Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Chciałam napisać, że kopie zawsze z prawej nie z lewej, coś mi się poj***ło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, z prawą i lewą stroną u kobiet to tak właśnie jest :P mówisz w prawo, skręcasz w lewo i na odwrót :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey !! ja wstalam musialam z psem isc i do piekarni a juz odechcialo mi sie spac zaraz moze sie jeszcze troche poloze issima ja nie mam tego problem bo zaraz po wstaniu do ubiacji lece jak zjem kolacje i potem po poludniu i na wieczor normalnie . przed ciaza podobnie mialam .. podobno pomagaja suszone śliwki ja za to mam problem inny w nocy jak wstaje mam takie wodniste upławy ze szok tak jakby woda ciekła ;/ juz myslalam ze popuszczam ale nie do lekarza sie chyba przejde Kamila ta grypa sie nie przejmuj no co Ty bardziej dzidzi zaszkodzisz ak sie bedziesz tak zamartwiac witam nowa sierpniowke ! koteczek Ty sie oszzedzaj ! jakie ostra słowa pomaranczy szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień jakiś smutnawy dzisiaj,ale witajcie! ;) witaj maternity ;) zaparcia? może spróbuj śliwek suszonych,albo wodę z miodem na czczo..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kamila nie przejmuj się świńską,ptasią i innymi grypami, po co Ci to dziewczyno:) Ale wczoraj miałam ubaw. Pozałatwiałam sprawy meldunkowe, zmianę dowodu i prawka, potem jeszcze na zakupy pojechaliśmy i oddać mojej mamie walizkę - powiedziała, że troszkę mi brzunio urósł , teraz jak mnie nie widzi codziennie to dopiero jest różnica:) Potem zrobiłam A kolację, sama faszerowałam się kukułkami (mniaaaam), a bobas sobie spał. Potem A zaczął głaskać całować brzuszek i dla jaj puścił w niego bąka (wiecie, ustami) I się zaczęło:D Bobas zaczął brykać jakby go pod prąd podłączyli, szok. Za każdym razem jak małż tak robił, to dostawałam serię rączkami:) Aż się A zdziwił, że to nie nóżki, a tak mocno:) Także u nas też nić porozumienia między małą a ojcem zawiązana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Kluski :P Pogoda się diametralmie zmianiła dobrze że dopiero po długim łikendzie. Witaj Maternity...nowa sierpniówko :) A wiecie co ostatnio czytałam w gazecie że Kasia Cichopek też ma termin na sierpień ;) Asieńka ja też mam wodnisto-białe upławy ale nie dużo i z rana, a podobno mam jakis stan zapalny wg cytologii więcej się dowiem na wizycie-nie mam żadnych objawów swędzenia, pieczenia ,wzmożonych upławów ;( Zaparc na razie też nia mam w 4 miesiącu miałam te problemy...jak dla mnie najlepszy sok pomarańczowy 100% tak z cztery szklanki po pół godzinie każda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🖐️ U mnie też jakiś dzień smutny, może przez to, że pogoda juz dzisiaj szara a tak to mnie słoneczko budziło, jeszcze dzisiaj do szkoły na 15 jadę więc podwójnie szaro ale wam jak najbardziej miłego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korulka śliczne zdjęcia na łonie natury...piesio na groźnego wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do upławów to ja tez się z tym borykam, biore ten lactovaginal ale szkoda kasy na niego nie pomógł nawet w małym procencie, powiem na wizycie 12.05 może zapisze cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na upławy dowcipnie natamycynę 25 mg i biorę codziennie przed snem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************Uśmiechnijcie się, to Słonko napewno wyjdzie******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana sierpnioweczki!!!!!!no i ty Witaj Maternity witaj w naszym szerokim gronie:)) Issima co do zaparć to ja mam:) może dwie łyżki oliwy z oliwek z cytryna na czczo ci pomogą? widzę że pomaranczki chca nam zepsuć humory i nas skłócić:( Koteczek- TY DZIEWCZYNO MASZ SIĘ OSZCZĘDZAC!!!!!!!!!!! LEŻ W DOMU , NOGI DO GÓRY A CHŁOPAKI SOCZKI Z PARASOLKAMI POWINNI CI PODAWAC!!!! :) Za godzinkę