Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

widze, że nie jestem wyjątkiem który jak sobie odpuścił to zaszedł w ciąże :-P A mnie dziewczyny ciągnie do ostrych potraw. Dzis mam taka ogromną ochotę na placki ziemniaczane po węgiersku albo kebaba ;-) a co do kawy... przestałąm pić ją tak szybko jak tylko dowiedziałam sie o ciąży i przyznam sie że z mojej strony to było nie lada poświęcenie, bo uwielbiam kawe. W prezencie ślubnym dostaliśmy nawet wspaniały ciśnieniowy ekspres do kawy.... ale czego sie nie robi dla tej fasolki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaxy
Witam was dziewczynki wczoraj dowiedzialam sie ze jestem w ciazy termin mam na sierpien strasznie sie ciesze z tego powodu ze pod sercem nosze moj skarb z moich objawow to narazie piersi mnie bola i jak szybko wstaje to ciemno przed oczami mi sie robi narazie mdlosci nie mam naszczescie trzymam za was kciuki zeby wszystko bylo dobrze najwazniejsze zeby nasze skarby byly zdrowe pozdarwiam i dolanczam do was buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć galaxy 🖐️ wpisz sie do naszej tabelki :) wtedy będziemy wiedzieć o Tobie coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Witam nowe sierpnióweczki i gratuluję 🌻 Ja kawy nie piję i nie dlatego, ze mnie odrzuca, ale dlatego, że po niej mam zgage o-: Nic mi się nie chce. Mam takiego lenia, aż głowa boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do farbowania, to ja czytałam a takiej mądrej książce \"Ciążą. Dziewięć szcześliwych miesięcy.\" - polecanej zresztą przez Instytut Matki i dziecka - że można farbowac włosy, ale tylko farbami bez amoniaku. I weź człowieku bądź mądry i zdecyduj tko mówi prawdę ;). Ale ja myśle, że lepiej dmuchac nazimne i stosowac ewentualnie szampony koloryzujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mi ginekolog mówił, że najlepiej farbować włosy po pierwszym trymestrze. Wtedy dzidziuś nie jest tak wrażliwy na chemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaxy
Nick ....................Data porodu......Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342...........................30.07......Podkarpaci e.......25......0 Jogi11............................. 30.07..........Śląsk.............23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.......24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. ........23......0 GaGa_..............................06.08...........UK... ...........29......1 NiLLi ...............................06.08......Wielkopolska...... 21 .....0 nadiewa............................12.08.........Radom.. ........25......0 koteczek19833...................13.08........świętoszów. ....25......1 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e.........26.......1 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ..........26.......0 Edusia83............................12.08......Małopolsk a........25......0 galaxy...............................19-08......podkarpacie......21.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje galaxy :) wreszcie ktoś w moim wieku :D jesli chodzi o kawę to nigdy jej nie piłam, a teraz zapach mnie nie odrzuca, ale i tak jej nie piję. wolę zieloną herbatkę :D o farbowaniu też nic nie wiem, bo nie farbuję :) ale wydaję mi się, że takie miejscowe działanie środka chemicznego nie powinno zaszkodzić maluszkowi :) a jeśli chodzi o sikanie to ja dla odmiany przesypiam całą noc, wstaję do kibelka dopiero około 6:30. no, dzisiaj wstawałam o 3:00, ale przed snem wypiłam dużo wody. ogólnie nie mam wcale ochoty na słodkie, co mnie cieszy, bo wcześniej podżerałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia26...
