Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Neta mnie poród śnił się tylko raz i pisałam Wam to już kiedyś. Nie pamiętam ile trwał, ani czy bolało:( Wiem, że było to w wannie i do tego przez cc:( U mnie właśnie też się znowu zachmurzyło, a miałam iść powyrywać trawę w kwiatkach. Dobija mnie ta pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki :) Witam po weekendzie słonecznie, choć pogoda za oknem deszczowa :) Mi śniło się dzisiaj, ze mała wyciągnęła rączke i było widać jej paluszki przez brzuch, spojrzałam bardziej na niego i zobaczyłam, że ona odwraca sie głowką w dół a wtedy odpłynęły mi wody i... nie wiem co dalej bo obudził mnie telefon :( To był pierwszy tego typu sen ale czekam na następne :) Mam termin na połowę sierpnia ale myślałam ostatnio, żeby przygotować już sobie torbe do szpitala bo teraz to dopiero szybko poleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie! Ja na na razie tylko myślę o porodzie, jeszcze mi się nie śni... Ale mam jakieś obawy/ przeczucia, że mogę urodzić wcześniej... Pod koniec czerwca skończę 34 tydzień a już od tego czasu Dzidzia może bezpiecznie pchać się naświat (tak mówili w szkole rodzenia, - co mnie lekko przeraziło). Torba do szpitala to dobry pomysł na czerwiec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:)Pogoda piekna:)Wczoraj na powietrzu cały dzien rano koscioł,park i grill,az lepsze samopoczucie.Własnie kolezanka urodziła wzieło ja w piatek o5 rano ,ale przetrzymała i o 2 w popołudniu pojechała do szpitala ,a urodziła o 6 w sobote rano:(Wiec troche to trwało mysle,ze my urodzimy szybciutko wkoncu trzeba sie pocieszac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Wszystkiego naj dla dzieciaczków z okazji ich święta 🌻 Młoda dostała po sniadaniu prezent- grający mikrofon. Treaz wyje cały czas do niego. Włącza sobie melodie, brawa i takie tam . Najbardziej jej przypadło do gustu ABC... Skończę tylko zupkę gotować i zabieram ją na plac zabaw, a po obiedzie będziemy się babrać farbami :) Mój mały codzinnie mnie budzi tym jak się rozpycha, bo już troszkę ma ciasno. A i do tej pory nie śnił mi się poród :/ Chyba jeszcze aż tak nie przeżywam. Torbę mam zamiar spakować za jakieś 2 tyg. Miłego dnia mamusie. Ja mam słonko i ciepełko, także przesyłam wam troszkę promyczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie ja tez dostałam juz wczesniej pare dni ,a dzisiaj to były naprawdwe porzadne he,he extra uczucie tylko troszke bardziej bola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie najbardziej bolesne kopniaczki to po żebrach i po szyjce macicy, aż czasem podskocze ;) Teraz już sie przyzwyczaiłyśmy do tego, że ktoś nam się w brzuchu rusza i rozpycha i pewnie dziwnie będzie po porodzie tego nie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kopniaczków to ja też nie dostałam nigdy tak żeby zabolało. A mój A. dopiero w zeszłym tygodniu tak naprawdę poczuł jak Maleństwo kopie;-) I poświęcił całą noc na sprawdzaniu kiedy, gdzie i jak szleje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też lubi pzykładać rękę do brzucha i czuc jak Majka szaleje. Czasem jak stuknie palcem w brzuch to mała jakby mu odpowiadała i wtedy mów, że się bawi ze swoją córeczką, albo, że mu przybiła piątkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek te górki faktycznie są super. Ostatnio widać było jak mała zapiera się po prawej stronie stópką, a po lewej zaraz pokazuje się główka. Jak ją pogłaszcze po tej wystawionej stópce to zaraz ucieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, uczucie super. Tylko po takich jej dłuższych szaleństwach w okolicach żeber, jak po niech przejadę ręką, to aż bolą. Ale co tam, niech malutka się rozpycha, przynajmniej daje "znaki życia" ;) Ostatnio się z mężem śmialiśmy, że brzuch powinien być przeźroczysty, wtedy byłoby widac co tam nasze mauszki wyprawiają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :) Widzę ze temat sierpnióweczek się kręci to dobrze :) Czytam Was od czasu do czasu...może i zacznę cos pisac :) Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Dziecka dla naszych dzieciaczków kochanych żeby zdrowe były i terminach na Świat przychodziły :) Miłego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że temat się kręci, a podejrzewam, że w połowie lipca to dopiero się rozkręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho??? Wszystkie jeszcze świętują dzień dziecka :P ? Moje dziecię wymęczone po pełnym dniu wrażeń śpi... Ja chyba też to zrobię. Troszkę się upałem zmęczyłam... Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny..pogoda dalej paskudna ale może to dobrze dla nas, że nie ma upałów ;) Ciągle myślę o ułożeniu dziecka ...tak bardzo bym chciała żeby synuś się odwrócił główką w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,uff przeczytalam zalegle strony,moj maly w nocy spi za to w dzien kopie ,musze sie pochwalic ze mam juz ciuszki kupione do tego wyprane i wyprasowane,za tadzien jade po wozek i lozeczko,czujemy sie dobrze ,maj szybko minol,teraz odliczamy czerwiec,potem to juz z gorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie pochwalic ze maz wziol sie za pozadki popral wczoraj na dworze dywany i chodniki,po ostatniej wizycie bardzo zmienil podejscie do tego ze bedzie tatusiem bo do tej pory sie bal ,ach i wogole nie bylo tematu pod katem zakupow planow i wogule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam;-) Ja dziś idę na wizytę, ciekawe czy dowiem się czegoś konkretnego. Pewnie jak zwykle niczego:( Uleczka wózeczek fajniutki;-) Ja jeszcze nic nie upatrzyłam w tej kwestii. U nas właśnie wychodzi słoneczko, ale pewnie zaraz będzie padać deszcz tak jak wczoraj. Mogłoby się troszkę ocieplić, bo tu bardzo chłodno:( Jak wrócę od gina to napiszę co mi powiedział, może powie coś na temat tych rąk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superowy koteczku,powiedz czy wiesz w kturym tygodniu byly te dziewczyny co urodzily na lipcowkach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dzis wizyte o 17 ,standaedowo suchanie serducha 15 min i badanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka u mojego gina nic nie jest standardowe... Trochę żałuję, ze zdecydowałam się na niego, ale teraz to już trudno:( Dostanę dalsze L4 i zapyta czy coś jeszcze. Możliwe, ze zrobi badanie, ale bardzo szybko i nie ma słuchania bicia Maluszka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG akurat robi w miarę często tzn. na ost wizycie zrobił, ale wygląda to tak, że on patrzy sobie w ekran i mówi, że to jest dla niego, żeby wiedział czy jest z Maleństwem wszystko OK. A jak pytam o cokolwiek to słyszę: To jest stary sprzęt, jak pani chce coś wiedzieć więcej to proszę iść na 3D. I pogadaj z takim:( No ale to lekarz z NFZ:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×