Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość beti88
pralinee jestem tydzien po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti nic się nie denerwuj implant się ułoży i będzie oki,piersi potrzebują trochę czasu na ułożenie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti88
bo mnie straszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti w googlach znalazłam taka informacje.Najlepiej jak bedziesz u lekarza to sie zapytaj. Mam pytanie czy doktor kazał Ci nosic pas po op? mój odrazu załozył go na druga dobe po op własnie po to zeby sie osuneły na dół. Acha i małe sprostowanie JA tu nikogo nie strasze bo po to tu jestesmy zeby sie dzielic sie informacjami chyba lepiej zebys zapytała lekarza niz tak jak kolezanka mówi ze bedzie ok a po miesiacu napiszesz ze jest cały czas tak samo jak było.Lepiej chuchac na zimne.Głowa do góry i zapytaj o ten pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti88
pralineee jasne,wiadomo ze lepiej dmuchac na zimne, lekarz pwiedzial,ze to normalne i implant sam zejdzie mi w dol. O opasce nic nie wspomnial nie sadze,zeby zle zrobil mial bardzo dobre opinie i znajme maja bardzo ladne cycki no chyba ze na mnie trafil blad nie chce nawet myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pula
Witam dziewczyny doradzcie mi jestem w trakcie wyboru kliniki gdzie można powiekszyć biust która jest dobra, które protezy są lepsze i jak wygląda czas powrotu do aktywności sportowej po operacji, z góry wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti skoro Ci tak powiedział to nie ma sie czym martwic:) mi lekarka kazała nosic pas bo twierdzi ze jest bardzo pomocny w ułozeniu wysokosci i równosci piersi.Tak jak kolezanka powyzej napisała co lekarz to inne nawyki.Ja jestem drugi tydzien po op i mam równiutkie cycuszki juz na 7 dobe miały idealna wysokosc a na poczatku czułam jakbym je miala pod szyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asing12
dziewczyny, czy któraś z Was ma wkładki P.I.P - proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1974
dziewczyny a przebyte ciąże , karmienie oraz wiek pacjentki mają wpływ na szybsze osadzenie się silikonów w odpowiednim miejscu? mi się wydaje że tak Nie wiem może się mylę...wypowiedzcie się proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ..... juz po , dopiero jestem w stanie od wczoraj cokolwiek robic... jezuuuuuuuuuuuuuu , ale przezylam , kuzwa takiego bolu to sie nie spodziewalam.napisze pozniej wiecej ... aha i mam 345 cc antomy mentor i sa piekne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsi musimy się dzielnie trzymać:) Mnie też boli ale nie jest źle, byłam przygotowana na gorsze samopoczucie.. Nosisz pas? Bo mi kazał doktor, a widzę, że różne podejście mają lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. bolało bo teraz to już luzik. 2 tyg się pomęczyłam, ale było warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysiag
Witam, po długich rozmowach z mężem zdecydowałam się na zabieg powiększania biustu. Dopiero teraz zaczełam się tym interesować więc jestm zielona. Oczywiście podstawowe rzeczy wiem ale chciałabym prosić o pomoc w doborze kliniki i lekarza. Jestem z Warszawy więc w grę wchodzi Warszawa i okolice. Słyszałam, że najlepszy w Warszawie jest dr Szcyt. jak długo czeka się na termin u niego? No i wogóle kiedy zacząć się tym interesować, umawiać na konsultację itp. Zabieg chciałabym przeprowadzić zimą bo latem to chyba nie najlepszy pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pas i gorset od razu po wybudzeniu mi lekarz zalozyl i kaze mi ten pas prze 3 miesiace nosic... i musze co jakis czas patrzec czy sie nie przesunal , moj lekarz mowi ze pas jest bardzo wazny .. implant jest ruchomy przez pierwsze tygodnie.. pameela , kurde ja sie ciesze ze juz sikac sama moge ;-) mam nadzieje ze teraz to tylko lepiej bedzie .. wiesz ja sie tez na bol nastawialam , ale tak go sobie nie wyobrazalam.....