Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

hej dziewczynki pamiętacie mnie jeszcze ?? tak piszę tylko żeby dać znać że u nas wszystko gra, brzusio rośnie wyślę fotki na skrzynkę... miałyście już badanie glukozy z obciążeniem? ja dziś wyniki odebrałam i nie wiem czy są dobre.... jutro do lekarza idę sprawdzić. jakie są normy? pozdrawiam sierpnióweczki gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia tu większość dziewczyn już jest po badaniu Ja nie miałam takiej przyjemności:) porostu lekarz minie nie skierował i nawet o czymś takim nie wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issima to wątpliwa przyjemność ;) nie jest to zbyt smaczne ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issima wspomni wspomni, mój tez dopiero teraz czyli koniec 27 tc. Idę lulu, dzisiaj wyjatkowo wcześnie, papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! tutaj naprawde sie dzieje...znow mam työle zaleglosci. hihihi. ale przyznaje, ze mam duzo pracy i wrcam to padam na pysk. i nie mam ochoty ani na kompa ani na tv. jem - bo na to zawsze jestem chetna - i odpoczywam. moja 2polowka nie jest ze mna na codzien, bo pracuje w innym miescie. wiec jestem sama z moimi kotkami. ale nie narzekam, bo jest nam i tak bardzo dobrze. co do sa_ndry i zdjec 3d i 4d: ja robilam w 16 tyg. bo chcialam sprawdzic co tam nosze w bruszku a zwykle usg to dla mnie takie \"czechy snieza\" - nic nie widze. jedno bylo czarno biale a drugie kolorowe. ponadto w jednym bylo widac wyrazniej narzady, byc moze to bylo wlasnie 4d. byla to taka symulacja twarzy, tak na zywo. musze przyznac ze choc drogie to oplaca sie, bo to niesamowite przezycie zobaczyc te fasolke tak wyraznie. poniewaz wszystko bylo ok to juz drugi raz nie poszlam. choc ten radiolog zalecal jeszcze w 22 tyg. ale ja mysle, ze to tez takie naciaganie mamusiek, bo kto chce \"oszczedzac\" na zdrowiu dziecka. jak juz pislalam tez mam dziewczynke, choc do konca nie jestem pewna, bo te wargi sromowe na ekranie nie byly przekonujace. ale nastawiam sie na baby girl, na poczatku wydawalo mi sie ze bedzie chlopiec. nie wiemy jeszcze jakie imie nadac. wy juz macie? na wszelki wypadek zycze dobrej nocki (lub milego dzionka - zalezy kto kiedy przeczyta) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, czytalam, i jesli ktos nie lubi wulgaryzmow, to niech sobie podaruje :-( ok, spadam lulu, bo jest poznio. ale spalam do 20 i teraz mnie nie chce zmulic. moje kotki smacznie chrapia, mala kopie mnie (jeszcze musze sie na ta liste wpisac, skoro jest tak malo dziewczynek...). z tymi kopami to taka sprawa: niby dobrze, bo wiem, ze z dzieckiem jest wszytsko ok, ale troche mnie to boli i jest nieprzyjemne. a ten szogun jak zacznie to nie konczy. tam cale serie gimnastyczne uskutecznia. smieje sie i klepie jej po tylku, tak niby po dupce leje, bo jest nie grzeczna. aha, niech mi ktos naöpisze, jak robie sie te wkiatuszki i serduszka, bo jestem taka szara w stopce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih ale numer czytam czytam i oczom nie wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczyny też się dopiszę jak można :) lenka.........................dziewczynka Asiaaaaa....................dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Koteczek19833............dziewczynka kiteczek999999999.......dziewczynka Alidżi.........................dziewczynka nici1980,10..................dziewczynka Korulka......................dziewczynka sa_ndra......................dziewczynka + dziewczynka zelka_86......................dziewczynka monika26sz...................dziewczynka GaGa_.......................chłopiec Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................chłopiec kapucha171.................chłopiec lolcia26......................chłopiec Marzenie1508..............chłopiec issima........................chłopiec