Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

dzis to nie wiem bo mi baterje siadly od tego mierzenia,ale taka bylam spiaca,w uszach mi szumialo,noi maly sie malo ruszal o 11 wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do tego zeby zaczely mie bolec ,i malo jem bo nie moge gryzc ,ojeju jeju,juz mi sie niechce lezec,w piatek bylam na zakupach ale tylko w jednym sklepie,w aucie musialam jechac na lezaco maly jest tak nisko ze nie moglam usiedziec,o i jeszcze stary stwierdzil ze auto czeba zmienic bo za male,a w tamtym roku kupil i wcale nie male bo to busik renaut scenik ,no ale mu male i byla sprzeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czekam na wiadomości jak wrócisz. Mój synuś to za to jest nadaktywny :P Tak się kręci i kopie od rana, że nie wiem :P Ufff ale dzisiaj gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo! Byłam na pogotowiu, ale tam pani doktor powiedziała, że skoro już ktoś tam grzebał (mąż próbował go wyciągnąć) to ona nic nie może już zrobić - gdyby był cały to tak. I wysłała nas na drugą część miasta do szpitala, w którym dyżur miał chirurg. Ten oczywiście mnie ochrzanił, ze pewnie w ogóle nie byłam na pogotowiu, bo przecież powinni mi to tam zrobić, ale w końcu po ciężkich trudach i 15 minutowym grzebaniu tam igłą powiedział, że na 99% wszystko wyciągnął i kazał pielęgniarce zrobić okład z jakiejś substancji mającej pomóc \"w razie czego\" wyciągnąć resztę. Przy okazji tak mi tą ranę rozdrapał, że chyba z 3 cm ma średnicy:( Uleczka ciśnienie rzeczywiście niskie, ale jesteś pod stałą opieką to chyba wszystko w porządeczku z Maleństwem;-) Iza ja też cieszę się, że ten tydzień króciutki, bo A. musiał w sobotę iść do pracy i już w ogóle nie poczułam, że był weekend - cały czas sama:( A niedziela smutna, bo mój też na gardło narzekał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff jestem,no wszystko ok cisnienie spadlo bo pogoda sie zmienila ,ale dzis jest ok,hemoglobina stoi w miejscu,i waga tez ,pewnie dla tego ze malo jem przez te zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek kurczę fajnie, że remont się pomału kończy i przede wszystkim, że wiesz kiedy Majka będzie z Wami. Dobranoc wszystkim brzuszkom;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry koteczek dla czego tak wczesnie bedziesz miala ta cesarke,przeciez to nawet nie bedzie 37 tydzien czyli ciaza donoszona,a jak tam wyniki moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) U mnie dzisiaj pogoda przecudna :) Wczoraj pierwszy raz spuchły mi kostki- chyba gorące dni teraz nie dla nas :( Do tego gardło dalej boli i wstretny katar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny! U nas też słonecznie i miło, bo wieje delikatnie wiatr;-) Jakoś tu dzisiaj cisza panuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba przez ta pomarancz wszyscy odchodza,a szkoda,bo na innym topiku diewczyny pisza do dzis ,a ich pociechy koncza niedlugo roczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diewczyny co polecacie na spuchniętę kostki :( Wczoraj mi spuchły i dzisiaj też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza znalazłam coś takiego: Wpływ ciąży na nogi 1Skomentuj Ciąża jest ogromnym obciążeniem dla organizmu kobiety. Odczuwasz to na wiele sposobów. Być może jednym z nich są obolałe nogi, skurcze łydek, spuchnięte kostki czy pojawiające się żylaki. To częste problemy kobiet ciężarnych. Nie muszą być jednak wcale Twoim udziałem jeśli będziesz systematycznie dbała o nogi. A wymagWpływ ciąży na nogiają one w okresie ciąży więcej uwagi niż kiedykolwiek. Nosisz obecnie dodatkowy ciężar zaś żyły przenoszą do serca o 1,5 litra krwi więcej niż przed ciążą. Z tego powodu wsteczny bieg krwi jest bardziej wolny co przyczynia się do ciężkości nóg i ich opuchlizny. Konsekwencją długotrwałego utrzymywania się takiego stanu są żylaki, które u 20% kobiet pojawiają się właśnie w ciąży. Za nim jednak się ujawnią przez jakiś czas obserwujemy właśnie obrzęki i ciężkość nóg, nieprzyjemne skurcze bądź mrowienia. Ale mam i dobrą wiadomość: jeżeli nie masz predyspozycji genetycznych i przed ciążą nie miałaś z nimi problemów, najprawdopodobniej po jej zakończeniu znikną, nie pozostawiając żadnych śladów. Inaczej sprawa wygląda z często występującymi skurczami, które wcale nie muszą ustąpić po porodzie. Lekarze uważają, że ich pojawianie się to efekt zaburzenia równowagi między fosforem a wapniem, niedoboru tego drugiego lub zbyt małej ilość potasu. Dlatego stosuj dietę bogatą w te pierwiastki a zmniejszysz prawdopodobieństwo, że skurcze będą Ci dokuczać w ciąży czy po niej. By pomóc swoim nogom zdrowo przetrwać ciążę postaraj się : * nie nosić butów o wysokich obcasach, * nie nosić obcisłych skarpetek czy rajstop, * nie zakładać nogi na nogę, * nie stać zbyt długo w miejscu, * unikać długotrwałej pozycji siedzącej ( pospaceruj chwilę), * dobrać wysokość krzesła tak, by nogi w kolanach zgięte