Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

Gość taki M
Gwiado - to się wyda to tylko kwestia czasu i " szczęścia". Pytałem jak byś się czuła gdybyś dowiedziała się ,że mąż też odnalazł na NK SWOJĄ DYŁĄ sympatię i postępuje tak jak ty teraz--- ciebie kocha za a tamtą bo jest . Dasz radę to znieść ? Na marginesie - tylko 5 % związków ze zdrady ma szansę na trwałość- muślisz ,że jesteś w tej grupie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kochanku
taki M BYLES KIEDYS W TAKIM ZWIAZKU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
ja jestem po tej drugiej stronie i staram sie zrozumiec motywy tkwienia w zwiazku bez milosci bo tak jest u mojego K :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
mojemu K?, nie wiem, wie że nigdy z nim nie będę a mimo wszystko chce się spotykać, ja mam wrażeni że on "nie widzi", że tyle czasu upłynęło i na wszystko inne już za późno, ja jestem w sumie pierwszą konkretna kobieta w życiu mojego męża więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kochanku
to czemu twoj kochanek wie ze go nie kochasz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki M
Nie nie byłem- moja eks tak. Dlatego jest eks... a czy jest szczęśliwa /wątpię ale to jej sprawa nie obchodzi mnie to zupełnie - egoiści .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kochanku
gwiazdo wie ze nie bedziesz z nim a mimo wszystko chce sie spotykac A co mu szkodzi sie z toba spotykac, ma super sex,czemu ma z tego rezygnowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
seź owszem jest fajny ale wbrew pozorom wcale nie tak często jak sie wszystkim by zdawało, tak co którys raz, są kolacje, wypad na kawe a nie za kazdym spotkaniem seź, więc akurat tak nie myslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kochanku
swiadomie pakujecie sie w takie zwiazki a teraz macie dylematy\? Nie pomyslalyscie o tym wczesniej? Ja nie zrezygnuje , jest mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
mi też, ale ile tak można, a on ma się rozwodzić i nie wiem co wtedy będzie sobie myślał"o nas"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki M
KKażdy 'ssuper seks " kończy się kiedyś i zostaje wstyd i sanotność -powodzenia i umiejętności wytłumaczenia dziecku, czemu nie ma taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kochanku
gwiazdo 29 czego sie obawiasz ze bedzie chcial byc z toba?a gdyby chcial tylko spotkan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kochanku
taki M Przeciez wiele malzenstw sie rozwodzi (z roznych przyczyn) i nie pisz ze malzenstwa "tylko dla dzieci" sa szczesliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki M
Jasne - rozwodzą się. Ale powiedz pożniej dziecku ,że nie ma ojca bo mama miała romans w czasie trwania małżenstwa- i przygotój się na jego reakcję.... nie dziw się odrzuceniu- dzieci są szczere znam z autopsii i na nic spóżnione płacze " mamausi '- OBYŚ SIĘ NIE PRZEKONAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kochanku
lepszym wyjsciem jest to ze zostajesz i cale zycie jej wypominasz ze cie zdradzila? ciagle klotnie i wrzaski w domu , kto na tym cierpi najbardziej? dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kochanku
zadales sobie pytanie czemu cie zdradzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki M
Nie muszę ... wiem ...sama powiedzieła- GŁUPIA BYŁAM .i nie mów że " czegoś " jej brakowało- to idiotyczna wymówka, nikt normalny nie spodziewa się ,że będzie miał wszystko- bo to " wszystko " jest zmienne, to dziecinne. Wszystko to uczciwość , zaufanie i stabilność- sprawy fizyczne można załatwić rozmową i wspólnym działamiem { usprawiedliwisz zdradę męża bo żona nie uznaje seksu analnego ? a on chce ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
taki M "Jasne - rozwodzą się" Prawdopodobnie tak będzie, wczoraj rozmawialiśmy i sprawy stoją tak samo, święta ich nie pogodziły, zresztą wiem to tez od osoby z jego rodziny więc nie okłamuje mnie... Czego się obawiam? ja wiem, że on by chciał być ze mną, ale nie będziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdo czytam ze targaja ciebie wyrzuty sumienia,ale czy nie za pozno.Itak wyrzadzilas zajebista krzywde kochajacemu ciebie meżowi,jestem ciekaw czy swoje postanowienie wprowadzisz w NOWY ROK.Pz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka hanka hanka0000
ja rozstalam sie z nim przed swietami po 3,5 roku..cale swieta przeplakalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
w kochanku ja go kocham i on mnie... on nie kocha swojej zony ani ona raczej jego tez nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyuuy
gwiazdo nie prowokuj innych kobiet do kurewstwa,to ze ty nia jestesto wystarczy a dawanie takiej rady zeby wziela 1 na kochanka to swiadczy tylko o twoim dziadostwie szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyuuy
chodzi mi o inny topic oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kochanku
do "to czemu" wiec dlaczego nie jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kochanku
yyuy weszlas(es)tu po to by kogos od szmat wyzywac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kochanku
hanka hanka i po co to zrobilas? Jak juz pisalam wczsniej , mi jest tak dobrze i nie zrezygnuje tylko po to by tesknic i ryczec!zycie jest jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka hanka hanka0000
nie dalam rady ciagnac tego dluzej..samotne swieta,Nowy Rok,a on z rodzinka...wole juz byc sama niz zadreczac sie mysla ze oni sa razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
wlasnie sie zastanawiam nad tym ... i dlatego tu trafilam :O hanka ja chyba postapie jak Ty :( tez te swieta mnie pograzyly :O widze jak z dnia na dzien to wszystko zmierza ku koncowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka hanka hanka0000
ja juz nie moglam tak,choc wczesniej zrywalam i wracalam do niego..teraz to juz definitywnie zerwalam i w nowy rok chce wejsc bez niego,to nie ma sensu,teraz jestem tego pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
u mnie to trwa dopiero 3 miesiace, a ja juz mam dosc :O Podziwiam Cie,ze dalas rade tak dlugo :O Moj ma tak zaborcza zone,ze szok i racze po Nowym roku nie bedziemy mieli mozliwosci sie spotykac, wiec musze z tym skonczyc :( A nie masz nadziei ze on sie jednak obudzi i odejdzie od niej ? ze bedzie tak tesknil,ze nie da rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×