Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Szczęśliwa dzięki za słowa pocieszenia. ;-) Idę się położyć, bo się posprzeczaliśmy i nie mam ochoty na nic:( Miłego wieczorku;-) PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) U mnie dzisiaj pogoda przecudna... Martusia nie martw się - mąż napewno prace znajdzie ale pewnie sam się denerwuję. Posiedziałabym dzisiaj na polku pod parasolem...tak przyjemnie ale nic trzeba brać się do pracy ;) Oby do 15 :) NO właśnie Uleczka odezwij się do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem ,zagladam tu codziennie ,wczoraj syn mial urodziny 15 lat skonczyl ,bylo troszke gosci u nas ,u mnie wszystko ok tylko zgage mam codziennie,no koteczku podczytuje tez lipcowki czerwcowki ale na naszym topiku niestety cos malo nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wam powiem ze im blizej porodu to sie lepiej czuje ,gdyby maly mie nie kopal to tak jak bym w ciazy nie byla,i nie wiem dla czego ale caly czas wydaje mi sie ze bedzie dziewczynka ,a ja wszystko dla chlopaka mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! U nas też dziś brzydko, pochmurno i co jakiś czas pada:( Jak to zwykle bywa, już się pogodziliśmy. Macie rację A. najbardziej się denerwuje, że nie ma tej cholernej pracy i to tak z dnia na dzień:( Ważne, że szuka, a nie siedzi np. cały dzień przed TV;-) Uleczka ja też miałam przeczucia na dziewczynkę i tak wyszło na USG. Moja siostra mówi, że jak mamusia bardzo chce to tak będzie;-) I ja chciałam kobitkę;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Strasznie dawno nie pisałam, bo jakoś nie miałam nastroju :( Pewnie przez to siedzenie w domu mam taki humor. Strasznie zmęczona jestem tym wszystkim. Czuję się wielka jak hipopotam i coraz ciężej mi się ruszać. Pewnie przez to leżenie bolą mnie stawy (kostki i kolana), kompletnie straciłam kondycje. Martusia ja też mam takie kłucia w podbrzuszu i czasem w pochwie. Wczoraj aż się przestraszyłam, bo zaczęło boleć mie podbrzusze jak na okres, do tego bolały mnie plecy na dole. Już się zaczęłam bać, że coś się zaczyna, zwłaszcza, że już 2 osoby mi powiedziały, że opuścił mi się brzuch (i faktycznie). Ale po jakiejś pół godzinie przeszło. Chyba zaczne pakować już torbę do szpitala, zwłaszcza, ze mam zagrożenie przedwczesnym porodem. Ale jeszcze te 2 tygodnie muszę dotrzymać. Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neta wytrzymasz jeszcze,ja tez leze i jestem ociezala ,gruba itd ale nie ma co narzekac,czeba byc szczesliwym ze wszystko sie dobrze konczy,ze nie musimy lezec w szpitalu,ze nie ma zadnych komplikaci,i ze tak dlugo wytrwalysmy,zobaczysz jak szybko mina te dni i bedzie po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:)Dzisiaj znowu słonecznie:)Ja sie juz boje tego 9miesiaca coraz ciezej mi jest i ze spaniem mam problemy ciezko mi sie ułozyc ,a o przekrecaniu na boki lepiej nie mowic.Co do zgagi tez miewam ,ale nie cały czas ,ale jest to okropne:(Ja dopoki niedowiedziałam sie,ze bedzie mały mezczyzna tez wmawiałam sobie kobietke,ale jednak widac na zdjeciach tego siusiaka ,wiec kobietke sobie wybiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Uleczka, masz racje, mąż też mnie tak cały czas pociesza. Dobrze, że możemy być w domu, a nie w szpitalu, no i że z naszymi Maluszkami wszystko w porządku. A co do przeczuwania płci, to mi też się sprawdziło. Od samego początku miałam przeczucie na dziewczynkę no i będzie dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie;-) Neta ja tak samo miałam, chciałam dziewczynkę i tak wyszło na USG;-)) Nie