Kiki ja jestem z okolic tych bardziej na zachód podkarpacia, powiedzmy między Tarnowem a Rzeszowem. Kurcze dziś rano wstalam i jestem strasznie dobita tym że jestem w tej ciąży ech... dodatkowo jeszcze jakieś chorubsko mnie bierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia.... Ja pochodzę z Tarnowa :D. A może Ty z Dębicy albo Pilzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia, przejdzie Ci, tylko musisz to zaakceptować :) to naturalna kolej rzeczy :D i dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie do kawy szczególnie nie ciągnie ale też nie odpycha a zapach prawdziwej czarnej kawy uwielbiam:) nadiewa ja tez się uzależniłam od forum, tym bardziej że siedzę w domu... galaxy witaj🖐️ natalia26 ja mieszkam całkiem w innym kierunku, między rzeszowem a tarnowem zrobiłam całą michę pierogów i się zmęczyłam i chyba się położę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki albo ja źle doczytałam, albo obydwie mieszkacie pomiędzy Rzeszowem a Tarnowem :) No to sie przyznawać gdzie ;) Może tam byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Natalia, gdy przyzwyczaisz się do myśli, ze jesteś w ciąży i przestaniesz mieć burzę hormonów to na wszystko spojrzysz inaczej i wszystko się poukłada. Nigdy nie zaznasz większej miłości niż miłość do swojego dziecka. Moja Mama tak mówi. I pewnie ma rację. Jak ja kocham kawę! Zawsze ją piłam i piję nadal, z tym że staram się na jednym kubku zakończyć. Ciśnienie mam 90/60, więc pewnie dlatego mi tak smakuje. Słodyczy nigdy nie lubiłam i na szczęście teraz też mnie nie ciągnie. Wolę chipsy i pikantne potrawy. Zawsze mówiłam, że ze słodyczy to tylko golonko lubię:) Ach i zaczęło mnie ciągnąć do gorących kubków. Mogę wypić 5 naraz. Do fryzjera na farbowanie nie idę, mimo że mam okropne odrosty. Przeczekam ten I trymestr, a potem zobaczymy co lekarz powie. Dostałam już skierowanie na badania. Morfologię, mocz i cukier. 30 grudnia idę na kolejną wizytę i mam już przynieść wyniki. Powiedzcie mi Kobitki kiedy jest badanie z tą glukozą? że trzeba ją wypić? Nic mnie tak nie przeraża jak ten obrzydliwie słodki płyn. Nawet porodu się tak nie boję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi czytałam że to badanie się robi koło 7 miesiąca, choć ostatnio jak byłam w szpitalu to robili dziewczynie która była w 22tyg ale myślę że koło 5 miesiaca to najwcześniej, na pewno jeszcze nie teraz ja jestem zapisana na wizytę dopiero na 8 stycznia, bo do tego lekarza do którego chcę chodzić to wcześniej się nie da, i się zastanawiam czy to nie za późno, w sumie pierwszą wizytę mam jakby załatwioną, mocz i morfologię mi robili w szpitalu, usg też i wszystko było ok to chyba mogę iść dopiero w styczniu? to bedzie początek 12 tygodnia i się zastanawiam czy po świętach nie iść do poradni przyszpitalnej tam nie ma kolejek i moge iść kiedy chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga pomyłka, nawet nie zauważyłam co napisałam, miedzy rzeszowem a przemyślem... myślę jedno piszę drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze mam trochę czasu na nastawienie się na to:) A właściwe to na co jest to badanie? Kiki myślę, że spokojnie 8 stycznia wystarczy, jeśli masz już te badania zrobione. mi kończy się L4 i dlatego muszę iść, żeby wypisał mi następne, a przy okazji pokażę już wyniki. Muszę też dodać, że ja mam znajomego lekarza i może to trochę inaczej w moim przypadku wygląda. Akurat z tym, to mi się poszczęściło. W 12 tyg. będę miała robione usg 3D Lub 4D wstyd, ale nie pamiętam dokładnie, ale na tym innym sprzęcie niż dotychczas. Wtedy się wyklucza różne choroby, np. zespół Downa itd. jejku kiki narobiłaś smaka tymi pierogami:p Rzuć tu do mnie kilka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! 🌼 Ja wczoraj zobaczyłam swoje dwie kreski na teście... Przyznam szczerze, że jestem przerażona, bo mam 24 lata i nie było to planowane. Czeka mnie wiele trudności, ale chciałabym dołączyć do Was i wzajemnie się wspierać :) Jeszcze nie byłam u ginekologa, ale przypuszczalnie będzie to druga połowa sierpnia. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chardonnay gratulacje ;) dbaj o siebie kobitko Ja własnie się jakos czuję zamulona, bo na moje nieszczęście zmuszona byłam skorzystać z toalety, w której delikatnie mówiąc śmierdziało, i tak mi się niedobrze zrobiło, że nie wiem, ale juz lepiej ;) czyli jednak wrażliwość na zapachy coraz większa a Wy jak odczuwacie swoje piersi? Bo mnie czasem nie bolą, czasem lekko, a czasem same sutki są wrażliwe jak skóra podczas choroby, no i generalnie są dość duże (sutki) i jakby napeczniałe ;) piersi lekko się zaokrągliły ale jeszcze nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi to jest chyba badanie na wykrycie cukrzycy lub coś w tym stylu a pierożkami chętnie się podzielę:) chardonnay witaj🖐️ życzę aby przerażenie szybciutko przerodziło się w radość:) lamajra moje piersi mam wrażenie że też się odrobinkę zaokrągliły, sutki są wrażliwe na dotyk ale tak normalnie to nie bolą, trochę żyły niebieskie wyszły ale jeszcze nie tak mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chardonnay gratuluję i głowa do góry. Wszystko będzie dobrze :) Tak dziewczyny to picie glukozy jest poto, aby wykryć cukrzyce ciążową. A mnie zmuliło właśnie przy robieniu mięcha na spagetii, a dokładnie przy cebuli. Czuję jak mam zołądek pod gardłem. Co do piersi to mam lekko powiększone. Bola mnie po bokach i mam strasznie drażliwe sutki, tez powiększone. W poprzedniej ciąży całe piersi miałam obolałe. Miałam 75A i dopiero powiększyły mi się na miseczkę C dwa dni po cesarce. Jak się mąż strasznie cieszył. No i został mi rozmiar 75B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki ja mięso jeść mogę, ale jak mi przyjdzie przy gotowywać np. wieprzowe albo wołowe to muszę się trochę nagimnastykowac, żeby nie puścić czegoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia26...