były pod kątem 90° * unikać gorących kąpieli, * możliwie jak najczęściej trzymać stopy powyżej poziomu serca (leżąc unieś je w górę, siedząc - oprzyj o oparcie krzesła), * dużo spacerować, jeździć na rowerze czy pływać, * nosić wygodne obuwie z szerokimi noskami o pół numeru większe, by nie występowały obrzęki stóp, * w razie skurczu energicznie masować stwardniałe mięśnie; by zmniejszyć ryzyko wystąpienia skurczu, zwłaszcza podczas snu, przed położeniem się rozgrzej nogi ciepłym prysznicem, zrób im masaż i zasypiaj na lewym boku Mnie co prawda nie męczą jeszcze opuchnięcia na nogach, ale obawiam się, że już niebawem, bo moja siostra miała coś takiego pod koniec ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia mnie zaczęły dopiero dokuczac od wczoraj :( Wiecie najgorsze to spanie na lewym boku- ja uwielbiam spać na plecach ...i przeważnie i tak budzę się rano na plecach a wieczorem nie moge zasnąc na boku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia oprócz hemoroidów ha ha ha ale jeszcze wszystko przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza właśnie;-) Co do spania to ja zawsze spałam na brzuchu, ale teraz od jakiegoś czasu już nie sypiam, bo mi brzuszek przeszkadza:) I śpię na boku. Obojętnie, na którym. Ja nie mogę zasnąć za to rano, jak mąż wychodzi do pracy. Zawsze się obudzę:( I potem muszę sobie jakąś przekąskę szykować, żeby się troszkę oszukać i iść znów spać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ,oj malo tu nas,ale napiszcie czy wy juz macie lozeczko rozlozone,i przygotowane,co do opuchnietych nog to radze sie polozyc z nogami uniesionymi wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Ja łóżeczko mam jeszcze nie rozłożone, ale to kwestia paru minut, bo to łóżeczko robił mój brat - stolarz, więc nie trzeba się zagłębiać w instrukcję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Ja na razie tylko oglądałam łóżeczka i mam już wybrane ale zakupy planuje troszkę później - muszę jeszcze pomalować sypialnię i przemeblować - bo na początek chcę żeby synek spał z nami w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Iza! My też chcemy, żeby Dzidzia najpierw spała z nami. Chcemy się nacieszyć chyba;-) My wprowadziliśmy się pod koniec tamtego roku, więc na razie nic nie przemalowuję, może na następną wiosnę. Jak tam w pracy? Fajnie tak siedzieć z perspektywą długiego weekendu, nie? W takich chwilach żałuję, zę jestem na L4;-) Normalnie o tej porze jeszcze śpię jak mój Misiek idzie do pracy, ale dzisiaj coś nie mogę:( Czuję, ze ledwo na oczy patrzę, ale zasnąć od 5tej nie mogę:( Masakra. Jeszcze u sąsiada budowa i od 6tej już betoniarka idzie, piła i inne głośne maszyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak Martusia jeszcze tylko do 15:00 :) Ja przeprowadziłam się do swojego domu dwa lata temu ale sypialnie już musze przemalować i salon ale będzie ładniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:)U Nas od nowa deszczowo.Cos mi sie z internetem pierniczy i ,dlatego sie nieodzywałam:)Co do cesarki koteczka to ja tez zrozumiałam,ze to juz 2lipca:)Łozeczka jeszcze wogole nie mamy,ja jeszcze nawet ciuszkow nie mam popranych nie wiem ,czy dobrze,ale ja czekam z tym wszystkim na miesiac przed tymbardziej,ze pokoj tez jeszcze bedziemy malowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!! Ja jeszcze nie mam łóżeczka tzn nie mam u siebie w domu, bo stoi u cioci po jej synku. W piątek mama ma mi przywieźć od niej ciuszki do poprania i poprasowania. Wczoraj zamówiłam śliczną pościel i rożek. W końcu się przełamałam, bo bałam się cokolwiek jeszcze kupić. Może przez to, że znajoma będąc w 7 m-cu ciąży poszła na rutynową kontrolę i się okazało, że dziecko nie żyje :( Dlatego tak bardzo się bałam tego 7 m-ca. No ale jak mam zagrożenie przedwczesnym porodem to muszę zacząć już coś szykować. Życzę wszystkim miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,ja tez nic nie kupowalam do puki sie nie dowiedzialam ze szew beda mi sciagac w polowie lipca,wiecie dzisiaj o 9 taki bol zoladka mie obudzil ze zaraz polecialam do ubikaci i wymiotowalam zolciom z krwiom,ble , mysle ze zoladek zaczal cierpiec przez te leki,bo co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka to faktycznie może być przez te leki w końcu ile można. Ale już bliżej niż dalej :) A teraz żołądek jeszcze Cię boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcówka2008
Witam, zachęcam do obejrzenia kilku rzeczy po mojej córci http://www.allegro.pl/item655967361_sliczny_ komplet_na_chrzest_dla_dziewczynki.html http://www.allegro.pl/item657116078_sliczna_ paka_dla_dziewczynki_0_3.html http://www.allegro.pl/item657205302_sliczna_ paka_dla_dziewczynki_0_3.html http://www.allegro.pl/item657291261_sliczna_ paka_dla_dziewczynki_3_6.html http://www.allegro.pl/item657285720_fotelik_ samochodowy_baby_design_dumbo_z_pokrowcem.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×