Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Violesia ale się ciesze mam nadzieje że se nie robisz jaj;) Na razie to dół piersi mam odrętwiały, a czucia nie mam w samych sutkach .Mam nadzieję że powróci czucie bo co to za przyjemność mieć cycki a nie czuć przyjemności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, no wiesz co! jakie jaja. Wszystkie są tu zachwycone twoimi cyckami. Piers jedna jest nieco mniejsza, ale są ładne i nie wyglada to jakoś dziwnie. No proszę cie. Ja normalnie mam taką asymetrię, że z daleka widać, Gosiek błagam cię :-) Zycze ci, aby powróciło czucie jak najszybciej. Bo szkoda żeby mieć takie piersi i z nich nie korzystać :-) Gosiek, macham do ciebie z Widzewa :-) Ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki u mnie z czuciem to jest różnie tzn w lewej piersi ok,a z prawą już gorzej.Pod sutkiem mam małe odrętwienie,a czucie raz jest,raz nie ma.Byłam przerażona tą sytuacją,ale mój mąż chyba jest magikiem,bo super sobie z tym radzi.Gosiuniu czy ja też mogę prosić o fotki,mój mail jest przy nikuPozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ,ze ta moja nadwrazliwosc minie,bo chyba wolalabym brak czucia ,niz nadwrazlie sutki.Barbi ja mialam op.ok 15:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
hej dziewczynki:))...u mnie spoko zyje i daje znac:)...siniaki znikaja ..jednak ten kremik jest naprawde dobry z arnika :).. Apropos tej asymetrii hmm..no wiec ja wam powiem ze u mnie ja widac teraz na maksa a mialam rowne wkladki nawet nie wiedzialam ze tak jedna piers mam wieksza ...hmm..wiec jak sie powieksza i jest jedna piers wieksza a druga mniejsza to popowiekszeniu widac ja... agniesia jutro bede miala zdjeciotka wieczorem to wysle :)...ja mialam 300 anatomiczne i jestem zadowolona..mam wzrostu 177 cm..i jakos nie gina cycki we wzroscie :)mnie sie wydaje ze to zalezy od budowy ..i przede wszystkim od Twoich oczekiwan jesli chcesz miec duze i pokazne piersi to wez wieksze, zeby nie zalowac..mnie wyszlo C :) takie chcialam A co do tych ciuchow to rzecyzwiscie jak sie ubiore to tak nie widac tzn widac cycek ,a nie jakies poduszki w push upie..jak mnie moj facio ujrzal po op w kosyzuli takiej luznej to mowil ze nie widzial duzej roznicy :D...ale jak bez koszuli to omal nie zemdlal ;))) z wrazenia;P..stwierdzil ze wygladam jak barbie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakubana hejjjjj! Fajnie, ze jesteś :-) Martwiłam sie o Ciebie. :-) Dobrze, ze wszytko wraca do normy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
violesia ;)...dziekuje ..niepotrzebnie sie zamartwialas kochanie u mnie jest wszystko ok .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakubanik, ciesze się , że jest wszystko super! Czekam na fotki, nie zapomnij o mnie kochaniutka :-) violesia@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia dzięki.Masz piękne piersi.Wyglądają bardzo naturalnie i jak ktoś wie,że jest mała różnica to ją zobaczy,ale one jeszcze się ułożą ,piękniutkie są i tyle.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
hej dziewczynki :) od kiedy mozna podnosic rece do gory?..bo ja dzisiaj przez pol sen podnioslam lapy wysoko ...:P ale cycki sa tam gdzie byly ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakukabana ręce można podnosić na ile ból pozwala,jeśli nie boli Cię podnoszenie rąk do góry to śmiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
