Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

no to dziewczyny piszemy sie na masaz, i niech nam nasi panowie cos sprezentuja. do cholery. choc moj to mnie masuje i glaszcze ile chce. z reszta jestem taka maruda, ze on to chyba robi zeby byl spokoj..... uleczka ja tez pelna syfowo na buzi. kupilam sobie specyfiki na cere tradzikowa, takie bez konserwantow i parabenu. pelna ekologia :-) i teraz przemywam takim tonikiem dwa razy dziennie,. to tego maseczka i krem. strasznie trzeba sie pingwolic, ale jest juz lepiej. i w zadnym wypadku nie wysiskac, bo dopiero syf bedzie. na plecach tez mam, ale tam to juz nic nie zrobie. z reszta ciezkoi jest nawet podarpac sie po plecach. u mnie termin na podstawie usg: 25 sierpien, bo wystepuje u mnie zespol pco, czyli mam baaaardzo nie regularne miesiaczki i nie ma co liczyc na ich podstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie najgorzej jest z tym ze ja kazdego dnia kresle dzien z kaledarza a w poniedzialek mi sie zaczyna 30 tydzien,a jak pomysle ze to moze byc dopiero 28 brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maternity tez masz problem z tradzikiem na plecach,to jest moja zmora bez opalania z odrytymi plecami ani rusz noi z kad takie dziadodztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztom moje malenstwo przyjdzie na swiat w swoim terminie natura wie kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka ja miałam @12.11.08,a u gina byłam 12.12.08 i wtedy powiedziała ,ze jest 3 tydz.Zreszta masz racje na wszystko przyjdzie czas i na Nasze malenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jakie kochane malenstwa ja tez mam płytke z 3d ,ale bardziej obraz rozmazany noi moj maluch tez ostro ssał kciuka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek ja ostatnią @ miałam 07.11, a termin dzień później niż Ty więc się zgadza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was i czytam dziewczyny i o mało obiadu nie przypaliłam :) Ale cieszę się że coś sie dzieję na topiku :) Ja dzisiaj rano byłam na badaniu glukozą i powiem szczerzę że obawiałam sie że będzie gorzej- ale nawet nie takie złe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa nie wiem....to dziadostwo bierze sie chyba z tych hormonow. choc nie wiem na 100 procent. ale plecy to pol biedy, buzia jest gorzej, bo az sie w lustro patrzec nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam kupic sobie paczki. a co bede sobie zalowac. uleczka... to daj nam znac jak tam dzidzia a na hormony to ja zwalam tez caly swiat i to skutecznie, bo moj m juz nawet kiedys dostal uwage od sprzedawczyni w sklepie, zeby mi tak nie pyskowal, bo ja moge a on nie, hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maternity masz rację, nam wolno wszystko teraz:-) Moja mam też to ciągle mojemu powtarza. Dlatego też właśnie mamy pieska;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Byłam dzisiaj u gina i stwierdził, że mam za bardzo napięty brzuch przez co malutka \"siedzi\" w dole brzucha a powinna być juz wyżej i kazał mi brać no-spe 4 tabl/dzień. Czy nie sądzicie, że to troche za dużo? Na ulotce jest napisane, że no-spa przenika przez łożysko. On twierdzi, że to nie zaszkodzi ale sama nie wiem, troche sie obawiam... Chyba powinnam to z kimś innym skonsultować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem u mnie wszystko ok nastepna wizyta we wtorek,bylam w aptece ale tabletek nie wykupilam bo nie mieli,ale jutro do 10 przywioza do domu,kolejny plus ,powiem wam jeszcze taka zecz,ze skoro ja musze lezec a maz pracuje to przysuguje mi taka pielegniarka,co przyjezdza do domu zrobi zakupy nastawi obiad i zrobi male standardowe porzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala nospa jest przeci skurczowa i bierz ja regularnie nie zaszkodzi dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala mozesz tez zastosowac magnez ,on tez zapobiega skurczom twardnieniom brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki uleczka, juz biore nospe 2xdzien i nie wiem czy 4 to nie za duzo. Spróbuje Twojej rady, moze cos da, chociaz ja nie czuje żeby mój brzuch był za twardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaanula
Tak Kala, nie słuchaj lekarza tylko koleżanek z forum, które nie potrafią po polsku jednego zdania napisać. Czy na tym forum zostały już tylko ćwierćinteligentki. Jezu, skąd się biorą takie ograniczone umysłowo ciężarne, dziecko też będziesz potem leczyć na forum, zamiast słuchać zaleceń lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala jesli dobrze zrozumialam a pani prof anulaanula zaraz moze mnie poprawic - to lekarz zalecil 4 tabletki dziennie a ty masz watpliwosci po przeczytaniu ulotki. a te \"glupie kolezanki z forum\" potwierdzaja to co lekarz mowi. wiec ktos tutaj nie doczytal.... ja sama musialam na poczatku ciazy brac co 3 godziny tabletek nospy, i to przez kilka dobrych tygodni. mialam bardzo bolesne i mocne skurcze maciy. wiec byla to tez dawka ok. 4 tabletek dziennie. a uleczke zaraz stukne w glowe :-)..... za ta pielegniarke-gosposie. wyslij mi ja tutaj na chwile.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z zupelnie innej beczki: leci u mnie akurat tvn24 i ten porabany giertych (mam nadzieje ze nie uraze tutaj nikogo takim stwierdzeniem). magluja poraz setny polsko-niemieckie odzewy i jak czytam sobie co uleczka pisze np. o jej opiece zdrowotnej to sobie mysle sluchajac tych naszych politykow: czy ten polski narod nie ma innych problemow? kurde, gdyby z takim zapalem mylseli nad systemem opieki zdrowotnej to moze nie musialabym rodzic miedzy 8 a 15 zeby zalapac sie na znieczulenie..............eeeh szkoda mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) nast wizyte u gina mam na początku lipca więc mam nadzieje, że będzie miał dla mnie lepsze wieści ;) i zastosuje sie do jego zaleceń! słowo! ;) Pocztyałam troche inne topiki - ale niektóre dziewczyny są.... no cóż pozostawie to Waszym domysłom i nie skomentuje Trzymajcie sie cieplutko, lece na moje czwartkowe \"horrory\" na polsacie i axn :) Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×