zmykam na spacerek póki jest słoneczko- bo od wczoraj się chmurzyłlo i ma w poludnie tez zacząć. Niech juz popada i spowrotem słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa a za mną 190 to jest wynik aż mi sie wierzyć nie chce, Freckled i co pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mi jakieś dziwne uczulenie wyskoczyło, albo cholera wie co to jest. Skóra na dłoniach jest czerwona, pęka, łuszczy się, swędzi okrutnie, boli i wygląda jeszcze gorzej... Na wewnętrznej stronie ud, też mam taka okropną szorstką skórę.. Zadzwoniłam do przychodzi, akurat był dermatolog pod telefonem i powiedziała mi, że i tak nic mi dać nie może mocniejszego, więc mam kupić bevitan i alantan i to smarować. Ughhh...mam nadzieję, że przejdzie, bo nawet jak zakładam obrączkę to potwornie boli.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj teściu popołudniu wpada kłaść z sikorą panele,mam nadzieje,że "uśmiech hollywood'u" założy,bo bez sztucznej szczęki, nie rozumiem ani słowa co do mnie mówi :D hehe śmieszny jest,gaworzy jak niemowlak... ..ostatnio jak był,jedliśmy obiad,zapomniałam,że nie ma czym ogórków pogryźć :P mam nadzieję,że się nie pogniewał,że mu takie "twarde" korniszony synowa serwuje hehehe..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi,mnie pomaga...;) biorę od kilku dni i już widzę,znaczną poprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freckled hehe mam bujną wyobraźnie, może się troszku mowy niemowlaczej nauczysz...hehe...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego to ja mialam nystatyne lekarka mnie badala i mowila ze juz nie mam stanu zapalnego mnie tez nic nie piecze nie swedzi ani nie sa bialawe a przezroczyste tak jakby woda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi ja bym była za tym, żeby kobiety gdzieś trzy miesiące w ciąży chodziły a nie dziewięc, toż to kupa czasu...niestety to niemozliwe jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lactovaginal jest do d... W ogóle nie działa a jest dość drogi. Ja też mam wskazanie, żeby go sobie co tydzień 1 raz aplikować. I biorę, ale bez żadnych widocznych skutków. Z resztą mój gin powiedział mi, że to profilaktycznie a nie leczniczo się stosuje. Ja w ciąży brałam już Macmirror (też drogie cholerstwo), wiem, że wiele z Was go stosowało i u mnie trochę się po nim uspokoiło. Tak w ogóle to ja mam duże doświadczenie w tych lekach, bo mam skłonności do różnych infekcji. Najczęściej brałam z dobrym skutkiem gynalgin i metronidazol,ale dużo leków przeszło przez moją dowcipną apteczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa podpisuje się pod tym czterema rękoma - dzidki też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo połowę ciąży kobieta,drugą połowę mężczyzna...:P i to tą końcówkę,niech się pomęczy....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka ale słychaj...dziwne to jest w moim przypadku, ale mnie Ginka badała dowcipnie i stwierdziła na pierwszy rzut oka że nie mam stanu zapalnego,zadnych objawów i pobrala mi cytologie z której wyszlo że jednak mam stan zaplny czyzby jakis utajony...? Mogła mi nie robic tej cytologii :( A te Twoje upławy to z dnia na dzień się takie zrobiły? a wcześniej jakie mialaś? Chyba lepiej będzie jak skontaktujesz sie z lekarzem, to zapewne nic poważnego ale dla świętego spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze masz nadżerke malutka i dlatego stan zapalny wyszedl ale to nic groznego bo zazwyczaj po porodzie nadzerki sie robia ,, no ostatnio tak mi zaczelo sie robic jak mialam duzo stresow ;/ i sie zastanawiam czy isc dzis bo przyjmuje dzisiaj prywatnie bo chce tez usg dzidzi . moze jednak dzis pojde lepiej dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej mialam stan zapalny wiec byly takie bialawe żóltawe ale juz nie mam mialam badania z moczu i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×