ruda2828....................chłopiec kropelkaaaa................chłopiec Kamila19_2908.............chłopiec monika1987.................chłopiec Spajk.........................chłopiec MoniaM P....................chłopiec Polusia86....................chłopiec freckled11..................chłopiec Pikle.........................chłopiec szczęśliwa..................chłopiec Kajunia99..................chłopiec RedHairMama................chłopiec Tupa80.......................chłopiec czarnula 81..................chłopiec palulka........................chłopiec Justa8228...................chłopiec anytram.....................chłopiec Sympatyczna79.........chłopiec Figlarna...................chłopiec Iza33......................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza jestem...czytam o Sandrze...jeśli to prawda to potrzebuję opieki specjalisty...biedna dziewczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Może już mnie znacie z forum, jeżeli nie, to się przedstawię: jestem położną i tak jak Wy jestem w ciąży Od stycznia piszę na topiku wrześniówek 2009. W tej chwili rozpoczęłam prowadzenie badań do swojej pracy magisterskiej, dzięki której chcę ocenić poziom lęku kobiet ciężarnych przed porodem. Chciałam zaprosić Was do wzięcia udziału w tym badaniu. Badanie jest poważne, więc prosiłabym o rzetelne odpowiedzi na pytania w nim zawarte. Jeżeli któraś z Was jest chętna do pomocy, zapraszam do zgłaszania się na mój adres mailowy: polozna.online@gmail.com - odeślę ankietę w wersji pliku Worda. Pozdrawiam wszystkie serdecznie zyrafa-dluga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Sympatyczna - Tobie również serdecznie gratuluję! Przepraszam za ominięcie, padałam wczoraj na.. twarz. Wysłałam męża do pracy i zasiadłam do śniadania. U mnie przyświeca słoneczko ale bardzo zimno - tylko 7 stopni w tej chwili. Co do synusia - dziękuję. Chciałam Wam jeszcze napisać, że mam łożysko na ścianie lewej bocznej i tylnej. W ogóle to wczorajsze USG to był mega kosmos, bo ta lekarka to był naprawdę specjalista. Po kolei opisywała całego małego szczegółowo a potem drobiazgowo oglądała serduszko i naczynia krwionośne. Na koniec pokazała nam buzię Julka w 4d - jest rozkoszny, jak się wierci zasłania rączkami i przytula. Dostalismy też poza zdjęciami film z całego badania. Uff, to tyle. Idę się ogarnąć trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzunie, Kurcze nie wyspałam się dzisiaj bo musiałąm aż 4 razy w nocy wstawać si, na 11 do szkoły więc wiele czasu nie mam, pogoda słoneczna ale chłodno, to tyle, miłego dnia Pomarańczka wypad juz z tego topiku, twoje ostrzeżenia nie są konieczna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey !! ja dopiero wstalam .. bylam wczoraj u kumpeli siedzialam z nia i ogladalysmy film .. w nocy czulam sie jakbym wazyla tone nie moglam sie podniesc z łożka teraz tez tak sie czuje ;/ bola mnie kosci tyłek i nie moge juz sie schylac ;/ Zelka hehe nie martw sie ja sama zupy nigdy jeszcze nie ugotowalam heheh maz jest kucharzem to niech mnie uczy hehe Ruda ale mialas cisnienie masakra ja ost mialam 100/60 nigdy takiego nie mialam odkad w ciazy jestem to mam takie 90/50 mialam najnizsze sa_ndra wysłać mozesz ;] zeby nam sie pokazac ;] oo wkoncu widze tabelke :D masakraaa ilu chłopców :D i w ogole ile nas jest :D Nilli nie martw sie bedzie dobrze wiadomo ze to Twoja babcia .. moja okazalo sie ze w dniu mojego slubu miala maly wylew nikt o nim nie wiedzial dopiero jak pojechalam do meza przed swietami to jak wrocilam okazalo sie ze w szpitalu byla bo dostala drugi wylew nic mi nie chcieli mowic ;/ dobrze niby sie czuje ale juz tupta a nie chodzi słuch jej sie pogorszyl i w ogole stala sie taka czepialska i uparta , sama chce dalej jezdzic autobusami i nie da sobie przetlumaczyc ze jej nie wolno ;/ Sympatyczna , Issima suknia slicznaaa, ja