Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

szczęściara z ciebie Koteczek że chudniesz ja tyję w zastraszającym tempie- właśnie wstawiłam na nk i nasza poczte moje terazniejsze z dzis zdjecie czyli 20 tydzień , ech a co bedzie potem ze mna grubasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek wiesz że ci zazdroszczę tego spadku wagi, juz ci to kiedyś pisałam a ja też cały czas bym słodkie żarła zaraz mam Tiramisu robić. Napisz mi jak to u ciebie dokładnie jest z tym spadkiem wagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy piszecie? Zazdrościcie spadku wagi w ciąży? Ja tam nie zazdroszczę, tyję i wiem, że to normalne. Schudłam dużo na początku i cieszę się, że już nadrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe ja przytyłam już 11 kg. więc wolałabym trochę schudnąć. Bo tak duży przyrost wagi w 19 tyg też chyba nie jest normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz w zasadzie nic nie mówi tylko że może mi się woda zatrzymywać, że może witaminy powodują apetyt, może zaparcia, że może hormony mi nie służą. Ja juz nawet u ditetyczki byłam ale moja mama mówi, że ona miała tak samo. Ja już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek - gratuluje córci. Ciekawe ile tych zmian będzie jeszcze w naszym gronie :) Ja póki co mam 4 kg na plusie - wychodzi 1 kg na m-c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek ładny brzunio a te zdjęcia z USG to przepiękne masz na moich nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laski! Koteczek, ale nowina!!!!!!! GRATULUJĘ WYMARZONEJ CÓRCI!!!!!!!! Wyobrażam sobie jak musisz się cieszyć! Koteczek, a wtedy na USG widziałaś siusioka? Ja u siebie widziałam siusioka (tzn. u Dzidzi) i się teraz trochę boję, ze siusiok zniknie. Tzn. co będzie i tak będę kochała je mocno, ale od początku ciąży byłam pewna, że to chłopak, i na ost. USG gin. powiedział, ze to chłopiec. I do tego już baaardzo przywykłam, że będzie chłopiec. Sylwinka, ja też się czasem budzę i nie mogę od razu zasnąć, u mnie to bywa między 3 a 4 rano. Lenka, Ty się obijasz? dziewczyno, ja od ponad pół roku nie tknęłam pracy! Ale postanowiłam sobie, ze w nast. tyg. się wezmę za pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, co za niespodzianka :) gratuluję córeczki. Będziesz miała śliczną parkę 🌼 ja przytyłam jakieś 3,5kg. Ważę trochę ponad 52kg przy wzroście 161cm. Czy mi się wydaje, czy kobietki spodziewające się córci przybierają szybciej?!?! ja na słodkie nie mam tak bardzo ochoty. tylko czekoladę sobie czasem podjadam (koniecznie gorzką z min. 70% kakao) mniam :) a dzisiaj wsunęłam schaboszczaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczek, na skrzynce nie ma w załączniku żadnego zdjęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek czyli w twoim przypadku szczęśliwa pomyłka. Moim zdaniem lekarz nie powinien mówić jak nie jest pewny na conajmniej 90%. Ja już się zaczynam bać na 100% bedę wiedzieć najpóźniej do 05.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek to zajefajnie Nilli ja naogół nie wierze w jedzenie kwaśnego czy słodkiego i jakieś inne rzeczy typu znamiona itp. ale w tej ciąży bardzo mam ochotę na słodkie, że aż mi ślinka leci. Może dlatego tak tyje. A co do gorzkiej czekolady to ja bym takiej nie ruszyła musi być super słodka najlepiej milka karmelowa musi mnie poprostu zmulić po niej bo tak to bym jadła i jadła, podobnie mam z ciastami musi być z kremem bo jakiś tam jabłecznik mnie nie satysfakcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, to masz szczęście :) Alidżi - ja z kolei odwrotnie. \"Słodkie\" słodkie mnie zupełnie nie satysfakcjonuje... a jabłecznik im kwaśniejszy tym lepszy. Mlecznej czekolady nie ruszam. Ale to są ogołnie moje smaki z czasu przed ciążą. W sumie jem wszystko po trochu :) Kto wie, jak jest z