Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Z tymi ściągaczami od razu mi sie skojażył A. Grabowski w Dniu Swira, "skarpetki zdrowe bezuciskowe, zdrowe.." Pikle wracajac jeszcze do pasa to u mnie nigdy nie bedzie brzucha płaskiego poprzez nadmiar schabu nigdy takiego nie miałam i pewnie mieć nie bedę i może kompleks brzucha się we mnie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, przeczytaj jeszcze raz: biustonosz pomaga, kiedy go nosisz. Po zdjęciu biust grawituje ku ziemi, nie niebu. A afrykańskim kobietom biust nie rozciąga się wyłącznie od nienoszenia biustonosza. Gdyby biustonosze działały tak świetnie, nie istniałby problem obwisłych piersi. I tak samo, gdyby pasy działały cuda, nie byłoby kobiet z otyłością brzuszną. Amerykanki jako pierwsze ganiałaby w rozmiarze 34. Ale OK, masz prawo do swojego zdania i noszenia pasa :). Cześć, Koteczku. Mam nadzieję, że wypoczęłaś choć trochę i opiszesz, jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mów od razu, że kompleks się odzywa, a nie się produkuję na darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek :) hello :) fajnie że wróciłas czekamy na relacje po ginu a jak było w Szklarskiej ? ja gotuje zupę krem z brokułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle no jasne, że pas nie pomoże ci w odchudzaniu czy zmniejszeniu tkanki tłuszczowej, tylko dieta i przede wszystkim ćwiczenia a pas może pomóc w obkurczaniu się skóry może chociaż wcale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, fajnie, że wróciłaś. Dobrze, że z młodym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh fajna debata na temat pasa:) Pikle, Ty? Ty wymiękłaś? Walcz dalej;) Niektórzy lekarze wręcz odradzają pas. Podobno rozleniwia on mięśnie i potem jest jeszcze gorzej. Witaj Koteczku, szybko zleciał, mam nadzieję że zmiana otoczenia dobrze na Was wpłynęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to była "inteligentna wymiana zdań" :-) Pikle dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja właśnie urwałam się z pracy :D W stolicy zrobiło się zimno, brr.... Od rana sypał śnieg, ale na szczęście szybko się rozpuszcza. Teraz od czasu do czasu sypnie trochę, ale wieje wiatrzycho - ogólnie pogoda okropna Pikle - wszystkiego najlepszego, pociechy z męża :P, zdrowiutkiego bobaska Nilly - gratuluje synalka :) Asiaaa - Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia Alidżi - ja też jeszcze nie czuje ruchów :( Już bliżej jak dalej, w końcu niedługo musimy je poczuć :) Koteczek - super, że już jesteś. Czekamy na wieści po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle samych radosnych dni i spelnienia marzen, chciaz niektorych :) Sto latek!!!! Super debata na temat pasa, humor mi poprawilyscie:) Nilly jak mowisz ze czulas ze bedzie chlopak, mi tez sie tak wlasnie wydaje od poczatku ciazy, ze Tomasz bedzie, wiec zobaczymy. Ruchy dziecka to naprawde indywidalna sprawa, Alidzi na pewno poczujesz niedlugo, lekarz mi mowil ze po 20 tyg powinnam cos poczuc, przy pierwszym dzidziusiu pozniej, ale to juz u kazdej kobiety inaczej jest. Dzis 3 godz zamiast pisam prace mgr czytalam ksiazke, musialam skonczyc te 200 stron:) no i teraz mam wyrzuty, ze sie obijalam. Ale wieczorem siade do pracy na pewno, bo zaraz jedziemy na zakupy. A w Krakowie pochmurno, szaro i deszcz padal, teraz na szczescie przestal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku:))))))))))))) To twoje dziecko, ale po raz n-ty dziś powtórzę: Mam najlepsze urodziny od wielu lat! (z kilku powodów). Bardzo się cieszę z twojej radości. Tylko obiecaj cioci Pikle, że pokój Mai nie będzie cały na różowo;) Hm, a może ja też powinnam zacząć obstawiać płeć pasożyta...? Jak widać, marzenia płciowe się spełniają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........................?? GaGa_........................?? kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................?? Majka15181................?? Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................?? kapucha171................?? lolcia26.......................chłopiec Pikle.........................?? Koteczek19833...........dziewczynka Bebe B...................... ?? Marzenie1508.............?? Asiaaaaa....................?? anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................?? małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10...............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho jakie wieści :D Koteczek gratuluję dziewczynki :D U mnie też tak było z Martyną :) Na początku chłopak, potem nie chciala pokazać co tam ma, aż wkoncu w 7 mc pokazała swoje \"lico\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek gratuluję córy!!!!! witaj w świetej trojcy cór:))))) Ja własnie wrociłam z zakupow i wyobraźcie sobie że trafilam na taka przecene ze kupiłam ciązowe spodnie dżinsy za 14,90 szokkkkkkk z gumą oczywiście i poranniczek krotki z kapurem z polaru za 23 zl. ale jestem tak padnięta ze musze odpocząć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek ale super sama się cieszę do siebie przed komputerem, mąż się pyta z czego ja się tak śmieje... ach faceci. Trzecia dziewuszka na forum - fajnie. Jeszcze takie śliczne imię wybrałaś, zawsze je brałam pod uwagę ale mnie moja koleżanka wyprzedziła tak to jest jak się z całej paczki zachodzi w ciążę na końcu wszystkie ładne imiona już rozdane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek gratuluje corci :) kolejna ksiezniczka do krolewiczow naszych hehe :) tylko zeby moj Maks nie okazal sie ksiezniczka hehe bo w sumie mi ardzo wczesnie okreslili plec ale zobaczymy na badaniu 24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to też tak na jakieś 80% ja już oczywiście też wszystko z różem pokupiłam cała rodzinka happy, jak będzie synek to będę kochać tak samo i cóż bedzie chodził w śpioszkach różowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek jakby u mnie zaszła pomyłka to ja ci te moje ciuszki prześle a ty mi swoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Nilli gratuluję synka :) pikle wszystkiego naj i spełnienia marzeń:) Asiaa wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :) Koteczek wiedziałam że będzie córka :) ja to zawsze się budzę o 5 rano i już później nie mogę usnąć :O też tak macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×