Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość madzia8889
Ja mam 360cc, profil wysoki, wyjsciowe malutkie B. Nie sadze,zeby byly bardziej wyczuwalne, to nie jest opuchlizna piersi tylko miesnia, bo mam implant pod miesniem. Teraz mam rozmiar 70E,co przyprawia mnie o wytrzeszcz oczu :P ciezkie nie sa,praktycznie w ogole nie czuje,ze mi cos ''ciąży''. Mi lekarz zabronil smarowania blizn czymkolwiek,mam tylko naklejac co tydzien plastry,ktore mi dal. Kaja, nie masz juz zadnego opatrunku? Nosisz po prostu biustonosz? Moje piersi tez zmiekly, da sie je lekko ''scisnac'', oczywiscie minimalnie ;p ale tez stercza, czuje sie jak Tomb Raider ;/ xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
Kajula, sprawdz maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikanda
Kaja 333 są super, też takie chcę!!! dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikanda
A czy ktoś słyszał jakieś opinie o dr witwickim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kaja,poczytam o nim,chociaz do Bydgoszczy mam 250 km,najlepiej by mi bylo gdzies w okolicach Poznania Wroclawia albo w Lodzi,poniewaz jestem z Kalisza,ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja klinikę Bieńkowskiego mogę polecić z czystym sumieniem. Bardzo miła, profesjonalna obsługa i super warunki, ale fakt - im bliżej, tym lepiej, bo pamiętaj, że dzień po operacji będziesz musiała wrócić do domu, a ok. tydzień później zjawić się na kontroli. A czas spędzony w samochodzie nie należy do najmilszych, ponieważ jesteś trochę obolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja odezwe sie do Ciebie na maila tak za pare dni,jesli oczywiscie moge,to bym Ci zadala pare pytan w zwiazku z tym wszystkim,bo nie znam nikogo osobiscie kto by mogl mi na nie odpowiedziec,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeli
Kaja333 mój lekarz powiedział żebym smarowala piersi i blizny pp miesiącu linomagiem,oliwą z oliwek lub zwykłą oliwka po kąpieli. Mikanda nie są ciężkie wogóle nie odczuwam ciężaru, przemyśl dobrze żebyś nie wzięła za małych, bo efektu nie będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeli
Kaaasia123 jeśli decydowałabys się w łodzi to polecam dr Rykale, ale osobiście uważam zemusisz iść do co najmniej 2lrkarzy na konsultacje i wtedy podejmiesz decyzję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi mówił, żeby smarować maścią, która po zaschnięciu zostawi na bliźnie filtr silikonowy, ale nie polecił żadnej konkretnej. Już wcześniej słyszałam o tych maściach i chciałabym coś takiego wypróbować. Po cesarce smarowałam bliznę oliwką i zwykłym kremem na blizny - dziś ślad nie jest bardzo widoczny, ale zastanawiam się, czy ta maść silikonowa nie zadziałałaby lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja - masz na myśli maści silikonowe? one może nie są najtańsze ale są dobre. ja jeszcze blizny po innej operacji smarowałam contratubexem. tez jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o takie żele/maści silikonowe mi chodzi. Trochę pogrzebałam w necie i znalazłam całkiem niedrogą i polecaną: Dermabliz silikon. Kosztuje ok. 35 zł. Chyba spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
Smarowanie nalezy zaczac przy calkiem zagojonej ranie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz kazał zacząć smarować 3 tygodnie po op, czyli niecałe 2 tyg. po zdjęciu szwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to zalecenie dotyczyło właśnie żelu silikonowego. Nie wiem jak jest w przypadku innych maści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle, to są też takie żele, które można stosować nawet na otwarte rany. Ale one są drogie i nie wiem czy wskazane przy ranach pooperacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edeli dzieki za polecenie.A powiec mi czy Ty mialas cos u niego robione ze go polecasz czy tylko ze slyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeli
Kaaasia 123 robiłam u niego piersi dlatego polecam w czw minie 4tyg jak jestem po, znajoma w sierpniu robiła też piersi a wnten dzień co ja miała plastyke brzucha i też jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edeli poczytam sobie o nim i sie zastanowie,tymbardziej ze nie jest to daleko ode mnie.Powiec mi jak sie czujesz po tych 4 tyg,bo ja najbardziej sie obawiam ze nawet malucha nie bede mogla z wanny wyciagnoc po kapieli,a meza nie zawsze mam przy sobie,wiadomo jak potrzebni to ich nigdy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeli
Kasia 123 podaj email napisze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Kaja333 maść która stosowalam po zdjeciu szwow u syna byla silikonowa dermatix kosztowala 230 zl. ale warto :) zabliznia rany i pozostawia lekka silikonowa warstwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeli
Ale ogólnie po 4tyg czuje się bardzo dobrze, pierwszy tydz był problem ze spaniem na plecach , ale lekkie obowiązki domowe wykonywałam w pierwszym tyg także naprawdę nie ma czego się bać, na zdjęcie szwów pojechałam sama samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasia. Kurczę, droga ta maść, ale skoro skuteczna... trzeba się zastanowić. A jak długo stosowałaś ją u synka i jak teraz wygląda jego blizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki edeli,ale bylam w pracy caly dzien,juz podaje maila,chociaz juz odpisalas na moje pytanie,ale jak bys chciala sie jeszcze czyms podzelic,jakimis uwagami to pisz smialo. kasiao83@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Kaja333 stosowałam ja dosc dlugo bo chyba ponad miesiac , ale to bylo szycie na twarzy wiec chcialam zeby blizna byla jak najmniej widoczna. Masc naprawde rewelacja i teraz tez po operacji na pewno zakupie. Kosztowala tyle kilka lat temu moze teraz jest tansza :) Spytam w swojej aptece dzisiaj. Masc tez splyca blizne , polecil mi ja lekarz i uwazam ze jest naprawde rewelacyjna. Swoja blizne po cesarce smarowalam chyba na koncu Cepanem , bo wczesniej czyms co zaziarnuje rane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×