musze cos znalesc na pazdziernik po porodzie mam tutaj upatrzona taka no ale co kupie juz ? w sumie dol jest taki szeroki wiec jakbym teraz kupila to bym sie zmiescila bo kurde bede tam na pomorzu rodzic ehss Paulina , Jogi .sliczne zdjęcia Tupa dołączam sie do tego co wyslalas :D kiteczek heh ja tak mam jak mnie pod żebrem kopnie albo najnizej jak sie tylko da jak siedze ,, kiteczek widzialam to juz kiedys 27 tyg i 6 dni znaczy ze jestes w 28 i za dzien skonczysz 28 tygodni a jak masz 28 i 1 dzien tzn ze zczelas 29 tydzien o ile wiem to 4d to film a 3d jest nieruchome ale tez 3 wymiarowe ja mialam filmik z 4d i jestem baaardzo zadowolonaa ... w czerwcu moze pojde na kolejne usg plus badanie do innego lekarza w 30 tygodniu Sympatyczna to fajniusioo jak u lekarza wszystko ok no i Gratuluje Synka !! Figlarna tak samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Mam propozycję - niech hasło na skrzynkę dostanie jeszcze szczęśliwa i koniec tego dobrego. Dużo nas jest i te które są od dawna zasługują na dostęp a reszta niech się buja;) O prywatnym forum już było.. Może przyduszę Małża to nam założy, bo ja to aż tak zaawansowana nie jestem;) Jeśli się uda to będzie fajnie i się przeniesiemy:) Dzidziak już mnie tak kopie, że brzuchol drga. W biedronce bodziaki w trzypaku za 14,99, z dobrej jakościowo bawełny, kupiłam wczoraj jedno opakowanie. Jutro w końcu 4d:) już się nie mogę doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAaaaa rosó wyszedł super:D prawie jak mojej mamy:D A teściowa robi bleee... blady, bez smaku, jakiś taki chudy.. Z tego co zostało zrobiłam potrawkę z kurczaka, też wyszła jak mamy:) Jestem z siebie dumna, bo jak na razie wszystko mi wychodzi i da się to zjeść bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zmiana stopki:) Nilli trzymam kciuki za Twoją babcię - będzie dobrze, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaa alew ci zazdroszcze tego kucharza, chociaż mi by się bardziej cukiernik przydał :) Zelka jakby co to słóżymy pomocą..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo!!! Już sie pojawiam bo nie pisałam juz pare dni!!!Postanowiłam zamilknąć z powodów wyjasnionych na skrzynce!!!Też jestem za prywatnym forum bo tak naprawde kazda moze sobie nick zmienic i podac sie za inna osobe!!! Zelka gratuluje rosołku!!!:-D Ja też nigdy wcześniej nie gotowałam robiła to mama lub babcia a jak sie wprowadziłam do męża to samo wszystko wychodziło!!! Paulinko ja też brałam ślub w lipcu 2006 z tym ze 1-szego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranne i mniej ranne ptaszki proszone są o wejście na naszą skrzynkę e-mailową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Alidzi taki z niego lkucharz ze mowi ze wystarczy ze w pracy jest kucharzem a nie w domu ze za dwa etaty mu nie placa heh .. bynajmniej szybko ziemniaki obiera heheh :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie, w skrzynce też się wam wyświetla spis tematów po lewej, a treść po prawej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle już to zmieniłam:) ktoś przestawił widok, z lewej strony na dole, jest wybór widoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka - ja też kupiłam te bodziaki w biedronce. Są bardzo OK i cena i jakość. Zamierzam kupic jeszcze tylko więsze rozmiary, tak na zapas. Po południu się chyba wybiorę na jakieś zakupy ciuszkowe. Mierzyłam sobie przed chwilą ciśnienie i szok 130/114 ale po paru minutach 125/71 a czuję się jakbym miała 90/60. Mierzę codziennie rano i wieczorem bo mi gin kazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelka, Issima i Maartusia już są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myślicie o pomyśle pikle ja jestem za!!! Uciekam bo muszę iść do zusu(wrrr) a potem do bratowej!!Wpadne póżniej! Miłego dnia!!! narka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×