Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

gg jak chcesz zatrzymac okres to idz do swojego lekarza ,popros o recepte na cyklonamine,jeszcze zdazysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na beauty czytałam, że niektórzy operują piersi podczas miesiączki. Moj lekarz też o tym wie i powiedział, że to nie przeszkadza. Tylko dla mnie jest to dodatkowy dyskomfort. A o cyklonamine to nie wiedziałam, ze tak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg ja zaczelam brac angielski odpowiednik cyklonamine 3 dni przed operacja i skonczylam je brac ok 4 dnia po i po jakis 2 dniach dostalam okres,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie jakis pomysl
Czesc dziewczyny,bardzo wam zazdroszcze ,ze macie lub planujecie operacje powiekszania piersi,ja marze o takim czyms,jednak umnie jest problem z kasa,jak wy sobie radzicie z kasa,jak ja bym mogla taka kase zarobic,gdzie wy i wasi mezowie pracuja ,ze was nato stac,my splacamy dom,mamy 2dzieci,i co miesiac cala kasa wyparowywuje na to wszystko,niemam pomyslu,jak uzbierac na operacje,bardzo prosze doradzcie mi cos,podczytuje was czasem,ale sie nie wypowiadam,bo wy macie szybkie plany,a ja najpierw musze uzbierac kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałam się pożegnać na kilka dni,nie będe miała neta,pewnie jak wrócę to już będzie ze 100 stron jak nielepiej he he,ale nadrobię wszystko mam nadzieje :-) Pomponiara wyslij mi te fotki proszę na alexa-r@o2.pl (chcę porównać z moimi :-)) pozdrusie kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabel23 ja będe mieć 350,okrągłe ale dopiero we wrześniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramisg
Hej dziewczyny, zabieg już we wtorek rano, a ja czuję się fatalnie.w NOCY WYMIOTOWAŁAM, MAM REGULARNĄ SRACZKĘ...Mam nadzieję, że to ze stresu, a nie grypa żołądkowa:-( Apropos okresu, to mój lekarz mówił, że nie ma opcji robić wtedy operacji, bo grozi krwotokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie jakis pomysl
Nikt mi nie odpowie:-( Sadzilam ,ze tez moze bylyscie w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAJCIE JAKIŚ POMYSŁ no ja marzę o tym już kilka lat,a dopiero zaczęłam odkładać kaskę,czyli każdą wypłatę,swoją,ale nie mamy kredytów,a dzieci też mam i wiem jak ciężko jest odłożyć KUPKĘ .ale moę sobie pozwolić na odłożenie całej wypłaty,kosztem ciuchó i innych przyjemności ...ale pomysł dorobienia gdzieś to chętnie byk kupiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze napiszemy ci gdzie pracujemy i gdzie pracuja nasi mezowie, operacje mozna splacac w ratach, jaki mam dac ci pomysl na zarobienie pieniedzy, moj maz ma trzy firmy, moze zaluz swoja firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramisg
Myślę, że poysłów jest trochę...Pewnie nie wszystkie z nas śpią na kasie.Dla mnie to spory wydatek- wzięłam nieoprocentowaną pożyczkę w pracy, bo nie miałam oszczędności rzędu 14 tyś zł. Można by za to mieć wiele innych przyjemności, ale ta było moje marzenoie od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aramisg
Sorki za byki, ale m mi w kompie siada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez następne trzy ata nie pojedziemy na wczasy ! będziemy cycki na tarasie opalać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż cycoliny
witam cycolinki jedna z was ma problem z kasą . wiedza na temat tego jak któraś zdobywa pieniążki na operacje nic ci nie da bo w jeden dzień nie zostaniesz prawnikiem naukowcem czy maklerem. a jak masz dom w kredycie to możesz dobrac potrzebną kwote pod hipoteke i nawet tego nie odczujesz przy spłacie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzenta niedziela uplywa blogo, tylko duzo czasu zajmuje mi przegladanie w lustrze, jeszcze caly czas ogladam swoje cycuszki :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myślę pomponiarka że tylko na nie wciąż patrzycie,wyobrażam sobie jak będzie u nas i też tak to widzę !!!!!!!!!!!!!!!! będziemy tylko na nie patrzyć ( no nie tylko) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie jakis pomysl, ja mieszkam za granica i zaoszczedze wlasnie ok.6tys.euro tym ,ze bede zabieg miala w Polsce:)Slyszalam o operacji za darmo w zamian za reklamowanie kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janes lub Pomponiara lub ktoras dziewczyna od Kasprzyka - mam pytanie:) czy jak wpłacilyscie zaliczke za operacje na konto to przyszlo wam poczta jakies potwierdzenie wplaty czy cos takiego? Bo ja podalam adres zameldowania w klinice, i boje sie teraz ze mi cos do domu przesla, a jeszcze rodzicom o moich planach to nie mowilam... a wolalabym zeby dowiedzieli sie ode mnie a nie odbierajac poczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż cycoliny
janess przy obecnym kursie euro to możesz sobie u kasprzyka za 6 tyś euro 3 operacje zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzenta jeszcze oprocz przegladania sie w lustrze, ogladam na allegro sexowna bielizne, super haleczki, gorsety noi zajebiste biustonosze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska mi doktorek maila wyslal ,ze wplynely i kwote jaka otrzymal,ja przelewalam euro . Maz cycolinki tu w klinice na poziomie dr.Kasprzyka za ok.10000euro niestety tylko jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to dobrze:) nie wiem czemu podalam adres zameldowania a nie zamieszkania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycolinki zmienialam dzis opatrunek i jestem mile zaskoczona, blizna malo widoczna, a patrzac od przodu wcale jej nie widac, bo ciecie mam zrobione nie w zgieciu tylko na piersi, takze zeby ktos to zauwazyl musial by patrzec na moje piersi od dołu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomponiara, ile dni od zabiegu jest wizyta kontrolna i dr Kasprzyka.? Właściwie jaki schemat preferuje? W 7, 14 i 28 dniu po operacji czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×