Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Cześć Dziewczyny, U mnie bielusieńko na dworze, ale kicha a już tak wisną pachniało... Ja wstałam dzisiaj połamana, nie mogę głową kręcić chyba źle spałam albo mnie zawiałao bo balkon wczoraj w piżamie otwierałam. Spać nie mogę krecę się do 2 w nocy potem o 4 i 6 siku + skurcze w łydkach to jakiś koszmar a mówią, że w ciąży to takie spanie jak u niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) u mnie wiosna...swieci sloneczko:) az chcialo sie wstac z lozka... dzisiaj jade sie odprezyc na basen...czuje sie swietnie,a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,Koteczek-gratuluje coreczki:) ja mam nadzieje ze dowiem sie 19 kogo nosze pod serduszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) u mnie tez piekna pogoda sloneczko swieci az chce sie spacerowac ale niestety chyba bym najpierw musiala sie w kalosze opatrzec hehe :D bo u mnie droge remontuja jejku ;/ i nie da sie przejsc tylko autem :( Ja sie w ogole nie wysypiam w nocy sie krece i jak tylko zasne to mi sie siku chce ech i tak w kolko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a u mnie tez swieci słoneczji czysto i sucho bez snieżnie i zimno bo tylko 3 st na plusie zaraz się biore za sprzątanko miłego piątku 13 :) Mała HPV :) to fajnie że wszystko oki Anytram czekamy na wiesci po ginu a Ja ze spaniem ni e mam problemu żądnego kłade się ok 23 -24 i budze się ok 7 jak mąz wstaje dopracy a jak pojedzie to jeszcze poleże do 10 tak jak np dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha ja też mam wizytę 19. Co do spania to ja ostatnio wyjątkowo mogę. Zasypiam o 22, a wstaję o 7 bez żadnych wstawań nocnych, oby tak dalej :) Kamila osłuchałam się ostatnio sporo złego na temat szpitala Bielańskiego. Byłaś tam kiedyś? Ja chyba jednak będę próbowała na Karową ale jeszcze nie wiem jak to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bylam i powiem tak fak kaktem pielegniarki maja chyba tam wieksza wladze niz lekarze z tego co widzialam bo sie tak panosza i sie madrza jedna kobiete wyslala pielegniarka do domu jak juz jej wody odeszly dawno :O to zgroza przyjechala za 2 godz i od razy dawaj na porodowke wiec wlasnie nie wiem jak to bedzie bo kurcze lekarza mam wspanialego ale jak on akurat nie bedzie mogl przyjechac tam albo go nie bedzie?;/ a co Ty Bebe slyszalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się kładę spać przeważnie po 23 i śpię jak mops. Mało tego budząc się o 6:30 do pracy błagam wszechświat, żebym mogła jeszcze pospać i nie musiała zwlekać się z łóżka... do kibelka raczej nie wstaję, chyba, że mnie cos obudzi to już muszę iść, ale potem zasypiam w ciągu 5 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też piękny dzień. W ogóle od wczoraj mam świetny nastrój :) Co do spania, po lekach padam ostatnimi czasy ok. 20, śpię do 1.00 (kolejna tabletka), a potem pracuję do 3-4, bo jestem wypoczęta. Następnie zasypiam i wstaję ok. 7.00. Dobrze, że nie pracuję na etacie, doba mi się poszatkowała. Udanego dnia, zmykam na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kamila juz nie chce mi się tego pisać, bo może to nieprawda, a poza tym to o każdym szpitalu można usłyszeć coś dobrego ale i coś złego. Mam koszmarny mętlik w głowie i czuję, że w wakacje szpitale w Warszawie będą mocno przeładowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no spoko bo ajk cos powaznego slyszalas to pisz ! to ja tam nie bede rodzic :O tez mi sie wydaje ze w wakacje bedzie nam ciezko urodzic z tego wzgledu ze nie bedzie miejsc jejku beda odsylac z jednego do drugiego szpitala ech ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość, że przeładowane, to jeszcze połowa personelu na urlopach... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też słoneczko - aż chce się na spacer wyjść, a ja muszę siedzieć w pracy :( Ja też ostatnio nie mogę spać. Z wieczora jeszcze usnę, ale później masakra. jak się obudzę ok. 2-3 w nocy to później tylko na łóżku się kręce i szlag mnie trafia. I tak do rana. Czasami tylko uda się małą drzemkę złapać. A rano jestem padnięta. Dziewczyny - te z Warszawy. Nie ma idealnych szpitali. O każdym są dobre i złe opinie. Ja też początkowo myślałam o Karowej ale już w tej chwili jest się ciężko tam wcisnąć mimo, że ma się lekarza prowadzącego. Niezależnie od tego, w którym szpitalu będziemy rosdziły miejmy nadzieję, że akurat nam się uda. Przecież musi być dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a nie ma u was tak że jak się zapisujecie na szkołę rodzenia przy danym szpitalu to już macie miejsce zapewnione? U nas to funkcjonuje ale może nie wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA sie nie zapisaluje do szkoly rodzenia niestety chociaz bym chciala ale nie bede miala jak dojerzdzac za bardzo ale znalazlam w necie filmiki ze szkoly rodzenia i ogladam czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczyny :) ...Dziś zaczynamy z maleństwem 18 tydzień.,tak więc zmieniamy stópkę...:) ...Pogoda w Katowicach iście zimowa...pada snieg,pada śnieg :) ...Pikle - spóźnione życzonka uśmiechu i Słonka :) ...Zelka przyjmij proszę moje zaproszenie nan n-k ;) ...Nilli gratuluje chłopaczyka, to dla mężusia wielka duma! ...Koteczek gratuluje córci (a propos imienia to moja córcia jak będzie córcia to też bedzie Maja-pszczółka ) ...MałaHPW zdaję mi się że planowo mamy ten sam termin porodu, więc miłego 18 tygodnia ;) ...Ja na razie przytyłam 4,5kg. :) Przed ciążą 63kg. przy wroście 166cm. teraz 67,5kg. :)a Maleństwo w 14tc. miało 95gram.,więc jego w tą tuszę na razie nia ma co wliczac ;) ...co do nocek...to jestem śpioch i raczej się nie budzę...a jak się już obudzę na siusiu to szybko zasypiam i śpię tak od 22-ej do 8-ej rano...dzis troszkę przesadziłam bo wczoraj położyłam się o 20:30 a wstałam o 9-tej :) ...Asiaaa nie ma to jak w małżeństwie :) ...Dziewczyny mam pytanie może troszkę na nie za poźno ale wcześniej nie było mnie na tym forum. Jaką miałyście przeziernośc karkowa Maleństwa i przy jakim CRL? Czy NT 1,44mm przy CRL 69mm. w 14 tyg. to dobrze...kurka dziś gadali o tym w Dzień Dobry TVN i tak mnie jakoś naszło :)................................................miłego 13-tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! ***Pikle , przyjmij proszę najszczersze życzenia urodzinowe ***u mnie dzisiaj wyszło słoneczko zza chmur, wczoraj byłam u gina, wyznaczył mi usg na 23 marca, macanka nie było (uff...-nie lubię za bardzo się rozkładać), od początku ciąży przytyłam 5 kilo, przy wzroście 172xcm mam 63kg wagi ***Koteczek witaj! Gratuluję córki, bardzo podoba mi się imię jakie wybrałaś dla małej *** Tupa , ja nie miałam przezierności , więc nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam przezierności karkowej, więc też nie pomogę :) Dopiero teraz mierzył obwód głowy, brzuszka i kość udową do określenia wagi --> całe 332 g :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak Maleńka jestem z Katowic, a Ty? ...Nilli to grubasek z tej Twojej pocieszki :) hehe :)a jaki jest długi?...ja to badanie miałam w 14tc(13+5).i jak pisałam wcześniej Maleństwo ważyło 95gram.Wielkolud,hehe...:) ...Kurka czyba odczuwam ruchy Maleństwa, tak gdzieś około tygodnia..czuje czasami takie dziwne pukanie, trzepotanie w brzuszku a zwłaszcza przy zmianie pozycji...ale czy to to?...jelita to raczej są w innym miejscu, tak mi sie wydaje :) Buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa u mnie NT 1,2 mm przy CRL 78 mm. (13+5 dni) Problem jest jeżeli wynosi więcej niż 3 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dziękuję Alidżi...uffff...kamyczek z serducha :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale ci się Koteczek nie dziwie że nie mogłas spac ja też bym chyba nie mogła spac gdybym się dowiedziała co nosze w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Tupa80🌻 ja jestem z Bytomia... znowu znikła tabelka wszystko tam było jak na dłoni :) ale nie chce mi sie przedzierać przez tyle stron i jej szukać :) co do katowic to jestem tam często :) teraz bedę dopiero 7 kwietnia na badaniu USG 4D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tami 72
HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ JESTEM SIERPNIOWKA 2009TO MOJ 18 TYDZIEN MAM JUZ DELIKATNE RUCHY DZIDZI COS PIEKNEGO JA JESTEM Z BYDGOSZCZY MAM 2 SYNOW I P0 12 LATACH ZNOW CZEKAM NA MALENSTWO 30 MARCA IDE NA USG MYSLE ZE TO CORCIA ZOBACZYMY PRZYDALABY SIE PRZY DWOJCE CHLOPAKOW POIZDRAWIAM WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek ja też ci się wcale nie dziwie, ja jak się dowiedziałam też byłam taka szczęśliwa wyobrażałam sobie jakie bedzie mieć włoski i takie tam, w sumie to dalej sobie wyobrażam i już się doczekać nie mogę. Na obiad mam kapuśniak z wczoraj a na drugie danie Tiramisu, także dzisiaj mam \"high life\" od garów. Miałam ochotę na gzika ale mam bardzo brzydnie ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Maleńka a gdzie chodzisz na to USG ???...ja to mam wszystko w jednym tzn. USG tam gdzie pani ginekolog-ona mi je wykonuje :) A rodzic pewnie będziesz w Bytomiu? ...co do obiadku to może jestem bezbożnica piątkowa,ale robię gulasz z kaszą jęczmienną i ogóraskiem kiszonym :)...wogóle do kasz mnie ciągnie :) idę gotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×