Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

ja stosuję Montigniac, daje dobre efekty, ale nie mogę np przestać pić kawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silky wygląda to groźnie ale niedługo zejdą siniaki i opuchlizna i będziesz tylko się cieszyć:) taką mam nadzieję bo ja za tydzień robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silky wygląda to groźnie ale niedługo zejdą siniaki i opuchlizna i będziesz tylko się cieszyć:) taką mam nadzieję bo ja za tydzień robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralka trzymam kciuki... mocno:) juz mi lepiej:) dzis bylam zdjac szwy ,krwiaki schodzą Dziewczyny jakie staniki nosiłyscie po zabiegu i jak dlugo? mam nosic- Triumph - Triaction Trophy N- ale ma "zabudowana w szpic " gore i wylazi mi z większości koszulek ,w domu nie ma problemu ale chodzic publicznie głupio moze miałyscie jakies inne modele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silky podaj maila dam ci namiary na fajną bieliznę która potem możesz wykorzystać do fitnessu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola wysłałam ci z interii moze teraz bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola wysłałam ci z interii moze teraz bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety82
Dziewczyny,w poniedzialek mam operacje:)trzymajcie kciuki,boje sie troche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety82
Helouł jetsem juz po ;) Mam zarąbiste balony, nie spodziewałam się ze tak super to wyjdzie jak chcecie obejżeć to wyslę na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety82
Helouł jetsem juz po ;) Mam zarąbiste balony, nie spodziewałam się ze tak super to wyjdzie jak chcecie obejżeć to wyslę na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sweety82 gdzie robilas operacje u jakiego lekarza jak sie czujesz po jesli mozesz sie odezwac moj email: aga555aga@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaMisia
dziewczyny jesli mozna zapytac skad wzielyscie pieniazki na operacje? zbieralyscie, czy jakis kredycik / i co na to wasi mezowie? bo mam problem z moim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz z pieniędzmi na operacje to jest tak jak ze wszystkim przecież, jak kupujesz samochód albo mieszkanie. Jedni biorą kredyt, inni nie muszą. Ja akurat nie brałam kredytu, ale odkładałam jakiś czas bo z zamiarem powiększania biustu noszę się już od wielu lat i to nie była decyzja z dnia na dzień. Jeśli klinika, w której zamierzasz to zrobić oferuje spłatę w ratach to skorzystaj z tej opcji, z tego co wiem to prawie wszystkie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to nasza sweety znaczy gosiadaniel sweet26 miała teraz operację? kochana wreszcie się doczekałaś,pochwal sie cioci meduzie co Ci tam wyrosło na klacie,moje cyśki mają 7 miesięcy,pozdrawiam znajome osóbki ,buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Jestem już po konsultacji :) zdecydowałam się na anatomy 290ml pod mięsień teraz czekam na decyzje kredytową i jak dobrze wszystko pójdzie to 2 czerwca mam zabieg :D Jeju!!!! żebym tylko dostała ten kredyt. Wiecie co dziś przyszła do mnie koleżanka którą znam od lat i dopiero teraz zauważyłam że ma jakieś większe cycki :P i okazało się że ma większe od dwóch lat :D i jest bardzo zadowolona, a piersi ma teraz super!!!!!!!!!!!!!! Mówi że bardzo szybko doszła do siebie, ale wiecie co jak zobaczyłam jej cycki za żywca to nabrałam jeszcze większzej ochoty na operacje :) ma super biust. Też bym tak chciała........ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety82
Hey dziewczyny,to wyzej to nie ja pisalam,jakis idiota sie podszyl:-o,ale tak,ja juz po....,bolalo i boli nadal,teraz szwy mnie ciagnal strasznie buuuu,Janesik dzieki i pozostalym dziewczynom tez dziekuje za trzymanie kciukow:).Ah,Cosmopola robilam u Jarlinskiego-Wrozlaw,jak dojde do siebie i wroce do swego domku powysylam Wam fotki:)buziaki Bede musiala sie zaczernic...,tylko niewiem jak:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweety życzę jaknajszybszego powrotu do formy. Powiedz mi do domu wyszłaś z drenami czy już bez? Żeby się zaczernić to u góry strony jest taka opcja "moje konto" klikasz i tam zakładasz swoje konto z hasłem. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silky dostałam foty! Śliczne masz naprawdę. Jaki to rozmiar? Jakie wkładki miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wzięłam kredyt, bo łatwiej mi jest spłacać ratę niż zmobilizować się do oszczędzania.. a do tego wiem za co płacę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola powodzenia z kredytem. Napewno dostaniesz. 2 czerwca jauż niedługo, ale masz super. Silky proszę Cię bardzo o fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi!!!!!!! Dostałam kredyt :D teraz to już tylko kłaść się na stół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×