Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość alexar
u dr Sirek ...facet zrobił dobre wrazenie...jak mierzyłam 400 wydawało mi się ze są ogromne wiec wybrałam 350(nie ma wielkiej roznicy) ale z drugiej strony robie to po to zeby bylo widac co nie?wiem mnie pocieszylas...:-*o jejku juz bym chciala byc po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexar
Aniula28? czy mogłabym prosić Cie o zdjęcie?masz przed i po?alexa-r@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexar
Aniula28-niechcacy skasowalam,a raczej moj synek :-( moge prosic jeszce raz? przepraszam za klopot z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wlasnie przyjechalam do domu, mam nowe cycuszki od wczoraj, jestem bardzo, bardzo zadowolona, wyszly mi wieksze niz myslalam, ale jak opuchlizna zejdzie beda w sam raz, jestem mega szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexar
aniula28-dzieki,sa sliczne i wcale nie sa ogromne...pomimo ze jednak jest to 75d,e...ach zazdroszcze moja droga...i czekam z niecierpliwoscia na swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pomponiara jak zejdzie opuchlizna będą mniejsze,a jak się czujesz? Gratuluje nowych cycuchów...Alexar poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekasiek
Samanta kujonie gdzie jestes:):)wylaz z tych ksiazek;) bo Cie tu potrzebujemy z 340 na 380 moge zmienic nie wiem co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis juz mniej boli, wczoraj wieczorem i dzis rano balalo bardzo, a jak przyjechalam do domu i zobaczylam moja corcie to prawie nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexar
pomponiara-juz zazdroszczę!!!też bym już chciała!!! bardzo boli...?da się wytrzymać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekasiek
dziewczyny mozna przeciwbolowe przed zabiegiem klika dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że się da wytrzymać rzecież inaczej nie decydowałybyśmy się na po ,a niekture nawet po kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoras dziewczyna pisala ze musi dlugo czekac na konsultacje do Dr Kasprzyka, ja tez tak myslalam, ale mialam takie szczescie ze zalatwilam sie w 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, dopiero co z uczelni wróciłam.. piątek 13 fartowny na szczęście ;) weź coś przeciwbólowego, tylko nie aspiryna (sprawdź skład), przecież przez pięć dni to wyparuje spokojnie ;) Barla.. a co mają powiedzieć dziewczyny, które mają pod biustem mniej niż 70cm i potrzebują staników z obwodem 60 na przykład.. na razie pozostaje nam internet.. (jest fajny i niedrogi sklep w łodzi Milena, kupowałam u nich przez net i naprawdę ładnie robią i mają różne rozmiary) Pomponiara, Izabela - gratulacje 😘 boli..? :P Kasiula, możesz wziąć większe?? doktorek się zgadza? to bierz :D u Ciebie jest co wypełniać, więc powinno wyjść śliczniusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche boli do wytrzymania, bardziej ciagnie, ale spoko da sie wytrzymac, mysle ze co dzien bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sluchajcie doktorka, myslalam ze beda male ale jednak Dr kasprzyk wie co robi, gdybym sie uparla na wieksze to bym zalowala i tak mam wieksze niz sie spodziewalam, ale sa superrrrrrr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszasz mnie.. :) :) ja ostatnio mam jakąś jazdę, że będzie strasznie boleć.. :( leżysz głównie czy dajesz radę chodzić, wstawać etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrazu po operacji chodzilam, dzis tez normalnie chodze, dalam rade uporzadkowac co nieco w domu, oczywiscie z umiarem, takze luz, najgorzej bylo dzis po nocy, po wczorajszej calodniowej glodowce, rano czulam sie fatalnie, bylo mi slabo noi bolalo, ale po smacznym sniadanku, polowie czekolady i tabletce p/bolowej, wrucilam do formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiara gratuluje nowych nabytków, jak zejdzie opuchlizna to zmniejszą się Tobie około 2cm,więc pewnie nie będzie żle:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiekkasiek mi przed op zabronili przez 2tyg jeść jakichkolwiek tabletek przeciwbólowych,a 3 dni przed op strasznie rozbolała mnie głowa,aż wymiotować mi się chciało i wzięłam nurofen forte oczywiście przyznałam się dr i chcieli mnie wygonić do domu,bo przciwbólowe ponoć 7dni krążą we krwi i rozrzedzają ją,ale w rezultacie zrobili mi op.Jeśli coś dziś zarzyłaś to powiedz o tym przd op,bo to dla Twojego bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy po operacji spalyscie tylko na plecach, bo chyba na boku nie wolno, jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia, to chodzi o jakiś paracetamol czy tam jak się ten składnik nazywa? Pomponiara, mi doktorek powiedzial, ze miesiąc na plecach wyłacznie minimum :( bedzie masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam nie wiem dokładnie o jaki składnik chodzi,ale mi nie pozwolili nic brać.Pomponiara około 2tyg spałam na plecach w dodatku na siedząco,a potem już powoli na boczek,stopniowo,na ile ból mi pozwolił nie miałam przeciwwskazań do spania na boku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mnie juz sie chce wymiotowac,myslalam ze jakos przejdzie ale chyba nie da rady.. znalazlam super firme robiaca staniki operacyjne koszt to 40 funtow podajeszim wszystkie rozmiary implanty i szyja prosto na to,ale ja zamowilam na 340 a moze bedzie 380,w pon jade jeszce raz... jak zobacze doktora przed operacyja to mi dobrze zrobi bo jego widok jest taki kojacy:):) Sam gratuluje w takim razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAm ja tez mam strasze schizy na punkcie bolu i filmu awake;) a po za tym poszlam do dentysty bo sie zabek ulamal.tak czekalam czekalam az sie dolamal:(no ale ja to mam szczescie ,dentystka z pomoca caly czas nawijaly o aftach tej pomocnicy i teraz mnie caly jezor szczypie!!!:( jak mawia moja mama: jak nie urok to sra....:) swoja droga przyjezdza mi pomoc,ale powiedzialam jej ze robie mastopexie nie powiekszenie,ale cos sie chyba ostatnio przejezyczylam w rozmowie i chlaplam o implantach,w dodatku chce przyjechac trzy dni przed..zaznaczylam ze i owszem moze ale pod warunkiem ze nie bedzie trucia pt.nie rob tego,ingerencja i wogole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujaca9999
dziewczyny a jaki jest calkowity koszt operacji powiekszenia piersi? klinika rozklada tez to na raty?i po jakim czasie mozna wrocic do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiara-gratuluje:)pocieszylas mnie co do wielkosci implantu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×