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny...jestem przed operacją piersi u dr Niemkiewicza....29 marca o 16.00 ;-)) juz nie moge sie doczekac , ale też bardzo sie boję....;-( Lekarz zaproponował mi wkładki 375 lub 400 i nie wiem które wybrac...czy nie beda zbyt duze...? mam 170cm wzrostu i waze 53 kg...może ktos ma wkładki 375 lub 400 i wysle mi zdjecia abym mogła zobaczyc efekt.....strasznie dziekuje i czekam na odpowiedz.... originalnatalii2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie :* super ,gratuluję . No to mamy takie same żelki ;) Chyba na prawdę podobały Ci się moje fotki ;) Ja pasa nie nosiłam , nie wiem czemu tak lekarze decyduja , może to od budowy zależy. Becia całuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani to zależy od budowy jaką mamy,bo ja pas nosiłam:)Buziaki:) Ya_gusiu,a co u Ciebie,zaglądasz tu jeszcze? Dani i Ya_gusiu kiedy spotykamy się na kawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia769 proszę wyslij mi fotki swoich cycuszków bo widze ze masz 375 a ja też takie bym chciała i nie wiem czy to dobry wybór....mój mail originalnatalii2@wp.pl ....czekam i strasznie dziekuje;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Pisałam tu do was miesiąc temu z zapytaniem o tabletki na powiększenie biustu. Cóż przez ten miesiąc wiele się wydażyło w moim życiu i zdecydowałam się jednak że zrobię zabieg :) Pralinee, Boobsie widzę że już jesteście po zabiegu :) Gratulacje! Mam pytanie jak to jest z aktywnością fizyczną, kiedy można zacząć ćwiczyć. Ja dużo biegam, naprawdę dużo czasem po 42 km :D i zastanawiam się czy potem to będzie możliwe, czy nie ma przeciwskazań. Mówicie o noszeniu jakiegoś pasa i gorsetu przez 3 miesiące. Czy to oznacza że przez 3 miesiącę nikomu nie pokażę moich cycków? Ja sobie myślałam że już miesiąc po wskoczę w jaką wydekoldowaną kieckę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki!!! Dołączam do Was:) Tzn. mam nadzieje , że mnie przyjmiecie mnie do swojego grona :) Tak się składa , że ja jestem po operacji już trzeci tydzień i stopniowo dochodzę do formy ... ale coś to ślamazarnie mi idzie:(Najgorszy to ten brak aktywności bo jeszcze nie tak dawno na fitness biegałam a teraz nic ;/;/;/; Jak przyjdę tak po tej 2 miesięcznej przerwie to pewnie padnę na macie jak placek:) Ale już Wam nie przynudzam i mam nadzieję że szybciutko się tu sklikamy :* Buziaki tymczasem od posiadaczki Mentorów anatomicznych Hp 300cc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorothea czyli wnioskuję z twojej wypowiedzi że przez dwa miesiące zero aktywności? A jak potem czy można wszystkie sporty uprawiać? Jakie badania miałaś przed zabiegiem? Przepraszam że Cię zasypuję pytaniami :P powiedz jeszcze jak się teraz czujesz i jak już wyglądają twoje skarby, zagojone czy jeszcze opuchnięte. Dziewczyny jak możecie to proszę odpowiedzcie na moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOBSSIE bidulko moja jak tam boli co?:) ja tez tak umierałam pamietasz?! hehe ale wytrzymaj z dnia na dzien bedzie lepiej.Wziełas 345 widzisz mówiłam Ci 300 były by za małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COSMOPOLA pas sie zapina przez dzien na noc sie go sciga pas wyglada podobnie do pasa odchudzajacego tylko jest wezszy.Ja jestem 16 dobe po op i musze go nosic juz tylko przez dwie godz dziennie a cycuszki sa idealne tak jak pisała BOBBSIE implant sa ruchome musisz im pomuc zejsc w dół. Co do sprawnosci fizycznej moj lekarz zabronił mi przez 3 miesiace robic brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Konkurs na portalu www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Becia769!! dziekuje Ci Kochana, ale nie dostałam nic na maila ...napewno dobrze wpisałaś?? originalnatalii2@wp.pl , proszę o jeszcze raz;-)))) Czekam...Pozdrawiam A może ktos jeszcze ma 375 lub 400 i byłby tak dobry wysłać mi zdjęcia;-)) Proszę...juz za 3 tygodnie mam operacje a jeszcze nie wiem jakie wkładki...ehhhh pomocyyy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz sobie na stronkach, bo to co uzyskasz zależy od wielu czynników, takich jak twoje wymiary, wyjściowy rozmiar itp. I wcale po uzyciu 375 nie koniecznie będziesz miała efekt jak ktos inny z takim implantem. http://www.loveyourlook.com/ http://www.breastimplants411.com/ba_photos.htm http://www.implantinfo.com/banda4/problemindex.htm#bottom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×