dziewczyny prosze o odpowiedz, jakieś 3 godziny temu dostałam okres, normalny jak zwykle zwijam się z bólu jak zwykle i leci mi krew, na początku kilka godzin temu miałam taki taki rozciągliwy śluz razem z ta krwią, teraz już nie wiem czy jest, ale w każdym razie brzuch cholernie boli i jak byłam w toaleci to poleciały ze mnie przepraszam za dosadnośc taki skrzepy krwi, ale to już kiedyś miałam. Mam pytanie czy możlwie żebym była w ciąży, bo ja już naprawde zgłupieje!!! Test wyszedł pozytywnie, miałam wczesniej plamienie implatacyjne, miałam mdłości, nawet wczoraj miałam takie brązowe plamienie które zaraz mineło a dzis dostałam okres, prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamajra, Kiki, Gaga - dziękuję za ciepłe słowa :) W poniedziałek pójdę do gina, to jest jeszcze bardzo świeża sprawa i w sumie poza dziwnym smakiem w ustach i bólem \"jak na okres\" jeszcze nic mi nie dolega :) Może ewentualnie troszeczkę powiększyły mi się piersi. A węch zawsze miałam z lekka upośledzony, więc może nie będzie mnie aż tak mdlić ;) Pozdrawiam Was ciepło! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia... jeśli test pokazał II krechy to byłaś w ciąży. Chyba to było wczesne poronienie. Ale znam dziewczyny, które podczas ciąży miały właśnie takie krwotoki i urodziły zdrowe dzidzie. Teraz to chyba nic nie zrobisz. Poczekaj aż przestaniesz krwawić, a potem idź do ginekologa i niech Cię zbada. Albo możesz jeszcze do szpitala na ostry dyżur i tam powiedzą Ci co masz robić, pewnie zostawią w szpitalu na obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia tak szczerze to ja natychmiast jak tylko zobaczyłabym choć maleńkę plamkę krwi po pozytywnym teście od razu pojechałabym do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chardonnay gratuluję :D natalia, jedź do szpitala... to na pewno nic dobrego. daj potem znać, co Ci powiedzieli. mam nadzieję, że jednak wszystko będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Byłam dzisiaj u lekarza i dzisiaj mam 4 tydzień i 5 dzień, 3 mm. No i na razie wszystko jest ok, mam zrobić morfologię, mocz i cukier i przyjść w styczniu. Ale pójdę chyba w pierwszym tygodniu lutego dopiero, bo wtedy będzie 12 tydz, a gin mówiła mi dzisiaj, że wtedy trzeba zrobić usg koniecznie, że jest ono bardzo ważne. aaaa ciśnienie mam niskie 100 na 60 po kawie. Natalko trzymaj się dzielnie, mam nadzieję, że jesteś już pod opieką lekarza❤️ Chardonnay witaj:) Ja też tej ciąży nie planowałam, też mam wiele obaw, np czy dam radę z kruszynką i Mareczkiem szczególnie w tych pierwszych dniach, po wyjściu ze szpitala. No ale staram się odganiać od siebie te niepokoje i myśleć pozytywnie. A kawe piję nadal, ale słabszą. W pierwszej ciąży też taką piłam, nie odrzucało mnie. Nawet karmiąc można pić taką słabą jeśli piło się w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×