gosiunia - a ile ty masz wzrostu? bo wkladki mialas male a cycuchy masz sliczne :) kakukabana - to Ty tez wysoka jestes, to teraz tym bardziej nie moge sie zdjec doczekac!!!!!!!! tylko nie pomyl adresu bo nie wytrzymam jak nie przyjda aga niesia3, nie agniesia ok???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiesia3 ja mam 168 cm i 56kg pod 70 dzisiaj byłam w sklepie z bielizną i okazało się że mam B normalnie załamka a tak chciałam mieć C.Niby jak na nie patrzę to mi się podobają ale ta magiczna literka C mnie bardziej kręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, ale już nie masz żadnej opuchlizny itp? bo coś ostatnio wspominałas, że może być opuchlizny i dlatego są nierówne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia ogladnęłam sobie Twoje zdjecia wczoraj, dzsiaj ponownie i uważam że sa ok. Podobają mi się, uważam że wygladaja bardzo naturalnie. Gdybym nie widziała twojego opisu, to omyslałabym że masz anatomiczne, a nie okragłe. Janes, dzięki. pozdrowionka. Violesia, dzisiaj nie dałam rady odebrać wyników, ale jutro je odbiore rano i podjade do kliniki je zawieżc i popytac o kilka rzeczy. A jak do mnie dociera że to juz tuż tuż, to mam mrówki w brzuchu. Dziewczyny, ktore robiły piersi u Kasprzyka - jeśli operację mam w poniedziałek, to do kiedy moge zostac w ramach kwoty zapłaconej za operację- do wtorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi tak do wrorku, kazda nastepna doba za oplata,jak w czterogwiazdkowym hotelu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM...:) :) MIALAM AWARIE I BYLAM BEZ KOMPUTERA... ALE JUZ JESTEM NA BIEZACO..:) G O S I U L A !!! KONIECZNIE MUSISZ MI WYSLAC TE SWOJE ZACHWALANE NOWE PIERSI :) MUSZE TEZ ZOBACZYC :) BARDZO PROSZE WYSLIJ MI ZDJECIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
G O S I U N I A 26 PRZEPRASZAM ZA BLAD...WYSLESZ MI?? A JA ODKAD NIE ROZSTAJE SIE W SUMIE ZE STANIKIEM TO WSZYSTKO WYGLADA ROWNO I LADNIE,SA BARDZO MIEKKIE I MOGE JE JUZ NORMALNIE ZLACZYC I TAK JESTEM TERAZ MEGA SZCZESLIWA ZE JE MAM :) ZE W KONCU MAM CYCKI HEHEH :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
JAK ROBICIE TA STOPKE Z POJ,WKLADKI I LEKARZEM NA DOLE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia proszę o fotki. Jesteśmy podobnej budowy. tapeczka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Gosiunia masz skrzynke przepelniona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
a tak w ogole dziewczynki tez wam jakies zyly powylazily na cycuchach? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
KUKANUBA TAK JA MAM TAKIE SAME PRZEZROCZYSTE CYCKI JAK MIALAM JAK BYLAM W CIAZY ZE WSZYSTKIE ZYLY WIDAC.....MAM NADZIEJE ZE JAK SKORA SIE PORZADNIE ROZCIAGNIE TO ZNIKNA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Noo ja tez mam taka nadzieje a maju powiedz mi ile jestes po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakubana- no powaliło mnie - no boskie! Rzeczywiściejedna nieco mniejsza, ale wyglada to jak u Gosiuni - naturalnie. kakubana, kobieto mąz miał racje - no BARBI:-) Mam nadzieje, że moje tez będą ładne. :-) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Witam dziewczyny 🌼 :) Bardzo Was przepraszam, znowu sporo mnie ominęło. Widzę, że kakukabana miała operację, gratuluję i pozdrawiam! :) Niestety nie jestem zorientowana za bardzo, wybaczcie :( Jeśli chodzi o mnie, to termin mam jutro koło godziny 13/13:30. Czuję już małe nerwy, stres... Boję się jakoś tej narkozy, efektu. I oczywiście też mam nadzieję, że ból będzie znośny. Mam prośbę, trzymajcie za mnie jutro kciuki, proszę. Każde wsparcie bardzo mile widziane. Od razu kiedy będę mogła, napiszę Wam jak się czuję i jak wrażenia... :) Jednocześnie się boję i nie mogę doczekać efektu :) Pozdrawiam jeszcze raz :) Odezwę się jak tylko będę mogła Dziewczyny :) Trzymajcie kciuki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×