tymi smakami :P nic, ja idę się umyć i w łóżeczku muszę poszukać czegoś na niedzielny obiad, bo teściowie przyjeżdżają... planuję coś włoskiego, więc idę wertować książkę i robić spis zakupów :) Kolorowych snów dla Was i dla Waszych maleństw :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jeszcze na marginesie... mi coraz wcześniej termin wychodzi. Z pierwszego USG wyszło 01.08. a wczoraj mi wpisał 21.07... ciekawe, co będzie dalej. Może jest szansa, że urodzę akurat 02.08 w naszą rocznicę ślubu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek jeszcze w stopce masz Marcinka hehe :) a jak dasz na imie coreczce ?? :) fajnie ze bedziesz miala parke hehe to braciszek pewnie szczesliwy :) bedzie mial kogo bronic przed chlopakami :P :D Ja pzry wzroscie 168cm waze 53 kilo chyba cos malo ale i tak sie poprawilam bo jak poczynalismy malego to wazylam 46-47 kilo mialam ostra niedowage przez stres :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek ale wiadomosc , gratulacje Corci!!!!! A pisalas, jak CI tamtym razem powiedzial lekarz ze synek, to Ci cos nie gralo, myslalas dalej ze to corcia, cos jednak jest z tymi przeczuciami, zobaczymy, czy moje na synka sie sprawdza. Imie Maja sliczne, moja sis ma 9cio miesieczna Majke, sliczna dziewczynka i imie takie cieple, super wybor!!! Kropelka to mi ulzylo ze nie tylko ja sie mecze z praca, juz dawno powinnam skonczyc no ale dalam sobie luz i nic nie robilam w tym kierunku, ale teraz sie biore za siebie, bardzo bym chciala do konca maja sie obronic jak sie da. Nilli no ja mam podobne smaki jak Ty, jak czekolada to tylko gorzka, a treaz to w ogole jadlabym albo galaretke z wisniami b kwasnymi albo pasztet:) Plus zurek, a ja przed ciaza niecierpialam zuru:) Ja jestem w 15 tyg ciazy i na plusie mam 3 i pol kilo, tak bylo na poprzedniej wizycie u gina 2 tyg temu, zobaczymy co waga na nastepnej wizycie pokaze. Jestem wysoka, mam 177cm wzrostu i teraz waze 71,5 kg, przed ciaza 68kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 13-tego w piątek ;) sóżnione ale szczere naj-z okazji urodzinek *****Pikle🌻 *****KOTECZEK19833🌻 gratuluje zamiany marcinka w córcie :) Nie wiem jak u Was ale u mnie jeszcze wczoraj mówili ze dzis ma byc cieplo i bez opadów a przez noc nasypało tyle sniegu ze spokojnie mozna wyjsc z dziecmi na sanki... a wczoraj jeszcze b ylo czarno :( porażka bo mam dosyc tej zimy ech ... :( Wczoraj byłam u gina wszystko ok , wyniki bardzo dobre , a macanka nie było hehehe tylko kazał położyc sie na kozetce i zbadał wielkośc macicy dotykajac brzuszek :) nastepna wizyta na początku kwietnia :) więc pewnie wybiorę sie do niego po USG :) a poza tym jak to pare z nas powiedzialo na początku - ciekawe z ilu siusiaczków zrobia sie ci*** ;) :D miłego zimowego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! małaHPW u mnie to samo :( :( :( wieeeeeelka chlapa!! a wczoraj już wiosennie było! :( jak pech to pech! Byleby tylko taki bo dziś idę do gina. Odezwe się po powrocie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rano też wyłam z rozpaczy jak zobaczyłam ten śnieg... kiedy ta zima odpuści wreszcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie piekne słoneczko i bez śniegu. Aż chce się żyć :) Dzisiaj idę z małą na kulki to się wyszaleje... Ja jeszcze z wagą na minusie. 0,5 kg brakuje do wagi wyjściowej :) W poprzedniej ciąży, na tym etapie już miałam z 2 kilo na plusie. Ale może teraz nie rośnie ta waga taak szybko, bo sadełka więcej :D Za to obwód brzucha pod pępkiem zmalał mi o 1 cm, hmmm. Może dlatego, że poprzednio mierzyłam na wieczór. Teraz mam równe 100 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie bezśniegowo i sucho ale chyba zimno. Siedzę i czytam o szpitalach i położnych. Miłego dnia w piątek 13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×