Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość kakukabana
aganusia ja ci powiem co ja wzielam o padniesz ....no wiec wzielam se gazete do czytania taka gruba jak twoj styl do moj zeszyt do angielskiego bo stwierdzilam ze jak bede sie nudzic to sie poucze hehehe mp3 kabym chciala posluchac muzyki ja mialam taka pizame spioszek zakladany do gory mozna bylo go lekko od gory zaloyc ale na naramkach by wiec jak lezalam to bylo ok bo bylo pod koldra goraca ale jak lazilam po korytarzu i do ogrodu zimowego to troszke nad ranem bylo mi zimno ....wez se jakies kapcie pidzamke najlepiej taka rozpinana jak pisala anowi szczoteczke wez ja sobie wzielam myjke przydala sie reczniki tam sa i nawet do mycia ciala jest plyn wiec nie bierz szkoda sie obciazac dowod se wez i nie zapomnij o wynikach i oczywiscie o kasie :))))hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Anowi ostatnio jedna taka dziewczyna mi mowila ze jak sie nie chce mleka w piersiach to mozna brac tabletki ktore powoduja ze nie produkuje sie mleko w piersiach ...hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Mayor, np troszkę kasy trzeba, ale uwierz, że warto. Każda z nas miła kompleksy przed op,a teraz jak nowonarodzone :) Ja przepłaciłam z tego co czytam, także rób u Kubasika, tutaj dziewczyny są zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
he ciekawe, ale dobrze jakby maluch mleczka tez popił :) he he a poźniej mamusia by powiedział, jakby dorósł że pił mleczko z silikonów hi hi hi, ale pierwsze słyszę o tych tabletkach, tylko cycki zminiają się juz w ciązy chyba, nie? a te tablety to ciekaqwe czy bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Mayor niestety troche jest kasy ...dylemat mialam jak szlam na op to se mysle dac dyla i nie isc i pojechac sobie na jakies zajefajne wakacje...??? a pozniej se mysle ale z czym??? z deska i kartonowymi stanikami???:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te tabsy wstrzymujace laktacje mozna brac dopiero po porodzie, a czesto cycki sie juz podczas ciazy znacznie powiekszaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
dokladnie anowi tez sie zastanawialam nad tym ....w koncu moga zaszkodzic dziecku jesli ktos je ma w brzusiu ale ...znowu po urodzeniu jesli nie karmisz to i tak zanika bezsensu musze sie wiecej dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kakukabana :)Widze ,ze piszesz i piszesz ,to az tak zle nie jest;)Trzymaj sie,bedzie dobrze,po tygodniu juz super dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
a będziemy sie martwić jak na dzieciaczka będziemy się decydować, ale powiem wam, że trochę mnie to martwi, ciekawe jakby wyglądały po? hm mogłyby się powiększyc ze dwa rozmiary jeszcze i takie zostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiesia dostalas moje fotki?ja polecam przelew zamiast gotowki,serce mniej boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
janess kochana stukam i stukam w ta klawiature jakos mnie to odpreza i zapominam o bolu bo jak ma sie polozyc to strach w oczach ....wole se polazic posiedziec i jak sie nie garbie to nie boli caly czas prosto jak tyka se siedze najchetniej to mostek bym zrobila :P:P:P:P....ale mam cos ..wczoraj na noc dostalam tabletke na spanie jabym spac nie mogla od babeczki ...i nie wzielam mowie se dam rade i wzielam ja do chaty wiec jak nie bede mogla zasnac lykne se ta tableteczke i spac bede jak zabita ...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
hehe anowi a wiesz wszytsko mozliwe ..ja bym ci proponowlala poczekac z tym powiekszeniem ponownym po ciazy ..:) bo moze po ciazy beda wieksze i beda fajniej twoje piersi wygladaly ....albo moze nie zaciekawie i tak i tak bedziesz musiala miec operacje ....ile masz lat?..ja tak se myslalam dlatego nie chcialam przesadzac z wielkoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Kubasik mowicie... A skad mialyscie kase na operacje? Zbieralyscie latami? Czy kredyty? Macie jakies przykladowe zdjecia efektow pracy tego doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
