Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość basikk79
chirurg z Krakowa nie pamiętam nazwiska :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasują bo jakiś partacz ich postraszył. Tak było z tematami o korekcji nosa, dr Sankowskim i jeszcze innymi. Wiele cennych info poszło do diabła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez szukalam wczoraj watku i nie moglam znalezc :(( myslalam ze mi komputer nawala, szkoda watku :(( co do chirurga z Krakowa, to byl to Ciesinski z nie najlepszymi opiniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to bylo o nim i to ja sie wypowiadalam, ze go nie polecam. Zreszta mam przeciez takie prawo skoro przeszlam u niego operacje i nie jestem zadowolona. Nie wiem dlaczego watek usunieto, wyrazalam sie kulturalnie, nie obrazalam pana doktora. I co najwazniejsze pisalam prawde. Usuniecie tego watku z forum swiadczy chyba o czyms i kazda z nas moze sie domyslic o czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, ze chociaz tego watku nie usuna!!! Kazdy ma prawo pisac prawde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę że chodzi o jedną negatywną opinię. Tam od czasu do czasu przejawiały sie negatywne opinie o lekarzach, o powikłaniach itd... Wątek bardzo wartościowy, rozwijał się od 2006 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
może wcześniej nikt nie widział złych opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Hey ja tez Od 3 dni szukam tam tej strony, Chce miec fajny cyc, mam nadzieje ze mnie tu znajdziesz, !!!! U mnie wszystko oki dzis 4dzien jestem od wczoraj bez przeciwbolowych; ) najgorsze wstawanie z lozka potem juz bajka; ) Pozdrawiam serdecznie. A I dla przypomnienia 325 pod miesien artplastic a szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też wczoraj szukałam strony a tam ciągle bład. Oż to świnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys też wątek zniknął, dlatego powstał ten (cz. 2). Mam nadzieje że cz. 1 powróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
aha było by super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goskowata a jak było bezpośrednio po operacji, straszny dramat czy do wytrzymania?Napisz proszę coś więcej o całym przebiegu no i o samopoczuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goskowa76 napisz coś więcej o przebiegu operacji i o samopoczuciu.Z tego co piszesz to chyba nie jest to aż taki przeraźliwy ból jak niektóre dziewczyny opisują.Też miałaś wrażenie jakby Ci słoń siadl na klatę po operacji.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Hey. Pierwsze moje slowa po obudzeniu po nrkozie to ze slon mi nie siedzi I sie przestraszylam ze mi cyckow nie zrobili bo nie boli;) potem chcialam wstac do toalety to dostalam pouczenie ze pierwszy raz to trzeba z pielegniarka, ja bylam tak szczesliwa I jestem ze nic mnie nie bolalo zadnych tabletek nie chcialam, czekalm na wiekszy bol opisywany tu, ale nie doczekalam sie tego bolu;)(ja mialam ciezki pierwszy porod wiec moze dla tego mam tak teraz ze nic nigdy mnie bardziej nie boli).nie wiem czy to wazne ale obejrzlam przed wejsciem na jakiekolwiek forum blog Natali ze szczecinia I jakos tak sobie wkrecilam ze bede tak jak ona , tzn przejde wszystko pieknie i ladnie bez bolu;).dzis jestem4 dni po.moglabym juz chyba wszystko ale pekam wiec, chodze po sklepach , spacery, zeby czas minol szybko, bo prawda jest taka ze wstanie z lozka to nie stety dla mnie katastrofa;) milego wieczoru zycze Wam; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goskowa przypomnij jaka była wyjściówka i implant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Wyjsciowka 75A, anatomy 325;) teraz mam 75 D ale pewnie C bede miec jak mi opuchlizna zejdzie, ale spoko dla mnie super; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
O co tu chodzi pisze I wysylam nie ma mojego postu za chwile jest, teraz napisalam nie ma znow, jest moj stary post a nowych wiadomosci I pytan od Was do mnie juz nie ma, kurcze czy z moim tabletem cos nie tak internetem czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentor325
HEJ JESTEM PONAD 3 Miesiace po zabiegu.Piersi ladne ale ciagle bardzo twarde i drazliwe czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej... jak u was z jezdzeniem samochodem po operacji ? u mnie mija juz 2,5 tygodnia od OP i chcialam dzisaj podjechac sobie na zakupy,po 5 minutach jazdy czulam jak moje "nowe nabytki" przeszkadzaja mi w prowadzeniu samochodem,nie powiem juz o zmianie biegow...mialam ktoras z was podobnie? czy to minie? (375CC mentor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeździłam 6 dni po operacji. Samochód ze wspomaganiem. Nic mnie nie bolało, jedynie kręciłam delikatnie od dołu, w senie nie robiłam całych ruchów kierownicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy można zrobić laskę dziewczyny ? Może tylko rączka ? Pierwsze bzykanko jak piesek czy klasycznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goskowa76 czy moglabys mi wyslac zdj swoich piersi? Bo mialas wejsciowka dokladnie taka jak ja, mam zamiar wziasc antomiczne miedzy 320-350ml i nie potrafie sie zdecydowac:/ patrycja.anna.w@o2.pl Będę Ci bardzo wdzięczna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska
hej piękne! Jestem dokładnie miesiąc przed op i o tyle co nie myślę o bólu i narkozie bo wiem że warto przez to przejść to zastanawiam się ile trwa powrót do "normalnego życia"? Chodzi mi o bieganie, schylanie się, sprzątanie i dźwiganie (np 2 letniego dziecka). Jakieś porady, jak było w Waszym przypadku? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Hej nie wiem jak wyslac Ci zdjecie jutro bede u siostry I moze ona mi powie jak na maila;) obiecuje postarac sie, moge Ci tylko napisac narazie ze mam w biuscie po wstawieniu implantow 325 anatomy,98 cm. Ja jestem 8 dni po, I bieganie chyba nie za bardzo, raczej ruchy przemyslane, w 5 dnI po sprzatnelam lazienke, obiad tez ugotujesz, mam nadzieje ze pomalutku dasz sobie rade. Pozdrawiam serdecznie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
No masakra, że usunęli nasze wpisy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było coś ciekawego, jakaś cena informacja? Nie zdążyłam przaczynać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
dziewczyny jak ja sie ciesze ze jestescie!! wlasnie jakies 1,5 tyg temu szukalam naszego watku a tu niespodzianka. myslalam ze cos nie takz moim telefonem bo teraz troszke na wyjazdach jestem i bylam juz na pierwszej konsultacji u doktora stanczyka :) pozniej napisze jak wszystko wyszlo buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×