Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

a taka zdechla jestem ,do tego wczoraj zauwarzylam na kladce piersiowej i piersiach takie male brazowe suche plamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dawno mnie nie bylo ale to ze wzgledu braku intenetu, moja dzidzia rosnie jak na drozdzach. w srode mam usg wiec znowu zobacze mojego skarba. a co tam u was dziewczyny?jak tam wasze malenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymamy ,juz blizej niz dalej.Qrcze podziwiam Was dziewczynki,ze jeszcze pracujecie,moze gdybym sie tak nierozleniwiła to tez bym sie lepiej czuła,a ja juz wchodzac po schodach dysze,a na wieczor to sie juz nawet na łozku nie moge przekrecic he,he w dzien jest ok ,ale wieczorem stekam jak stara baba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już dzisiaj kończę pracę ...ale dobrze, że długi weekend przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ja mam to samo,a przez to lezenie to wogule niemam sil a zwlaszcza dzis,dzis znowu do gin o 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie jutro przychodzi połozna,a pojutrze tez do lekarza na kontrole ,bo ostatnio skoczyło mi cisnienie.Dziewczynki codziennie o 13 na zone reality jest fajny program o narodzinach jak macie to ogladajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas właśnie też pogoda pokazała co potrafi;-) 2 godziny była burza, a teraz znowu pięknie świeci słoneczko;-)) Ja mam jedynie czasem problem jak długo jestem zgięta, np. jak wyrywam trawsko na skalniakach. To wtedy zdarza się, że wymiotuję. Ale tak to nie mam raczej problemów z żadnymi zajęciami, z Malutką wszystko w porządku, więc mogę robić wszystko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wszyscy świętują :) Ja zaraz też jadę na rodzinną imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny..u mnie dzisiaj zimno i mokro...do tego boli mnie gardło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Co to za pustki? U mnie też dzisiaj pochmurno, ale przynajmniej można czymś oddychać, bo wczoraj nieźle się namęczyłam żeby usnąć. A u Was jak tam samopoczucie? Mnie oprócz dłoni zaczynają też boleć nadgarstki :( A tak na marginesie to mam towarzysza do leżenia: mąż w środe skręcił sobie nogę w kostce. Stwierdził po dwóch dniach, ze już ma dosyć tego leżenia. To co ja mam powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u nas dzisiaj 4 razy była burza, takie krótkie po 20 - 30 minut, raz nawet tak sypał grad, że zrobiło się bialutko wokół domu:( Mnie też strasznie męczą te ręce:( Mam z nimi coraz większy problem, coraz bardziej bolą w dzień i w nocy:( I ciągle są zdrętwiałe, a rano to już najgorzej, nie mogę nawet zgiąć palców przez chwilę:( Byliśmy dzisiaj na chwilę pograć w bilard - oj jak dawno tego nie robiłam;-) Fajnie było;-) Co u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki u Nas parowa straszna(:Ja zagladam ,ale niewidze zadnych wpisow to sie nieudzielam:)Własnie zrobiłam pierwsze pranie,wczoraj moj przywiozł łozeczko ,ktore dostalismy od Jego szefa ,bo miał wczesniej sklepy z wszystkimi dziecinnymi rzeczami,tylko przemalowalismy je na kolor teak i jest oki:)A co u Was kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze to nieciekawie,ale znajdziesz cos ładnego teraz jest w czym przebierac ,Ja swojego tez ,nawet dokładnie nieogladnełam tylko rzuclam okiem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) U mnie dzisiaj nadal zimno i mokro brrrr...tylko niedziela była troszkę ładniejsza :) Padł mi komputer w domku i nie mogłam pisać ;( Nadal jestem przeziębiona..chociaż chyba troszkę lepiej ale najgorsze te kostki kurczę zaczynam się martwić - ide zaraz zmierzyc ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciśnienie książkowe - 120/80 - biorę się za prace a tak mi się nie chcę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek to troszkę masz podwyższone...mi w pierwszej ciązy nie puchły nogi ...ale kazda ciąża inna a na dodatek jak jest duszno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! dlugo mnie nie bylo, ale mam taaak zle samopoczucie i jakies kryzysy. nie wiem, czy to burza homronow, czy to jakies depresjie przeporodowe. wszystko mnie drazni a najbardziej mmnie irytuje moj facet. ponadto czuje sie powoli jak takie warzywko, zle spie, wszystko mi dokucza. mialam przez weekend gosci, wiec bylo troche lepiej, bo zawsze cos sie dzialo. ale dzis znow zaliczylam dol. lezenie mnie tez wkurza, bo wszystko boli. ja nie wiem, jak mam wytrzymac do konca sierpnia. bo juz ledow co chodze. serio. sorry, ze tak narzekam, ale gdzie jak nie tutaj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maternity..narzekaj ...bo to tutaj jesteśmy...ja czasem też mam wrażenie,że ta ciąża trwa..i trwa... a z drugiej strony to napewno bedę tęsknić za moim brzuszkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek to jaki teraz masz wózek ? Ja nie mogę się narazie na nic zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:)U nas znowu ładnie:)A co najlepsze narzekałam na straszna duchote ,a co sie okazało to w pokoju grzejnik na fula goracy he,he.Koteczek fajny ten wozek:)Maternity nieprzejmuj sie ja tez przez to przechodziłam ,teraz jest troszke lepiej,ale nie wiem na jak długo.Uleczka odezwij sie do Nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczynki macie ,moze takie kłocia w macicy ja od jakis 3 dni mam takie oczywiscie nie cały czas,noi dziwny bol brzucha tak jak na okres dziwne to,ale teraz pewnie bedzie coraz wiecej takich bulow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jak miło, że znowu się odzywacie;-)) U nas dziś było duszno i słonecznie, chociaż nasze humory niezbyt fajne:( Męża zwolnili z pracy razem z 5 innymi osobami, bo szef doszedł do wniosku, że taniej mu wyjdzie jak zatrudni więźniów.... Dziś cały dzień jeździliśmy i składaliśmy CV w różne miejsca. Mam nadzieję, że szybko się ktoś odezwie i A. dostanie pracę. Ja zauważyłam, że puchną mi nogi, ale o dziwo nie kostki tylko palce u stóp;-) A tak poza to udało mi się w końcu ogolić;-) Co prawda dużo czasu mi to zajęło, ale chyba było warto....A.był zachwycony;-) A i krotek było tylko kilka prawie nie widocznych.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa ja nie mam takich kłuć, ale czasem zabolą mnie tak plecy, jak przy okresie kiedyś. Nie wiem co to może oznaczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×