mayor hmmm roznie dziewczyny to robia zbieraja kredyty biora ...ja akurat ostanio calkiem niezle zarobilam odpukac w niemalowane ...ale przed 2 laty jako pedagog to rok bym musiala na to zbierac jak nie dluzej bo jeszcze trzeba za cos zyc?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
a ja trochę kredyciku, trochę własnej kaski, ale przecież mozesz wziąść kredyt 10 tys rozłożą Ci na 5 lat i będziesz splacać sobie cycuszki Kakakubana ja mam 24 lata :) a Ty ile masz tych wiosenek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
anowi ja to jestem stara dupa :D:D:hehe 31 juz :))):D:D..wiec wiesz ...ja nastepna ope jak bede miala 47 :P:P:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też odkładałam intensywnie parę mies, w ogóle mnie to zmobilizowało do pójścia do pracy (jakoś na dziennych studiach nie chciało mi się regularnie zacząć pracować heh :P i dopiero co mnie zmobilizowało.. cycki.. ;) ) generalnie myślę, że dla chcącego nic trudnego :) tylko trzeba trochę wiary że się uda (u mnie z tym było najgorzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Mayor a co z twoimi piersiami jest zle?...nie martw sie kochana ....z tego co pisalas masz 75b...masz po karmieniu brzydkie?...bo ja ci powiem ze jakbym miala miseczke b to bym op nie zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
ha ha a może po dziecku będziesz wymieniała, także nie ciesz się za wcześnie :) wiesz co, ma koleżanke, co teraz ma impl, robiła po pierwszym dziecku a teraz jest w ciąży, także wypytam co i jak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
samancia dokladnie ...jedni kupuja sobie samochody i dokladaja inni zbieraja znaczki pocztowe a nasze hobby to cycki :P.....:D Anowi wypytaj sie ....szkoda sie krajac tylko po to bo sie chce miec wieksze cycuchy pomysl ile pieniedzy to jest ...a Twoje cyce sa fajowe ..!!!!wiec sie zastanow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Mayor, to Ty masz przynajmniej 75 b, a ja to deska byłam, 75 aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabana - nie cierpię jak ktoś tak mówi..:P jakbym miała coś tam, to bym nie robiła.. ja nie miałam takiego totalnego zera i też się nasłuchałam. wrrrrrr! jak komuś jest źle z jego cyckami i nie chce do końca życia tylko biadolić (to mnie wkurza jeszcze bardziej, nie poprawią tych cholernych cycków w imię jakiejś megagłupiej idei bycia naturalną za wszelką cenę. kpina) to niech i D powiększa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
noooo ja to deska z kartonowymi stanikami nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Kakukabana (he chyba w końcu dobrze ten twój nick napisałam) wypytam tylko ona mieszka w usa także złapę ja na nk, ja jakbym miał kaske to jutro idę jeszcze raz odrazu bez zastanowienia :) i teraz to takie ze 350 hi hi minimum,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczyny,ależ ta nasza świeżo upieczona cycolinka się rozgadała a humor ma jakby ten głupi jaś jeszcze nie minął,cze kakukabano,jak tam pewnie nie możesz się doczekać kontroli,żeby zobaczyć nabytki,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
a mnie tam nie przeszkadza, ze mam sztuczne cycki i jak cos jeszcze nie będzie mi się podobało z moim ciałem to odrazu jak będę miała kaskę to idę pod skalpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
e samancia ....ja nikomu nie bronie :)....mowie z mojego punktu widzenia ...ja bym nie zrobila i tyle :) ale ze mialam liliputy to zrobilam ...a jak ktos bedzie nawet sobie robil F :) to niech robi kazdy ma do tego prawo :)))))...nie bronie przeciez ... ja mam prawo tez powiedzenia swojego zdania ....dyskutujemy kochanie dyskutujemy ..nie denerwowac sie nie denerwowac..:D:D:D wdech i wydech ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anowi, popieram ;) ja mam już wstępny plan co kiedy :P wiecie, ze z samego tego topiku już kilka dziewczyn zostalo mamusiami z impl :) szkoda tylko, ze się nie odzywają wcale :( na beauty też są przeciez mamy z impl i chyba jeszcze zadna nie poprawiała (albo o tym nie pisza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anowi ja jeszcze nie widziałam twoich piersi za (o boże)aż 14 tysięcy;podeślesz fotki?dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×