Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

Gość to czemu
boi sie zony :O dlatego sie rozstajemy :O Latwo kogos oceniac, marto ale Twoj K tez cierpial ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
kazde rozstanie jest trudne ,a trudniejsze jak jest jeszcze uczucie, ale jesli masz cierpiec i ciagle n aniego czekac to rozstanie jest dobrym wyjsciem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
ja cie nie oceniam ,tylko chce ci pomoc , wiem co czujesz bo sama rozstalam sie z k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
jak naprawde kocha to wroci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
ja nie po 3 miesiacach ale prawie po 4 latach , wiec sama rozumiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
ktos tu ladnie napisal "jak kogos kochasz to pusc z uwiezi jak naprawde kocha wroci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
wiem ze tez cierpisz :( ale Ty jak i gwiazda macie wybor ... oni Was chca jestscie po drugiej stronie wiec to Wy decydujecie, ta druga strona ma malo do gadania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
tak to prawda mamy wybor- ale gdyby on by byl taki latwy nie mialbysmy takich dylematow , wiec to nie jest takie latwe jak myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
on bedzie mial dziecko, swoja rodzine, jak bedziesz sie czula kiedy bedzie zyl swoim zyciem z nimi/?chcesz zyc jego zyciem , czekac na spotkania wtedy kiedy to on bedzie mial czas?a gdzi etwoje zycie marzenia? jestes wolna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
nie chce tego dlatego to koncze !!!! Mimo,ze jest mi strasznie bo wiem,ze gdybysmy sie spotkali pol roku wczesniej to wszystko byloby inaczej ... a ja tez nie chce zeby ktos kogo kocham zyl w takim malzenstwie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
To moje zycie , i to ja decyduje co jest dla mnie dobre a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
ale to on musi zdecydowac, bardzo ci wspolczuje nie jest to latwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
Zloty masz cos jeszcze do powiedzenia? czy to juz wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
wlasnie u mnie to on musi zdecydowac, a wiem,ze na sile go nie uszczesliwie, wiem ze jest wielu facetow ktorzy pozniej zaluja ze odeszli od kochanki, bo to co pisala kogelmogel ;) Ja nic nie zdzialam sama, tlumaczylam wiele ale skoro nie dotarlo to trzeba to skonczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
powiesz mu jutro ze w kazdej chwili moze wrocic??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
nie, powiem mu,ze poki bede kochac i bede sama moze wrocic .... Powiem mu zeby zobaczyl jak to bedzie jak bedzie dziecko i jak bedzie pewny,ze chce od niej odejsc to niech wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
tak masz racje , daj mu czas, nic nie wymuszaj , on musi sam zdecydowac,, by pozniej nie zalowal i tobie nie wypominal ze to ty jestes wszystkiemu winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
Zloty jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
ale ja nigdy na nim nic nie wymusilam, nigdy nie mowilam,zeby odszedl,zawsze tylko tlumaczylam ... Zreszta teraz sama nie chce zeby odchodzil poki co, bo to mimo tego jaka ona jest bedzie straszne chamstwo :( Tylko,ze on jest dopiero ponad rok po slubie i skoro juz takie rzeczy sie dzieja to nie wroze im nic dobrego :( a ja go kocham i chce by byl szczesliwy czy ze mna czy z nia, ale szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
jestes wolna kobieta , i nie wiesz jak to jest jak juz ktos jest w zwiazku malzenskim , jaki by nie byl ale... sa pewne zobowiazania itd... ty nie tracisz nic ,a on moze stracic wiele (nie zrozumiesz tego)tak wiec Tobie jest latwiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Ale co on moze stracic ? Powiedz mi co ? Zone lenia, ktora nie rpacuje, ktora nie chce pracowac tylko cale dnie spedza na neci, a on zapieprza na nia jak glupi ???????????? Wiem, to moze nie byc prawda tak sobie pomysliecie, ale niestety pracowalismy razem, i mimo,ze on juz z niami nie pracuje to ludzie czesto mowia o jego koszmarnym malzenstwie :( On nie ma NIC do stracenia moim zdaniem jedyna niewiadoma to jak sie zachowa jak sie urodzi dziecko ... tylko,ze dziecko to dziecko a zycie w takim zwiazku to drugie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
To skoro nie ma nic do stracenia- powinien zakonczyc ten chory zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
zloty Postaram sie , nie miec juz kochankow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
wiesz , jestem bardzo ciekawa waszej jutrzejszej rozmowy , co on ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
moim zdaniem nie ma nic do stracenia :O To ona traci najwiecej to ona jest w ciazy bez pracy :O to ona nigdy nie pracowala, to ona sobie nie radzi w zyciu :O Jedyna opcja to ze oszaleje na punkcie dziecka dlatego nie chce zeby jakiekolwiek decyzje podejmowal teraz odejde zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
a co ma mi powiedziec ? On mi pozwoli odejsc, bo wie,ze sie mecze i zaakceptuje moja decyzje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
tak w ogole to nie jest pewne,czy sie spotkamy, bo jak ona sie uprze,ze nie ma prawa wyjsc to koniec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×