzidzia wygląda na chłopczyka , a tak mi się marzyła dziewczynka, ale w głębi duszy to chyba przeczuwałam chłopca, bo większość ciuszków co kupiłam jest w kolorze niebieskim i wszyscy mi mówili, że chłopca będę mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek mam nolpazę. Już raz je zażywałam, bo miałam to samo co teraz i pomogło szybko. Tyle, że wtedy nikt nie naciskał na żołądek, więc i ból był mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek - różne są sytuacje, dużo da się zrozumieć, na jakiś czas odpuścić. ale pewnie jak Twój mąż z tego "zesłania" wracał to był stęskniony i czas wam poświęcał. a mój np. jak raz wyjechałam sama nad jezioro na wikend, żeby pomyślec (i dać do myślenia) po wielkiej kłótni to po moim powrocie i krótkiej rozmowie i niby, że przeprosił - po pięciu minutach siadł do kompa rajdy oglądąć. się go pytam "niby tęskniłeś, pisałeś a teraz co?" "dobrze, że już jesteś" czyli mam BYĆ tylko... w domyśle gdzieś, z nim... a jeszcze potem się dowiedziałam, że ja tam siedziałam, myślałam, spać nie mogłam, a on zaprosił kumpla na piwo. tyle było z "dania mu do myślenia"... to inna rasa jest. Sympatyczna - dobre z tą teściową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosik na wesoło :) Na skrzyżowaniu na światłach stał konny policjant. Za nim zatrzymał się dzieciak, na nowiutkim, błyszczącym rowerku. - Ładny rower! - Mówi policjant, - dostałeś go od Mikołaja? - Taaaakk... - To w przyszłym roku powiedz Mikołajowi, żeby ci przyniósł lampkę, powiedział policjant i wypisał dzieciakowi mandat za 'brak świateł'. Dzieciak wziął mandat i powiedział: - Ładny koń. Dostał pan go od Mikołaja? Rozbawiony policjant odpowiedział tak. - To w przyszłym roku niech pan powie Mikołajowi, żeby dal mu c.h.u.j.a miedzy nogami, zamiast na grzbiecie :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) Lew zwołał wszystkie zwierzęta w dżungli i zarządził: -Każdy po kolei ma opowiedzieć dowcip. Jeżeli choć z was nie będzie się śmiać zabiję opowiadającego. Na pierwszy ogień poszła małpa. Gdy skończyła wszyscy się śmiali oprócz żółwia. -Żółw się nie śmieje !- ryknął lew i rozszarpał małpę. Potem zabił słonia i żyrafę, bo ich dowcipy również nie rozśmieszały żółwia. Gdy tygrys zaczął mówić, żółw zachichotał. -Żółw, co ty?Tygrys jeszcze nie skończył !!- zawył lew. -Tak,ale ten kawał małpy był po prostu super... :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :) Zajączek mówi do niedźwiedzia: - Dzisiaj idę na imprezę. Jak wrócę mogę być lekko podpity, więc proszę nie bij mnie. Następnego dnia zajączek wstaje rano z łóżka, patrzy w lustro, a tam cała mordka obita. - Niedźwiedź! Przecież mówiłem ci żebyś mnie nie bił - mówi zajączek. - Wyzywałeś mnie od kuta*ów. Wytrzymałem. wyzywałeś moją starą od kur*w. Wytrzymałem. Nazwałeś mojego starego zmarszczonym kuta*em. Wytrzymałem. Ale kiedy nasrałeś na środku pokoju, włożyłeś w to patyczki i powiedziałeś, że jeżyk dzisiaj śpi z nami- NIE WYTRZYMAŁEM!!! :) :) :) :) ;) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usg miałam 4 i pół raza, bo Usg trwające 5s nie można policzyć za całe. Nick.........Miejscowość......Wi ek.....T.porodu....Płeć .dziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09...... ....syn/Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09...... .córcia/Jadwiga .? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... ...Tymon/Hanna....? monika1987..śląsk/małopolska..21......31.07.09.......... synek Franio Alidżi..........śląsk..............29l........02-05.08.0 9.....?..?..?........ spajk....podkarpacie.......30l..........03.08.09.....syn ?Jeremiasz? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09..........synek Rafał Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09. synek:Franek/Karol? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Polusia86.....Kraków........22........08.08.2009.....syn ek...??? Korulka.....Lublin........29lat............08-13.08.09. ...syn.../Natasza maartusia1....Przasnysz.......27l......09.08.09......... .?Aleksander!Nikola? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........cór cia Maja PyZa1986...małopolska...23l.................14.08.09........ ..? Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?..Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław....29........19.08.09...Julianna /Mateusz issima.............Pomorze......26l.........20.08.09.... Szymon/mateusz Tupa80.........Katowice........29l........21.08.09...... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... Justa8228.....Irlandia...........27.......23.08.09.......syn.....?/ ......? palulka...........Radom..........21.......23.08.09...... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......Ani ela / Julian.... nici1980...Janów Lubelski...29l....24-31.08.09...?..córeczka Nikola freckled11....Chorzów.......27l.........26.08.09........ .?........?........ Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... kropelkaaaa........Paryż.......27.......28.08.09....?..N atalia/Mateusz Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilian/Jakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi - juz pisałam - gadać gadałam, efektów brak. więc dziś jeszcze napisałam. a mój był inny, wersja "widziały gały co brały" nie robi - znałam hobby ale to przez pierwsze lata nie przysłaniało mu innych działań. boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasilam grono chłopców lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka Korulka......................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec Kajunia99..................chłopiec RedHairMama................chłopiec Tupa80.......................chłopiec czarnula 81..................chłopiec palulka........................chłopiec Justa8228...................chłopiec Sylwinka25...................?? zelka_86......................?? Monika26sz..................?? małaHPW.....................?? anytram......................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............?? asica19844..................?? maartusia1..................??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 4 razy Usg robione. Iwoneczka to taki typ faceta jest,nic nie poradzisz na to.Pewnie by coś do niego dotarło,gdybyś wyjechała na tydzień,a On przez ten czas nie miałby prądu :) Wiecie co,w ogóle teraz w tych czasach mężczyźni spędzają sporo czas przed komputerem,poświęcając czas dla dzieci i żony.Mój też jak usiądzie to by siedział przy kompie i wiecznie coś szuka,przegląda,czyta,myśli.Często wieczorami włączam tv gdy jestem w łóżku,bo co mam tak sama ze sobą siedzieć?Mąż na kompie.Ja już przysypiam przed tv,to On przychodzi i mówi co tam wyczytał,że ma pomysł co jeszcze można zamontować w aucie...i takie tam,ja się rozbudzam..a On słodko zasypia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa no to gratulacje, wcale się nie zdziwiłam że będziesz miała chłopca :) hehe...bo u nas chłopaków jak grzybków po deszczu :) A ile waży Twoje maleństwo? Ja USG mialam 6 razy robione :) i przypuszczam że 7my raz będzie w 30 tygodniu napewno, a potem to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze my nie znamy płci dziecka :) proponuję wpisać datę badania,zawsze to raźniej oczekiwać w większym gronie :) Sylwinka25...................?? zelka_86......................?? Monika26sz..................?? małaHPW.....................?? anytram......................?? Agula125......................?? Figlarna.......................?? Sympatyczna79.............?? 05.maja asica19844..................?? maartusia1..................??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schabowego z frytkami dzis na obiad serwuje i surówką z białej kapuchy hehe...samo zdrowie :) Trzeba sobie taraz dogadzac bo po przyjściu Maluszka na świat wyrzeczeń będzie co nie miara, o ile pokarm będzie w balonach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×