martw się tym leżeniem, naprawdę najważniejsze, ze jesteś w domku i że z Dzidzią wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny, dobrze, ze jest ta kafe że można się wygadać i spotkać osoby podobne do nas, które mają te same problemy co my. Kupiłyście już może jakieś kosmetyki dla Maluszków? Bo ja chciałam już coś kupić tylko nie mam pojęcia co no i z jakiej firmy byłoby najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,nic sie nie martw,wiecie co mi juz mleko leci z cyckow,dzis mialam mokrom plame na koszuli,ja tez mam problemy z przekrecaniem,a w nocy do ubikaci latam z 10 razy ale to przez to ze leki biore o 22 i o 2 w nocy i musze je popijac,pozatym nie mam cos apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam,oliwke,chusteczki do pupki,krem na odparzenia,plyn do kapania,patyczki do uszu,gruszka do noska,nowe reczniki,myjka,odciagac pokarmu,pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka a z jakiej firmy kupiłaś? Wszystko z jednej? Bo ja myślałam nad Nivea albo Johnson. Ale może polecicie coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mleko samo jeszcze niewypływa,ale jak sobie przycisne to leca takie kropelki i to jest smieszne ,bo jak to odkryłam to taka byłam szczesliwa ze ahhh he,he:)Uleczka jaki laktator kupiłas ja mysle tylko o elektrycznym,tylko,ze ceny tez sa ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wszystko z penatena,ale dla tego ze jak bylam w szpitalu to dostalam kupony na te produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie wiem od czego to zalezy kolezanka miała reczny z awenta i odradziła mowiła,ze ciezko sie oddciaga i długo to trwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda z nas co do karmienia musi sama wyczuc co i jak,ja Daniela i Karoline karmilam piersia okolo pol roku ,i nie mialam zadnych problemow z nawalem pokarmu,albo zapaleniem piersi ,i bylam zadowolona z tego odciagacza ale to sprawa indywidualna kazdej z nas,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jest drogi ,no coz ja radze przemyslec z kupnem,bo to ruznie bywa z tym karmieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego tak jak mowisz lepiej sie wstrzymam,bo moze nie bedzie mi wogole potrzebny ,a jak bedzie to w sklepach tego niebrakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból nadgarstków. Jeśli twoje nadgarstki i palce są obolałe lub odrętwiałe, nie martw się bardzo. U wielu ciężarnych kobiet występuje tzw. „syndrom nadgarstka”, który charakteryzuje się obrzękiem wokół nerwów u nasady ręki. Zazwyczaj przypadłość ta jest skutkiem często powtarzanych ruchów, na przykład przy pisaniu na klawiaturze, ale w twoim przypadku jest to spowodowane zatrzymywaniem wody przez organizm. Kanał nadgarstka wypełnia się płynem, podobnie jak kostki u nóg i stopy, z tym, że kanałem przebiegają nerwy od nadgarstka do palców. Ból i obrzęk prawdopodobnie ustąpią po porodzie. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić. Jeśli czujesz ból dłoni w nocy, zmień pozycję, w której śpisz tak, żeby uniknąć nacisku na nadgarstki i dłonie. Jeśli to możliwe, ogranicz często powtarzane ruchy – takie, jak pisanie na klawiaturze czy gra na pianinie. Pamiętaj, by mówić lekarzowi o wszystkich bólach, jakie odczuwasz. Zdaniem specjalistów. "Kiedy zbliża się data porodu, możesz zauważyć płyn wyciekający z piersi, "Płyn ten nazywa się siarą i jest tzw. „wstępnym mlekiem” i będzie pierwszym pokarmem, jaki otrzyma twoje dziecko, jeśli planujesz karmić piersią. Zobacz co czeka Cię w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×